Om dan vannacht weer een random rant het internet op te gooien die totaal het tegenovergestelde zegtquote:Op maandag 15 september 2025 17:47 schreef Ulx het volgende:
Wauw....
Trump noemt Rusland de agressor.
Uiteraard.quote:Op maandag 15 september 2025 17:49 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Om dan vannacht weer een random rant het internet op te gooien die totaal het tegenovergestelde zegt
Klopt. hier ligt ook het probleem. Mensen als poetin hebben geen Heimat, en dachten dat de sovjet unie een heimat was voor iedereen zoals zij (Poetin en concorten) maar dan heb je nooit begrepen wat een natie echt is.quote:Op maandag 15 september 2025 17:35 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het feit dat de USSR, de opvolger han het koloniale tsarenrijk, uit elkaar donderde is juist een van de oorzaken van Poetin's waandenkbeelden.
Nee, want Rusland is Ukraine binnen gevallen en heeft alle afspraken de prullenbak ingegooid.quote:Op maandag 15 september 2025 17:23 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hetzelfde narratief hoor je in Europa.
Lekker wederzijds hitsen.
Precies, Ukraine is geen Europe nor NATO.quote:Op maandag 15 september 2025 18:02 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nee, want Rusland is Ukraine binnen gevallen en heeft alle afspraken de prullenbak ingegooid.
Ok, we mogen los op die lui. Liever dat we ze eerst de tyfus in schieten dan dat zij het bij ons flikken.quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lyv5zebzck2c
"NATO is at war with Russia; this is obvious and needs no proof. NATO provides direct and indirect support to the Kyiv regime," Peskov said.
quote:Op maandag 15 september 2025 17:27 schreef ExTec het volgende:
"Ja" is maar 2 letters hoor. Ow, ik zie een foutje! Nee, laat maar hoor, hoeft het niet meer.
Duidtquote:Mag je toch hopen dat de auteur niks "duid"
Je hebt een punt.quote:Op maandag 15 september 2025 16:40 schreef ExTec het volgende:
[..]
Lekker belangrijk.
Ronduit bezopen om zo ver terug te gaan in de geschiedenis, daar naar te wijzen en dat te durven extrapoleren naar het heden.
Engeland was ooit een wereldrijk, die hebben leren leven met het niet zijn.
Wij hadden ooit indonesie, we hebben leren leven met het niet hebben.
Zie je ons het VK verzanden in oneindig revanchisme en verongelijktheid omdat die tijden over zijn?
Maar dat soort pseudo-historische retoriek horen we ook van putin, is het niet?
Dank voor dus extra onderstrepen dat die knakker dus echt een kremlin mouthpiece is.
Het is ondertussen ook statistisch duidelijk op te merken, een uitval van productie van 17% is enorm voor een van de grootste producten op aarde.quote:Op maandag 15 september 2025 17:21 schreef skysherrif het volgende:
https://www.reuters.com/b(...)-sources-2025-09-15/
The unit accounts for almost 40% of the plant's total processing capacity of some 20 million metric tons per year, or 400,000 barrels per day.
They said a furnace at the unit and some other equipment was damaged, adding that maintenance could take about a month.
Kirishi een maand op halve kracht.
Maar waar laat zich dat wreken?quote:Op maandag 15 september 2025 19:57 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is ondertussen ook statistisch duidelijk op te merken, een uitval van productie van 17% is enorm voor een van de grootste producten op aarde.
het is idd diefstal, klootzak. Omdat jullie van Oekraïne aan het stelen zijnquote:
Dat hangt af van de reparatieperiode, als een faciliteit volledig kaput is kan de uitval erg lang (maanden) duren. Het voorname probleem is dat het Rusland niet lukt om de faciliteiten voldoende te beschermen.quote:Op maandag 15 september 2025 20:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Maar waar laat zich dat wreken?
Laten we dat maar gewoon niet doen.quote:Op maandag 15 september 2025 18:08 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ok, we mogen los op die lui. Liever dat we ze eerst de tyfus in schieten dan dat zij het bij ons flikken.
China gilde moord en brand toen paar Britse en een Nederlands marineschip door de Zuid-Chinese zee voeren dus ik denk dat het wel meevalt.quote:Op maandag 15 september 2025 20:40 schreef theunderdog het volgende:
Als je ziet hoe randsnel China zich op militair gebied aan het ontwikkelen is, inclusief modernisering van hun kernwapenarsenaal, Trump-Amerika de NATO in de steek laat en China toch een bondgenoot is van Rusland (niet heel innig, maar ze verkiezen Rusland boven het westen) ziet het er niet heel best uit allemaal.
quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lyvdjsin4s2v
🇺🇦Zelensky: "Ukrainian gas production is there. We helped our neighbors in Moldova get through several winters. Despite all the threats and strikes, we found a way to provide itself with fuel. Russia was betting on crisis, fuel crisis, but now it has shortage of gasoline."
quote:Polish PM Donald Tusk confirms that state security forces have neutralized a drone flying over government buildings and the Belweder Palace. Two Belarusian nationals have been detained. Police are investigating the incident.
https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3lyvhmh2ye22z
Haha en jij denkt dat men ons die kernwapens 'laat' ontwikkelen? kom nouquote:Op maandag 15 september 2025 20:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
China gilde moord en brand toen paar Britse en een Nederlands marineschip door de Zuid-Chinese zee voeren dus ik denk dat het wel meevalt.
Maar de Europese Nuclear Sharing landen, inclusief Nederland, moeten zelf nukes ontwikkelen omdat de VS niet meer betrouwbaar genoeg is.
Wie is 'men'?quote:Op maandag 15 september 2025 21:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Haha en jij denkt dat men ons die kernwapens 'laat' ontwikkelen? kom nou
Iedereen die niet zit te wachten op een sterkere NATO. Daar hoort de VS ook bij. Denk dat als de landen zonder kernwapens binnen de NATO kernwapens willen gaan ontwikkelen, dat 'men' dat ernstig zal frustreren. En het duurt al lang om er uberhaupt een te kunnen ontwikkelen.quote:
Zo moeilijk is het niet. Pakistan heeft er één weten te ontwikkelen dankzij spionage in Nederland. Dus de kennis is er wel.quote:Op maandag 15 september 2025 21:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Iedereen die niet zit te wachten op een sterkere NATO. Daar hoort de VS ook bij. Denk dat als de landen zonder kernwapens binnen de NATO kernwapens willen gaan ontwikkelen, dat 'men' dat ernstig zal frustreren. En het duurt al lang om er uberhaupt een te kunnen ontwikkelen.
Waar een wil is, is een weg.quote:Op maandag 15 september 2025 21:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Iedereen die niet zit te wachten op een sterkere NATO. Daar hoort de VS ook bij. Denk dat als de landen zonder kernwapens binnen de NATO kernwapens willen gaan ontwikkelen, dat 'men' dat ernstig zal frustreren. En het duurt al lang om er uberhaupt een te kunnen ontwikkelen.
De VS gaat niet eens willen dat wij ze ontwikkelen. Dus die zullen dat frusteren. Het gaat nooit lukken.quote:Op maandag 15 september 2025 21:13 schreef Ulx het volgende:
[..]
Zo moeilijk is het niet. Pakistan heeft er één weten te ontwikkelen dankzij spionage in Nederland. Dus de kennis is er wel.
En je eerste twee zinnen geven aan waarom het nodig is. Want de VS gaat zich als je gelijk hebt niet aan de afspraak houden als inzet nodig is....
Die willen dat we gratis meeliften op hun dure spullen?quote:Op maandag 15 september 2025 21:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De VS gaat niet eens willen dat wij ze ontwikkelen. Dus die zullen dat frusteren. Het gaat nooit lukken.
Geloof er weinig van. Maar stel het lukt: dan heb je er 1. Schiet nog niet echt op. We hebben het over de vervanging van het Amerikaanse arsenaal. Nou, dan moet je nogal.quote:Op maandag 15 september 2025 21:14 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Waar een wil is, is een weg.
Àls zelfs Noord-Korea, zo'n beetje het meest geïsoleerde en gesanctioneerde land ter wereld, het voor elkaar heeft gekregen, kunnen Europese landen dat ook.
Hoog wappie gehalte. Want voor je het weet gaat de VS ons binnenvallen, als we het wel doen.quote:Op maandag 15 september 2025 21:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De VS gaat niet eens willen dat wij ze ontwikkelen. Dus die zullen dat frusteren. Het gaat nooit lukken.
Ja. Die willen dat de NATO afhankelijk blijft van hun. Zeker van hun kernwapenarsenaal.quote:Op maandag 15 september 2025 21:16 schreef Ulx het volgende:
[..]
Die willen dat we gratis meeliften op hun dure spullen?
Dan zijn er voor vijf landen die meedoen dus 100 dial a yield bommen nodig.quote:Op maandag 15 september 2025 21:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Geloof er weinig van. Maar stel het lukt: dan heb je er 1. Schiet nog niet echt op. We hebben het over de vervanging van het Amerikaanse arsenaal. Nou, dan moet je nogal.
Vind Trump niet perse een stabiele factor.quote:Op maandag 15 september 2025 21:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hoog wappie gehalte. Want voor je het weet gaat de VS ons binnenvallen, als we het wel doen.
Ikzelf ben van mening dat we dat in europees verband moeten gaan doen. Schiet totaal niet op als elk land dat voor zichzelf gaat doen.quote:Op maandag 15 september 2025 21:16 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Geloof er weinig van. Maar stel het lukt: dan heb je er 1. Schiet nog niet echt op. We hebben het over de vervanging van het Amerikaanse arsenaal. Nou, dan moet je nogal.
Trump wil betalen voor troepen in Europa?quote:Op maandag 15 september 2025 21:17 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja. Die willen dat de NATO afhankelijk blijft van hun. Zeker van hun kernwapenarsenaal.
Ja nee. Europees verband...quote:Op maandag 15 september 2025 21:18 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ikzelf ben van mening dat we dat in europees verband moeten gaan doen. Schiet totaal niet op als elk land dat voor zichzelf gaat doen.
Als hij ineens weer doorkrijgt dat dat in het belang van Amerika is? ja, hoor. Bij Trump gaat het alleen allemaal wat chaotisch en traag.quote:Op maandag 15 september 2025 21:18 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump wil betalen voor troepen in Europa?
Alternatief is dat elk f*ckin land van de EU het zelf gaat doen.quote:Op maandag 15 september 2025 21:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja nee. Europees verband...
Want het is zo'n prachtige eenheid.
Dan wel. Erg onverstandig om dan ruzie te gaan schoppen.quote:Op maandag 15 september 2025 21:18 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja nee. Europees verband...
Want het is zo'n prachtige eenheid.
Snap ik. Ik ben ook voor die eenheid. Maar zie het gewoon niet gebeuren.quote:Op maandag 15 september 2025 21:20 schreef ExTec het volgende:
[..]
Alternatief is dat elk f*ckin land van de EU het zelf gaat doen.
]
VS gaat een ding zeker niet doen en dat is uit de NATO stappen.quote:Op maandag 15 september 2025 21:20 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan wel. Erg onverstandig om dan ruzie te gaan schoppen.
Griekenland zal ook wel mee willen doen als Turkije het doet. En Polen zal ook wel kijken wat Duitsland gaat doen.
Ok, 140 bommen in dat geval.
Maar de VS kan geld besparen. Of uit NAVO stappen.
Ik zie niet gebeuren dat als we het wel gaat doen, er serieuze tegenwerking komt anders dan een opgestoken wijsvinger.quote:Op maandag 15 september 2025 21:21 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Snap ik. Ik ben ook voor die eenheid. Maar zie het gewoon niet gebeuren.
Ik heb het over de vervanging van Nuclear Sharing door een Europese variant. Daar gaat het om 20 bommen per deelnemer.quote:Op maandag 15 september 2025 21:21 schreef ExTec het volgende:
[..]
Denk dat 60 van die dingen zat is. Hoeft echt niet de VS of rus te evenaren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |