Inderdaad. Pérez was in de buurt toen RBR domineerde, maar ik kan me van vorig jaar niet één moment herinneren waarin hij Verstappen van dienst is geweest. In 23 slaagde hij er in die dominante RB regelmatig niet eens in Q3 te zetten.quote:
1 incidentje tussen Norris en iemand die achter hem start of wat geluk met een SC / rode vlag en het kan er allemaal weer anders uit zien.quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:41 schreef Evenstar het volgende:
Kans dat Max 2e wordt is gewoon heel klein. Ja, het kan, alles kan, maar als je kijkt hoe kut die auto de afgelopen dagen ging dan moeten er wel heel veel rare dingen gebeuren wil het lukken.
Als die 2e wordt en Piastri acher zich houdt dan kan het allemaal nog prima, maar ik zie het niet gebeuren.
Russell kan die misschien wel pakken bij de start. Max zijn voordeel is nog wel een double tow en de schone lijn. En dus de buiten lijn voor bocht 1.quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:45 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Ik moet nog zien of hij Piastri überhaupt achter zich weet te houden, laat staan dat hij Russell en de Ferrari’s gaat aanvallen.
Volgens mij hemelen we hem nu ook weer iets te veel opquote:Op zondag 26 oktober 2025 14:17 schreef vul_maar_in het volgende:
Ik mis Perez soms in de RB. Ondanks z'n fouten aan het eind de beste 2e red bull rijder die Max ooit gehad heeft denk ik. (in de rol als 2e, Ricciardo telt niet).
Of ben ik nou gek?
Hij reed wel in de RBR die in 2021 duidelijk de tweede auto was met de nummer 3 op grote achterstand en in 22 en 23 in de beste auto. Toen dat in 24 niet meer zo was werd hij ook op grote afstand van de top 7 8e. Tsunoda en Lawson hebben niet het genoegen gehad om in zo’n dominante auto als Pérez te rijden.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:43 schreef vul_maar_in het volgende:
Aan de andere kant had hij 3 seizoenen nodig om er een potje van te maken en Lawson en Yuki doen het van meet af aan al niet best.
Dat is waar maar die auto was ook niet "makkelijk" toch? Wellicht niet zo verradelijk als de 40 maar toch ook wel "Verstappen's auto". Missschien geef ik Chekov te veel eer hier hoor, zou goed kunnen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:51 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Hij reed wel in de RBR die in 2021 duidelijk de tweede auto was met de nummer 3 op grote achterstand en in 22 en 23 in de beste auto. Toen dat in 24 niet meer zo was werd hij ook op grote afstand van de top 7 8e. Tsunoda en Lawson hebben niet het genoegen gehad om in zo’n dominante auto als Pérez te rijden.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 26 oktober 2025 14:55 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat is waar maar die auto was ook niet "makkelijk" toch? Wellicht niet zo verradelijk als de 40 maar toch ook wel "Verstappen's auto". Missschien geef ik Chekov te veel eer hier hoor, zou goed kunnen.
Nee, prima toneelschrijver.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:55 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat is waar maar die auto was ook niet "makkelijk" toch? Wellicht niet zo verradelijk als de 40 maar toch ook wel "Verstappen's auto". Missschien geef ik Chekov te veel eer hier hoor, zou goed kunnen.
quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:49 schreef Jane het volgende:
Ik kan me eigenlijk alle scenario's moeilijk voorstellen:
1) dat Verstappen dit nog redt
2) dat Piastri op tijd z'n vorm terugvindt
Maar ook niet dat:
3) Norris het kampioenschap ff koelbloedig binnenhaalt, zonder faal van hem danwel het team
Russell dan toch maar?
De auto wetd pas vanaf halverwege 23 moeilijker te besturen, wat Checo toen ook aangaf. Maar omdat Max er geen last van had werd hij niet geloofd.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:55 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Dat is waar maar die auto was ook niet "makkelijk" toch? Wellicht niet zo verradelijk als de 40 maar toch ook wel "Verstappen's auto". Missschien geef ik Chekov te veel eer hier hoor, zou goed kunnen.
Klopt, was het argument niet dat "Max bleef winnen dus het zal wel aan Perez liggen"?quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:21 schreef Starflyer het volgende:
[..]
De auto wetd pas vanaf halverwege 23 moeilijker te besturen, wat Checo toen ook aangaf. Maar omdat Max er geen last van had werd hij niet geloofd.
Klopt. Vanavond is beslissend voor Max qua WK kansen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:31 schreef TheFreshPrince het volgende:
Deze race is mss nog wel belangrijker dan Abu Dhabi.
Schade beperken dus.
Rest van de circuits zou de RedBull nog wel wat moeten kunnen doen.
Was altijd zo lachen elke keer dat Perez uit de top 15 werd geknald in Q1.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:24 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Klopt, was het argument niet dat "Max bleef winnen dus het zal wel aan Perez liggen"?
Het eind was wel erg slecht ja.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Was altijd zo lachen elke keer dat Perez uit de top 15 werd geknald in Q1.
Maar ja als je teamgenoot een seconde ervoor staat zou je Perez dan nog moeten verdedigen? Hoe groot talent Verstappen ook is
Eens. Perez is een prima rijder.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:24 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Klopt, was het argument niet dat "Max bleef winnen dus het zal wel aan Perez liggen"?
Voor de middenmoot ja.quote:Op zondag 26 oktober 2025 16:11 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Eens. Perez is een prima rijder.
Alsjeblieft niet zegquote:Op zondag 26 oktober 2025 14:49 schreef Jane het volgende:
Ik kan me eigenlijk alle scenario's moeilijk voorstellen:
1) dat Verstappen dit nog redt
2) dat Piastri op tijd z'n vorm terugvindt
Maar ook niet dat:
3) Norris het kampioenschap ff koelbloedig binnenhaalt, zonder faal van hem danwel het team
Russell dan toch maar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |