PETERRRRRRRquote:Op donderdag 11 september 2025 20:27 schreef Li0nHeart het volgende:
Marlene heeft wel een happy pil genomen.
dat dus, zeikwijf met der dramaquote:Op donderdag 11 september 2025 20:26 schreef Whuzz het volgende:
"Dit is fokking leuk"
Marlene: Ja echt man!
....
Dus al dat gezeik gister was weer nutteloos drama
En toch een beetje zelfinzicht op het eindquote:Op donderdag 11 september 2025 20:28 schreef greysbones het volgende:
Fabio moet het woordje van Roma overtreffen
want
zijn groep is beter he
You jinxed it.quote:Op donderdag 11 september 2025 20:30 schreef ChocoFan het volgende:
Gloeiende gloeiende, wat zei ik nou aan het begin.
Had niet anders verwachtquote:Op donderdag 11 september 2025 20:30 schreef ChocoFan het volgende:
Gloeiende gloeiende, wat zei ik nou aan het begin.
OMG dat gebeurt iets te vaak de laatste tijd in mijn leven.quote:
over 23 uurtjesquote:
Soms heb ik hoop....quote:
Grrr iig niet na het weekend pas.quote:
Nietttt?quote:Op donderdag 11 september 2025 20:25 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Vergeleken bij die jankballen doet ie het wel goed maar respect voor erik gaat me niet lukken.
quote:
Lol ja. Ik heb ook het idee dat de reclame langer is.quote:Op donderdag 11 september 2025 20:32 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Grrr iig niet na het weekend pas.
Dat is omdat er geen live streams zijn. Never forget erik in ejvjlquote:Op donderdag 11 september 2025 20:32 schreef DilanoNirvana het volgende:
[..]
Nietttt?
Ik vind Erik geweldig, hij klaagt nooit doet mee met alles is slim en heeft een luisterend oor. En hij is zelfs grappig🤣🤣🤣
Waarschijnlijk wel.quote:Op donderdag 11 september 2025 20:33 schreef Soury het volgende:
[..]
Lol ja. Ik heb ook het idee dat de reclame langer is.
Marlene vond het niet nodig om te oefenen in dat pak, is wat voor te zeggen maar ze is wel erg kinderachtig bezig. Tuurlijk trekt ze dat pak wel aan voor de uitvoering, zo was het dus niet.quote:Op donderdag 11 september 2025 21:24 schreef freaky40 het volgende:
Nou die Marlene is ook een act, 'ik ga niet in pak' en dan toch daar gaan zitten...in pak. Echt wat een satire/toneel is dit toch. Die Roma idem. Wel mooi dat Erik er wel gewoon gaat zitten en gewoon ondanks zijn motoriek het gaat doen. Ik denk wel dat het groepje Haaien/Vossen dit gaan winnen helaas.
Daar heb je wel vaker last van, iets als je waarheid neerzetten.quote:
Ze heeft letterlijk gezegd dat ze niet wilde oefenen in pak. Toen zei Fatima nog dat het wel beter is om wel te doen, omdat dat toch anders voelt. Je beweegt minder makkelijk in zo'n pak. Maar toch wilde ze niet oefenen in dat kutpak.quote:Op donderdag 11 september 2025 22:38 schreef Soury het volgende:
[..]
Marlene vond het niet nodig om te oefenen in dat pak, is wat voor te zeggen maar ze is wel erg kinderachtig bezig. Tuurlijk trekt ze dat pak wel aan voor de uitvoering, zo was het dus niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |