Lijn 8 gaat pas om 16.30.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:19 schreef Zipportal het volgende:
Bij Sparta gaan ze niet vroegtijdig weg.
Sem scoort altijd tegen z'n vader!!!!!quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:25 schreef CR7 het volgende:
Feyenoord profiteert nooit van puntverlies!!!!!
Doen we eigenlijk nooitquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:25 schreef Irritatie100 het volgende:
Prima pot hoor. Jammer dat je er geen 0-7 van maakt.
Nee, is ook zo, maar de mogelijkheden lagen er toch zeker. Ik zie liever dat ze daarvoor gaan dan 24 hakjes en 37 scharen.quote:
Ik maakte mij eigenlijk niet bijster veel zorgen, er zit geen enkel tactisch plan achter dit Spartaquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:27 schreef Haringkop het volgende:
Had een lastige wedstrijd verwacht, maar eigenlijk vanaf minuut 1 de bovenliggende partij.
Nu nog de automatismes er verder in slijpen.
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebrokenquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:26 schreef Pistolero het volgende:
Al dat gejank vooraf van 'Feyenoord kan profiteren van misstappen van de concurrenten dus we zullen het zelf ook wel weer gaan verkloten boehoe' is nu nog lachwekkender.
Arne heeft Heitinga naar Ajax gestuurd als inside-job en PSV begint nu al aan de klassieke Bosz-meltdown.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebroken
Dus eigenlijk winnen we dankzij Arne
In de middeleeuwen was Slot verbrandt als heks.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebroken
Dus eigenlijk winnen we dankzij Arne
Ik stel voor dat we Paixao terughalen en Borges, Tengstedt en Diarra terugsturen naar hun respectievelijke clubsquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:34 schreef CR7 het volgende:
Sauer mag op het bankje. Valente is een topaankoop.
Nu vond ik de tegenstand alweer niet best, maar Feyenoord heeft dit seizoen wel een ploeg met veel scorend vermogen en defensieve stabiliteit om dit soort matige clubjes eenvoudig op te rollen. Wellicht ideaal in een Eredivisie waar de meeste clubs er niet bepaald bovenuit lijken te steken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:36 schreef Pistolero het volgende:
Zet die stoeltjes maar alvast klaar op de Coolsingel.
Ik vond eigenlijk dat hij vrij veel ballen af gaf.quote:
Omdat? Feyenoord verkloot het vaak als concurrenten punten laten liggen, waarheid mag gewoon benoemd worden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:26 schreef Pistolero het volgende:
Al dat gejank vooraf van 'Feyenoord kan profiteren van misstappen van de concurrenten dus we zullen het zelf ook wel weer gaan verkloten boehoe' is nu nog lachwekkender.
Want daar zijn ook keiharde cijfers van.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:53 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Omdat? Feyenoord verkloot het vaak als concurrenten punten laten liggen, waarheid mag gewoon benoemd worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |