Er zal vast wel iets geregeld zijn tussen ÖBB en Westbahn.quote:Op dinsdag 9 september 2025 10:32 schreef b2py het volgende:
[..]
Dus je bent in st Polten eruit getrapt door Duitsche Baan, en toen bij Westbahn ingestapt? Hoe werkt dat met tickets? Krijg je van DB dan ook vergoeding voor je vertraging?
De drielandentrein is idd een doorslaand succesquote:Op dinsdag 9 september 2025 18:55 schreef marcb1974 het volgende:
De staat moet gaan praten met Arriva over de noordelijke treinverbindingen.
Snap alleen niet waarom, hier in het zuiden is het zo'n kutbedrijf met structureel niet rijdende verbindingen
https://www.nu.nl/economi(...)r-onderhandelen.html
Ook de sneltrein Maastricht - Heerlen rijdt de laatste tijd weer vaker niet dan welquote:Op dinsdag 9 september 2025 19:02 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
De drielandentrein is idd een doorslaand succes
Die is onderdeel van de drielandentreinquote:Op dinsdag 9 september 2025 19:08 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ook de sneltrein Maastricht - Heerlen rijdt de laatste tijd weer vaker niet dan wel
Gelukkig gaan er over een tijdje paaltjes verdwijnen in Zutphen. Daar gaan ze van 3 naar 2quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:09 schreef DeaDLocK2K het volgende:
De Eurobahn was vandaag ook een groot probleem zag ik.
Fantastisch idee al die bedrijven maar wat laten aankloten op peperdure infrastructuur. Nog meer in en uitcheckpaaltjes erbij.
De smoes nu is steeds 'een beperking in materieel'.quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:09 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Die is onderdeel van de drielandentrein
het lijkt er bijna op dat Arriva personeel opleidt en op het moment dat die instromen stapt er een ander deel over naar de NS
Voor zolang het duurt.quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Gelukkig gaan er over een tijdje paaltjes verdwijnen in Zutphen. Daar gaan ze van 3 naar 2
Beperking in het materieel is een lulsmoes als het materieel in Maastricht stil staat. Dan zou het toch in Blerick bij de werkplaats moeten staan als het stuk is?quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:10 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
De smoes nu is steeds 'een beperking in materieel'.
Begreep wel dat ze hier van de treindienst onder een andere cao vallen. En die verdient minder dan die van de NS.
Toch nog iets waar ze goed in zijn, lulsmoezenquote:Op dinsdag 9 september 2025 19:14 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Beperking in het materieel is een lulsmoes als het materieel in Maastricht stil staat. Dan zou het toch in Blerick bij de werkplaats moeten staan als het stuk is?
het wordt straks allemaal RRREISS (of hoe dat ook maar heet)quote:
Ze zijn er aan gecommitteerd. Al die lijntjes gaan om naar de nieuwe huisstijlquote:Op dinsdag 9 september 2025 19:32 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Ja. Voor zo lang als dat dat duurt dus.
Wat heb jij gehad?quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:41 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Jongen als er daadwerkelijk mensen waren die de situatie opgelost zouden willen zien dan zouden er ook geen twee soorten paaltjes meer staan, vermoeiende fries. Maar misschien moet je het heel autistisch nog een keer herhalen, misschien dat ik het dan wel slik.
De smoes is beperkingen in de materieelinzet, dat hoeft niet per se te betekenen dat het materieel stuk is. Bijvoorbeeld een tekort aan personeel met de juiste bevoegdheden (voor meer dan 1 land) is ook een beperking in de inzet.quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:14 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Beperking in het materieel is een lulsmoes als het materieel in Maastricht stil staat. Dan zou het toch in Blerick bij de werkplaats moeten staan als het stuk is?
Er rijdt geen Arriva-personeel naar België. Maximaal twee landen dus.quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:10 schreef ReisT het volgende:
[..]
De smoes is beperkingen in de materieelinzet, dat hoeft niet per se te betekenen dat het materieel stuk is. Bijvoorbeeld een tekort aan personeel met de juiste bevoegdheden (voor drie landen) is ook een beperking in de inzet.
Waarschijnlijk omdat ze in de netverdeling van ProRail van komend jaar veel meer paden toegewezen hebben gekregen dan in afgelopen jarenquote:Op dinsdag 9 september 2025 18:55 schreef marcb1974 het volgende:
De staat moet gaan praten met Arriva over de noordelijke treinverbindingen.
Snap alleen niet waarom, hier in het zuiden is het zo'n kutbedrijf met structureel niet rijdende verbindingen
https://www.nu.nl/economi(...)r-onderhandelen.html
Dank, doorgestuurd naar de oude heerquote:Op dinsdag 9 september 2025 12:29 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zaterdag 13 September viert Huider Modelbouw haar 25 jarig bestaan. Ter ere hiervan rijd de stoomtrein van SSN tussen Heerhugowaard-Alkmaar, Schagen-Rotterdam en Haarlem-Hoorn.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |