Zak heeft hem gewoon expres niet opgeroepen of hij was zijn naam vergeten.quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:11 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar hebben ze Oscar niet het podium opgeroepen of heeft die zelf geweigerd?
Bij zijn interview met skynews zag je Norris nog in de cooldown room.
Bij F1TV na de ceremonie zag je hem nog steeds interviews geven.
Zouden ze hem vergeten zijn?
Helaas zo true.quote:
Piastri naar Mercedes. George gaat nog meer vragen na vandaag.quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:57 schreef Questular het volgende:
McLaren heeft gewoon een overduidelijke 2e rijder nog en 1 iemand die voor het kampioenschap gaat, Pisatri eruit en Verstappen er in. Dan is het vanaf race 1 duidelijk.
was idd gemeldquote:Op zondag 5 oktober 2025 19:07 schreef ootjekatootje het volgende:
Piastri trok de stekker van de boardradio eruit.
https://racingnews365.nl/(...)winningsspeech-brown
quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:45 schreef greysbones het volgende:
https://x.com/adfreebrowsing/status/1974834181432860787
dan maar zo
PIA na de race
quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:46 schreef Nizno het volgende:
https://twitter.com/adfreebrowsing/status/1974834181432860787
[ x ]
Pijnlijkquote:Op zondag 5 oktober 2025 19:07 schreef ootjekatootje het volgende:
Piastri trok de stekker van de boardradio eruit.
https://racingnews365.nl/(...)winningsspeech-brown
Op nu.nl: Piastri na contact met teamgenoot Norris in eerste bocht: 'Ga met team praten'quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:07 schreef ootjekatootje het volgende:
Piastri trok de stekker van de boardradio eruit.
https://racingnews365.nl/(...)winningsspeech-brown
quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:07 schreef ootjekatootje het volgende:
Piastri trok de stekker van de boardradio eruit.
https://racingnews365.nl/(...)winningsspeech-brown
Hij heeft de Jos opvoeding nodig.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:19 schreef Peterselieman het volgende:
Hij is tot nu toe veel te lief geweest
Terecht.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:07 schreef ootjekatootje het volgende:
Piastri trok de stekker van de boardradio eruit.
https://racingnews365.nl/(...)winningsspeech-brown
Ik hoor Jos al zijn knokkels kraken.quote:
Webber kraakt zijn knokkels mee.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:22 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik hoor Jos al zijn knokkels kraken.
Dan waren al die hamburgers van de Mac die Zak had gegeten er al lang uit gekomenquote:Op zondag 5 oktober 2025 19:22 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik hoor Jos al zijn knokkels kraken.
"Hey Jos."quote:
Kom op nou, zo werkt de sport toch niet. Die discussie werd hier in het begin van het seizoen gevoerd toen heel opvallend wilden dat Norris dan benadeeld zou worden (voornamelijk omdat daar de sympathie niet lijkt te liggen). Maar nogmaals: zo werkt de sport niet. Zeker niet wanneer 2 coureurs aan elkaar gewaagd zijn. In de voorbeelden van Schumacher en Verstappen was daar geen sprake van. Bovendien kwam het in geval van Barrichello maar 2 keer voor en in het geval van Perez 0 keer. Je kunt niet bij 2 coureurs die 50% van de tijd voor elkaar rijden verwachten dat 1 van de 2 altijd aan de kant gaat. Benieuwd hoe het Fok!-forum had gereageerd als McLaren daar daadwerkelijk het hele jaar had gedaan trouwens.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat is zeker waar maar McLaren had ook na 3 á 5 races een 1e rijder aan kunnen wijzen die ala Schumacher steeds mag winnen.Dan was Verstappen ook al lang kansloos geweest.
Valtteri, this is Jamesquote:Op zondag 5 oktober 2025 19:31 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Kom op nou, zo werkt de sport toch niet. Die discussie werd hier in het begin van het seizoen gevoerd toen heel opvallend wilden dat Norris dan benadeeld zou worden (voornamelijk omdat daar de sympathie niet lijkt te liggen). Maar nogmaals: zo werkt de sport niet. Zeker niet wanneer 2 coureurs aan elkaar gewaagd zijn. In de voorbeelden van Schumacher en Verstappen was daar geen sprake van. Bovendien kwam het in geval van Barrichello maar 2 keer voor en in het geval van Perez 0 keer. Je kunt niet bij 2 coureurs die 50% van de tijd voor elkaar rijden verwachten dat 1 van de 2 altijd aan de kant gaat. Benieuwd hoe het Fok!-forum had gereageerd als McLaren daar daadwerkelijk het hele jaar had gedaan trouwens.
Dus je wil bij 2 ongeveer gelijkwaardige rijders na 3 tot 5 races een 1e rijder aanwijzen, terwijl ze zo dicht bij elkaar staan? En het seizoen nog heel lang duurt...quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dat is zeker waar maar McLaren had ook na 3 á 5 races een 1e rijder aan kunnen wijzen die ala Schumacher steeds mag winnen.Dan was Verstappen ook al lang kansloos geweest.
Fernando is faster than you!quote:
Ja dan waren ze nog kritischer geweest dan dat ze nu al zijn.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:31 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Benieuwd hoe het Fok!-forum had gereageerd als McLaren daar daadwerkelijk het hele jaar had gedaan trouwens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |