Ik geloof niet echt dat Musk in kamp Poetin zit maar eerder in zn eigen ego, maarja je weet het nooit, als er weer eens een Epstein discussie losbarst :|quote:Op maandag 29 september 2025 23:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel benieuwd in hoeverre dit nu veilig is voor Oekane om te gebruiken. Musk kan zo locaties van Oekraïense gebruikers doorspelen aan de Russen.
De Oekraners zullen ook wel wat preventieve maatregelen nemen en die starlinks niet midden in allerlei strategisch belangrijke locaties positioneren.quote:Op maandag 29 september 2025 23:23 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Ik geloof niet echt dat Musk in kamp Poetin zit maar eerder in zn eigen ego, maarja je weet het nooit, als er weer eens een Epstein discussie losbarst :|
Nou ja ik denk niet echt dat ze een alternatieve keus hebben, tuurlijk probeer je de afhankelijkheid op 1 connectiepartner zo min mogelijk te houden, maar internet access waar je ook bent verhoogt je inzet van middelen exponentieel, helemaal mbt internet gestuurde drones, dan slecht GPS navigatiequote:Op maandag 29 september 2025 23:25 schreef Perrin het volgende:
[..]
De Oekraners zullen ook wel wat preventieve maatregelen nemen en die starlinks niet midden in allerlei strategisch belangrijke locaties positioneren.
Yup maar je kunt zo'n starlink in een boerderij in de buurt zetten en dan een fiberoptisch kabeltje trekken ofzo. Dan geef je niet meteen alles weg.quote:Op maandag 29 september 2025 23:28 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Nou ja ik denk niet echt dat ze een alternatieve keus hebben, tuurlijk probeer je de afhankelijkheid op 1 connectiepartner zo min mogelijk te houden, maar internet access waar je ook bent verhoogt je inzet van middelen exponentieel, helemaal mbt internet gestuurde drones, dan slecht GPS navigatie
Alles wat een signaal uitzend kan de locatie van bepaald worden. Daar heb je gewoon apetatuur voor. Ik denk niet dat musk daarin veel toegevoegde waarde heeft.quote:Op maandag 29 september 2025 23:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel benieuwd in hoeverre dit nu veilig is voor Oekane om te gebruiken. Musk kan zo locaties van Oekraïense gebruikers doorspelen aan de Russen.
Als Musk een shortlist heeft van alle Starlink-users in Oekrane (en die heeft ie) dan is die info goud waard natuurlijk. Ik hoop dat hij die lijst netjes geheim houdt.quote:Op maandag 29 september 2025 23:34 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Alles wat een signaal uitzend kan de locatie van bepaald worden. Daar heb je gewoon apetatuur voor. Ik denk niet dat musk daarin veel toegevoegde waarde heeft.
Er zijn inmiddels zoveel incidenten, het haalt het nieuws niet eens meer.quote:Op dinsdag 30 september 2025 03:26 schreef 3rr0r het volgende:
Russische verkenningsdrone gevonden in Roemenie
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 29 september 2025 13:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja omdat dat wordt toegestaan. Terwijl dat niet waar is en nogal grievend is om te horen.
Hij zit al tijden in de bak.quote:Op dinsdag 30 september 2025 09:47 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Igor wordt binnen nu en een maand dus dood aangetroffen.
Wel grappig/interessant - Ik dacht dat hij juist om zijn vele kritiek in de bak moest. Maar hij kan nu gewoon doorgaan met kritiek leveren.quote:
Zelfs in niet super-corrupte landen is het altijd al een probleem om gevangenen van mobieltjes weg te houden, laat staan rusland.quote:Op dinsdag 30 september 2025 10:03 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Wel grappig/interessant - Ik dacht dat hij juist om zijn vele kritiek in de bak moest. Maar hij kan nu gewoon doorgaan met kritiek leveren.
Over dat eerste. Ik heb meegemaakt dat een Nederlandse soldaat die daar gezeten heeft, een bonus van 60.000 meekreeg bij thuiskost en verder was het RUR. Die kwam later na het versneld doorjassen van dat geld, mentaal in een diep gat te zitten.quote:Op maandag 29 september 2025 16:18 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wil je gaan stellen dat er geen GGZ voor die mensen is aangeboden?
Of krijgen we dan de drogrede: als het niet perfect was, doe ik alsof het er niet was?
Dat kon tot zondag nog. Nu regent het volgens mij daar van gisteren tot morgen. Dan zal het wel wat drassiger worden.quote:Op maandag 29 september 2025 20:48 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
[ x ]
[ afbeelding ]
(frontaanval op de step)
Dat komt ook vanwege het feit dat men (nog) niet weet of ze daar zijn neergelegd via Oekrane, of daar echt zijn neergekomen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 07:47 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er zijn inmiddels zoveel incidenten, het haalt het nieuws niet eens meer.
De GGZ sector is best groot in NL, dus ook al leid defensie je niet aan het handje die kant op, is het nog steeds beschikbaar.quote:Op dinsdag 30 september 2025 10:08 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Over dat eerste. Ik heb meegemaakt dat een Nederlandse soldaat die daar gezeten heeft, een bonus van 60.000 meekreeg bij thuiskost en verder was het RUR. Die kwam later na het versneld doorjassen van dat geld, mentaal in een diep gat te zitten.
quote:Op dinsdag 30 september 2025 10:14 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat komt ook vanwege het feit dat men (nog) niet weet of ze daar zijn neergelegd via Oekrane, of daar echt zijn neergekomen.
"We don't do propaganda so you believe something, we do it so you believe nothing. Then you'll do nothing."quote:Op dinsdag 30 september 2025 10:14 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat komt ook vanwege het feit dat men (nog) niet weet of ze daar zijn neergelegd via Oekrane, of daar echt zijn neergekomen.
De tweedelijns GGZ hier in de regio heeft een aanmeldstop. En het zal elders niet anders zijn.quote:Op dinsdag 30 september 2025 10:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
De GGZ sector is best groot in NL, dus ook al leid defensie je niet aan het handje die kant op, is het nog steeds beschikbaar.
Dat Account is niet van hemquote:Op dinsdag 30 september 2025 10:03 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Wel grappig/interessant - Ik dacht dat hij juist om zijn vele kritiek in de bak moest. Maar hij kan nu gewoon doorgaan met kritiek leveren.
Denk dat je het originele bericht op telegram zal moeten zoeken. Dit komt niet van de X poster met die naam.quote:Op dinsdag 30 september 2025 11:15 schreef Lospedrosa het volgende:
Da
[..]
Dat Account is niet van hem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |