Hoeveel stof heeft die Series X verzameld na Outer Worlds 2?quote:Op donderdag 13 november 2025 23:29 schreef StateOfMind het volgende:
Black Ops 7 schijnt ook morgen uit te komen, dus wellicht de Series X (want hij komt meteen op Game Pass) ook eens afstoffen.
Letterlijk nul, aangezien ik mijn consoles altijd afdek als ik ze niet gebruikquote:Op donderdag 13 november 2025 23:56 schreef Divje het volgende:
[..]
Hoeveel stof heeft die Series X verzameld na Outer Worlds 2?
Ja ik ben hier toch echt wel naar uit aan t kijken!quote:Op vrijdag 14 november 2025 00:08 schreef StateOfMind het volgende:
Nieuwe Blood of the Dawnwalker gameplay @:Ang3l
Van een studio van voormalig CDPR devs, die oa aan The Witcher 3 en Cyberpunk 2077 gewerkt hebben.
Bekijk deze YouTube-video
Kennelijk een pre-Alpha build.
Reddingsvest aan en veiligheidsspeld meenemen en er kan kan niks gebeurenquote:Op vrijdag 14 november 2025 09:11 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja ik ben hier toch echt wel naar uit aan t kijken!
Narrative sandbox is wel een gevaarlijke vooor mij, want dan wil ik no wel eens verzuipen.
En anders gewoon een "Skellige skip!" en terug naar de main quest.quote:Op vrijdag 14 november 2025 10:41 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Reddingsvest aan en veiligheidsspeld meenemen en er kan kan niks gebeuren
niet slechtquote:Op vrijdag 14 november 2025 12:08 schreef StateOfMind het volgende:
Bij Nedgame zou ik 175 euro terugkrijgen.
Gisteren bij Goohoo een online formulier ingevuld, met foto's erbij.
Kreeg zojuist een mail terug, met een prijsvoorstel van 375 euro
Van het weekend de PS5 leegmaken en maandag inleveren
Dat, en game staat nog steeds (tegenwoordig bijna) maandelijks in de top 10 meest gekocht spellen wereldwijd, al sinds de release in 2013.quote:Op vrijdag 14 november 2025 12:23 schreef FlippingCoin het volgende:
We krijgen gta 5 bij ps plus in November.
man man man hoeveelste keer is dat ondertussen dat we gta 5 krijgen.
Had ik niet verwacht nee, dat bedrag.quote:
Ik heb GTA V nog steeds niet gespeeldquote:Op vrijdag 14 november 2025 12:23 schreef FlippingCoin het volgende:
We krijgen gta 5 bij ps plus in November.
man man man hoeveelste keer is dat ondertussen dat we gta 5 krijgen.
denk na pc dat ps5 pro wel de beste optie is.quote:Op vrijdag 14 november 2025 17:33 schreef Bartttt het volgende:
[..]
Ik heb GTA V nog steeds niet gespeeldheb hem op Xbox Series X maar misschien is dit beter hoe loopt hij op de PS5 Pro? Ben benieuwd wat de beste console is om hem op te spelen.
Dat ja.quote:Op vrijdag 14 november 2025 18:22 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
denk na pc dat ps5 pro wel de beste optie is.
Wat bedoel je met rated?quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:35 schreef MMaRsu het volgende:
Die next gen versie van rdr2 is ook rated btw
next gen versie van rdr2??quote:Op vrijdag 14 november 2025 20:35 schreef MMaRsu het volgende:
Die next gen versie van rdr2 is ook rated btw
quote:
Nog steeds niet he? Heel raarquote:Op vrijdag 14 november 2025 20:45 schreef StateOfMind het volgende:
Where Winds Meet staat nog steeds niet in Store, iig via de mobiele app.
Terwijl die om 23.00u vanavond Nederlandse tijd live gaat.
Gisteren gingen er al geruchten dat die in sommige landen vanwege anti-gacha ofzoiets wetgeving niet uit zou komen, maar diverse Nederlandse websites hebben hem gereviewd, en op Steam zou ie ook gewoon te zien zijn.
Straks tegen die tijd de PS5 maar eens aanslingeren om te kijken.
quote:
en gta 6 als het tegen zitquote:Op vrijdag 14 november 2025 21:42 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ach, die is er eerder dan The Elder Scrolls 6😱
Was dat de eerste of de tweede game?quote:Op vrijdag 14 november 2025 22:36 schreef Friday12 het volgende:
Na weinig gegamed te hebben de laatste tijd eindelijk Jedi Survivor uitgespeeld
Bijna, nog efkesquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:42 schreef Evangelion het volgende:
Balatro 140/150 jokers gold stake
Wordt nu wel geluk hebben dat je degene tegenkomt die je nog mist
170quote:Op vrijdag 14 november 2025 22:44 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Bijna, nog efkes
Hoeveel uur heb je er nu inzitten?
Ja, soort van poker maar je kan upgrades (jokers en andere zooi) kopen na elk level dus na een tijdje heeft het weinig meer met normaal poker te maken.quote:
De 2e. Laatste deel zag ik niet aankomenquote:Op vrijdag 14 november 2025 22:40 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Was dat de eerste of de tweede game?
Sowieso allebei erg leuke games
Alleen een erg onduidelijke, om niet te zeggen enorm kut, map structuur.
Helemaal qua backtracken.
Ik heb genoeg bnet balance voor de volgende 6 cods ofzo als ik ze niet in de aanbieding koop. Ik speel eig alleen de campaignquote:Op vrijdag 14 november 2025 23:13 schreef StateOfMind het volgende:
Black Ops 7 zit (nu al![]()
) vol met cheaters en hackers, dat is echt niet leuk spelen
![]()
Campaign is meestal wel tof, maar schijnt hier enorm bagger te zijn, en vooral gericht op op coop.quote:Op vrijdag 14 november 2025 23:22 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik heb genoeg bnet balance voor de volgende 6 cods ofzo als ik ze niet in de aanbieding koop. Ik speel eig alleen de campaign
Niet zozeer het unlocken met echt geld is het probleem. Het is dat die lootboxes als gokken gezien worden (en terecht), en daar is de wetgeving op gericht.quote:Op vrijdag 14 november 2025 23:11 schreef StateOfMind het volgende:
23.00u geweest, dus Where Winds Meet is live.
Maar zoals ik dacht ook via de PlayStation zelf niet te vinden in de Store.
Zou met Nederlandse anti-gacha wetgeving te maken hebben (waar je dingen kunt unlocken met in-game geld dat je verdient met spelen, of kunt kopen met echt geld).
Genshin Impact schijnt dat ook te hebben/zijn (volgens Google dan, want ik ben totaal onbekend met die termen/dat genre) en die is wel gewoon beschikbaar.
Over een half jaar komt ie ook naar Xbox (om de een of andere reden is ie nu alleen voor pc en PS5, behalve in sommige Europese landen), dus hopelijk is ie dan wel beschikbaar.
CoD speel je toch niet voor die interactieve actiefilm die ze een campaign noemenquote:Op zaterdag 15 november 2025 10:55 schreef DKUp het volgende:
Had nog heel veel COD campaigns in de backlog staan. Ik heb het vermoeden dat ze een stuk beter zijn dan van Black Ops 7 wat ik allemaal lees.
Multiplayer van Black Ops 7 is ook niet heel geweldig.
Oh ja moet nog Yotei verder spelen![]()
Klopt, daarom moet ik nog veel delen nog spelen. Normaal speel ik alleen de multiplayerquote:Op zaterdag 15 november 2025 11:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
CoD speel je toch niet voor die interactieve actiefilm die ze een campaign noemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |