Oh ben ik te ongeduldigquote:Op zaterdag 13 september 2025 22:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt 'ie nagenoeg altijd wel, alleen moet je soms een paar tellen wachten
Mobiel echt niet. (Voor de zekerheid ook nog getest.quote:Op zaterdag 13 september 2025 22:03 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt 'ie nagenoeg altijd wel, alleen moet je soms een paar tellen wachten
hier wel hoor, duurt alleen effquote:Op zaterdag 13 september 2025 22:19 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Mobiel echt niet. (Voor de zekerheid ook nog getest.)
Je superieur voelen boven een roker is niet zo vreemd hoor.quote:Op zaterdag 13 september 2025 10:14 schreef obligataire het volgende:
[..]
Meestal wel ja, maar mijn vriendin zit niet zo in elkaar dat ze overlast wil bezorgen. Die draait af en toe een klein voorraadje voor onderweg of zo. Ik vond het zo demonstratief, kijk mij eens anti-roken zijn.
Godweet wat die wijven thuis allemaal uitspoken, maar ze voelen zich dan superieur boven een ander.
Ik heb vaak juist wat medelijden met rokers. Vooral met de oudere. De jonge generatie rokers zijn ronduit oliedom. Ik heb mijn moeder 1001 pogingen zien doen om te stoppen, ze rookte al zeker 60 jaar. Het lukte haar niet, maar wat wil je ook. Dat lichaam kon allang niet meer zonder.quote:Op zondag 14 september 2025 08:02 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Je superieur voelen boven een roker is niet zo vreemd hoor.
Mee eens, er is zoveel bekend over de schadelijke gevolgen. Vapes zijn nog veel slechter.quote:Op zondag 14 september 2025 09:01 schreef Tommeke het volgende:
Ja, is ook zo. Mijn ouders zijn allebei na hun 55e wel gestopt. Na heel veel vruchteloze pogingen, dat wel.
Dat jongeren nu nog beginnen met roken is idd oliedom en ook wel een beetje triest ergens.
Zeg eens heel eerlijk, wat douw jij allemaal naar binnen tijdens het stappen in het weekend? Liters bier, xtc, hippe designer drugs? Geen idee hoor, maar dat soort dingen zijn m.i. net zo verwerpelijk als tabak. Verslaving en destructief gedrag kent vele vormen.quote:Op zondag 14 september 2025 08:02 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Je superieur voelen boven een roker is niet zo vreemd hoor.
Spullen in huis niet meer kunnen vinden.quote:Zaken waar je je echt dood aan ergert
klagen over dingen niet kunnen vinden een dan ook nog een vrouw in huis hebben tja.. dan vraag je er ook wel om hoor, kat op het spek binden enzoquote:Op zondag 14 september 2025 11:08 schreef vosss het volgende:
[..]
Spullen in huis niet meer kunnen vinden.
Uiteraard liggen ze nooit meer waar ik ze opgeborgen had, maar nu waar de vrouw ze opgeruimd heeft. En dan dus de halve zolder en/of garage uit moeten kramen omdat madam ook niet meer weet waar het gebleven is.
Sigaretten zijn veel slechter dan vapes. Wat heb je liever, 1000 verbrandingsproducten door tabak te verbranden of een fractie daarvan uit PG/VG?quote:Op zondag 14 september 2025 10:01 schreef obligataire het volgende:
[..]
Mee eens, er is zoveel bekend over de schadelijke gevolgen. Vapes zijn nog veel slechter.
Maar ja jongeren staan er nu eenmaal niet echt om bekend dat ze weloverwogen beslissingen nemen, dat zie je dagelijks in het nieuws en dan heb ik het niet alleen over roken.
Groepsdruk ook, meedoen met de rest. Dat heeft mij destijds ook beļnvloed, heeft me 20 jaar gekost om er weer van af te komen. Er zitten enorm verslavende stoffen in tabak, die er doelbewust door de industrie in gestopt worden om hun klantjes maar vooral bij de les te houden![]()
Geen van beide. De samenstelling wijkt af maar het is beide slecht. Vapes kunnen hoge concentraties nicotine bevatten. Vooral vapes met smaakjes zijn laagdrempelig en het gebruik kan er toe leiden dat de gebruikers vroeg of laat overstappen op gewone tabak. Gewoon afblijven dus.quote:Op zondag 14 september 2025 11:31 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Sigaretten zijn veel slechter dan vapes. Wat heb je liever, 1000 verbrandingsproducten door tabak te verbranden of een fractie daarvan uit PG/VG?
Jij zegt dat ze veel slechter zijn. Dat ze beide niet goed zijn weten we.quote:Op zondag 14 september 2025 11:37 schreef obligataire het volgende:
[..]
Geen van beide. De samenstelling wijkt af maar het is beide slecht. Vapes kunnen hoge concentraties nicotine bevatten. Vooral vapes met smaakjes zijn laagdrempelig en het gebruik kan er toe leiden dat de gebruikers vroeg of laat overstappen op gewone tabak. Gewoon afblijven dus.
Ik ben inmiddels zo burgerlijk dat ik niet meer de hele nacht op stap ga. Maar het blijft/bleef bij alcohol, voornamelijk bier. Tegenwoordig drink ik misschien hooguit 4 glazen alcohol per maand.quote:Op zondag 14 september 2025 10:10 schreef obligataire het volgende:
[..]
Zeg eens heel eerlijk, wat douw jij allemaal naar binnen tijdens het stappen in het weekend? Liters bier, xtc, hippe designer drugs? Geen idee hoor, maar dat soort dingen zijn m.i. net zo verwerpelijk als tabak. Verslaving en destructief gedrag kent vele vormen.
"from the river to the sea" betekent iedereen uitmoorden die de islam niet aanhangt in die regioquote:Op maandag 15 september 2025 12:17 schreef angels_on_the_sideline het volgende:
Waar ik heel slecht op ga (en ja ik weet nu al dat ik haat ga krijgen op deze mening) ... is mensen die con-ti-nu op hun instagram reels of op andere socials over Gaza blijven pompen.
En dan vooral als het blanke vrouwen zijn die gewoon in hun veilige vinexwijkje ergens in fucking Almere ofzo wonen.
Zeg ik dat je niet mag meeleven met het leed in gaza? Nee. Maar er zit echtwel een grens aan dat eindeloze gepomp van reels op je account van "from the river to the sea" free Palestine free Palestine!"
Even heel kut gezegd Anne Fleur, jouw reels die je dagelijks pompt vanuit je achtertuintje in Almere buiten gaan die oorlog écht niet stoppen, nog niet eens voor 0.00001%
Dus voor mijn gevoel doen deze mensen dat vooral om maar heel hard te schreeuwen en showen dat ze zo 'solidair' met de mensen in Gaza zijn. Maar verder heeft het gewoon geen enkel nut of effect in mijn mening. Sterker nog, het worden loze kreten die de meeste mensen gewoon gaan skippen. Tell me I'm wrong 🤷♂️
Rokers zijn inderdaad fucking goor voor anderen, maar ik voel me altijd zo in de minderheid als ik zeg dat ik dat ook vind van vapers. Ik krijg al die lucht in mijn gezicht en die ‘smaakjes’ ruiken altijd zo chemisch dat er om te ruiken niets lekker aan is,quote:Op zondag 14 september 2025 21:54 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels zo burgerlijk dat ik niet meer de hele nacht op stap ga. Maar het blijft/bleef bij alcohol, voornamelijk bier. Tegenwoordig drink ik misschien hooguit 4 glazen alcohol per maand.
Als student dronk ik veel meer, maar ik ben nooit verslaafd geweest. Kon er net zo goed zonder. En buiten wat jolig gedrag ben ik ook nooit mensen tot overlast geweest. Sterker nog: als ik nu een wijntje drink op een terras ben ik niemand tot overlast, in tegenstelling tot zo’n paffer. Rokers zijn gewoon zo ontzettend goor voor anderen, met hun stank. Ik snap ook echt niet dat mensen daar nu nog aan beginnen, totaal gebrek aan karakter (op meerdere fronten).
Klinkt als iemand die d'r kinderen met de auto naar school brengt. Zulke figurenquote:Op woensdag 17 september 2025 08:40 schreef -Spring het volgende:
Mensen die je parkeerplekje inpikken.
Ik was net, op de parkeerplaats van de basisschool van m'n dochter, achteruit onderweg naar een parkeerplekje, en een andere moeder zet haar auto er zó vooruit in.
De onrechtvaardigheid overvalt me dan zo dat ik heel even in staat ben tot erg onaardige dingen.
Lekkere reactie dit zeg.quote:Op woensdag 17 september 2025 09:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Klinkt als iemand die d'r kinderen met de auto naar school brengt. Zulke figuren
Ohhh, ik zou daar wel wat tijd voor vrijgemaakt hebben om haar op te zoeken en er wat van te zeggen. Kan me niks schelen of ik onaardig ben. Wat asociaal.quote:Op woensdag 17 september 2025 08:40 schreef -Spring het volgende:
Mensen die je parkeerplekje inpikken.
Ik was net, op de parkeerplaats van de basisschool van m'n dochter, achteruit onderweg naar een parkeerplekje, en een andere moeder zet haar auto er zó vooruit in.
De onrechtvaardigheid overvalt me dan zo dat ik heel even in staat ben tot erg onaardige dingen.
Het is dat ik de assertiviteit van een baksteen heb, maar dit zou ik ook wel willen ja.quote:Op woensdag 17 september 2025 10:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ohhh, ik zou daar wel wat tijd voor vrijgemaakt hebben om haar op te zoeken en er wat van te zeggen. Kan me niks schelen of ik onaardig ben. Wat asociaal.
Smaakt ie goed ja?quote:
Je stond niet vooraan toen ze empathie uitdeelden he?quote:Op woensdag 17 september 2025 10:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Smaakt ie goed ja?
Mensen die hun kinderen naar school brengen met de auto is eigenlijk wel iets dat perfect in dit topic past. Het zijn ook heel vaak van die ikke ikke ikke figuren, wat dus perfect bij het asogedrag past dat hierboven werd beschreven.
Weet jij dan toevallig waarom dat kind naar school gebracht werd?quote:Op woensdag 17 september 2025 10:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Smaakt ie goed ja?
Mensen die hun kinderen naar school brengen met de auto is eigenlijk wel iets dat perfect in dit topic past. Het zijn ook heel vaak van die ikke ikke ikke figuren, wat dus perfect bij het asogedrag past dat hierboven werd beschreven.
Empathie moet verdiend worden. Het overgrote deel van de ouders woont zo dicht bij een basisschool dat er gewoon geen enkel excuus is om met de auto te komen. En ja, ik reken regen mee. Ik weet nog dat het bij mijn oude basisschool altijd pure chaos was en dat de enige reden dat ik uiteindelijk zelf nog fietsen was dat mijn route die van de auto's nooit kruisde zo lang ik maar de juiste ingang gebruikte.quote:Op woensdag 17 september 2025 10:51 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Je stond niet vooraan toen ze empathie uitdeelden he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |