Voordat je met kattegrit aan een fatsoenlijk bedrag bent staat er een vrachtwaggie door je deurquote:Op zondag 26 oktober 2025 13:32 schreef Ama het volgende:
[..]
Nou als je dat bij mij gaat doen ben je wel even bezig met lezen.Verder zal er toch vooral dingen over mijn kat en LEGO staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Nou ik was dan weer heel blij met de vervolgvraag over machine want dat had ik anders denk ik niet ingevuld terwijl het wel heel belangrijk isquote:Op zondag 26 oktober 2025 13:15 schreef DJMO het volgende:
[..]
Drink je koffie en / of thee, en zo ja, wat voor soort?
Komen ze vanzelf wel met het antwoord wat voor koffie machine ze hebben, want met een nespresso heb je niks aan dolce gusto cups.
Je bent gek op katten en LEGO?quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:38 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat ik jouw gever niet ben.
Oh, boy....
50% is genoeg om aangevuld te worden met een andere 50%quote:
Och kom. Zelfs jullie vinden wel iets leuk. Misschien lees je graag een flut doktersrommanetje als de kinderen slapen, of vul je graag een puzzel in. Misschien zit je wel gedachteloos te breien of haken, of kijk je graag naar die ene serie op tv of Netflix. Er valt echt wel iets te verzinnen. Ook voor saaie mensen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:08 schreef Schanu het volgende:
Hopelijk ben ik niet 1 van die personen die te weinig heeft ingevuld, indien zo, oprecht sorry.
Ik gebruik de vragen over hobby's enzo ook juist om informatie over de kinderen te delen. Want daar is vaak veel makkelijker wat voor te bedenken. Voor mijn vrouw en mijzelf kom ik sowieso nooit ver, ongeacht hoe uitgebreid je het formulier maakt, omdat we beiden geen specifieke hobby's of interesses hebben (jeetje wat zijn wij saai).
Als je denkt dat je te weinig info hebt gegeven over iets dan kan je @laziness ook een berichtje sturen he.quote:Op zondag 26 oktober 2025 15:41 schreef Angelfrouk het volgende:
Met mijn post geschiedenis kom je ook niet zo heel ver, plus dat ik me anoniem opgegeven heb...
Ik maak me nu oprecht zorgen om degene die mij als ontvanger gekregen heeft 😔
Nu ja, ik hoop idd altijd dat ik niet iets koop als shopper waar mensen niets aan hebben. Of wat ze niet mooi vinden. Of al dubbel...quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:21 schreef Dr_Flash het volgende:
Als ik als gever een form krijg van "Doe maar wat jij denkt dat ik leuk vind!" dan geef ik hem door aan DJMO. Dat soort ongein kan ik niks mee![]()
Specifiek zijngraag
Ik wil je blij maken, vertel me wat ik moet doen
Zeg dat tegen degene die op de Frontpage een hoop commentaar hadquote:Op zondag 26 oktober 2025 13:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik (en vast anderen ook) ben sowieso wel blij. Het gaat om het gebaar en de (voor)pret en niet zozeer om de inhoud.
quote:Op zondag 26 oktober 2025 16:37 schreef Sally het volgende:
[..]
Zeg dat tegen degene die op de Frontpage een hoop commentaar had![]()
Geen idee waar dat over gaat, ik kom nooit (meer) op de FP :quote:Op zondag 26 oktober 2025 16:37 schreef Sally het volgende:
[..]
Zeg dat tegen degene die op de Frontpage een hoop commentaar had![]()
Oh sorryquote:Op zondag 26 oktober 2025 16:44 schreef laziness het volgende:
Het lijkt me niet de bedoeling dat iedereen zich nu zorgen maakt over zijn/haar aanmelding. De vragen geven genoeg aanknopingspunten en anders kan er rechtstreeks of via mij vragen gesteld worden.
Laten we de discussie later voeren, na de kerst, of er nog iets anders moet aan het formulier ipv dat men zich nu zorgen maakt over wat ie heeft opgeschreven.
Hier ben ik het zeker mee eens maar aan de andere kant als ik van iets specifiek weet dat het toch in de kast komt te liggen (wat past bij de interesses die ik heb doorgegeven) dan zeg ik dat wel even erbij. En nee dat is geen complete lijst hoor haha. Ik vind het anders zonde van die persoon zijn geld.quote:Op zondag 26 oktober 2025 13:29 schreef Whiskers2009 het volgende:
Ik (en vast anderen ook) ben sowieso wel blij. Het gaat om het gebaar en de (voor)pret en niet zozeer om de inhoud.
Exact, dát is inderdaad waar het om gaatquote:Op zondag 26 oktober 2025 16:49 schreef laziness het volgende:
Geldt trouwens ook voor gevers die iets meer eigen invulling er aan geven. Het is met liefde en zorg samengesteld voor een ander en het is die gedachte waar het in mijn ogen omdraait.
Iemand? Zou zonde zijn...quote:Op zondag 26 oktober 2025 10:40 schreef laziness het volgende:
Ik heb nog een gever in de mail nog zonder shopper…
Maar momenteel zijn alle 44 ontvangers gekoppeld.
Mocht iemand nog twijfelen over opgeven, doen!
Ik blijf het een fantastisch topic vinden. De (voor)pret van iedereen, zowel gevers als shoppers als ontvangers. De stress om het op tijd verzenden. De lol bij het uitpakken. Hoe blij verrast iedereen isquote:Op zondag 26 oktober 2025 16:53 schreef Ama het volgende:
Wel leuk om straks alle uitpak foto's weer te zien.
Ik kijk graag series op netflix en speel Gossip Harbor op mijn telefoon... Ben heel benieuwd wat je daar voor potentieel kado bij zou kunnen verzinnenquote:Op zondag 26 oktober 2025 15:24 schreef DJMO het volgende:
[..]
Och kom. Zelfs jullie vinden wel iets leuk. Misschien lees je graag een flut doktersrommanetje als de kinderen slapen, of vul je graag een puzzel in. Misschien zit je wel gedachteloos te breien of haken, of kijk je graag naar die ene serie op tv of Netflix. Er valt echt wel iets te verzinnen. Ook voor saaie mensen.
Ook jij krijgt ieder jaar toffe pakketten toch?quote:Op zondag 26 oktober 2025 17:12 schreef Ireth het volgende:
[..]
Ik kijk graag series op netflix en speel Gossip Harbor op mijn telefoon... Ben heel benieuwd wat je daar voor potentieel kado bij zou kunnen verzinnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |