Denk dat je in de war bent met Candace Owensquote:Op donderdag 11 september 2025 22:19 schreef Beathoven het volgende:
Charlie Kirk is wel een beetje het voorbeeld van iemand die Maga eigenlijk via de achterdeur zou willen laten verdwijnen. Met name zijn Israël-standpunten liggen niet lekker. Net als die van Marjorie Taylor Greene.
je bent altijd rechts...als je niet in het straatje past!quote:Op donderdag 11 september 2025 22:23 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Geloof dat er gisteren iets was?
Het zou trouwens niet best zijn wanneer je daarvoor trouwens rechts zou moeten zijn
Jij hunkert wel vaker naar de goeie ouwe tijdquote:Op donderdag 11 september 2025 22:25 schreef michaelmoore het volgende:
het doet wel erg denken aan Volkert
Denk niet dat deze dader (indien levend gevonden) net zo snel weer op straat staatquote:Op donderdag 11 september 2025 22:25 schreef michaelmoore het volgende:
het doet wel erg denken aan Volkert
Kap nou's met vanalles te willen verbieden. Je leeft dan in een schijnwereld waar alles koek en ei lijkt omdat meningen en ideeen voor je verborgen blijvenquote:Op donderdag 11 september 2025 22:17 schreef epicbeardman het volgende:
Ook eens tijd dat ze de stekker uit dat Reddit halen, broeinest van extremistisch gedachtegoed. Zelfs subreddits met hitlists.
Dit durf jij met droge ogen te beweren? Jij ziet dit zelfde niet gebeuren met de term woke?quote:Op donderdag 11 september 2025 22:01 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Het is wel grappig dat rechts eigenlijk al veel verder is terwijl links is blijven hangen in de retoriek van de Tweede Wereldoorlog. Kan me herinneren dat rechts dat in Amerika deed in de jaren 60 en 70 enzo en dat ze iedereen die hogere belastingen wilde een "communist" of "socialist" noemden, en dat was dan zo'n scheldwoord dat de discussie verder ophield. Dat is een beetje wat hier ook gebeurt. De discussie kan niet worden gevoerd omdat links meteen roept dat Wilders een fascist is, dat Baudet een fascist is, dat Van der Plas een nazi is, enzovoorts. Eigenlijk typisch voor mensen die niet in discussie willen of durven, omdat ze nu eenmaal geen argumenten hebben. En dan als het ze te heet onder de voeten wordt, grijpen ze naar geweld, want "want als we Hitler eerder hadden doodgemaakt, dan was WO2 ook nooit uitgebroken".
moord is niet goed , zelfs niet als extreem links het doetquote:Op donderdag 11 september 2025 22:26 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Jij hunkert wel vaker naar de goeie ouwe tijd
Ontzettend inderdaadquote:Op donderdag 11 september 2025 22:25 schreef michaelmoore het volgende:
Die moord doet wel erg denken aan Volkert
Het is echt een extreem fanatieke links moord
[ afbeelding ]
De dader noch het motief zijn bekend he? Maar uiteraard weet jij al precies hoe het zit..quote:Op donderdag 11 september 2025 22:28 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
moord is niet goed , zelfs niet als extreem links het doet
vroeger was links pacifistisch
Dat an sich is niet echt bijzonder voor Americaquote:Op donderdag 11 september 2025 22:21 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ach weer een shooting op een universiteit nu
Hou nou eens op met polariserenquote:Op donderdag 11 september 2025 21:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Wil je hiermee zeggen dat alle hardlopers lelijk zijn?
@:gurneyisbestoke
quote:The US Marshals Service — the agency tasked with locating and arresting fugitives — has now joined the search for the person who shot and killed Charlie Kirk, one law enforcement source told CNN.
The US Marshals Service had offered to help with the search in the immediate aftermath of the shooting, but that offer was not accepted until the second day of the manhunt, which is still being led by the FBI.
Ik vind het bijzonder dat ze hem nog niet hebben gezien dat ze wel foto's van hem al een tijdje hebbenquote:
Dit heeft niets met links of rechts te makenquote:Op donderdag 11 september 2025 22:28 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
moord is niet goed , zelfs niet als extreem links het doet
vroeger was links pacifistisch
Ohw ja nee dan is het goed, dan is hij ook onschuldig.quote:Op donderdag 11 september 2025 22:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Die identificeert zich nu als onschuldig…
Heb je ook een echte bron ipv ADL wat een pro israel propaganda machine is.quote:Op donderdag 11 september 2025 20:53 schreef Mikeytt het volgende:
Politiek extremistische moorden de laatste 10 jaar in de VS en hoe vaak ze rechts- en linksextremistisch van aard zijn:
[ afbeelding ]
Met een beloning van een ton spreekt vanzelf iemand zijn mond voorbij.quote:Op donderdag 11 september 2025 22:37 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Allang gevlogen
Mazzeltov
Hartelijk dank voor je eigen waardevolle bijdragequote:Op donderdag 11 september 2025 22:33 schreef gbm het volgende:
Bij gebrek aan nieuw informatie is het niveau van discussie wel behoorlijk aan het dalen.... De ene troll is nog triester dan de andere
Daarvoor heet het schuilhouden, dan zien mensen je uberhaupt niet. Of wellicht een vermomming. Zonder pet en bril met haar los ziet iemand er al heel anders uit.quote:Op donderdag 11 september 2025 22:34 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik vind het bijzonder dat ze hem nog niet hebben gezien dat ze wel foto's van hem al een tijdje hebben
klopt...maar waarom staat men te juichen dan? en wat zijn dit voor mensen? juist... dit zegt genoeg.quote:Op donderdag 11 september 2025 22:34 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Dit heeft niets met links of rechts te maken
Dit zijn extremistische idioten. Niets meer niets minder
Ik hoop hetquote:Op donderdag 11 september 2025 22:38 schreef -river- het volgende:
[..]
Met een beloning van een ton spreekt vanzelf iemand zijn mond voorbij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |