Denk niet dat dat nu het grootste probleem is.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:24 schreef raptorix het volgende:
Opoe op doel, ambieer je een topclub te zijn met een eigen jeugdopleiding, staat er met alle respect een kerel op doel die de vader had kunnen zijn van de helft van het team.
Die keeper die er stond was zo een beetje enige lichtpuntje.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:25 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Denk niet dat dat nu het grootste probleem is.
Er klopt er vooral tactisch niks vanquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:27 schreef raptorix het volgende:
[..]
Die keeper die er stond was zo een beetje enige lichtpuntje.
Sjonquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:30 schreef raptorix het volgende:
Man man, het is HEEL moeilijk om af te spreken dat iedereen gewoon zijn eigen man dekt.
Ik zet in op een ruzie met een teamgenoot.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:33 schreef Zorro het volgende:
Ik zit al klaar voor de rode kaart van Wouthorst
Rood omdat ie een teamgenoot voor zijn bakkes slaat zou wel het toppunt van grappig zijn.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:34 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik zet in op een ruzie met een teamgenoot.
Graag Klaassen danquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:35 schreef Zorro het volgende:
[..]
Rood omdat ie een teamgenoot voor zijn bakkes slaat zou wel het toppunt van grappig zijn.
Het effect Pasveer zien we nog niet.quote:Op zondag 26 oktober 2025 12:39 schreef ISVV het volgende:
Ajax is zo zwak bij voorzetten/corners, gooi die ballen gewoon in de pot Twente
Soort vanquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:43 schreef GGMM het volgende:
Is er wel eens een trainer tijdens de rust ontslagen?
Ik denk niet dat dit een wedstrijd is om de prestaties van individuele aanvallers eruit te pikkenquote:Op zondag 26 oktober 2025 12:46 schreef bbuddybb het volgende:
Godts zijn aanvallende inbreng is nihil. Daarnaast heeft hij ook nog eens geen zin om mee te verdedigen.
Aan hem heb je niet zoveel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |