Eigenlijk niets nieuws toch? Lezen deed ze al om haar tijd te doden, lachen om dat men er in trapt en ze gratis uit zijn.. en zelfs zonder kinderen! Optimaal geluk... gelijk de komende koers van diagnoses en uit te melken lijnen besproken zonder enige stoorzenderquote:Op zondag 5 oktober 2025 15:48 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Waar heeft ze de energie vandaan gehaald om een weekend te lezen, lachen en praten?
Debbie en Roy zijn beiden gestoord en hun kinderen hebben het er maar mee te doen. Triest.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:04 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Eigenlijk niets nieuws toch? Lezen deed ze al om haar tijd te doden, lachen om dat men er in trapt en ze gratis uit zijn.. en zelfs zonder kinderen! Optimaal geluk... gelijk de komende koers van diagnoses en uit te melken lijnen besproken zonder enige stoorzender
Ik heb hier toch meer begrip voor dan bij andere influencers. Ons kind werd toen het 3 maanden oud was ook met spoed geopereerd en moest daarna nog een week in het ziekenhuis liggen. Ik kan begrijpen dat zij het allemaal van zich afschrijft al zou ik het zelf nooit zo openbaar zetten maar ik snap het van haar afschrijven op zich wel.quote:Op zondag 5 oktober 2025 15:49 schreef Nomofobisch het volgende:
Sneu en heftig voor Laura en gezin. Neemt niet weg dat zij haar kinderen ook maximaal exploiteert 😅 ik kan er moeilijk naar kijken. Het is heel verdrietig allemaal, maar ze deelt de complete medische geschiedenis van die arme ziel. Nergens voor nodig. Of gaan we nu allemaal doen als of dat wel normaal is? 🧐
En dat vind ik dus heel erg heftig. Want je kan mij dus niet wijsmaken dat zo zwaar zijn niks met je gezondheid doet.quote:Op zondag 5 oktober 2025 15:27 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Eens. Ze benoemt wel dat ze dik is maar ze klaagt niet over haar gewicht. Ze vindt het ook niet nodig om er iets aan te doen (haar woorden).
Nou dat. Ze kan niet eens goed naast dat mannetje op de grond zitten om te spelen. Lijkt me echt verdrietig.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:24 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
En dat vind ik dus heel erg heftig. Want je kan mij dus niet wijsmaken dat zo zwaar zijn niks met je gezondheid doet.
Vind ik ook maar ik ben gewoon zuinig op mijn lichaam. Ik wil gewoon fit zijn. Gezondheid heb je niet altijd in de hand maar als ik foto’s van Sanneke terugzie van jaren terug vraag ik me toch af wat er is gebeurd.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:24 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
En dat vind ik dus heel erg heftig. Want je kan mij dus niet wijsmaken dat zo zwaar zijn niks met je gezondheid doet.
Dat is toch al een reden om af te vallen lijkt mij. En als je haar een jaar geleden hoorde hijgen bij een klein stukje lopen in een filmpje... sorry maar dat vind ik echt heel heftig. Net zoals blijven beweren dat je heel gezond bent en heel gezond eet. Dat is gewoon niet zo. Doe het voor je kind en jullie toekomst samen.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:31 schreef Johanna38 het volgende:
[..]
Nou dat. Ze kan niet eens goed naast dat mannetje op de grond zitten om te spelen. Lijkt me echt verdrietig.
Herken ik. Ik probeer altijd zo gezond mogelijk te eten en voordat ik zo ziek was als dat ik nu ben, sportte ik 3x per week. Niet omdat ik het nou zo enorm leuk vond maar ik vond het fijn en belangrijk om gezond bezig te zijn.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:38 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Vind ik ook maar ik ben gewoon zuinig op mijn lichaam. Ik wil gewoon fit zijn. Gezondheid heb je niet altijd in de hand maar als ik foto’s van Sanneke terugzie van jaren terug vraag ik me toch af wat er is gebeurd.
Een kennis van mij haalt haar schouders op omdat ze veel te zwaar is, ach zegt ze dan "ik word niet oud en als ik nu 50 of 55 word dat kan mij niks schelen", ze heeft 3 kinderen rondlopen, je wil toch zien dat ze een partner krijgen, evt kinderen krijgen ze ouder zien worden enz. Ik vind het echt erg als je zo denkt.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:24 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
En dat vind ik dus heel erg heftig. Want je kan mij dus niet wijsmaken dat zo zwaar zijn niks met je gezondheid doet.
Triest vind ik dat. Echt waar.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:04 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
Een kennis van mij haalt haar schouders op omdat ze veel te zwaar is, ach zegt ze dan "ik word niet oud en als ik nu 50 of 55 word dat kan mij niks schelen", ze heeft 3 kinderen rondlopen, je wil toch zien dat ze een partner krijgen, evt kinderen krijgen ze ouder zien worden enz. Ik vind het echt erg als je zo denkt.
Beetje hypocriet vind ik deze post.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:14 schreef Louuuu_lou het volgende:
Zullen we een beetje wegblijven van dit soort berichten over het gewicht van een influencer? Obesitas is vaak een veel complexer verhaal dan iets wat makkelijk op te lossen is met “gewoon gezond eten en sporten.” En dan zeggen dat iemand “het ver heeft laten komen” alsof dat een volledig vrije keuze is, vind ik onnodig om te zeggen. Lichaam en geest werken bij iedereen anders.
Dit bedoel ik dus. Dat kan echt nooit goed of gezond voor je zijn hoe vaak zij dit soort dingen eten.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:17 schreef papierentas het volgende:
Woensdag postte Sanneke ook al een bon en menu's, voor 4 dagen. Donderdagavond pizza's besteld. Het zal gemak zijn ofzo, en iedereen denkt wel eens nou ik heb daar geen trek in vandaag, bestel dan maar wat, maar het weekend ervoor waren ze ook al een weekend weg met afhaal/ buiten de deur eten. Zo gezond allemaal.
Sanneke heeft zelf gezegd er niks aan te willen doen. Niet dat ze dat niet kan.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:14 schreef Louuuu_lou het volgende:
Zullen we een beetje wegblijven van dit soort berichten over het gewicht van een influencer? Obesitas is vaak een veel complexer verhaal dan iets wat makkelijk op te lossen is met “gewoon gezond eten en sporten.” En dan zeggen dat iemand “het ver heeft laten komen” alsof dat een volledig vrije keuze is, vind ik onnodig om te zeggen. Lichaam en geest werken bij iedereen anders.
Volgens mij willen ze dat behouden.quote:Op zondag 5 oktober 2025 15:13 schreef Missinglink24 het volgende:
Ik heb moeite om het huis van Janneke te visualiseren, hoe de indeling is. Ik hoop dat ze veel van de originele details behoudt, zoals de glas in lood ramen en bepaalde tegels en vloeren. Het is geen monumentaal pand denk ik?
Ze zegt niet letterlijk dat ze slanker wil zijn. Maar klaagt echt geregeld over hoe vervelend plussize is. Volgens mij gister of vandaag nog!quote:Op zondag 5 oktober 2025 15:11 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Dit klopt niet hoor. Ze klaagt over alles maar niet over haar gewicht. Wel op hoe ze soms benaderd of behandeld wordt vanwege haar gewicht maar ze heeft nog nooit gezegd dat ze slanker zou willen zijn.
Nee hoor, zij gebruikt het zelf als een "verkoopding".quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:14 schreef Louuuu_lou het volgende:
Zullen we een beetje wegblijven van dit soort berichten over het gewicht van een influencer? Obesitas is vaak een veel complexer verhaal dan iets wat makkelijk op te lossen is met “gewoon gezond eten en sporten.” En dan zeggen dat iemand “het ver heeft laten komen” alsof dat een volledig vrije keuze is, vind ik onnodig om te zeggen. Lichaam en geest werken bij iedereen anders.
Ik denk ook wel dat ze dat zouden doen. En ook dat ze dat kunnen. Vind ik knap.quote:Op zondag 5 oktober 2025 17:30 schreef Earring het volgende:
[..]
Volgens mij willen ze dat behouden.
En ik denk dat ze veel hulp krijgen. Verder zijn zij ook niet echt moeilijk heb ik het idee. Ik zie ze bijvoorbeeld, rustig in 1 kamer wonen terwijl de rest opgeknapt wordt
Ik bedoelde alleen de berichten waarin wordt gedaan alsof dik zijn/dik worden een soort vrije keuze is en dat het met een paar simpele aanpassingen op te lossen is. Er wordt soms (niet alleen hier hoor, in de hele maatschappij!) zo makkelijk gedacht over dik zijn, afvallen etc. Was het maar zo simpel allemaalquote:Op zondag 5 oktober 2025 18:04 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Nee hoor, zij gebruikt het zelf als een "verkoopding".
En er wordt genoeg gezegd over andere uiterlijke kenmerken van influencers.
Vind het vooral komisch dat ze doet alsof er gouden sieraden in zitten 😂 voor dat geld? En ze trok voorheen al die advent kalenders direct open.. en nu beweert ze dat ze dat nooit leuk vind 😂👍quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:16 schreef Muisjeruisje het volgende:
Debbie is weer lekker overdreven hysterisch de advent kalender van waterdrop aan het laten zien. Ze had wel even haar haren kunnen wassen/fatsoeneren 🫣
Eens. Je kan veel willen, maar uiteindelijk schort het ergens aan. Uiteindelijk willen weinig mensen dik zijn. Maar continu met gewicht bezig zijn is het ook niet. Jezelf accepteren zoals je bent om je niet lager neer te zetten, zoals de maatschappij toch wel al doet en liever slank zijn is wat andersquote:Op zondag 5 oktober 2025 18:24 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ik bedoelde alleen de berichten waarin wordt gedaan alsof dik zijn/dik worden een soort vrije keuze is en dat het met een paar simpele aanpassingen op te lossen is. Er wordt soms (niet alleen hier hoor, in de hele maatschappij!) zo makkelijk gedacht over dik zijn, afvallen etc. Was het maar zo simpel allemaal
Er zijn idd genoeg mensen die het niet kunnen helpen (medicatie oid).quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:24 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ik bedoelde alleen de berichten waarin wordt gedaan alsof dik zijn/dik worden een soort vrije keuze is en dat het met een paar simpele aanpassingen op te lossen is. Er wordt soms (niet alleen hier hoor, in de hele maatschappij!) zo makkelijk gedacht over dik zijn, afvallen etc. Was het maar zo simpel allemaal
Ik zeg geloof ik duidelijk dat ik het zelf ook vervelend vind dat sinds ik ziek ben, ben aangekomen. Ik ben zelf van kledingmaat S naar een L gegaan door oa medicatiegebruik en omdat ik minder kán bewegen.quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:24 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ik bedoelde alleen de berichten waarin wordt gedaan alsof dik zijn/dik worden een soort vrije keuze is en dat het met een paar simpele aanpassingen op te lossen is. Er wordt soms (niet alleen hier hoor, in de hele maatschappij!) zo makkelijk gedacht over dik zijn, afvallen etc. Was het maar zo simpel allemaal
En dat terwijl het afgelopen week zo slecht met haar ging💅quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:45 schreef Loveischocolala het volgende:
Debbie alweer snel andere kleur nagels..
Die kinderen weten later niet anders dan dat ze teveel waren.quote:Op zondag 5 oktober 2025 15:39 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Debbie in november nog een keer op reis om haar ziekte uit te buiten 🤦♂️ ze zegt bijna letterlijk dat het zo fijn is om even geen moeder te zijn... och jongens die kinderen krijgen straks een klap als ze dit allemaal terug lezen en de lijntjes aan elkaar knopen
Mama was niet ziek ze had gewoon geen zin in ons behalve tijdens de fotoshoots voor het leuke plaatje
Hartstikke knap.quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:30 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Er zijn idd genoeg mensen die het niet kunnen helpen (medicatie oid).
Maar dat is bij Sanneke gewoon niet het geval. Ze beweegt gewoon helemaal niet, komt amper buiten dat huisje.
En als ik dan meer koek dan groenten op dat lijstje zie...ja die kunnen in theorie allemaal voor Dion zijn, maar dan eet ze nog amper groente. Ik ben daar in 2 dagen doorheen.
Ik volg haar ook op een ander lotgenoten forum maar dat mag hier niet besproken worden toch? Maar ik denk dat ze met een nieuw plan bezig is om nog meer hulp te krijgen.quote:Op zondag 5 oktober 2025 16:04 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Eigenlijk niets nieuws toch? Lezen deed ze al om haar tijd te doden, lachen om dat men er in trapt en ze gratis uit zijn.. en zelfs zonder kinderen! Optimaal geluk... gelijk de komende koers van diagnoses en uit te melken lijnen besproken zonder enige stoorzender
Dit was gewoon een reactie ontopic op het boodschappenlijstje van een influencer. Om een vergelijking te maken.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:19 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Hartstikke knap.
Nu weer ontopic? De eetgewoontes van forummers interesseert me in deze niet.
Typ maar verder in de slowchat.
Precies, ik vind dat het gewoon benoemt kan worden zolang je het netjes houd toch?quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:04 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Nee hoor, zij gebruikt het zelf als een "verkoopding".
En er wordt genoeg gezegd over andere uiterlijke kenmerken van influencers.
Er staan ook potjes baby voeding op.quote:Op zondag 5 oktober 2025 18:16 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik vraag me echt af hoe gevarieerd ze Mijan laten eten. Qua fruit is het wekelijks blauwe bessen uit de diepvries en een paar bananen, nu toevallig een bakje peren. Qua groente zie ik ook wekelijks hetzelfde voorbij komen. Maar wellicht heeft niemand tegen haar gezegd dat op jonge leeftijd gevarieerde voeding aanbieden een hoop voordelen biedt voor de toekomst.
Ik kijk daar wel regelmatig, maar de laatste weken lijkt het steeds erger te worden naar mijn idee. Alleen maar drukte, steeds meer zooi erbij weer en zij lijkt met de dag het minder aan te kunnen allemaal.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:30 schreef Muurbloem7 het volgende:
Die chaos bij Tatiana, ik word al gek als ik er naar kijk.
Je zit vooral te vertellen hoe knap je zelf je groente eet, en dan komen er tig reacties op leefstijl. Totaal oninteressant.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:24 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Dit was gewoon een reactie ontopic op het boodschappenlijstje van een influencer. Om een vergelijking te maken.
Dus een beetje dimmen of doorscrollen.
Niemand heeft het vast aan haar verteld.quote:Op zondag 5 oktober 2025 20:01 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Sanneke neemt speciaal de velvet slaapzak want die is warmer dan de andere slaapzakken. Volgens haar dan… want die slaapzakken zijn allemaal even warm. Die TOG waarden staan voor de warmte. Zou ze dit überhaupt weten?
Dit soort gekift vind ik persoonlijk veel irritanter dan iemand die een x ergens offtopic op reageert.quote:Op zondag 5 oktober 2025 20:02 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Je zit vooral te vertellen hoe knap je zelf je groente eet, en dan komen er tig reacties op leefstijl. Totaal oninteressant.
En wat doe je nu zelf?quote:Op zondag 5 oktober 2025 20:04 schreef Nieve het volgende:
[..]
Dit soort gekift vind ik persoonlijk veel irritanter dan iemand die een x ergens offtopic op reageert.
Helemaal niet. Ik meld niks over mn menu en wat ik eet. Maak de vergelijking met haar lijstje met de mededeling dat ik dit binnen 2 dagen op heb. That's it!quote:Op zondag 5 oktober 2025 20:02 schreef Geertje_G het volgende:
[..]
Je zit vooral te vertellen hoe knap je zelf je groente eet, en dan komen er tig reacties op leefstijl. Totaal oninteressant.
Morgen weer in zak en as.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:28 schreef Henrike het volgende:
Haha die Ellen weet ook niet wat ze zegt.
Nu is ze er ineens helemaal over heen en voelt ze zich beter dan ooit🤣ze heeft al berichtjes van meerdere mannen zelfs.
Die leeft ook in sprookjesland
Bij veel mensen die te zwaar zijn zit dat ook een beetje in de ontkenning denk ik. Of dat het besef er gewoon nog niet is. Pas zo rond m'n 30ste begon ik bij m'n gewicht/lichaam ook aan gezondheid te denken in plaats van enkel uiterlijk. Misschien wel rijkelijk laat hoor, maar kan me goed voorstellen dat Sanneke dat ook nog heeft.quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:25 schreef Henrike het volgende:
[..]
Precies, ik vind dat het gewoon benoemt kan worden zolang je het netjes houd toch?
Dat is wat we zien, een dame die plussize is, en dat is prima als zij daar gelukkig mee is .
Maar gezond is het gewoon niet.
Oeh, vertel! Wat wordt haar nieuwe strategie, haar usp, haar leven?!quote:Op zondag 5 oktober 2025 19:21 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ik volg haar ook op een ander lotgenoten forum maar dat mag hier niet besproken worden toch? Maar ik denk dat ze met een nieuw plan bezig is om nog meer hulp te krijgen.
Dat zeg jij precies goed denk ikquote:Op zondag 5 oktober 2025 20:25 schreef Missinglink24 het volgende:
Het commentaar op Sannekes boodschappen lijstje is gewoon verkapte fatshaming.
Als een andere flu dit had gepost die slank was, was het niet zo boeiend geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |