Misschien hebben ze het in hun jaren afwezigheid wat kwaliteit kunnen injecteren.quote:Op zondag 2 november 2025 10:23 schreef molloot200 het volgende:
Oei, is de nationale finale hier al bevestigd?Ik had eigenlijk gehoopt dat ze intern gingen want ze hebben in Roemenië genoeg capabele artiesten maar die nationale finale is vreselijk hier.
https://en.euromix.co.il/(...)ough-national-final/quote:Op zondag 2 november 2025 10:23 schreef molloot200 het volgende:
Oei, is de nationale finale hier al bevestigd?Ik had eigenlijk gehoopt dat ze intern gingen want ze hebben in Roemenië genoeg capabele artiesten maar die nationale finale is vreselijk hier.
Geen zin meer in ophef.quote:Op woensdag 14 januari 2026 18:04 schreef Momo het volgende:
Ze hebben Selecția Națională aangekondigd maar er is enkel jury voting
Vrienden, familie?quote:Op woensdag 4 maart 2026 19:30 schreef CarloV het volgende:
Oh die mensen daar achter horen blijkbaar ook ergens bij, zullen de schrijvers/producenten/dingessen van die liedjes wel zijn
Edward Mehe, dit straalt niks uit.quote:Op woensdag 4 maart 2026 19:42 schreef Momo het volgende:
Nou de grote Edward Maya, staat over paar dagen ook in San Marino met een ander nummer. Zal beide NFs niet winnen zelfs als grote naam.
Leukt de gemiddelde kringverjaardag niet op neequote:Op woensdag 4 maart 2026 19:51 schreef CarloV het volgende:
Ik zou hier ook niet vrolijk van worden op mijn verjaardag
ja ja jaquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:09 schreef Momo het volgende:
Zanger zou een broer kunnen zijn van de Noorse inzending
In 2023 was er niks meer over voor de staging in mei en moest die jongen ineens alles zelf betalen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:25 schreef CarloV het volgende:
Ik heb nu al minstens 10 verschillende sponsoren gezien, dan vraag je je toch af in wiens zakken al dat geld beland
Jahoor, de winnaar moet nog komenquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:34 schreef Meridiaan het volgende:
Is het de moeite waard om nog in te schakelen?
Mooie stem idd, en charismaquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:40 schreef Momo het volgende:
Nummer is nogal gedateerd, maar ze performed het wel
Hopelijk heeft ze er geen wurgseks voor moeten hebben met de lokale Ali B. en Marco B.quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:47 schreef CarloV het volgende:
Choke Me, als dat uit onze Voice voort zou komen, zou Tim Hofman er een documentaire serie over maken
Persoonlijk zou ik ook die andere band (HVDNS) liever zien. Maar gezien de populariteit van de acts denk ik niet dat HVNDS gaat winnen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:48 schreef CarloV het volgende:
Ja, die andere rockband vond ik beter, maar ik zou dit ook niet erg vinden
Nou ja als ik de lyrics zo hoor, heeft ze er zelf om gevraagd. Beetje een omgekeerde voice-rel waar de jury het slachtoffer is.quote:Op woensdag 4 maart 2026 20:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Hopelijk heeft ze er geen wurgseks voor moeten hebben met de lokale Ali B. en Marco B.
Dit nummer valt helemaal weg tijdens ESCquote:Op woensdag 4 maart 2026 20:48 schreef CarloV het volgende:
Ja, die andere rockband vond ik beter, maar ik zou dit ook niet erg vinden
Om over Klling in the name of love maar niet te spreken.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 19:17 schreef Fred_B het volgende:
Ik vind dit wel een beetje fophef eigenlijk. Je hebt toch ook dingen als Killing Me Softly ofzo.
Ik zit ook in die tunnel en kom er niet meer uit!quote:
Ja en ik ben een liefhebber van dit soort muziekquote:Op vrijdag 15 mei 2026 17:22 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik zit ook in die tunnel en kom er niet meer uit!
Dit is echt goed en totaal plaatje veel beter dan alle andere mogelijke favorieten wat mij betreft. Ben alleen bang dat een groot deel van de jury dit links laat liggen, terwijl zij echt een van de betere is qua zang ook.
Gezien hoe de jury's vaak stemmen verwacht ik daar ook helaas geen hoge score. Die gaan toch vaak wel voor de belegen liedjes of liedjes die volgens de 'kwaliteitstemplate' zijn gemaakt.quote:Op vrijdag 15 mei 2026 17:22 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik zit ook in die tunnel en kom er niet meer uit!
Dit is echt goed en totaal plaatje veel beter dan alle andere mogelijke favorieten wat mij betreft. Ben alleen bang dat een groot deel van de jury dit links laat liggen, terwijl zij echt een van de betere is qua zang ook.
ja daarom krijgen wij nu de afgelopen jaren wel een beetje dezelfde soort liedjes die winnen of hoog eindigen ... begint vervelend te wordenquote:Op vrijdag 15 mei 2026 17:26 schreef Redefine het volgende:
[..]
Gezien hoe de jury's vaak stemmen verwacht ik daar ook helaas geen hoge score. Die gaan toch vaak wel voor de belegen liedjes of liedjes die volgens de 'kwaliteitstemplate' zijn gemaakt.
Ja. Het is dat je de jury wel nodig hebt omdat 100% televoting het festival (nog buiten Israël en diaspora voting om) juist ook naar de klote zou helpen. Maar de juryvote blijft elk jaar ook wel weer typisch. Je kunt ook wel weer uittekenen dat (bijna) elke concurrent van Italië geen punten krijgt van de Italiaanse jury.quote:Op vrijdag 15 mei 2026 17:30 schreef Evenstar het volgende:
[..]
ja daarom krijgen wij nu de afgelopen jaren wel een beetje dezelfde soort liedjes die winnen of hoog eindigen ... begint vervelend te worden
quote:Mijn favoriet.
Gaat ze winnen? Waarschijnlijk niet maar ik denk wel dat ze in top 5 gaat eindigen
Ik wist dat ze veel beter ging scoren bij het publiek dan juryquote:Op zondag 17 mei 2026 11:20 schreef DoubleDip het volgende:
Mooi dat ze toch nog derde zijn geworden.had het niet helemaal verwacht gezien het publiek meestal, maar mooi resultaat.
Ze vonden de tekst van het nr niet leuk. Ze dachten dat het over wurgsex gingquote:Op zondag 17 mei 2026 08:52 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Jammer dat ze weinig punten kreeg van de jury die liever ging voor het saaie Malta en Italie
Jammer, qua stem was ze gewoon een van de beste gisteren samen met Australië naar mijn meningquote:Op zondag 17 mei 2026 17:34 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Ze vonden de tekst van het nr niet leuk. Ze dachten dat het over wurgsex ging
Ja en dat was dus niet zo. Gemiste kans voor de jury. Maar wel mooi resultaat alsnog.quote:Op zondag 17 mei 2026 17:34 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Ze vonden de tekst van het nr niet leuk. Ze dachten dat het over wurgsex ging
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |