Bedankt voor de opheldering. Nu werkt bij Debbie niks natuurlijk, zij is in mijn ogen geenLC/Pais patiëntquote:Op maandag 20 oktober 2025 15:42 schreef Noor_ het volgende:
[..]
Pacing met kinderen/een gezin is inderdaad echt niet te doen. Tenminste mij lukt het niet. Er zijn wat dat betreft zoveel kleine dingen die wel moeten, en puur met die kleine dingen ga je al elke keer over je grenzen.
Ah, ik dacht al. Een au pair via de WMO is toch echt iets heel anders 🤣quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:46 schreef Noor_ het volgende:
Maar als hier info neergezet word van een andere besloten plek zullen we het dan wel bij de juiste info houden.
Ze heeft het woord aupair nooit genoemd, ze heeft het over een nanny oftewel gewoon een oppas!
Denk het niet, de injecties die ze, op beeld, zette waren wel de B12 injecties die ik ken. Dat afvalmedicijn zit in een ander soort spuit (meer vergelijkbaar met een insulinepen qua uiterlijk), zag ik op de site.quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:45 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ik alleen op insta en dat is alleen een foto van Debbie en een textje eronder over afvallen en dat het online kan of iets... het waren nog geen 3 zinnen dus echt mega was het niet.. wel komisch
Zou ze dan afvallen prikken zetten ipv b12.. vriendin van mij was daar ook een tijdje beroerd van
Haha ja toch!quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:56 schreef Hocuspocus2 het volgende:
[..]
Ah, ik dacht al. Een au pair via de WMO is toch echt iets heel anders 🤣
Ik denk ook zoiets hoor, dit doe je niet allemaal in je uppiequote:Op maandag 20 oktober 2025 10:10 schreef Iknietjij88 het volgende:
[..]
De vader van Jayda die in Spijkenisse woont helpt haar met alles, daar heeft ze een relatie mee
En wat voor filmpje. Interessant doen met een injectie spuit.quote:Op maandag 20 oktober 2025 10:15 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ze zegt dat de kliniek vooral handig was voor de wmo aanvraag 🤣 ze heeft die toko gewoon gebruikt om nog minder te hoeven doen en makkelijker aanvragen voor hulp en geld te komen
Edit "u vraagt Debbie post!" Jeetje hier word gezegd we zien geen prikken meer en binnen 5 minuten upload ze een filmpje
Je krijgt het echt niet zomaar, moet wel aangetoond worden dmv bloedonderzoek. Ik kreeg een ernstig tekort in 2019 , was echt vreselijk slecht in orde, flauwvallen, wattenhoofd, duizelig en hartkloppingen. Ben door de hele molen geweest en toen kwam ik bij toeval op het vermoeden van b12 tekort.quote:Op maandag 20 oktober 2025 10:32 schreef Moedervan4kids het volgende:
Marijke1212 hopt ook alle huisartsen af om de B12 prikken te krijgen. Is dat hip tegenwoordig? Om B12 te krijgen?
Daarom zeg ik nog steeds dat dat hele verhaal niet klopt. Ze heeft die eerste brief/ onderzoek gebruikt voor haar WMO. Verder heeft ze er niets mee gedaan omdat ze alleen maar online kon.quote:Op maandag 20 oktober 2025 10:47 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Dat ze de tijd ziet vliegen was al even duidelijk toch? Ze poste paar weken geleden ook al over 2 jaar bij de kliniek 🤣 ze zit er net iets meer dan een jaar en heeft alleen in het begin 1x een face to face afspraak gehad... dat je een aantal afspraken online doet snap ik hoor maar iedere behandelaar wilt toch om de zoveel tijd iemand echt zien?
Ach Sanneke heeft ook een loopband gekregen (die we 1x in beeld hebben gezien?).quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:28 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Moet even heel hard lachen om Debbie haar samenwerking met een vage wellness firma voor afvallen 😂🤣 slogan van bedrijf is iets met dat je je steeds beter gaat voelen 🤣😂 heeft dat bedrijf echt 0 posts van Debbie gezien??
Debbie's volledige content is haar afstervende lichaam en zoooooo ziek en alles zwaar... ze slikt diverse medicijnen waar je van af kan vallen 😂🤣 en dan gebruikt dat merk haar als reclame! Hilarisch! (Ik sla over... geloofwaardigheid groeit er niet door)
Dank voor de opheldering. Ik zit niet facebookgroep/en en las er ook niets over op instagram.quote:Op maandag 20 oktober 2025 15:46 schreef Noor_ het volgende:
Maar als hier info neergezet word van een andere besloten plek zullen we het dan wel bij de juiste info houden.
Ze heeft het woord aupair nooit genoemd, ze heeft het over een nanny oftewel gewoon een oppas!
Ik vermoed dat ze de WMO gaat vragen haar opvang voor de kinderen te vergoeden , daar aast ze op.quote:Op maandag 20 oktober 2025 13:19 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Pfff Debbie.
In de reacties heeft iemand het over plannen. Die zegt 1 uitje per week. Maar dat geldt natuurlijk ook voor andere zaken. Dat kwartje valt niet bij Debbie. Ik weet nog dat ze alle afspraken op 1 dag achter elkaar plande. Dat trekt toch iedereen leeg? Dit had ze veel gunstiger kunnen plannen.
Ze zegt ook dat ze voornamelijk WMO krijgen om de druk bij Roy weg te halen. Want die reist veel. En om die leugen te bevestigen was de afspraak (zoals we allemaal hier al vermoedden) met de WMO gepland op het moment dat Roy weg was voor werk.
En verder hoopt ze nóg meer hulp te krijgen vanuit de WMO voor Liam. Waar is de oppas gebleven die elke vrijdag langs kwam?
En natuurlijk heeft ze nog steeds last van klachtenverergering van de b12. Ze heeft even gemist dat dat doorgaans maar enkele dagen tot een paar weken aanhoudt
Ze wil dat WMO dat bekostigtquote:Op maandag 20 oktober 2025 15:04 schreef Nieve het volgende:
Ik kan de reacties bij Debbie niet lezen, maar wil ze nu serieus een fulltime au pair voor L zodat zij kan scrollen?!
Dat was al heel lang bekend natuurlijk 🫣 maar net als je denkt dat het niet gekker kan, gebeurt het tochquote:Op maandag 20 oktober 2025 15:46 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Ik zag hem ook, wat is dit? Die vrouw is knettergek hoor
Knettergek die meidquote:Op maandag 20 oktober 2025 15:04 schreef Nieve het volgende:
Ik kan de reacties bij Debbie niet lezen, maar wil ze nu serieus een fulltime au pair voor L zodat zij kan scrollen?!
Ik snap dat ook niet hoor, ik doe dat soort dingen als de kinderem op school zitten en bij sommige dingen heb ik hulp nodig, maar niet bij het opruimen van de trapkast 😅quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:30 schreef Lief_mannetje het volgende:
Ik snap DBM niet he... Heeft normaal gesproken de hele ochtend en halve middag de tijd om een kast op te ruimen en schoon te maken. Nu is het vakantie, en gaat ze dat doen. En dan verbaasd zijn dat ze de prikkels niet aan kan. Doe dit dan gewoon als de kinderen op school zitten? En dan gaan huilen dat je man niet wil helpen... nogal wiedes, ze heeft zelf alle tijd van de wereld als het geen vakantie is..
Nee dat niet per se, het is een reclame met een foto van Debbie erbij. Daarmee wordt natuurlijk wel een insinuatie gewekt, maar ze prijst het niet aan.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:19 schreef JaNeeDan het volgende:
Ik heb de reclame met Debbie in de hoofdrol niet gezien maar begrijp ik goed dat zij, als zelfbenoemd chronisch zieke, deze troep aanprijst?
Dat stond er op Facebook niet bij.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:39 schreef opwegnaar het volgende:
Krijg een zelfde soort reclame van Debbie nu ook op Insta. Daarin zegt ze dat ze het product gebruikt niet alleen om af te vallen, maar zich ook beter en gezonder te voelen. Ik snap hier werkelijk niks van. Is dit wel handig met die hele riedel aan andere medicijnen die zij gebruikt? Moet je niet een BMI van boven de 30 hebben als je dit wilt gaan gebruiken?
Op welk insta account zie je dat?quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:39 schreef opwegnaar het volgende:
Krijg een zelfde soort reclame van Debbie nu ook op Insta. Daarin zegt ze dat ze het product gebruikt niet alleen om af te vallen, maar zich ook beter en gezonder te voelen. Ik snap hier werkelijk niks van. Is dit wel handig met die hele riedel aan andere medicijnen die zij gebruikt? Moet je niet een BMI van boven de 30 hebben als je dit wilt gaan gebruiken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |