quote:Speelschema Feyenoord in Europa League officieel bekendgemaakt
vandaag, 20:07 174 reacties
Feyenoord weet wanneer het de acht duels in de vernieuwde Europa League speelt. De Rotterdammers werken tussen september en januari vier thuiswedstrijden in De Kuip af en reizen daarnaast vier keer naar het buitenland. Het definitieve schema is zaterdagavond door de UEFA vastgesteld.
De ploeg van Robin van Persie start op 24 september met een uitwedstrijd tegen SC Braga. Acht dagen later volgt direct een aantrekkelijk affiche in De Kuip tegen Aston Villa. In oktober en november staan onder meer duels met Panathinaikos, VfB Stuttgart en Celtic op het programma.
De laatste maanden van de league phase brengen Feyenoord nog naar Roemenië en Spanje. Eerst wacht in december een bezoek aan FCSB, waarna de Rotterdammers in januari in eigen huis aantreden tegen Sturm Graz. Het slotstuk volgt op 29 januari met een uitwedstrijd tegen Real Betis.
Datum Wedstrijd
24 september 21:00 SC Braga - Feyenoord
2 oktober 2025 21:00 Feyenoord - Aston Villa FC
23 oktober 2025 18:45 Feyenoord - Panathinaikos FC
6 november 2025 21:00 VfB Stuttgart - Feyenoord
27 november 2025 18:45 Feyenoord - Celtic FC
11 december 2025 21:00 FCSB - Feyenoord
22 januari 2026 18:45 Feyenoord - SK Sturm Graz
29 januari 2026 21:00 Real Betis - Feyenoord
quote:
Lijkt mij echt een geweldig breekijzer.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet of ik dat gerucht van die bever moet geloven hoor. Wat moeten wij nou met Vardy. Die is toch allang over the hill?
Scoort er hier nog wel 20quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet of ik dat gerucht van die bever moet geloven hoor. Wat moeten wij nou met Vardy. Die is toch allang over the hill?
Ueda gaat mondjes snoeren.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Lijkt mij echt een geweldig breekijzer.
Je moet alleen een eerste spits halen.
Ueda kan er geen reet van en dat hebben we allemaal al een paar jaar kunnen zien dus het is echt met afstand de meest lachwekkende rubriek hier dat er een paar figuren rondlopen die ons wijs proberen te maken dat hij geschikt is.quote:
Buiten dat is hij 114 jaar. Kan je ook Dirk Kuijt terughalenquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:13 schreef fetX het volgende:
Die man verdient 7+ per jaar. Kan het me nauwelijks voorstellen.
Feyenoord is niet de enige club die hengelt naar de handtekening van de Engelsman. Ook het Italiaanse Cremonese heeft interesse in de 38-jarige spits.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik weet niet of ik dat gerucht van die bever moet geloven hoor. Wat moeten wij nou met Vardy. Die is toch allang over the hill?
Er heeft zelden een spits beter gepast in de Kuipquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:13 schreef fetX het volgende:
Die man verdient 7+ per jaar. Kan het me nauwelijks voorstellen.
Voor een jaartje als breekijzer.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:21 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Feyenoord is niet de enige club die hengelt naar de handtekening van de Engelsman. Ook het Italiaanse Cremonese heeft interesse in de 38-jarige spits.
Marketingstuntje. Shirtverkoop dit dat alles.quote:
Wel ruimschoots bewezen als doelpuntenmaker natuurlijk. Vorig seizoen "gewoon" 9 goals in de Premier League bij een ploeg die er echt helemaal niks van bakte en er in totaal maar 33 gemaakt heeft.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:21 schreef alopio het volgende:
[..]
Buiten dat is hij 114 jaar. Kan je ook Dirk Kuijt terughalen
Wtf is ditquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 15:55 schreef Evangelion het volgende:
[ afbeelding ]
Ranzig kapsel, do not want.
Onze nieuwe linksbenige centrale verdediger. 's Nachts te vinden in het Museumpark.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |