De wereld is gek en rijp om helemaal kapot te gaan.quote:
Wacht wacht wachtquote:Ze bedankt haar volgers die de content al sinds 2023 hebben gepreorderd
Ik vind het vooral heel ziek.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 18:14 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Wacht wacht wachtDus een 16 jarige op TikTok kondigt aan dat ze op haar 18e verjaardag porno gaat maken en mensen staan hier, terwijl ze dus nog dik minderjarig is, voor in de rij en geven dit 16 jarige meisje vast geld voor de porno die ze gaat maken zodra ze legaal is
![]()
![]()
![]()
Deze wereldGeweldig.
Tevens: SuperNeger topic
Die 'dommigheid' verdient helemaal niet zo goed. En is alleen maar te doen als je het leuk vindt. (Homo-man hier met ervaring in de prostitutie). Er zijn bij ons inderdaad pornosterren die wereldberoemd zijn (ook al wat ouder) en die er bewust en weloverwogen voor hebben gekozen. Maar die hebben wel een leuk belegde boterham, maar zijn er echt geen multimiljonair van geworden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:28 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat geldt voor alles natuurlijk. Anders kun je ook wel drugsdealer worden of zo, als het alleen om geld gaat. Ik ben zo'n meid die 15 jaar in de boeken heeft gezeten en naar de maatstaven van SuperNeger ben ik een boomer. Maar ben toch erg trots op wat ik gedaan en bereikt heb. Benieuwd of zij dat later ook is. Of nu. Maar als je geld en dommigheid het belangrijkste vindt, prima.
Weet ik.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:43 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat kan je allemaal op een kinky website vinden als je dat zou willen.
Allemaal omdat ergens een heel zacht stemmetje achter in het mannenbrein fluistert dat als je maar genoeg geld aan zo'n meid geeft, je vroeg of laat het privilege verdient om haar te neukenquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 18:28 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Echt bijzonder knap is ze ook niet verder, zonder make-up zal het wel nog minder voorstellen. Wie zijn toch al die mensen die daar geld voor neerleggen, in deze tijd van grenzeloze hoeveelheden porno in elke denkbare categorie? Het verbaast me oprecht.
de kerels die naar jonge meiden gluren op hun PC of tablet , dat zijn degenen die dokken voor haarquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 08:54 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik vind niet dat je een influencer als hoer kunt bestempelen. Vind dit eigenlijk een beetje ouderwets of zelfs beledigend. Ze is een model. Een actrice. Niemand betaalt haar om daadwerkelijk fysieke seks met haar te hebben.
kun je ook een week of vier naar de filipijnen gaan of thailand , beter dan zitten turenquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:43 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat kan je allemaal op een kinky website vinden als je dat zou willen.
...........best mid eigenlijk.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 09:04 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Excuses
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh nee, die link heeft zich helemaal uit zichzelf in mijn bookmarks gezet en ik krijg hem er niet meer uitquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:51 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
Paar dagen wachten en dan hier kijken. https://coomer.st/artists Beetje trial en error wat je kunt zien maar bijna alle onlyfans accounts staan erop
quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 09:04 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Excuses
Valt tegen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zijn er werkelijk mensen die dat denken?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:40 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Allemaal omdat ergens een heel zacht stemmetje achter in het mannenbrein fluistert dat als je maar genoeg geld aan zo'n meid geeft, je vroeg of laat het privilege verdient om haar te neuken
Ring a ding ding babyquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:51 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
Paar dagen wachten en dan hier kijken. https://coomer.st/artists Beetje trial en error wat je kunt zien maar bijna alle onlyfans accounts staan erop
Ook van fancentro? Wordt daar soms naartoe geleid door mijn vaste illegale streamsite en zag daar wel een leuk popje op.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:51 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
Paar dagen wachten en dan hier kijken. https://coomer.st/artists Beetje trial en error wat je kunt zien maar bijna alle onlyfans accounts staan erop
Waarom ga je dan niet in Afghanistan wonen?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Het begint er steeds sterker op te lijken dat de Taliban regimes van deze wereld het bij het juiste eind hebben. De westerse samenleving stort in de afgrond.
Is gewoon hoe mannen werken, ook in het echte leven. We doen net iets beter ons best voor een mooie vrouwquote:Op woensdag 6 augustus 2025 07:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zijn er werkelijk mensen die dat denken?
Ongekende vrijheid blijheid leidt tot morele deprivatie zoals dit maar de oplossing is niet de vrouwelijke bevolking in kelders te zetten en tot gesluierde broedkippen te reduceren.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Het begint er steeds sterker op te lijken dat de Taliban regimes van deze wereld het bij het juiste eind hebben. De westerse samenleving stort in de afgrond.
dan sluit jij je vriendin op met een doek over haar hoofd en verbied haar om te werken, met anderen te praten , en alleen over straat te gaan , dan doe je ook lekker meequote:Op woensdag 6 augustus 2025 08:41 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Het begint er steeds sterker op te lijken dat de Taliban regimes van deze wereld het bij het juiste eind hebben. De westerse samenleving stort in de afgrond.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |