Homo is een vorm van seksualiteit. Toch wordt het helaas ook als scheldwoord gebruikt.quote:Op zaterdag 20 september 2025 11:35 schreef VoMy het volgende:
[..]
Fascisme is geen scheldwoord of belediging, maar een politieke stroming.
Nee. Iemand is homo als ie op mannen valt. Iemand is fascist als ie fascistische ideeen heeft. Waar is het schelden?quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:04 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Homo is een vorm van seksualiteit. Toch wordt het helaas ook als scheldwoord gebruikt.
Snap je het nu?
Ik beledig niemand, ik ben gewoon niet extreem rechts en vreemdelingenhaat is niet mijn ding, dus wat heb ik hier te zoeken? Je mag gematigd rechtse dingen nog ter discussie stellen, maar het aantal mensen dat daar nog in geïnteresseerd is neemt af en zitten nog in een paar topics. Mensen die elkaar aan zitten te moedigen dat extreem rechts en het uitzetten van vreemdelingen nog niet ver genoeg gaat kom je hier veel tegen. Die vinden Trump geweldig en willen dat hier ook. En daar mag je het alleen mee eens zijn.quote:Op zaterdag 20 september 2025 11:32 schreef Jippie het volgende:
[..]
Is het zo ingewikkeld om een fatsoenlijke discussie te voeren zonder scheldwoorden of beledigingen?
quote:
quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:04 schreef 2172619626795 het volgende:
Toch wordt het helaas ook als scheldwoord gebruikt.
Hoer is het oudste beroep ter wereld, toch beschouwen velen het als een scheldwoord.quote:Op zaterdag 20 september 2025 11:35 schreef VoMy het volgende:
[..]
Fascisme is geen scheldwoord of belediging, maar een politieke stroming.
Homo als scheldwoord vind ik een zwaktebod en zeer gedateerd.quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:04 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Homo is een vorm van seksualiteit. Toch wordt het helaas ook als scheldwoord gebruikt.
Snap je het nu?
Het is niet de bedoeling dat je iedereen en zijn moeder voor fascist uitmaakt of dat ze aanhanger zijn van het fascisme.quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:15 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ik beledig niemand, ik ben gewoon niet extreem rechts en vreemdelingenhaat is niet mijn ding, dus wat heb ik hier te zoeken? Je mag gematigd rechtse dingen nog ter discussie stellen, maar het aantal mensen dat daar nog in geïnteresseerd is neemt af en zitten nog in een paar topics. Mensen die elkaar aan zitten te moedigen dat extreem rechts en het uitzetten van vreemdelingen nog niet ver genoeg gaat kom je hier veel tegen. Die vinden Trump geweldig en willen dat hier ook. En daar mag je het alleen mee eens zijn.
Ik zie tegenwoordig hele discussies waar vrijwel al mijn posts zijn weggehaald.
Zelfde geldt voor Nazisme, Maoisme en nog een hele serie termen die extremistische stromingen aanduiden. Als je het hebt over de Maoistische rebellen in Nepal dan moet je dat kunnen zeggen, maar weer niet om een SP-politicus mee zwart te maken. Heb je het over de Amerikaanse "Aryan Nation" dan kun je die gewoon (neo)-nazi's noemen want dat zijn het ook. Maar die term gebruik je niet voor iemand die PVV stemt.quote:Op maandag 15 september 2025 19:19 schreef recursief het volgende:
[..]
Het is totaal respectloos richting de slachtoffers van echt fascisme om die term te misbruiken om je opponenten zwart te maken, net zolang totdat ie zijn betekenis verloren heeft.
[... knip ...]
Hou de term fascisme aub gereserveerd voor daadwerkelijk fascisme als je ook maar een greintje respect heb voor de slachtoffers daarvan.
Mee eens.quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:19 schreef Jippie het volgende:
[..]
Homo als scheldwoord vind ik een zwaktebod en zeer gedateerd.
Heb geduld tot Straat hierop terugkomt.quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:30 schreef recursief het volgende:
Even in de herhaling:
[..]
Zelfde geldt voor Nazisme, Maoisme en nog een hele serie termen die extremistische stromingen aanduiden. Als je het hebt over de Maoistische rebellen in Nepal dan moet je dat kunnen zeggen, maar weer niet om een SP-politicus mee zwart te maken. Heb je het over de Amerikaanse "Aryan Nation" dan kun je die gewoon (neo)-nazi's noemen want dat zijn het ook. Maar die term gebruik je niet voor iemand die PVV stemt.
Hetzelfde voor het fascisme: niets meer to the point dan het duiden van een politieke beweging die daadwerkelijk kenmerken van het fascisme (als politieke stroming) heeft. Maar strooien met die term alleen om iemand te framen, of als "argument" roepen dat de "zelfbenoemde tegenstanders van het fascisme" pas de echte fascisten zijn, dat doe je niet.
Ik snap best dat het lastig kan zijn om daar op te modereren, maar "fascisme" dan maar tot verboden woord uitroepen is niet de oplossing.
Is goed dan noem ik ze wel nationaal socialist.quote:Op zaterdag 20 september 2025 12:21 schreef Jippie het volgende:
[..]
Het is niet de bedoeling dat je iedereen en zijn moeder voor fascist uitmaakt of dat ze aanhanger zijn van het fascisme.
Probeer eens te posten zonder het woord fascist?
Slimpie van de dag?quote:Op zaterdag 20 september 2025 13:01 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Is goed dan noem ik ze wel nationaal socialist.
Dat zijn je eigen woordenquote:Op zaterdag 20 september 2025 13:03 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Nee ik moet het niet van mijn intelligentie hebben
Als posts zuigend richting moderatie worden geplaatst gaan ze meestal weg.quote:Op zaterdag 20 september 2025 13:26 schreef Aberkullie het volgende:
Als we enge clubjes die met de prinsenvlag staan te zwaaien zelfs geen nationaal socialisten mogen noemen gaat er iets mis he.
Oh zo bedoelde ik hem niet hoor. Meer als kijk in deze context klopt het ook gewoon.quote:Op zaterdag 20 september 2025 14:13 schreef Jippie het volgende:
[..]
Als posts zuigend richting moderatie worden geplaatst gaan ze meestal weg.
Ok, duidelijk. Ik heb hier geen powers om hem terug te plaatsen. Dus post het opnieuw, Voorpost beschouwt zichzelf als extreem-rechts en dweept met de Prinsenvlag in negatieve zin dus dat lijkt mij geen probleem.quote:Op zaterdag 20 september 2025 14:16 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Oh zo bedoelde ik hem niet hoor. Meer als kijk in deze context klopt het ook gewoon.
Helder en fijn om te weten, dank.quote:Op zaterdag 20 september 2025 14:37 schreef Jippie het volgende:
[..]
Ok, duidelijk. Ik heb hier geen powers om hem terug te plaatsen. Dus post het opnieuw, Voorpost beschouwt zichzelf als extreem-rechts en dweept met de Prinsenvlag in negatieve zin dus dat lijkt mij geen probleem.
Welke opmerking?quote:Op zaterdag 20 september 2025 14:49 schreef Falco het volgende:
Waarom is die lollige opmerking van Koffieplanter verwijderd uit het Els livetopic?
Een beetje zelfspot moet toch kunnen?
Hou eens op met andere users zwart te maken.quote:Op zaterdag 20 september 2025 15:01 schreef phpmystyle het volgende:
Wat een kinderachtige discussie ontvouwt zich hier. Vanuit een intellectuele invalshoek mag je best iets noemen dat je bijvoorbeeld bij MAGA X of Y waarneemt en dat je dat een kenmerk vindt van fascisme. Echter zijn hier een aantal users er gewoon op uit om iemand te beledigen dan wel om een discussie te laten ontsporen. Hetzelfde equivalent om alles dat links is weg te zetten als communistisch of Stalin-of Maoistisch.
Het is helemaal om te lachen als je weet dat users uit die hoek de moderatie de oren van de kop zeuren om bepaalde onwelgevallige visies op andere onderwerpen te censureren. En dat gebeurt dan ook.
Ik ken mijn pappenheimers.quote:Op zaterdag 20 september 2025 15:10 schreef Jippie het volgende:
[..]
Hou eens op met andere users zwart te maken.
En sinds wanneer bepaal jij het beleid op FOK! ?
Vanuit een intellectuele invalshoek mag je best iets noemen dat je bijvoorbeeld bij MAGA X of Y waarneemt en dat je dat een kenmerk vindt van fascisme.quote:Op zaterdag 20 september 2025 15:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik ken mijn pappenheimers.
Waar heb jij gelezen dat ik meen het beleid te kunnen bepalen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |