Wat een vilein stukje. Maar eerlijk is eerlijk, z'n woorden zijn goed gekozen en ik denk dat het wel eens het beoogde effect zou kunnen hebben op Telegraaf lezers die Yeşilgöz eigenlijk ook maar niets vinden en daardoor een beetje aan het twijfelen zijn tussen VVD of D66.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:04 schreef TheVulture het volgende:
Het is wel alle ballen op Jetten he
VVD-huisblad De Telegraaf met uitgesproken anti D66-er Wouter de Winther
https://www.telegraaf.nl/(...)eloven/98843752.html
Ik noem mensen die met voorbedachte rade de sloten van supermarkten vandaliseren gewoon crimineel. Nee, ze zijn geen zware criminelen, maar het verzachtende 'demonstrant' verdienen ze zeker niet.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:15 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
crimineel is te zwaar aangezet voor de meeste misdrijfplegers en wetsovertreders.
Er is een onderscheid op deze pagina tussen die twee groepen .
Maar je kunt niet de meeste leden van die groepen crimineel noemen. Daarmee plaats je hen in dezelfde groep als Holleeder en Taghi.
nee. noem ze misdrijfpleger... zet ze niet op een lijn met moordenaars als Holleeder en. Taghiquote:Op maandag 20 oktober 2025 21:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik noem mensen die met voorbedachte rade de sloten van supermarkten vandaliseren gewoon crimineel. Nee, ze zijn geen zware criminelen, maar het verzachtende 'demonstrant' verdienen ze zeker niet.
Dat zijn zware criminelen. Ik zet ze op een lijn met een winkeldief, iemand die veelvuldig winkeldiefstal pleegt wordt ook gewoon een crimineel genoemd.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:05 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
nee. noem ze misdrijfpleger... zet ze niet op een lijn met moordenaars als Holleeder en. Taghi
Dat is inderdaad ook de definitie. Voor sommige mensen hier verzetshelden, maar dat maakt ze er niet minder crimineel op.quote:Op maandag 20 oktober 2025 20:51 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik noem niemand terrorist? Ik noem mensen die de wet overtreden crimineel, dat lijkt me de definitie.
Die neemt wel steeds meer afstand van GL/PvdA ja, waarschijnlijk een tactische keuze in de strijd om het torentjequote:Op maandag 20 oktober 2025 22:14 schreef Faraday01 het volgende:
Bontebal wil ook wel met Ja21 regeren, dan ben je echt heel erg af.
Onderstreep je het leidende voorwerp in de genocide-bevindingen ook als crimineel of is dat wat anders?quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik noem mensen die met voorbedachte rade de sloten van supermarkten vandaliseren gewoon crimineel. Nee, ze zijn geen zware criminelen, maar het verzachtende 'demonstrant' verdienen ze zeker niet.
Wil voornamelijk wat ex-VVD schapen aan boord houden in de polls. JA21 en het CDA zijn wel wat de weglooppartijen geworden waar Yesilgoz de kiezers naartoe gejaagd heeft.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:14 schreef Faraday01 het volgende:
Bontebal wil ook wel met Ja21 regeren, dan ben je echt heel erg af.
Ja 21 kan kwartetten met alle voorstellen die strijdig met de rechtstaat zijn:
https://www.advocatenorde(...)zingsprogrammas-2025
Wouter de Winther is zo’n slappe zak. Vroeger te vaak gepestquote:Op maandag 20 oktober 2025 21:04 schreef TheVulture het volgende:
Het is wel alle ballen op Jetten he
VVD-huisblad De Telegraaf met uitgesproken anti D66-er Wouter de Winther
https://www.telegraaf.nl/(...)eloven/98843752.html
Aanrader om te lezen als je het nog niet kent.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:57 schreef Faraday01 het volgende:
Bontebal gaat de BOR nog maar eens verdedigen bij Nieuwsuur. Dat is echt een verschrikkelijk onrechtvaardige regeling waarbij sommige families ontzettend grote fiscale voordelen krijgen en het al lang niet meer gaat om kleinere familiebedrijven waar het geld naartoe gaat
Tweebeeke fileert hem wel
Netanyahu is een zeer zware crimineel. Of een misdadiger.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:21 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Onderstreep je het leidende voorwerp in de genocide-bevindingen ook als crimineel of is dat wat anders?
Dan heb ik een beeld. En nee ik ben het niet met de demonstranten eens. Als je dat wil bereiken zijn er andere methodes.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Netanyahu is een zeer zware crimineel. Of een misdadiger.
Dit is er een in de categorie “hoe kan je hier nou tegen zijn” inderdaad.quote:Op maandag 20 oktober 2025 11:57 schreef Hanca het volgende:
Ben toch even naar de Rode Vlag van CU gegaan:
[..]
Eigenlijk ben ik het hier gewoon met CU eens, het demonstratierecht is steeds meer een recht op slopen en het frustreren van de maatschappij geworden. Net als de VvMU is ook de Vrijheid van Demonstreren niet onbeperkt. Snap dat de NOvA dit in een ideale wereld wel zou zijn, maar de wereld is niet ideaal.
Ik moet die aflevering nog kijken. Maar wat was er dan?quote:Op maandag 20 oktober 2025 23:29 schreef TheVulture het volgende:
Dat businessclub-verhaal van het CDA dat bij NIeuwsuur aan de orde kwam is voor een partij die in het verleden al eens zo nat is gegaan met fraude/steekpenningen niet heel lekker
Er zijn wel wat redenen te bedenken. Je kan heel vredelievend ergens tegen demonstreren maar liever toch niet herkend willen worden door bijvoorbeeld familie of een dubieus regime.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:14 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dit is er een in de categorie “hoe kan je hier nou tegen zijn” inderdaad.
Dat van die gezichtsbedekking zou een glijdende schaal kunnen zijn, maar ik ben het wel met Hanca en de CU eens dat er nu teveel door de vingers wordt gezien omdat het tijdens een demonstratie gebeurt (UvA slopen bijvoorbeeld), of dat de actie zelf de demonstratie is (snelweg bezetten, op het spoor lopen, mest uitrijden op de openbare weg). Ik vind dat er best iets voor te zeggen valt om strakkere kaders te scheppen over waar het demonstratierecht eindigt en waar het gewoon vernieling en/of ordeverstoring is.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:32 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Er zijn wel wat redenen te bedenken. Je kan heel vredelievend ergens tegen demonstreren maar liever toch niet herkend willen worden door bijvoorbeeld familie of een dubieus regime.
Of wanneer je met je groep cosplayers verkleed en al ergens voor of tegen wilt demonstreren.
Hier kan de politiek natuurlijk andere afwegingen in maken maar dat het voor mensen die de vrijheid van demonstratie hoog in het vaandel hebben een rode vlag is snap ik ook.
Hoezo wordt dat door de vingers gezien, daar worden mensen gewoon voor opgepakt.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:47 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dat van die gezichtsbedekking zou een glijdende schaal kunnen zijn, maar ik ben het wel met Hanca en de CU eens dat er nu teveel door de vingers wordt gezien omdat het tijdens een demonstratie gebeurt (UvA slopen bijvoorbeeld), of dat de actie zelf de demonstratie is (snelweg bezetten, op het spoor lopen, mest uitrijden op de openbare weg). Ik vind dat er best iets voor te zeggen valt om strakkere kaders te scheppen over waar het demonstratierecht eindigt en waar het gewoon vernieling en/of ordeverstoring is.
De laatste keer dat ik dit voorstelde kreeg ik van Klopkoek (waar is hij eigenlijk?) het verwijt een politiestaat te willen stichten. Maar de huidige situatie waarin alles ongestraft kan omdat het een demo is lijkt me ook niet houdbaar.
Er worden weinig tot geen aanhoudingen gedaan en nauwelijks straffen uitgedeeld. Mensen worden gewoon met een bus ergens anders gedumpt. Er worden niet eens namen geregistreerd.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:59 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hoezo wordt dat door de vingers gezien, daar worden mensen gewoon voor opgepakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |