Hem helemaal afbranden heeft geen zin, maar hij mag best eens benoemen dat hij wel wat fouten gemaakt heeft vandaag. Het is geen kleuterklas.quote:
En rvp is ook blij met zichzelfquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het stond in principe ook goed. Behalve dan de keren dat het niet goed stond.
Feyenoord Safe Spacequote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:24 schreef XSbig het volgende:
[..]
Hem helemaal afbranden heeft geen zin, maar hij mag best eens benoemen dat hij wel wat fouten gemaakt heeft vandaag. Het is geen kleuterklas.
Ik ben het wel met je eens dat je dit meer op individuele klasse verliest. Maar dat is ook wel omdat Fener iedere kans er volkomen voortreffelijk inschoot, en bij ons, nou ja we hadden er eentje die dat goed deed.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik vond ze als ploeg erg slecht. Je zag ook in de slotfase hoe matig ze aan het verdedigen waren, met iets meer kwaliteit draai je die wedstrijd alsnog om. Het was geen typische wedstrijd tegen een ploeg van Mourinho waar je er gewoon niet doorheen komt, ze kwamen er nu zelfs een aantal keer heel makkelijk doorheen. Maar daar gebeurde dan uiteraard weer niets mee, bijvoorbeeld omdat een Ueda geen bal kan aannemen.
Voorin had dat Fenerbahce wat individuele klasse. Een En-Nesyri is ook geen wereldtopper, maar hij staat wel een paar niveaus boven een Ueda of zo'n Tengstedt wiens eerste actie in het veld was de bal over de zijlijn te schoppen. Ook weer zo'n toptransfer.
Lekker geloofwaardig als iedereen ziet dat Lotomba zo’n beetje persoonlijk verantwoordelijk is voor de nederlaag vanavond.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:25 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Hij neemt hem in bescherming. Zo gek is dat toch niet?
Ik geloof in Bob.
Je moet je speler inderdaad niet publiekelijk afbranden, zeker niet omdat je gezien de blessure van Read toch geen alternatieven hebt, maar het is wel weer echt typisch dat neppe en gelikte van Van Persie dat hij hem dan juist gaat ophemelen. Overal wordt over nagedacht, behalve dan over een fatsoenlijke tactiek.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:25 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Hij neemt hem in bescherming. Zo gek is dat toch niet?
Ik geloof in Bob.
Die conclusie rondom Borges is toch wel wat voorbarig hoor. Ik ben ook sceptisch (bij zijn aankoop al) en vandaag was niet goed, maar tegen Wolfsburg liet hij goede dingen zien.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Lotomba speelt een verschrikkelijke wedstrijd en die Borges is het niet. Ach ach ach
Ik vond ons in die tweede helft ook niet zo beduidend beter eigenlijk. Er kwam wat meer voetbal in toen Hwang er godzijdank uitging (over bipolaire spelers gesproken), maar dat was het dan ook wel.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ben het wel met je eens dat je dit meer op individuele klasse verliest. Maar dat is ook wel omdat Fener iedere kans er volkomen voortreffelijk inschoot, en bij ons, nou ja we hadden er eentje die dat goed deed.
Ik vond het in ieder geval op basis van de tweede helft wel wat geflatteerd, want toen waren we beduidend beter, maar wat maakte die Lotomba er een teringzooi van. Manmanman.
Wat ik er nou precies van moet vinden weet ik nog steeds niet zo, eigenlijk.
Jij bent daarin positief veranderd.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:28 schreef Scrummie het volgende:
Dit topic zit een beetje hoog in de emotie. Lijken die Turken wel.
Helemaal niet. Ze kunnen er allemaal niks van!!quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:28 schreef Scrummie het volgende:
Dit topic zit een beetje hoog in de emotie. Lijken die Turken wel.
Eigenlijk hadden we Zerrouki niet moeten verkopen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:30 schreef Caland het volgende:
Maar ik ga niet weer mijn langspeelplaat afspelen dat je absoluut een zes mist.
Ik ga over anderhalve week trouwenquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:31 schreef Coco het volgende:
[..]
Jij bent daarin positief veranderd.
Waar zou dat nou aan liggen?
Hopelijk is hij ook gestopt met rokenquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:31 schreef Coco het volgende:
[..]
Jij bent daarin positief veranderd.
Waar zou dat nou aan liggen?
Die hebben we ook helemaal niet verkocht.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:31 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Eigenlijk hadden we Zerrouki niet moeten verkopen.
Hwang is soms geweldig maar soms ook totaal ruk. Vraag mij af als Moder fit is of Hwang in de basis blijft.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond ons in die tweede helft ook niet zo beduidend beter eigenlijk. Er kwam wat meer voetbal in toen Hwang er godzijdank uitging (over bipolaire spelers gesproken), maar dat was het dan ook wel.
Eigenlijk vind ik een beetje hetzelfde als alle potjes tot nu toe. Niet sprankelend, maar wel een paar aardige aanvallen met veel potentie richting de rest van het seizoen. Alleen jammer dat er nu een enorme dissonant was die er in de heenwedstrijd en tegen NAC niet tussen liep.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Wat ik er nou precies van moet vinden weet ik nog steeds niet zo, eigenlijk
Dat verwacht ik niet, Hwang is wel een leuke rotatiespelerquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:32 schreef alopio het volgende:
[..]
Hwang is soms geweldig maar soms ook totaal ruk. Vraag mij af als Moder fit is of Hwang in de basis blijft.
Ohja, de wens was weer even de vader van de gedachte.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 21:32 schreef fetX het volgende:
[..]
Die hebben we ook helemaal niet verkocht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |