SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 31 augustus 2025 15:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Jij hebt de eerste goal niet gezien.
Geeft niet.
quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:00 schreef recidivist het volgende:
[..]
Je baalt ervan dat hij scoort? 😆
Persie en Ueda snoeren mondjes.
9 uit 3, beste seizoenstart in jaren.
ik ben gewoon niet overtuigdquote:Op zondag 31 augustus 2025 15:58 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Interesseert me geen reet. Helemaal niet als we daardoor punten pakken.
Sparta bakt er ook werkelijk helemaal niks van. Maurice Steijn is tactisch niet zo’n goede trainer.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:04 schreef Pisces29 het volgende:
Iedereen heeft zich voor niks druk zitten maken.
Vanavond weer lekker slapen.
Eens, maar laat hem er dit seizoen maar 20 maken en verkocht worden voor 20 miljoen, kunnen we daarna weer een aanspeelpunt als spits gaan zoeken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:04 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
[..]
ik ben gewoon niet overtuigd
dit is gewoon niet de spits die we moeten hebben
Wel een ajax GOATquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sparta bakt er ook werkelijk helemaal niks van. Maurice Steijn is tactisch niet zo’n goede trainer.
Je ziet wel het verschil met NAC en Excelsior die tactisch een prima plan hadden tegen ons. Sparta speelt ons volledig in de kaart.quote:
Waren vorige week wel prima al is vooral GAE dit seizoen erg matig.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Sparta bakt er ook werkelijk helemaal niks van. Maurice Steijn is tactisch niet zo’n goede trainer.
Dat zou inderdaad het droomscenario zijnquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:05 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Eens, maar laat hem er dit seizoen maar 20 maken en verkocht worden voor 20 miljoen, kunnen we daarna weer een aanspeelpunt als spits gaan zoeken.
Yup, helaas is Jules de Corte gestopt als TD.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:08 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Die had ik echt veel liever verkocht dan Paixao dit jaar.
Que?quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:08 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Yup, helaas is Jules de Corte gestopt als TD.
Je staat 3-0 tegen tien man tegen Sparta wat nog geen uitgespeelde kans heeft gehad, bijzonder wel dat hij jeugd durft te brengen inderdaadquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:10 schreef snabbi het volgende:
kritisch als ik kan zijn op van persie, hij brengt wel jeugd
slory staat al wat langerquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:11 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Je staat 3-0 tegen tien man tegen Sparta wat nog geen uitgespeelde kans heeft gehad, bijzonder wel dat hij jeugd durft te brengen inderdaad [ afbeelding ]
Ja of in ieder geval de TD, maar onze laatste TD was Arnesen en die was niet bepaald blind.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:11 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Wss bedoelt hij dat je blind bent, maar da's een gok
Dat snap ik, maar wat heeft dat met Arnesen te maken?quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:11 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Blinde Nederlandse zanger en componist van voor jouw tijd.
Bekijk deze YouTube-video
Ja joh, niet zo serieus.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:12 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat was ook gewoon uitstekend verdedigd.
Voelt alsnog qudt, maar okquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:12 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat was ook gewoon uitstekend verdedigd.
Niet met Arnesen maar TD bij een andere club, zoals Brubbey, daar is Jules wel TD als je daar voor flink wil gaan betalen. Capiche?quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:12 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar wat heeft dat met Arnesen te maken?
Eerst was het nog 15. Ik denk zelf dat ie de 25 zelfs gaat halen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:05 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Eens, maar laat hem er dit seizoen maar 20 maken en verkocht worden voor 20 miljoen, kunnen we daarna weer een aanspeelpunt als spits gaan zoeken.
Ah zo. Dan vind ik de grap geslaagdquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:13 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Niet met Arnesen maar TD bij een andere club, zoals Brubbey, daar is Jules wel TD als je daar voor flink wil gaan betalen. Capiche?
Slechte wedstrijd van hem.quote:
Als het er 15 worden dit seizoen gaat hij niet voor 20 miljoen weg.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:15 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Eerst was het nog 15. Ik denk zelf dat ie de 25 zelfs gaat halen.
De hamvraag is; hebben we iets beters?quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:16 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Als het er 15 worden dit seizoen gaat hij niet voor 20 miljoen weg.
Ik denk dat 15 een aantal is wat je hem redelijkerwijs elk seizoen kan zien maken als hij 34 wedstrijden Eredivisie speelt.
Ik gruwel alleen bij de gedachte, in het bijzonder in Europees verband.
Ik denk dat Carranza of Tengstedt er 15 zou maken in een elftal wat verder goed in elkaar zit.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:16 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Als het er 15 worden dit seizoen gaat hij niet voor 20 miljoen weg.
Ik denk dat 15 een aantal is wat je hem redelijkerwijs elk seizoen kan zien maken als hij 34 wedstrijden Eredivisie speelt.
Ik gruwel alleen bij de gedachte, in het bijzonder in Europees verband.
Het is de eerste van het seizoen.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:17 schreef HMFuckyouall het volgende:
Hoe kan er in godsnaam nou alweer een interlandperiode aanbreken
Ik ga voor Ueda ergens tussen 15 en 20 (als hij eerste spits blijft).quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:17 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik denk dat Carranza of Tengstedt er 15 zou maken.
Ueda gaat er gewoon 25 maken.
Lijn 8 gaat pas om 16.30.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:19 schreef Zipportal het volgende:
Bij Sparta gaan ze niet vroegtijdig weg.
Sem scoort altijd tegen z'n vader!!!!!quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:25 schreef CR7 het volgende:
Feyenoord profiteert nooit van puntverlies!!!!!
Doen we eigenlijk nooitquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:25 schreef Irritatie100 het volgende:
Prima pot hoor. Jammer dat je er geen 0-7 van maakt.
Nee, is ook zo, maar de mogelijkheden lagen er toch zeker. Ik zie liever dat ze daarvoor gaan dan 24 hakjes en 37 scharen.quote:
Ik maakte mij eigenlijk niet bijster veel zorgen, er zit geen enkel tactisch plan achter dit Spartaquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:27 schreef Haringkop het volgende:
Had een lastige wedstrijd verwacht, maar eigenlijk vanaf minuut 1 de bovenliggende partij.
Nu nog de automatismes er verder in slijpen.
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebrokenquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:26 schreef Pistolero het volgende:
Al dat gejank vooraf van 'Feyenoord kan profiteren van misstappen van de concurrenten dus we zullen het zelf ook wel weer gaan verkloten boehoe' is nu nog lachwekkender.
Arne heeft Heitinga naar Ajax gestuurd als inside-job en PSV begint nu al aan de klassieke Bosz-meltdown.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebroken
Dus eigenlijk winnen we dankzij Arne
In de middeleeuwen was Slot verbrandt als heks.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:33 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat betekent dat Arne Slot de vloek definitief heeft gebroken
Dus eigenlijk winnen we dankzij Arne
Ik stel voor dat we Paixao terughalen en Borges, Tengstedt en Diarra terugsturen naar hun respectievelijke clubsquote:Op zondag 31 augustus 2025 16:34 schreef CR7 het volgende:
Sauer mag op het bankje. Valente is een topaankoop.
Nu vond ik de tegenstand alweer niet best, maar Feyenoord heeft dit seizoen wel een ploeg met veel scorend vermogen en defensieve stabiliteit om dit soort matige clubjes eenvoudig op te rollen. Wellicht ideaal in een Eredivisie waar de meeste clubs er niet bepaald bovenuit lijken te steken.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:36 schreef Pistolero het volgende:
Zet die stoeltjes maar alvast klaar op de Coolsingel.
Ik vond eigenlijk dat hij vrij veel ballen af gaf.quote:
Omdat? Feyenoord verkloot het vaak als concurrenten punten laten liggen, waarheid mag gewoon benoemd worden.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:26 schreef Pistolero het volgende:
Al dat gejank vooraf van 'Feyenoord kan profiteren van misstappen van de concurrenten dus we zullen het zelf ook wel weer gaan verkloten boehoe' is nu nog lachwekkender.
Want daar zijn ook keiharde cijfers van.quote:Op zondag 31 augustus 2025 16:53 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Omdat? Feyenoord verkloot het vaak als concurrenten punten laten liggen, waarheid mag gewoon benoemd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |