Ik zou eerder zeggen dat ze ophouden te bestaan door een compleet gebrek aan bureaucratie.quote:Op zondag 3 augustus 2025 12:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Tragisch dat deze voetbalclub door bureaucratie ophoudt te bestaan.
Haarlem is net zo groot qua inwoners en die missen we ook niet. Sentimentele gedoe.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:38 schreef PzKpfw het volgende:
We kunnen er allemaal wel om lachen maar het is natuurlijk wel gewoon triest dat een stad als Arnhem geen profclub meer heeft. Vitesse gaat nog wel gemist worden.
Er zijn talloze amateurclubs te noemen waar meer mensen komen kijken dan Haarlem, subtiel verschil.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:57 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Haarlem is net zo groot qua inwoners en die missen we ook niet. Sentimentele gedoe.
Haarlem is failliet gegaan om 1 miljoen met een stadion capaciteit van 3 duizend zonder ooit uit te verkopen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:57 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Haarlem is net zo groot qua inwoners en die missen we ook niet. Sentimentele gedoe.
Je doet alsof het leven van die mensen nu ineens stopt.. alsof de stad Arnhem floreerde op de Vitesse supporters. Nu zal de hele middenstand zeker ook failliet gaan?quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Er zijn talloze amateurclubs te noemen waar meer mensen komen kijken dan Haarlem, subtiel verschil.
Geen idee hoe je dat uit die post kon halen maar vooralsnog ben jij de enige die dit claimt.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:12 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Je doet alsof het leven van die mensen nu ineens stopt.. alsof de stad Arnhem floreerde op de Vitesse supporters. Nu zal de hele middenstand zeker ook failliet gaan?
Mensen doen hysterisch, alsof het leven stopt nu er een fraudeurs club omvalt. Er is meer in het leven dan voetbal. De mensen die werkeloos raken vinden wel weer een andere baan. We moeten nu niet doen alsof het hedendaagse voetbal nooit meer hetzelfde zal zijn.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:16 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Geen idee hoe je dat uit die post kon halen maar vooralsnog ben jij de enige die dit claimt.
In en voor Arnhem wel en daar gaat het hier over.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:18 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Mensen doen hysterisch, alsof het leven stopt nu er een fraudeurs club omvalt. Er is meer in het leven dan voetbal. De mensen die werkeloos raken vinden wel weer een andere baan. We moeten nu niet doen alsof het hedendaagse voetbal nooit meer hetzelfde zal zijn.
Nou het leven staat stil nu hoor. De criminaliteit zal stijgen, het aantal zelfmoorden zal stijgen, de sfeer op straat zal grimmiger zijn, de hele mkb zal er last van krijgen en failliet gaan, etc etc. Hou toch op man, alsof het leven in Arnhem nu nooit meer hetzelfde zal zijnquote:Op zondag 3 augustus 2025 14:19 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
In en voor Arnhem wel en daar gaat het hier over.
Dit is zeker zo maar hier is duidelijk het gevalletje hoogmoed komt ten valquote:Op zondag 3 augustus 2025 13:38 schreef PzKpfw het volgende:
We kunnen er allemaal wel om lachen maar het is natuurlijk wel gewoon triest dat een stad als Arnhem geen profclub meer heeft. Vitesse gaat nog wel gemist worden.
Dit. Je kan ze 100 punten aftrek geven, het heeft totaal geen gevolg op het feit na dat je niet kan promoveren. Vitesse komt al jaren goed weg.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:11 schreef Halcon het volgende:
Als je kon degraderen zouden ze nu ook wel degraderen naar het amateurvoetbal... en zouden ze vanzelf ver weg zakken
Vorig jaar zonder minpunten 14e van de 20.quote:Op zondag 3 augustus 2025 15:11 schreef Halcon het volgende:
Als je kon degraderen zouden ze nu ook wel degraderen naar het amateurvoetbal... en zouden ze vanzelf ver weg zakken
Zijn die minpunten ook al onterecht dan?quote:Op zondag 3 augustus 2025 20:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vorig jaar zonder minpunten 14e van de 20.
Ja maar die minpunten waren er, en terecht dus gewoon 20e van de 20quote:Op zondag 3 augustus 2025 20:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vorig jaar zonder minpunten 14e van de 20.
Bedoel je Jordania (Georgiër)? Ik heb geen mens ooit zien juichen toen Oyf het overnam, jij wel dus?quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Nou het leven staat stil nu hoor. De criminaliteit zal stijgen, het aantal zelfmoorden zal stijgen, de sfeer op straat zal grimmiger zijn, de hele mkb zal er last van krijgen en failliet gaan, etc etc. Hou toch op man, alsof het leven in Arnhem nu nooit meer hetzelfde zal zijn![]()
Het is maar voetbal hoor
Ze stonden te juichen toen die Rus kwam, maar toen het slecht ging zijn ze niet de straat op gegaan. Ja richting Zeist misschien, maar die doen alleen wat de regels nageven.
Een pot nat. Als je je ziel aan dat soort lui verkoopt en denkt dat je ineens CL gaat spelen dan ben je gewoon bijzonder naïef.quote:Op zondag 3 augustus 2025 22:22 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Bedoel je Jordania (Georgiër)? Ik heb geen mens ooit zien juichen toen Oyf het overnam, jij wel dus?
75% van de Premier League clubs heeft een buitenlandse eigenaar, in de Belgische competitie 61%, in de Franse competitie 55%. Zo gek is dat dus niet. Waar heb je verder last van?quote:Op zondag 3 augustus 2025 22:25 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Een pot nat. Als je je ziel aan dat soort lui verkoopt en denkt dat je ineens CL gaat spelen dan ben je gewoon bijzonder naïef.
De Premier League is de grootste competitie ter wereld, dat is niet te vergelijken.quote:Op zondag 3 augustus 2025 22:42 schreef Yozzz het volgende:
[..]
75% van de Premier League clubs heeft een buitenlandse eigenaar, in de Belgische competitie 61%, in de Franse competitie 55%. Zo gek is dat dus niet. Waar heb je verder last van?
quote:Op zondag 3 augustus 2025 20:55 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Zijn die minpunten ook al onterecht dan?
Dan kan iedere club wel gaan frauderen.
Terecht/onterecht laat ik aan de filosofen over maar ik zie een niet-failliete club die de administratie extreem slecht op orde heeft en daarom gecanceld wordt. Dat is zuurder dan als het puur sportief of puur financieel zou zijn.quote:Op zondag 3 augustus 2025 21:01 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja maar die minpunten waren er, en terecht dus gewoon 20e van de 20
Jarenlang bewust de boel misleiden is wel ietsjes meer dan een slechte administratie, lijkt me.quote:Op maandag 4 augustus 2025 07:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
[..]
Terecht/onterecht laat ik aan de filosofen over maar ik zie een niet-failliete club die de administratie extreem slecht op orde heeft en daarom gecanceld wordt. Dat is zuurder dan als het puur sportief of puur financieel zou zijn.
Nee maar wel juichen toen ze een beker wonnen en een paar keer Europees voetbal hadden en sneren naar Twente en NEC terwijl heel veel voetballiefhebbers toen al hun vtaagtekens hadden over de geldstromen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 22:22 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Bedoel je Jordania (Georgiër)? Ik heb geen mens ooit zien juichen toen Oyf het overnam, jij wel dus?
Ja, maar die minpunten waren er wel.quote:Op zondag 3 augustus 2025 20:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vorig jaar zonder minpunten 14e van de 20.
Dat is ook niet helemaal waar. Vitesse deed een stap achteruit, maar men zat men 'n hoop tekorten en schulden. Je moet dan maar een gek zien te vinden die die aandelen over neemt.quote:Op maandag 4 augustus 2025 08:08 schreef Cupfighter het volgende:
Na de Russen wou Vitesse geen stspje achteruit doen en kwam meer allerlei figuren zoals Parry en Franke en dat was het moment waar de KNVB ingreep, ook die regionale mensen die nu willen inspringen hebben de zaken niet op orde
Volgens mij zijn die schulden die ze bij de Russen hadden compleet weggescholden , dat was volgens mij iets van 115 miljoen euro, wat er nog aan overige schulden stond weet ik zo niet meerquote:Op maandag 4 augustus 2025 08:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is ook niet helemaal waar. Vitesse deed een stap achteruit, maar men zat men 'n hoop tekorten en schulden. Je moet dan maar een gek zien te vinden die die aandelen over neemt.
*Extreem slechte administratie.quote:Op maandag 4 augustus 2025 07:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Jarenlang bewust de boel misleiden is wel ietsjes meer dan een slechte administratie, lijkt me.
Ja, dat klopt. Je hebt natuurlijk ook nog lopende verplichtingen en zo. Als je als lokale slager die aandelen over zou hebben genomen, zou je dat een pak geld gekost hebben om de club overeind te houden.quote:Op maandag 4 augustus 2025 09:14 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die schulden die ze bij de Russen hadden compleet weggescholden , dat was volgens mij iets van 115 miljoen euro, wat er nog aan overige schulden stond weet ik zo niet meer
Als je voetbalhart hebt wil je een eerlijke competitie zonder fraudeurs of oplichtersquote:Op maandag 4 augustus 2025 09:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
*Extreem slechte administratie.
Ik kan me echt niet voorstellen dat er op dit moment moedwillig allerlei kwaadaardige acties plaatsvinden bij Vitesse. Ze zullen toch vanaf een tijd geleden echt wel hun best gedaan de knvb tegemoet te komen. Dus dan komt het toch neer op wat je zelf al zegt administratieve / bureaucratische wanorde. Prima, maar dat is wel moeilijk te verteren als je Vitesse-fan bent. En cynische mensen vinden het allemaal wel grappig etc., maar als je een voetbalhart hebt dan heb je natuurlijk 10x liever Vitesse in de kkd dan nog een Jong team ofzo.
Ja, maar een team dat elk jaar met tientallen minpunten begint, doet natuurlijk ook voor spek en bonen mee. En als ze dan toch eruit worden getrapt, dan liever voor het seizoen begint dan tijdens het seizoen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 09:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
maar als je een voetbalhart hebt dan heb je natuurlijk 10x liever Vitesse in de kkd dan nog een Jong team ofzo.
Als Haarlem een iets trouwere supportersschare had gehad, dan had de club niet hoven verdwijnen. Bij hun (achteraf) laatste thuiswedstrijd tegen Cambuur zaten meer Cambuursupporters dan thuissupporters op de tribune. Bij Haarlem hadden de supporters anderhalf jaar de tijd om het onheil te kunnen afwenden, maar men bleef daar niet komen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 14:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Er zijn talloze amateurclubs te noemen waar meer mensen komen kijken dan Haarlem, subtiel verschil.
Dat is wel heel binair gedacht, zo'n club heeft tienduizenden sympathisanten en vele werknemers over de tijd, en dit is de schuld van enkelingen (mogelijk gemaakt door verkeerde beslissingen van mensen die het ook niet verkeerd bedoelden).quote:Op maandag 4 augustus 2025 10:00 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Als je voetbalhart hebt wil je een eerlijke competitie zonder fraudeurs of oplichters
Bye bye Vitesse
Dat vind ik wat kort(e termijn)zichtig.Als je bepaalde puinhopen hebt gecreëerd zal dat niet zomaar gefixt zijn. Maar als iets een paar jaar lang slecht gaat dan hoeft dat geen tientallen jaren zo te zijn. Deze beslissing is potentieel eeuwigdurend, t.o.v. het miniscule probleem dat jij schetst in een competitie die toch al nergens op slaat aan de onderkant zonder degradatie en allerhande jong-teams.quote:Op maandag 4 augustus 2025 10:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, maar een team dat elk jaar met tientallen minpunten begint, doet natuurlijk ook voor spek en bonen mee. En als ze dan toch eruit worden getrapt, dan liever voor het seizoen begint dan tijdens het seizoen.
Haarlem leefde echt totaal niet, in elk geval niet meer in die laatste jaren voor ze failliet gingen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 12:33 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Als Haarlem een iets trouwere supportersschare had gehad, dan had de club niet hoven verdwijnen. Bij hun (achteraf) laatste thuiswedstrijd tegen Cambuur zaten meer Cambuursupporters dan thuissupporters op de tribune. Bij Haarlem hadden de supporters anderhalf jaar de tijd om het onheil te kunnen afwenden, maar men bleef daar niet komen.
Dat is wel een heel verschil met Vitesse.
Moet je wel een stadion vinden en wie gaat er een smak geld in gooien die je nooit meer gaat terugzien?quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:37 schreef Red_85 het volgende:
Hoe groot is een kans op een doorstart oid?
Licentie kwijt.
Geen geld
Failliet
Doorstart onder Vitesse FC Arnhem oid
Inschaling ergens in KNVB piramide.
Smak geld er tegen aan, opbouw profclub op oude complex
Weer naar de eerste divisie, profclub.
Het Gelredome staat er al een tijdje he. En die heeft nadat Vitesse weg is, geen primaire huurder met inkomstenstroom.quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:44 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Moet je wel een stadion vinden en wie gaat er een smak geld in gooien die je nooit meer gaat terugzien?
"Het is geen klassieke muziek maar voetbal is op zich ook wel cultuur voor volksere mensen"quote:
Wat schieten die Rusjes en/of overige buitenlandse eigenaren er aan het eind van de rit nou eigenlijk mee op om 100+ miljoen in een modale eredivisieclub te pompen?quote:Op maandag 4 augustus 2025 09:14 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die schulden die ze bij de Russen hadden compleet weggescholden , dat was volgens mij iets van 115 miljoen euro, wat er nog aan overige schulden stond weet ik zo niet meer
Speeltje voor de vervelingquote:Op maandag 4 augustus 2025 16:23 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat schieten die Rusjes en/of overige buitenlandse eigenaren er aan het eind van de rit nou eigenlijk mee op om 100+ miljoen in een modale eredivisieclub te pompen?
Wat schieten die Arabieren op met 1 miljard pompen in een Engelse club?quote:Op maandag 4 augustus 2025 16:23 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat schieten die Rusjes en/of overige buitenlandse eigenaren er aan het eind van de rit nou eigenlijk mee op om 100+ miljoen in een modale eredivisieclub te pompen?
Vitesse is al buiten de deur gezet, club werkt tegenwoordig samen met Twente/Heracles.quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:49 schreef Spockjuh_ het volgende:
lekker beginnen op het veld van AGOVV totdat ze weer in de 2e divisie spelen. Opgelost, slotje!
Iedereen kent nu die vliegmaatschappijen, mensen gaan er tegenwoordig graag op vakantie of de bink uithangen, etc.quote:Op maandag 4 augustus 2025 16:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wat schieten die Arabieren op met 1 miljard pompen in een Engelse club?
Ook niks.
Het oude stadion Nieuw Monnikenhuizen is inmiddels veranderd in woningbouw.quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:37 schreef Red_85 het volgende:
Hoe groot is een kans op een doorstart oid?
Licentie kwijt.
Geen geld
Failliet
Doorstart onder Vitesse FC Arnhem oid
Inschaling ergens in KNVB piramide.
Smak geld er tegen aan, opbouw profclub op oude complex
Weer naar de eerste divisie, profclub.
Het probleem voor Vitesse met de huur van Gelredome was en is, dat Vitesse zelf ook geen inkomsten kan genereren uit de verkoop van snacks (zoals broodjes beenham bij FC Twente) en dranken.quote:Op maandag 4 augustus 2025 15:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Het Gelredome staat er al een tijdje he. En die heeft nadat Vitesse weg is, geen primaire huurder met inkomstenstroom.
Zal Tedje van Leeuwen eens een bericht sturen, die heeft overal contactenquote:Op maandag 4 augustus 2025 17:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Vitesse is al buiten de deur gezet, club werkt tegenwoordig samen met Twente/Heracles.
vertelquote:Op maandag 4 augustus 2025 08:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Nee maar wel juichen toen ze een beker wonnen en een paar keer Europees voetbal hadden en sneren naar Twente en NEC terwijl heel veel voetballiefhebbers toen al hun vtaagtekens hadden over de geldstromen.
Na de Russen wou Vitesse geen stspje achteruit doen en kwam meer allerlei figuren zoals Parry en Franke en dat was het moment waar de KNVB ingreep, ook die regionale mensen die nu willen inspringen hebben de zaken niet op orde
Misschien wel, maar achteraf is het mooi wonen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 18:08 schreef Straatcommando. het volgende:
Vitesse had dan ook lekker op monnikenhuizen moeten blijven zitten
Dat was wel de tendens bij veel fans hoor, vroeger al. Natuurlijk is het achteraf makkelijk praten, maar dat was voor veel fans wel het begin van de megalomanie en al het gezeik wat er bij kwam kijken.quote:Op maandag 4 augustus 2025 18:32 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Misschien wel, maar achteraf is het mooi wonen.
Echt rustig en stabiel is het bij Vitesse echter nooit geweest, al spannen de laatste paar jaar wel de kroon.
Door die decennialange traditie van luchtfietsers zijn de supporters er denk ik ook allemaal wat milder over geworden.quote:Op maandag 4 augustus 2025 18:42 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat was wel de tendens bij veel fans hoor, vroeger al. Natuurlijk is het achteraf makkelijk praten, maar dat was voor veel fans wel het begin van de megalomanie en al het gezeik wat er bij kwam kijken.
Die jaren van Chelsea B / vreemdelingenlegioen heeft de afstand tussen de club en de supporters niet kleiner gemaakt lijkt me inderdaad.quote:Op maandag 4 augustus 2025 18:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Door die decennialange traditie van luchtfietsers zijn de supporters er denk ik ook allemaal wat milder over geworden.
Men keurt het af, maar Vitesse was best gebaat geweest bij wat tokkies die in voortuinen gaan staan of het Maasgebouw Gelredome bestormen.
Bedankt voor dit staaltje historiek. Inderdaad genoten van de Bekerwinst, op het moment dat we een buitenlandse investeerder hadden en daar niks mis mee was. Het is pas mis gegaan toen Putin Rusland binnenviel.quote:Op maandag 4 augustus 2025 08:08 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Nee maar wel juichen toen ze een beker wonnen en een paar keer Europees voetbal hadden en sneren naar Twente en NEC terwijl heel veel voetballiefhebbers toen al hun vtaagtekens hadden over de geldstromen.
Na de Russen wou Vitesse geen stspje achteruit doen en kwam meer allerlei figuren zoals Parry en Franke en dat was het moment waar de KNVB ingreep, ook die regionale mensen die nu willen inspringen hebben de zaken niet op orde
Ah het is de schuld van Putin, die had ik nog niet eerder gehoordquote:Op maandag 4 augustus 2025 19:56 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Bedankt voor dit staaltje historiek. Inderdaad genoten van de Bekerwinst, op het moment dat we een buitenlandse investeerder hadden en daar niks mis mee was. Het is pas mis gegaan toen Putin Rusland binnenviel.
En het ontbreekt je aan de verstandelijke vermogens om zelf oorzaak en gevolg te koppelen?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:43 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ah het is de schuld van Putin, die had ik nog niet eerder gehoord
Ach man met Kareltje ging het al mis daar , 115 miljoen kwijtgescholden door de Russen , dat stinkt niet wou je zeggen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 07:25 schreef Yozzz het volgende:
[..]
En het ontbreekt je aan de verstandelijke vermogens om zelf oorzaak en gevolg te koppelen?
Neemt niet weg dat er sinds 2010 alleen maar kansloze onkundige kneuzen verkeerd beleid hebben gevoerd, m.u.v. Van der Kraan misschien. Inclusief de blufpoker en farce van de huurverhoging van het Gelredome, de chaos rondom Parry en al die andere Rocky Tuanakotta's tot gevolg.
Toen werden Russen en Russisch geld wel ongewenst. Tot die tijd konden ze een beetje hun gang gaan.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:43 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ah het is de schuld van Putin, die had ik nog niet eerder gehoord
quote:Utrecht, 05 augustus 2025
De rechtbank Midden-Nederland (locatie Utrecht) behandelt donderdag 7 augustus 2025 vanaf 13.30 uur het kort geding tussen voetbalclub Vitesse en de KNVB. De zitting wordt uitgezonden via een livestream op rechtspraak.nl. Er is beperkt plek voor publiek in de rechtbank.
Waar gaat de zaak over?
Vitesse heeft een kort geding aangespannen tegen de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB). De licentiecommissie van de KNVB heeft de proflicentie van Vitesse op 10 juli 2025 ingetrokken en de voetbalclub is het daar niet mee eens. Vitesse ging in beroep bij de beroepscommissie van de KNVB, maar deze commissie verklaarde op 31 juli 2025 het beroep ongegrond. Daardoor bleef het besluit van de licentiecommissie in stand. Nu vraagt Vitesse aan de voorzieningenrechter om de besluiten van de licentie- en beroepscommissie te schorsen en de club toe te laten tot de voetbalcompetitie die aankomend weekend van start gaat.
Wat toetst de rechter in dit kort geding?
De voorzieningenrechter toetst in deze zaak of de KNVB in redelijkheid tot het besluit om de proflicentie van Vitesse in te trekken heeft kunnen komen. Ook kijkt de rechter of de reglementen van de KNVB goed zijn toegepast bij het nemen van het besluit. Het is een zaak tussen een vereniging (de KNVB) en een lid/licentiehouder van die vereniging (Vitesse). Voor het toetsen van besluiten van een vereniging geldt dat de rechter terughoudend moet zijn. De rechter gaat dus niet op de stoel van partijen zitten, maar kijkt of het besluit voldoende zorgvuldig is genomen en begrijpelijk gemotiveerd.
Wanneer doet de rechter uitspraak?
Het is op dit moment niet met zekerheid te zeggen wanneer de rechtbank uitspraak doet in het kort geding. Dit wordt duidelijk tijdens de zitting.
Livestream
De zitting wordt uitgezonden via een livestream op rechtspraak.nl, omdat de rechtbank belang hecht aan de openbaarheid en rekening houdt met grote publieke belangstelling. Op deze manier zorgt de rechtbank ervoor dat mensen het kort geding overal kunnen volgen.
Kan ik naar de rechtbank komen?
Ja, dat kan. De zitting is openbaar, maar het aantal plekken is heel beperkt. Er zijn videozalen beschikbaar, maar hiervoor geldt 'vol = vol'. Dit betekent dat als het te druk wordt, publiek niet langer wordt toegelaten. Het moment van binnenkomst in de rechtbank geeft daarnaast geen garantie op een plek in een van de zalen. Vooraf aanmelden is niet mogelijk. De zitting wordt gehouden in de rechtbank in Utrecht.
De livestream is donderdag 7 augustus 2025 vanaf 13:30 uur te volgen.
Stream
https://streams.nfgd.nl/kort-geding-vitesse-knvb
https://www.rechtspraak.n(...)g-Vitesse-KNVB.aspx#
Het is niet zijn schuld, hij heeft alleen de sneeuwbal aan het rollen gebracht.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:43 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ah het is de schuld van Putin, die had ik nog niet eerder gehoord
Gezien de veiligheid zal de rechter wel niet meteen uitspraak doen, dus zal wel vrijdag worden als dag des oordeels.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 13:07 schreef Nober het volgende:
Livestream en aanvullende info kort geding Vitesse / KNVB
[..]
Een dagje uit, leuk!quote:Supporters van Vitesse opgeroepen om vakantie te onderbreken om club te steunen, busvervoer naar rechtbank geregeld
De supportersvereniging van Vitesse hoopt dat supporters massaal hun vakantie onderbreken of vrij nemen van hun werk om hun club te steunen wanneer donderdag het kort geding tegen de KNVB dient. De inzet is het behoud van de proflicentie en de toekomst van de club.
Redactie
5 augustus 2025, 22:03
Laatste update: gisteren om 22:38
De vereniging roept supporters op de zitting massaal publiekelijk te volgen, door bijvoorbeeld op straat de zaak via een livestream worden volgen.
De vereniging organiseert ook busvervoer naar de rechtbank in Utrecht, maar benadrukt dat het niet gegarandeerd is dat fans de zaak in de rechtbank kunnen volgen. Ook wordt opgeroepen geen fakkels en bivakmutsen mee te nemen, omdat dat de rechtsgang zou kunnen verstoren. En dat zou gevolgen kunnen hebben voor de zaak van de club, vrezen de supporters.
De bussen vertrekken donderdag om 11.00 uur vanaf het Supportershome bij GelreDome. Er zijn 220 bustickets beschikbaar. De supporters verzamelen zich om 13.00 uur voor de Rechtbank Utrecht (Vrouwe Justitiaplein 1). De zaak begint om 13.30 uur.
Bustickets kopen om naar een rechtszaak te gaanquote:Op woensdag 6 augustus 2025 09:12 schreef TweedeKlum het volgende:
https://www.gelderlander.(...)k-geregeld~a52a7ab6/
[..]
Een dagje uit, leuk!
Je zou zeggen van niet, maar ik kijk intussen nergens meer van op.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 11:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vitesse wil verklaringen van andere (amateur)clubs waarom het belangrijk is dat Vitesse blijft bestaan.
Erg sympathiek allemaal maar dat gaat een rechter toch niet meewegen lijkt me. Het gaat gewoon om of de procedures goed zijn verlopen. Daar lijkt de KNVB vooralsnog geen fouten in te hebben gemaakt.
Kan er mooi een stok achter de deur worden gehouden.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 23:19 schreef RamboDirk het volgende:
Het is een D66 rechter, als Vitesse slim is sturen ze een Mo of een Ali als vertegenwoordiger van de club.
Inspelen op emotie bij de rechter(s).quote:Op donderdag 7 augustus 2025 12:01 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet wat dat precies zou moeten toevoegen?
Ik wist niet dat oud Vitesse straks tegen die rechters moeten gaan voetballen.quote:12:30
Groot applaus
Groot applaus als Van den Brom en Hofs het gerechtsgebouw betreden. ,,Zet ‘m op! Alles geven!” roepen supporters hun clubiconen toe.
Klinkt wel realistischer dan een intellectueel, inhoudelijk betoog om de rechter te overtuigen vanuit Hofs.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 12:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik wist niet dat oud Vitesse straks tegen die rechters moeten gaan voetballen.
Febo Theo laat mr. Visser alle hoeken van het veld zien.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 12:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik wist niet dat oud Vitesse straks tegen die rechters moeten gaan voetballen.
Hoop dat ze voor die rechter beveiliging hebben geregeld als hij een negatief oordeel velt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 12:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik wist niet dat oud Vitesse straks tegen die rechters moeten gaan voetballen.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 7 augustus 2025 13:22 schreef Scrummie het volgende:
De stream is stuk. Lijkt FeyenoordONE wel.
Daar mankeerde het vorige seizoen niet aan. Massale opkomst tegen de KKD-ploegen, ondanks dat je zelf nergens om speelt.quote:Op donderdag 7 augustus 2025 13:30 schreef alopio het volgende:
[..]
Meer opkomst dan de gemiddelde thuiswedstrijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |