abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219064536
Er was geen grachtenpand in Amsterdam beschikbaar voor deze arme jongen?
pi_219064545
Ik zou het ook niet geaccepteerd hebben als ik in zijn schoenen stond, met de kennis die ik nu heb.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_219064552
Moet wel zeggen, Marknesse... ik zou er ook nog niet dood gevonden willen worden.
  maandag 20 oktober 2025 @ 21:16:52 #129
40566 Ericr
Livewrong
pi_219064575
Gofundme gestart voor chloortabletten.
pi_219064911
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 14:47 schreef Chandler het volgende:
Ik kan mij zijn reactie wel voorstellen, je hebt heel wat achter de kiezen en dan opeens moet je helemaal alleen zijn... dat is een grote verandering! Waarom niet stapje voor stapje. Wel de woning accepteren maar rustig aan daar naar toe verhuizen. Ik weet dan houdt je 2 plekken bezet... maar is de overstap misschien wat minder zwaar en kan hij wennen aan het alleen zijn.

Alleen zijn is voor veel mensen niet leuk en kwijnen daardoor weg, en deze man geeft aan dat dat voor hem een probleem is. En anders een oplossing om meerdere mensen in een huis te plaatsen ipv direct een eigen huis? dat doen we bij probleem jongeren toch ook? die krijgen een kamer in een huis met lot genoten...

Problemen zijn er om opgelost te worden.
Meneer is vast niet de enige asielzoeker in Marknesse of omgeving. Het hele land wordt volgegooid met statushouders.

Geef deze man een fiets, een radio om de stilte te verminderen en koppel 'm aan een paar lokalw 'Jij bent welkom!, welkom in mijn land!-zingende christengekkies.

Problem solved.


En nu mijn visie: geef maar de keus terug te keren naar zn land van herkomst. Daar heeft ie vast nog wel wat vrienden en vriendinnetjes waar ie kan bankslapen. Weg met deze asieleisers die denken eisen te kunnen stellen hier.
pi_219064925
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 19:00 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Het punt is niet dat hij "geen woning wil". Maar hij wil niet in zijn eentje in Markenesse tussen de witte Nederlander zitten. Stel je voor dat ie integreert.
Kwestie van tijd dat ook Marknesse bulkt van de niet-Nederlanders. En die zullen er nu ook wel al genoeg zijn.
pi_219064983
Maar wat wil deze man dan? Wil hij liever in t azc blijven of vond hij t huis niet goed?
  maandag 20 oktober 2025 @ 22:24:51 #133
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_219065036
Nou dan kan iemand anders in dat huis wonen en moet de Afghaan langer wachten.

Wat een fophef weer.

[ Bericht 23% gewijzigd door Hexagon op 20-10-2025 22:37:03 ]
pi_219065239
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 13:26 schreef CarbonC het volgende:

[..]
Onze ggz is niet bedoeld om de wereldwijde geestelijke gezondheidsproblemen op te lossen: dat kan ook prima ergens anders.
2 miljoen mensen hebben al geestelijke hulp nodig gezien de laatste verkiezingen ;(
pi_219065414
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 22:24 schreef Hexagon het volgende:
Nou dan kan iemand anders in dat huis wonen en moet de Afghaan langer wachten.

Wat een fophef weer.
Ow, nu mag ie plotseling wél achteraan aansluiten.
  maandag 20 oktober 2025 @ 23:46:13 #136
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_219065457
quote:
4s.gif Op maandag 20 oktober 2025 23:39 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
Ow, nu mag ie plotseling wél achteraan aansluiten.
Geen idee

Maar het huis gaat in ieder geval niet tegen de vlakte als die Afghaan er niet woont. Dus dan kan er iemand anders wonen.
pi_219065931
Voor
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 23:46 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Geen idee

Maar het huis gaat in ieder geval niet tegen de vlakte als die Afghaan er niet woont. Dus dan kan er iemand anders wonen.
Voor mensen die in Markbesse willen wonen en zij die er nu al wonen is het wel goed nieuws. Dat dan weer wel.
  dinsdag 21 oktober 2025 @ 03:22:10 #138
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_219066072
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 13:11 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
Nederland neemt niet meer asielzoekers op dan andere EU landen gemiddeld doen.

Het probleem is vooral dat we heel veel asielzoekers uit veilige landen hebben die hier niet mogen bliiven, die wel blijven
Nederland is wel het meest dichtbevolkte land van de EU.
  dinsdag 21 oktober 2025 @ 03:22:50 #139
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_219066074
quote:
14s.gif Op maandag 20 oktober 2025 13:21 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Dapper van deze man dat hij die woning weigert. Hij weet van zichzelf dat hij alleen wonen niet gaat trekken. Hij heeft mentale hulp en mensen om zich heen nodig. Hopelijk kan hij ergens begeleid wonen.
:') je kunt wel zien waarom het hele land is weggegeven.
  dinsdag 21 oktober 2025 @ 03:26:31 #140
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_219066082
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 14:20 schreef probeer het volgende:

[..]
Het is gewoon fucking triest.

Het is rechts een doorn in het oog dat statushouders een sociale huurwoningen krijgen. Als die voorrang afgeschaft wordt en statushouders zelf verantwoordelijk worden voor hun huisvesting, dan zal het gevolg zijn dat een deel dat ook wel zelf lukt, en een ander deel dat niet lukt en achter blijft in de AZCs. Wat mensen in bepaalde rechtse contreien ook niet zo'n probleem vinden, want dan kunnen er immers geen nieuwe asielzoekers meer bij in dat AZC.

En dan zegt een statushouder; 'ik hoef die woning niet en blijf liever in het AZC' (en dus een plek bezet houden, wat ook precies een van de argumenten van het COA is waarom dat niet kan) en dan zijn diezelfde mensen uit bepaalde prinsenvlag-zwaaiende contreien nog steeds over de zeik. Huh? WTF?

Want he, de asielzoeker moet en zal de ondankbare boeman gemaakt worden, dus zelf de eigen standpunten mbt asiel gaan compleet het raam uit. Zelfs als hij een toegewezen woning afwijst waarvan rechts vindt dat hij hem sowieso niet dient te krijgen.

Deze asielzoeker moet en zal die woning accepteren, zijn bek houden en dankbaar zijn, en niet meer onnodig een plek in een AZC bezet houden! Aldus mensen uit bepaalde rechtse contreien. Blijkbaar.
Dat ongedefinieerde rechts is zo'n makkelijke zondebok. Je wil gewoon dat er steeds maar meer binnenkomt.
  dinsdag 21 oktober 2025 @ 03:31:51 #141
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_219066091
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2025 19:42 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wat maakt het in flikkerseklotekutzooi uit dat het een Afghaan is?

LEGIO mensen, ja ook roomblanke Nederlanders, hebben mentale problemen waardoor het op jezelf gewezen worden een enorme bedreiging kan zijn. Leuk dat dat alle 'gelukte' medemensen wel lukt, als je gemarteld wordt door geestelijke problemen is het ineens op jezelf geworpen worden een enorme bedreiging. Geen netwerk, geen voor jou bekende omgeving, geen mensen om je heen die je kennen en begrijpen.

Echt, 'rechts Nederland', focus eens wat minder op waar mensen vandaan komen en meer op waarmee mensen kunnen worstelen.

Dat een Afghaan sowieso dat Taliban-hellhole is ontvlucht zou al moeten aangeven dat we hier te makene hebben met iemand die GEEN zin heeft in religieuze terreur.

Echt, is compassie zó moeilijk?

Als dit een extremistische salafist was geweest die droomt van de Ummah was 'ie wel daar gebleven.
Hier sla je toch wel een beetje de plank mis. Het stond niet in zijn dossier dus we moeten de beste meneer maar geloven. Er kunnen allerhande motieven achter zitten.

Ten tweede ontvluchten mensen vaak hun hel maar creëeren ze ook weer hun thuiscultuur, zie de sloot aan conservatieve moslims in ons land. Tot slot is onze GGZ al overbelast. Moet alles dan maar naar de middenmoot?

Ons type samenleving heeft geen plek voor laagopgeleide, getraumatiseerde lieden. Waar zie jij de draagkracht daarvoor? De potentie op de arbeidsmarkt? Gefaalde generaties kweken vervolgens weer criminele kinderen.
pi_219066155
quote:
1s.gif Op maandag 20 oktober 2025 13:01 schreef Joopklepzeiker het volgende:

[..]
Er hebben er meer mentale problemen als ik al die berichten over steekpartijen en verkrachtingen lees.
Deze man heeft het netjes aangegeven. Dan ga je het niet negeren en straks shande roepen. Hij is nog niet klaar om alleen te wonen.
pi_219066170
Opvang in de regio. Niet hier naar toe komen.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_219066186
quote:
7s.gif Op maandag 20 oktober 2025 13:07 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Het enige onderdak wat deze meneer verdient is een slaapzaal bij Schiphol, wachtend op zijn repatriëringsvlucht.
Beste vent heeft een verblijfsvergunning dus waar wil je m heensturen dan? :`)
pi_219066190
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2025 06:27 schreef Lyrebird het volgende:
Opvang in de regio. Niet hier naar toe komen.
Te laat.
Hij is hier al en heeft een verblijfsvergunning.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_219066192
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2025 03:22 schreef Richestorags het volgende:

[..]
:') je kunt wel zien waarom het hele land is weggegeven.
Het land is niet weggegeven.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  dinsdag 21 oktober 2025 @ 07:22:45 #147
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_219066275
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2025 06:42 schreef Wantie het volgende:

[..]
Het land is niet weggegeven.
Jawel.
pi_219066287
*verblijfsvergunning voor bepaalde tijd.
pi_219066321
quote:
Hij reageerde: ‘Zij weten alles van mij. Iedereen die mij kent, niet alleen het COA, weet dat ik mentale problemen heb.’
Zulke mensen wil je natuurlijk binnenhalen. Succes gegarandeerd.
pi_219066464
Is er al bekend wat hij precies aan woonruimte wil en waar?
life is like a box of chocolates
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')