Voor mij zou dat ook echt een onbegaanbaar terrein zijn. Het begint al bij een beetje leuk shoppen en de tijd ervoor vrijmaken, maar vooral het feestelijk en netjes verpakken zou mij echt moordneigingen geven. Donateur zijn ligt mij ook veel beter dan shopper/gever 😵💫quote:Op donderdag 23 oktober 2025 15:51 schreef Qarrad het volgende:
Ik wil wel geld geveren maar kan niet shoppen want dan ontploft mijn hoofd. Dus als er iemand wil teamen met mij als shopper, contact me
Al dat inpakken is heus geen halszaak hoor!quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:21 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Voor mij zou dat ook echt een onbegaanbaar terrein zijn. Het begint al bij een beetje leuk shoppen en de tijd ervoor vrijmaken, maar vooral het feestelijk en netjes verpakken zou mij echt moordneigingen geven. Donateur zijn ligt mij ook veel beter dan shopper/gever 😵💫
volgend jaar een nieuwe rol hier. Cadeau inpakkerquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:21 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Voor mij zou dat ook echt een onbegaanbaar terrein zijn. Het begint al bij een beetje leuk shoppen en de tijd ervoor vrijmaken, maar vooral het feestelijk en netjes verpakken zou mij echt moordneigingen geven. Donateur zijn ligt mij ook veel beter dan shopper/gever 😵💫
I see what you did therequote:Op vrijdag 24 oktober 2025 08:53 schreef Friday12 het volgende:
[..]
volgend jaar een nieuwe rol hier. Cadeau inpakker
Aaah 🥰🥰quote:Op vrijdag 24 oktober 2025 09:12 schreef Cygne het volgende:
Lievelingstopic!![]()
Wij genieten nog steeds na. De jongens ontbijten al bijna een jaar van hun kerstbordjes uit het pakket.
Potver dat is een goeie zeg. Daar heb ik echt nog een onwaarschijnlijk stuwmeer vol van staan waar ik verder niks zinnigs mee kanquote:Op vrijdag 24 oktober 2025 06:12 schreef Irri-tante het volgende:
Tip voor de shoppers: Bij de ING Rentepunten winkel nu ook diverse Rituals Cadeausets en Tony Chocolonely sets te verkrijgen.
Ik snap je, maar waar zet ik dat neer dan?quote:Op zondag 26 oktober 2025 06:54 schreef Tink89 het volgende:
Oproep aan ontvangers (als het niet meer voor dit jaar is, dan voor volgend jaar): ben uitgebreid in je vragenlijst! Voor jezelf: wat vind je fijn, wat heb je nodig, wat is je schoenmaat, waar kan je nu echt van genieten? Maar ook voor de rest van je eventuele gezin: Heb je kinderen, vertel wat ze leuk vinden, wat hun schoenmaat is, wat ze graag lusten en wat uit de gratie is… en ook voor je partner. Maakt shoppen nog persoonlijker.
Zelf heb ik zoiets opgeschreven bij de laatste vraag over je wensen (behalve wereldvredequote:Op zondag 26 oktober 2025 09:19 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Ik snap je, maar waar zet ik dat neer dan?
Ik had nu een cadeau ideetje gehad, maar heb geen plek gevonden in het formulier waar ik die kwijt kon.
Er zijn vragen over welke thee je lekker vind, wat je graag snoept, welke kleur je mooi vind, welke boeken je leuk vind, welke games je speelt, zelfs welke game systemen je hebt. Maar geen vakje (volgens mij) over dit soort van dingetjes.
Gewoon voor mij, omdat ik het echt niet gezien heb; waar zou je dit neerzetten?
Naja... soms zijn wensen niet zo'n duur item toch?quote:Op zondag 26 oktober 2025 09:29 schreef Angelfrouk het volgende:
Ik dacht dat die vraag alleen voor grotere wensen was.
Welnee. En ik denk dat @laziness het geen probleem vindt als je je ideetje alsnog kenbaar maakt aan haar, zodat zij het kan doorgeven aan je gever / shopper.quote:Op zondag 26 oktober 2025 09:29 schreef Angelfrouk het volgende:
Ik dacht dat die vraag alleen voor grotere wensen was.
Ik wil wel doneren. Zelf shoppen lukt even niet maar doneren lukt.quote:Op zondag 26 oktober 2025 01:12 schreef Viv het volgende:
Hoi allemaal!![]()
![]()
Sorry voor mijn afwezigheid tot nu toe. Net alles bijgelezen. Heel fijn om te zien dat het lekker loopt hier! Ik twijfel nog even of ik me weer opgeef als shopper.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |