Nee, volgens mij nergens te zien. Wel een live timing:quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 10:40 schreef franklop het volgende:
De jonge vrouwen nergens live te zien?
Reed vorig jaar Clasica San Sebastian (niet uit).quote:Op donderdag 2 oktober 2025 19:59 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Deze man rijdt zondag voor het eerst in jaren weer eens een eendagswedstrijd.
Nee, ook geen live stream op het Youtube account.quote:
dat eerste waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 16:34 schreef Koffieplanter het volgende:
Tenzij hij een fietswissel heeft moeten doen en dus geen transponder meer heeft kunnen we Karl Herzog nu al gedag zeggen. Zou anders nergens op slaan om er al af te moeten.
Nog nooit iets over familiaire banden met Thomas gehoord. Hij heeft wel een zus die er geen reet van kan.quote:
Timo is toch best een normale naam?quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 19:59 schreef The_Undertone het volgende:
Timo () De Gendt is 11 jaar. Wie weet treedt hij in de voetsporen van 'de Schorpioen van Semmerzake'
Ik ben geen fan.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Timo is toch best een normale naam?
Ja, dat is natuurlijk een alternatieve categoriequote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat heb ik meer met namen als Alfdan en Tiesj.
Wies, Bavo (al zijn er ook Nederlanders die zo heten), Zico, Preben, Briek.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat heb ik meer met namen als Alfdan en Tiesj.
Benoni?quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:32 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wies, Bavo (al zijn er ook Nederlanders die zo heten), Zico, Preben, Briek.
Aless, Sente, Ramses, Nio ... zomaar 4 uit het continentale team van Alpecin. Of Tars bij Lotto.quote:
quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Timo is toch best een normale naam?
quote:De naam Timo is een jongensnaam van Griekse oorsprong en is afgeleid van Timotheus, wat "eer aan God" of "vereerder van God" betekent.
Yep.quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Timo is toch best een normale naam?
m NL totaal (2017)quote:Op vrijdag 3 oktober 2025 20:32 schreef Felagund het volgende:
Bavo (al zijn er ook Nederlanders die zo heten)
In ieder geval nog 1 zinnige opmerking in zijn preek.quote:Op zaterdag 4 oktober 2025 11:19 schreef Felagund het volgende:
Dominee Spekenbrink mag zijn verhaaltje weer prediken:
https://nos.nl/artikel/25(...)-ploegen-met-ek-trui
Zou een stuk beter zijn als men stopt met dat clowneske gedoe door renners bijvoorbeeld compleet in het geel te hijsen incl. gele fiets en gele helm…quote:Het heet een leiderstrui, geen leiderspak
Sorry, maar Bavo is echt wel een gewone naam hoor. En Benoni is joods, dat ligt hier misschien moeilijk... Preben vind ik eigenlijk ook niet zo raar. Wilco vind ik bijvoorbeeld veel meer bizar.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |