Kan/mag ook zonder hoorquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:09 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Oeh dan kan ik misschien wel Ambar aaien.
wilde likenquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:09 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Oeh dan kan ik misschien wel Ambar aaien.
Yupquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:09 schreef KoningWouter het volgende:
Dan gaat de zoekfunctie ook van fok af straks of niet?
jupquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:09 schreef KoningWouter het volgende:
Dan gaat de zoekfunctie ook van fok af straks of niet?
Ik heb niets geautomatiseerd qua posten van de score. Die code heb ik nog niet. Dus het posten van de score blijft (voorlopig) handwerk.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:07 schreef Vino_Tinto het volgende:
Krijgen we nu een @:gebrokenglas update 3 keer per dag?
Ik heb echt geen idee waar het over gaat om eerlijk te zijn.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik heb niets geautomatiseerd qua posten van de score. Die code heb ik nog niet. Dus het posten van de score blijft (voorlopig) handwerk.
Ik baal hier echt van, dat het zo moet gaan, en ik snap bondage volledig.
Ik maak hetzelfde momenteel ook mee in mijn eigen omgeving en zit in exact dezelfde modus als bondage.
Is het veel werk?quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik heb niets geautomatiseerd qua posten van standen. Die code heb ik nog niet. Dus het posten van de standen blijft (voorlopig) handwerk.
Ik baal hier echt van, dat het zo moet gaan, en ik snap bondage volledig.
Ik maak hetzelfde momenteel ook mee in mijn eigen omgeving en zit in exact dezelfde modus als bondage.
Het zijn barre tijden. We kunnnen ons nog maar één cijfer per dag veroorloven. Beetje als Sesamstraat.quote:
Ik ben er stil van. Je bent een topvent. Maar ik begrijp je besluit volkomen. Ik wens je alle goeds.quote:Op maandag 11 augustus 2025 10:43 schreef bondage het volgende:
Ik heb mijn besluit genomen, ik kom niet meer terug op FOK. Reden is duidelijk; het hele gedoe rondom de likes en het selectief ontnemen van rechten zonder enige vorm van communicatie. Dat is imo niets anders dan pest gedrag.
En dit loopt natuurlijk al wat langer, wat de reden was om het devven/beheer achter me te laten. Dingen worden uit hun verband getrokken om een punt te maken en het vervolgens niet krijgen van antwoorden via DM waar ik een heel verhaal met uitleg en mijn visie had geschreven.
Dit voelt als ondankbaarheid voor alles wat ik heb gedaan voor deze site, ik heb er serieus spijt van. Helemaal als er dingen de ronde gaan dat het misschien niets met traagheid te maken heeft maar dat er wat anders speelt. Ik weet niet wat er van waar is maar als het zo is; zum kotzen.
Als FOK deze kant op wil prima, ik doe er niet meer aan mee.
Dit is mijn laatste post, ik zal straks alle meuk wat ik op mijn servers heb draaien uitzetten. @:gebrokenglas kan het posten van de score overnemen zodat dit spel gewoon door kan gaan, hij heeft daar de scripts immers al voor.
Weet dat dit niet door jullie komt. Ik heb me vermaakt, leuke mensen mogen ontmoeten (ook in het echte leven) en dat zal ook gewoon zo blijven. Bedankt dat ik zo open mocht zijn en de leuke reacties erop wat het allemaal net even wat losser maakte.
wekkertje zetten iedere einde van de maand middernachtquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:16 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat posten is niet veel werk, 2 minuten. Maar dat posten gaat niet automatisch, dat bedoel ik.
Het bijhouden van de score in de database gaat wel automatisch, ik draai 4x per dag het update script dus dat gaat door, ook al ben ik niet thuis. Het draait op een servertje hier die altijd aan staat (in de meterkast).
Ik heb geen mooie website als bondage om dat te tonen.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:16 schreef Vino_Tinto het volgende:
Ja die dagcijfers boeien mij niet. Maar de tellers wel
Het belangrijkste heb je.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dagcijfers is het draaien van de juiste queries.
Ik heb geen mooie website als bondage om dat te tonen.
Ik heb python en bash shell scripts om de data op te halen, de data in de database te importeren (updaten eigenlijk), en een aantal SQL queries om de DTS score te berekenen en het overzicht te tonen.
*bonk*quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:22 schreef loveislikeakiss het volgende:
de slimmeriken steken de koppen bij elkaar
quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:22 schreef loveislikeakiss het volgende:
de slimmeriken steken de koppen bij elkaar
quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:23 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Ik heb er geen verstand van, ik heb andere kwaliteiten
Die mag je ook best posten.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:23 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Ik heb er geen verstand van, ik heb andere kwaliteiten
het is maandagquote:
Nee tochquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:30 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
het is maandag
bondage gaat weg
we need a pick me up
oh lekkerquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:31 schreef KoningWouter het volgende:
Ben mijn skimmers met meer dan 20 account details aan het binnen trekken.
Net al wat verkocht, levert veel op. 17000$
Mijn skimmer is afgepaktquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:31 schreef KoningWouter het volgende:
Ben mijn skimmers met meer dan 20 account details aan het binnen trekken.
Net al wat verkocht, levert veel op. 17000$
quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:30 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
het is maandag
bondage gaat weg
we need a pick me up
Dat weet ik niet precies.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:31 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
oh lekker
ik heb gisteren en vandaag vooral op de junkyard gezocht, want weinig tijd en die zat vol
ga denk ik de rest van de dag focussen op cd's branden
welk level moet je denk je zijn op dingen voor ik moet gaan skimmen?
welk lvl zit jij met de andere 4 crimes?quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:34 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Dat weet ik niet precies.
Ik zou me voorlopig dus inderdaad focussen op dvd's branden en dan bij level 25 of zo eens kijken of je al wat meer resultaat hebt bij het skimmen.
Ik heb Bootlegging op lvl 50 zodat ik die shop op kon zetten wat geen bal oplevert. Skimmen heb ik nog niet in gefaald.
Gewoon af en toe even een keer proberen en kijken of het beter gaat zou ik doen.
Oh fijn!quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:34 schreef Vino_Tinto het volgende:
Kijkers van zaterdag hebben een bieding uitgebracht
Morgen is onze makelaar er weer en dan gaat ze onderhandelen
huis wat ik wilde is al verkochtquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:34 schreef Vino_Tinto het volgende:
Kijkers van zaterdag hebben een bieding uitgebracht
Morgen is onze makelaar er weer en dan gaat ze onderhandelen
Ahh.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:35 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
huis wat ik wilde is al verkocht
Op bijna niets. De eerste heb ik lvl 7, en de andere twee level 2 of zo. Had me volledig gefocussed op dvd's fikken.quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:34 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
welk lvl zit jij met de andere 4 crimes?
ah ik heb nuquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:36 schreef KoningWouter het volgende:
[..]
Op bijna niets. De eerste heb ik lvl 7, en de andere twee level 2 of zo. Had me volledig gefocussed op dvd's fikken.
Maar ik weet niet goed hoe het werkt. Ik heb ergens gelezen dat Bootlegging en Forgery bij elkaar horen. Dus als je hogere Bootlegging hebt zou forgery ook beter moeten gaan.
Maar dat is me nog niet helemaal duidelijk want skimmen gaat me wel gewoon goed af.
Ja ik had het niet verwacht bij deze kijkers. Maar ik hoop zo dat het leuktquote:
Je wilt verhuizen?quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:35 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
huis wat ik wilde is al verkocht
jij dacht dat samenwonen met dud0r in de ghetto de droom was?quote:Op maandag 11 augustus 2025 11:38 schreef Vino_Tinto het volgende:
[..]
Ja ik had het niet verwacht bij deze kijkers. Maar ik hoop zo dat het leukt
Zijn afrikanen, spreken geen woord nederlands, en de buren houden niet van buitenlanders
[..]
Je wilt verhuizen?
Ik heb geen idee waar dud0r woontquote:Op maandag 11 augustus 2025 11:40 schreef loveislikeakiss het volgende:
[..]
jij dacht dat samenwonen met dud0r in de ghetto de droom was?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |