In 2022 was de PVV echt op sterven na dood qua relevantie en populariteit. Pas sinds de nareis-op-nareis-leugen van Yesilgoz en de media die opeens massaal besloten om asiel en de domrechtse onvrede centraal te stellen bij elk onderwerp - iets waar ze nog steeds niet mee gestopt zijn - kwam hij opeens weer terug.quote:Op woensdag 17 september 2025 16:55 schreef bloodymary1 het volgende:
Snap niet dat ze nog steeds niet door hebben dat dit niet de manier is om Wilders aan te pakken. Daar gedijt hij juist op en zijn aanhangers vinden deze uitspraken prachtig en ook de tegenuitspraken zoals van Jetten. Negeren en je eigen standpunten duidelijk maken is veel effectiever.
Altijd leuk dit soort BNW shitquote:Op woensdag 17 september 2025 17:05 schreef VoMy het volgende:
[..]
In 2022 was de PVV echt op sterven na dood qua relevantie en populariteit. Pas sinds de nareis-op-nareis-leugen van Yesilgoz en de media die opeens massaal besloten om asiel en de domrechtse onvrede centraal te stellen bij elk onderwerp - iets waar ze nog steeds niet mee gestopt zijn - kwam hij opeens weer terug.
De PVV heeft 4 EK-zetels. Dat is grofweg 8 zetels bij een TK-verkiezing. Zo klein was de PVV nog begin 2023. De FvD had eerder de PVV volledig irrelevant gemaakt en weggedrongen bij de EP-verkiezingen van 2019 - met de hakken over de sloot 1 zetel (op 26).
Het is niet zo dat wat de politici doen Wilders alleen maar groter maakt. Er zijn tijden geweest dat de PVV, met dezelfde herhaling van zetten in de TK als we ni zien, maar bleef krimpen. Pas sinds we op tv enkel nog variaties op Jack van Gelder, Raymond Mens en Angela de Jong als """opiniemakers""" hebben, is de PVV ook voortdurend gevrijwaard van elke vorm van kritiek want dumensuh zijn het zat!!1!
Dat alles is ook hand in hand gegaan met een Telegraaf die full retard ging tegen Sigrid Kaag en nooit meer uit die modus is ontsnapt en sindsdien zich vol overtuiging als de wegbereider voor een fascistische coup inzet.
Nou, die indruk heb ik in het geheel nietquote:Op woensdag 17 september 2025 17:05 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Je maakt er wel een potje van he.
Tjah die voorheen seculiere landen in de regio die nu verkracht zijn door sektarisch geweld van de moslim fundamentalisten. Dat is hoe gastvrijheid betaalt wordt!quote:Op woensdag 17 september 2025 17:04 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je weet niet zo heel veel van de wereld he?
Stukje huiswerk: zoek eens op hoeveel Palestijnse vluchtelingen zich in elk land bevinden.
Was DomboDirk geen betere username geweest?quote:Op woensdag 17 september 2025 17:08 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Tjah die voorheen seculiere landen in de regio die nu verkracht zijn door sektarisch geweld van de moslim fundamentalisten. Dat is hoe gastvrijheid betaalt wordt!
Neuh. Midden-oosten zit vol met landen, Qatar, VAE, Saudi Arabie, die allemaal graag aan tafel willen zitten overal en prima miljarden pompen in sportswashing etc. Die gaan er maar voor zorgen.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:03 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ah, ok.
Dus is het wél noodzakelijk die onschuldige kinderen hierheen te halen om ze effectief te kunnen behandelen?
Ik niet, ik heb mijn computer morgen nog nodig.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:09 schreef SurpriseGirl het volgende:
krijgen we nu die kleine tuinkabouter van de pvda? dan blijf ik nog even kijken
En daar gaat het dus wel degelijk om in deze..quote:Op woensdag 17 september 2025 17:09 schreef Zorro het volgende:
Ach kinderen.
Wat zijn kinderen? 5 jaar oud, ja dat zijn kinderen. Onschuldig.
Maar 14 jaar? Ook kinderen, maar die kunnen prima met een geweer rondrennen. Worden die vervolgens neergeschoten dan is het "Boehoe onze kinderen worden neergeschoten!"
Geen idee of dat hier zo is maar ik sta bij die Hamas lui nergens van te kijken. En de politiek leest alleen "kinderen" en kijkt niet verder dan hun neus lang is.
Wat ik bedoel: Die achtergrond is belangrijk om te kennen voor je weet wat er aan de hand is.
Dan zeg ik helpen en daarna weer terugsturen naar een veilige omgeving in de regio.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En daar gaat het dus wel degelijk om in deze..
Ja, dat is het plan toch ook?quote:Op woensdag 17 september 2025 17:12 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dan zeg ik helpen en daarna weer terugsturen naar een veilige omgeving in de regio.
Niet van iedeereenquote:Op woensdag 17 september 2025 17:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dat is het plan toch ook?
Ik dacht dat Wilders en Yesilgoz daar toch wat anders over dachten.quote:
Jij en anderen kunnen niet én beweren dat ze in de regio wel geholpen kunnen worden én dan vervolgens zélf vervolgens aangeven dat dat dus NIET kan en NIET gebeurd he?!quote:Op woensdag 17 september 2025 17:10 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Neuh. Midden-oosten zit vol met landen, Qatar, VAE, Saudi Arabie, die allemaal graag aan tafel willen zitten overal en prima miljarden pompen in sportswashing etc. Die gaan er maar voor zorgen.
We kunnen de Oekrainiers uit onze regio al amper aan, het is wel een keer klaar met voor wie we allemaal moeten zorgen.
Komt van iemand die letterlijk nog geen enkele inhoudelijke reactie heeft gegevenquote:Op woensdag 17 september 2025 17:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Was DomboDirk geen betere username geweest?
De argumenten zijn weer eens op.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:16 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Komt van iemand die letterlijk nog geen enkele inhoudelijke reactie heeft gegeven
Kinderlijk naief dit, maar okequote:Op woensdag 17 september 2025 17:12 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dan zeg ik helpen en daarna weer terugsturen naar een veilige omgeving in de regio.
Ik lijk Timmermans wel. Sorry, je hebt wel gelijk. Het idee is goed, de praktijk niet.quote:Op woensdag 17 september 2025 17:17 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Kinderlijk naief dit, maar oke
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |