Zoek term insinueren en laat de betekenis op je inwerken. Weer wat geleerd 👍quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:40 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik weet echt niet wat je probeert te insinueren met je "dan weet je het wel".
Je hoeft maar op zijn twitter te kijken om te zien wat een voor een naar en verzuurd mannetje dat is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:42 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Geert Dales was wel een kut burgemeester.
Is dit het equivalent van “doe je eigen onderzoek?”quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:44 schreef matspontius het volgende:
[..]
Zoek term insinueren en laat de betekenis op je inwerken. Weer wat geleerd 👍
Bontenbal. Met een n.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Geen idee in welk topic wat te bestreken valt, maar Bontebal zegt in de kamer te blijven.
Nee, eigenlijk niet. Leg eens uit?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:35 schreef matspontius het volgende:
[..]
Links bolwerk en dan weet je het wel......
Mooi. Dan nemen we maar aan dat je "dan weet je het wel" nergens op slaat. Want in plaats van er over uit te wijden ga je op de persoonlijke toer, dus dan weet je het wel weer.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:44 schreef matspontius het volgende:
[..]
Zoek term insinueren en laat de betekenis op je inwerken. Weer wat geleerd 👍
Ik vraag me al tijden af of @matspontius een parodie is op een tokkie, of dat het een echte is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Mooi. Dan nemen we maar aan dat je "dan weet je het wel" nergens op slaat. Want in plaats van er over uit te wijden ga je op de persoonlijke toer, dus dan weet je het wel weer.
Oh ja, de persoonlijke toer wordt weer eens aangehaald als de tendens een kant op gaat die je niet bevalt...... Chapeau 🙏quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Mooi. Dan nemen we maar aan dat je "dan weet je het wel" nergens op slaat. Want in plaats van er over uit te wijden ga je op de persoonlijke toer, dus dan weet je het wel weer.
Dank voor de bevestiging van mijn punt.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef ludovico het volgende:
[..]
Och kom hoe haal je het in je hoofd om zo over Israël te oreren en het allemaal genocide te noemen, cf hamas propaganda.
En dat is uiteraard slechts een punt.
Dat ze Iron Dome niet willen faciliteren komt er ook bij.
En nog wel ontelbaar andere zaken.
Of je geeft gewoon aan wat je precies bedoelt. Scheelt ons weer 10 posts hier.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:49 schreef matspontius het volgende:
[..]
Oh ja, de persoonlijke toer wordt weer eens aangehaald als de tendens een kant op gaat die je niet bevalt...... Chapeau 🙏
Of je snapt gewoon de opmerking - scheelt ook een hoop persoonlijke toer gedoe 🙄quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Of je geeft gewoon aan wat je precies bedoelt. Scheelt ons weer 10 posts hier.
Het (linkse en neoliberale) equivalent van massadeportatie is massaimportatie.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:40 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik herhaal nog maar een keer: op rechts (rechtser dan de VVD) heeft men het openlijk over massadeportaties en zijn ze aanwezig geweest bij internationale bijeenkomsten. Hun Europese partners willen letterlijk miljoenen legale 'buitenlanders' deporteren.
Het linkse equivalent zou zoiets zijn als massale nationalisatie (van nutsbedrijven) en massale onteigening. Waar het GL-PvdA programma verre van blijft.
Om deze en andere redenen tonen internationale overzichten JA21 als véél extremer dan GroenLinks in hun eentje.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:32 schreef ludovico het volgende:
[..]
Het gaat mij er even om dat men op links extremer is gaan denken.
Vrijwel elke partij is flink gedraaid omtrent Israël.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:46 schreef ludovico het volgende:
[..]
Zeker.
Hij stond heel anders in Israël dan de laatste jaren m.b.t. dat palestina conflict.
Dat heeft hij gedaan uit opportunisme.
Het (linkse en neoliberale) equivalent van massadeportatie is massaimportatie. Deportatie is bovendien een reactie die enkel nodig geacht kan worden dankzij de de import-actie, en derhalve, minstens gedeeltelijk, op het conto komt van links en neoliberaal rechts.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:40 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik herhaal nog maar een keer: op rechts (rechtser dan de VVD) heeft men het openlijk over massadeportaties en zijn ze aanwezig geweest bij internationale bijeenkomsten. Hun Europese partners willen letterlijk miljoenen legale 'buitenlanders' deporteren.
Het linkse equivalent zou zoiets zijn als massale nationalisatie (van nutsbedrijven) en massale onteigening. Waar het GL-PvdA programma verre van blijft.
Om deze en andere redenen tonen internationale overzichten JA21 als véél extremer dan GroenLinks in hun eentje.
Zou kunnen dat de genocidale neigingen van Israel daar ietsjepietsje aan hebben bijgedragen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:56 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Vrijwel elke partij is flink gedraaid omtrent Israël.
Maar uiteindelijk vond men Yesilgoz dus niet stom genoeg om er niet op te stemmen (of erop tegen te stemmen) en bij Timmermans wel.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:57 schreef Klopkoek het volgende:
https://www.ad.nl/binnenl(...)-haar-blik~aec0627d/
Kotswaardige column van Angela de Jong.
Bij Yesilgöz was het juist steeds "gaat niet goed met VVD" en niet "waarom vinden mensen u stom" (Timmermans).
Wat dus niet wordt bepleit. Er wordt een flinke rem gezet en een voorspeld saldo van 50000 (terwijl meer mensen dood gaan dan worden geboren) is veel minder dan de BBB uitbuiters graag zien.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:55 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het (linkse en neoliberale) equivalent van massadeportatie is massaimportatie.
Bron?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Geen idee in welk topic wat te bestreken valt, maar Bontebal zegt in de kamer te blijven.
Mijzelf, hij zei het bij het praatje in de fractie wat overal te zien is (in mijn geval de livestream van de T).quote:
Jawel. Er zijn ook heel veel VVD kiezers vertrokken, bijna de helft.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:58 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Maar uiteindelijk vond men Yesilgoz dus niet stom genoeg om er niet op te stemmen (of erop tegen te stemmen) en bij Timmermans wel.
Ah ja, Karremans. De leeghoofd met neerbuigende opmerkingen over achterstandswijken in 2022 (oa "Hilligersberg moet nog worden geteld... en dat is geen achterstandswijk!")quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:58 schreef Wienerschnitzels het volgende:
(ook al hoor ik ook veel positiefs over Karremans in mijn omgeving, die heeft echt wel indruk gemaakt de afgelopen weken).
Jaja we weten je politieke kleur dat hoef je niet in iedere post van je te benadrukken, je kan ook gewoon eens proberen neutraal naar dingen te kijken in plaats van alles maar in je eigen verknipte straatje te willen plaatsen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:03 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ah ja, Karremans. De leeghoofd met neerbuigende opmerkingen over achterstandswijken in 2022 (oa "Hilligersberg moet nog worden geteld... en dat is geen achterstandswijk!")
Moet jij nodig zeggen, rechtse autoritaire uitbuitende bal dat je bent.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:04 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Jaja we weten je politieke kleur dat hoef je niet in iedere post van je te benadrukken, je kan ook gewoon eens proberen neutraal naar dingen te kijken in plaats van alles maar in je eigen verknipte straatje te willen plaatsen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |