Hier worden we allemaal beter van Straan.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 18:50 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik zie altijd mogelijkheden om ergens zelf beter van te worden.
Ik heb geen hekel aan Sheeran hoorquote:Op woensdag 22 oktober 2025 18:52 schreef BillDauterive het volgende:
Door jullie begin ik nu ook een hekel aan Ed Sheeran te krijgen.
Goedzo billiequote:Op woensdag 22 oktober 2025 18:52 schreef BillDauterive het volgende:
Door jullie begin ik nu ook een hekel aan Ed Sheeran te krijgen.
Was goed, behalve de mindere stukjes. Loepzuiver gezongen, maar wel af en toe wat vals. Zou het iedereen aanraden, maar zal er zelf nooit naartoe gaan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 19:34 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik kan morgenavond wel een korte gratis recensie schrijven.
Ik heb wel een paar lange werkdagen voor de boeg, dus daadwerkelijk naar het concert gaan zit er niet in.
Weet iig wel zeker dat ze twijfelt over of ze het wel zeker weet.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 19:53 schreef Strani het volgende:
Jongere stemmer in voorbeschouwing van het journaal of ze al weet wat ze gaat stemmen:
- Nee weet ik nog niet zeker
- Waarom niet?
- Omdat ik twijfel of ik het wel zeker weet
Ik snap het wel. Ik weet nooit zeker of ik twijfel.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 19:53 schreef Strani het volgende:
Jongere stemmer in voorbeschouwing van het journaal of ze al weet wat ze gaat stemmen:
- Nee weet ik nog niet zeker
- Waarom niet?
- Omdat ik twijfel of ik het wel zeker weet
Maar is dat wel de goede richting?quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Weet iig wel zeker dat ze twijfelt over of ze het wel zeker weet.
Toch een stap in de goede richting.
Ik twijfel daar nog aan.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik snap het wel. Ik weet nooit zeker of ik twijfel.
Ben je daar zeker van?quote:
Jaquote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:11 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar is dat wel de goede richting?
Je wilt van je leven genieten maar je bent tegelijkertijd ook bang dat je daardoor niet kunt voldoen aan de eisen van de maatschappij. Je hebt het gevoel dat je niet genoeg te zeggen hebt over je eigen leven en weet niet hoe je deze situatie moet veranderen.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:09 schreef zorro28 het volgende:
Ik had zo'n rare droom vannacht. Ik was in een pretpark, en na een paar attracties had ik een ijsje gekocht, toen wilde ik terug maar raakte ik verdwaald in de buurt van het pretparkspoortje en toen liep ik ineens langs de snelweg. Daarna werd ik van de snelweg af geplukt, toen zat ik in de trein maar wilde de trein niet stoppen bij de juiste halte.
Pinkt een traantje weg.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Je wilt van je leven genieten maar je bent tegelijkertijd ook bang dat je daardoor niet kunt voldoen aan de eisen van de maatschappij. Je hebt het gevoel dat je niet genoeg te zeggen hebt over je eigen leven en weet niet hoe je deze situatie moet veranderen.
Ik denk dat wel serieus, dat dromen vaak staan voor hele simpele dingen. Niet per se iets spiritueels maar gewoon dagelijkse zorgen of gevoelens die in een droom heel visueel tot uiting komen.quote:
Dat of, om bepaalde zaken te verwerken. Met name dingen die in je onderbewustzijn zitten. Plus dat in je dromen vaak verschillende ervaringen die gebeurd zijn (niet per se letterlijk), bij elkaar geplakt worden.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik denk dat wel serieus, dat dromen vaak staan voor hele simpele dingen. Niet per se iets spiritueels maar gewoon dagelijkse zorgen of gevoelens die in een droom heel visueel tot uiting komen.
Dat kan ook, hoewel ik die indruk niet direct heb vanwege de algemene sfeer van de droom, als ik het zo lees. Maar uiteindelijk kan alleen @zorro28 dat aanvoelenquote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat of, om bepaalde zaken te verwerken. Met name dingen die in je onderbewustzijn zitten. Plus dat in je dromen vaak verschillende ervaringen die gebeurd zijn (niet per se letterlijk), bij elkaar geplakt worden.
In dit geval kun je het niet stoppen van de trein bij de juiste eventueel ook nog zien dat de trein door rijdt omdat wat de juiste halte lijkt niet de juiste halte is
Nou ik reis bijna elke dag met het openbaar vervoer en jullie praten veel over pretparken.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 20:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik denk dat wel serieus, dat dromen vaak staan voor hele simpele dingen. Niet per se iets spiritueels maar gewoon dagelijkse zorgen of gevoelens die in een droom heel visueel tot uiting komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |