IN het echt was het best een toffe gast om mee te pratenquote:Op dinsdag 16 december 2025 12:22 schreef spapaars het volgende:
[..]
Maar won wel 1.375.000 bruto.
Nog een belastingtechnisch gedoe geweest over een bruto inkomen, of een winstkans.
quote:Op dinsdag 16 december 2025 10:06 schreef spapaars het volgende:
[..]
Het kon hem allemaal niets schelen. Ik herinner me nog steeds die slaapkamer van hem, met een toilet, waar overal poep binnen de pot was geplakt.
Best wel een hoop spek!quote:Op dinsdag 16 december 2025 12:28 schreef roos94 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik hoef geen lunch meer
quote:Op dinsdag 16 december 2025 12:28 schreef roos94 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik hoef geen lunch meer
De achterstand op Videoland -die behoorlijk sterk staat naast de internationale spelers- halen ze nooit meer in. Zeker niet op dit tempo en met wat re-run kanalen. Zowel RTL als NPO zitten in NLZiet en hebben beiden eigen streamingsdiensten. Sterker nog, zelfs NPO Plus doet het beter dan het gratis KIJK.nl. Talpa is gewoon te laat en daar balen ze volgens mij best wel van. Ook niet gek, want zoals ik al zei zouden dit soort programma's prima binnen Talpa passen en er is gewoon een markt voor.quote:Op dinsdag 16 december 2025 13:16 schreef freaky40 het volgende:
KIJK.nl hebben ze onlangs nog aangepast en verbouwd met extra kanalen waarop 24/7 re-runs worden uitgezonden van o.a. De Meilandjes, De Bondgenoten en SBS Classics dus ze willen wel, maar pakken nog niet definitief door ook omdat ze nog in NLZIET zitten. Ook is de app nu te gebruiken met Airplay alleen een Apple TV app ontbreekt nog en dan kunnen ze net als Videoland hier ook verder stappen in zetten.
Je ziet haar kijken naar zo'n pipo van de FEBO zo te zien.quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:37 schreef 5thencounter het volgende:
"Geëlimineerd" en dan naar huis? ohhnee moet ik nou rechtdoor...of toch gelijk afslaan? oohnee ff stukkie rechtdoor nog en dan afslaan naar die rare schuifdeur.. slecht gespeeld![]()
[ afbeelding ]
Enge Mevrouw.. zombiemasker mee voor in de kelder, toevallig , she kills them allquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:38 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Je ziet haar kijken naar zo'n pipo van de FEBO zo te zien.
Oh ja das waar ook, was vergeten dat ze met die afgewezen overname eerder al misgrepen!quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:38 schreef freaky40 het volgende:
Talpa wilde met de overname van RTL Videoland er maar wat graag bij hebben. Die overname mocht niet en staan nu nog steeds met lege handen.
Denk dat je bij Vals Spel moet zijn, dit is House of Villainsquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:52 schreef 5thencounter het volgende:
Ondanks 4 "Duiders" die hun best doen om de boel uit te leggen voor de dommere kijkers, snap ik nog steeds geen zak van de spelregels![]()
[ afbeelding ]
Ohw, nah ja, dat is een pot natquote:Op dinsdag 16 december 2025 15:30 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Denk dat je bij Vals Spel moet zijn, dit is House of Villains
En de eerste spammert die bang is dat het idd gaat tegenvallen ?quote:Op dinsdag 16 december 2025 18:59 schreef KinKiJan het volgende:
[ afbeelding ]
1 deelnemer heeft alweer gereageerd op de kritiek van Shownieuws.
Programma moet nog starten en er is al drama
Wie weet, het zorgt er wel vooraf al voor dat er iets om te doen is. Negatieve publiciteit is nog steeds publiciteitquote:Op dinsdag 16 december 2025 19:13 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
En de eerste spammert die bang is dat het idd gaat tegenvallen ?
Christus.quote:Op donderdag 18 december 2025 18:38 schreef Dotteke het volgende:
https://www.rtl.nl/boulev(...)villains-terror-jaap
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |