Leclerc weet hoe hij met dat hok moet rijdenquote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:26 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Hamilton heeft ook maar 2 teamgenoten gehad die in (vrijwel) gelijk materiaal hem het vuur aan de schenen konden leggen. Alonso in het rookie jaar van Lewis en Rosberg in het vroege hybride tijdperk. En nu ineens heeft hij de grootste moeite om in Q3 te komen en kan geen enkel podium in de hoofdraces rijden terwijl Charles dat op relatief reguliere basis doet.
Wie zegt je dan dat Verstappen kan doen in een Mercedes wat Russel kan, of in een Aston wat Alonso kan volgend jaar
Of hij doet wat hij heeft gedaan voordat RBR dominant werd. Team bouwen, auto sterker maken. Hij was er ook niet in 1 keer he, dat duurde een paar jaar. Alleen zal dat wel een stuk lastiger gaan zonder Newey me dunkt.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:05 schreef RealistAtheist het volgende:
Ik snap echt niet dat Verstappen besluit om volgend jaar bij Red Bull te blijven. Op basis waarvan in godsnaam denkt hij dat de Red Bull volgend jaar met notabene ook nog een eigen powertrain ook maar enige kans heeft om mee te doen met de top???
Ik denk dat hij zelfs bij de meeste teams (behalve McLaren misschien) een 1 jarig contract kan afdwingen. Ga dan naar Mercedes, Ferrari, Aston Martin of zelfs de racing Bulls voor 1 jaar. Allemaal teams die ik hoger aansla dan Red Bull voor volgend jaar. Dat team is volledig, maar dan ook volledig geļmplodeerd. Misplaatste loyaliteit is het van Verstappen als je team je zo verschrikkelijk in de steek laat.
Dat was ook mijn punt wat ik probeerde te maken met loyaliteit.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:28 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Leclerc weet hoe hij met dat hok moet rijden
Dat denk ik niet. Makkelijker te rijden wel, maar ik denk dat de potentie van de RBR groter is, maar alleen veel moeilijker om in het juiste window te krijgen. Als dat wel lukt is de RBR beter. Dat verklaart ook waarom de tweede rijder daar zoveel moeite mee heeft.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:25 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Dan laat je die weg en dan hou je nog steeds Ferrari, Mercedes, Aston Martin en McLaren (het enige team waarvan ik twijfel of ze Verstappen zouden tekenen als ze konden) over. Valt er dus 1 team af. Nou nou poepoe. En nu hebben ze ook dezelfde motor en lijken de Racing Bulls aėrodynamisch beter te zijn.
Had ik al door en mee eensquote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:33 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat was ook mijn punt wat ik probeerde te maken met loyaliteit.
Die Ferrari is gebouwd op LeClerc zijn voorkeuren, net zoals de RBR op Max zijn voorkeuren is gebouwd. Als je daar een nieuwe coureur naast zet lijken het (wederom relatief gezien) amateurs.
Lewis had dat met Mercedes en zelfs Marquez met Honda in de MotoGP.
Dit weer, er wordt geen auto om een coureur heen gebouwd.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Niet elke teambaas nee, maar er zijn er wel die consistentie willen en naar de toekomst willen bouwen. Dan heb je wel loyaliteit nodig van een coureur, zeker een top coureur zoals Verstappen om een wagen omheen te bouwen.
Dat klopt dus niet. Ze bouwen wat ze denken dat de snelst mogelijke wagen (motor bij Marquez) is.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:33 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat was ook mijn punt wat ik probeerde te maken met loyaliteit.
Die Ferrari is gebouwd op LeClerc zijn voorkeuren, net zoals de RBR op Max zijn voorkeuren is gebouwd. Als je daar een nieuwe coureur naast zet lijken het (wederom relatief gezien) amateurs.
Lewis had dat met Mercedes en zelfs Marquez met Honda in de MotoGP.
quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:41 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dit weer, er wordt geen auto om een coureur heen gebouwd.
Zinloze discussie dit, maargoed.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat klopt dus niet. Ze bouwen wat ze denken dat de snelst mogelijke wagen (motor bij Marquez) is.
Yeah sure.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:00 schreef TweedeKlum het volgende:
Die speelruimte hebben engineers helemaal niet met het technisch regelement dat bijzonder nauw luistert.
Dat klopt dus niet.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:55 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
[..]
Zinloze discussie dit, maargoed.
Stel jullie zijn engineers. Wat voor wagen zouden jullie aan de snelste coureur geven?
Een wagen die theoretisch het snelste is zoals je die kunt maken, maar waar je snelste coureur niet lekker mee overweg komt en 2 tiende per ronde mee verliest.
Of een wagen die op de voorkeuren van je snelste coureur is gebouwd en 2 tiende langzamer is dan de theoretisch snelste wagen, maar je coureur die 2 tiende meer uit kan halen?
Dat is hoe engineers denken. Autosport teams denken extreem specifiek naar wat ze hebben en wat ze kunnen.
quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:12 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat klopt dus niet.
Newey heeft zelf al eens gezegd dat hij de snelste auto bouwt waar een coureur mee om kan gaan. Niet dat hij een auto bouwt op de wensen van een coureur.
Afstellen vd wagen en het ontwerp(en) vd wagen is niet hetzelfde. Je vergelijkt appels met peren.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:06 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Yeah sure.
Daarom zijn single spec klassen zoals F2, F3, F4, FRECA, GB3 en GB4 ook zo random en niet constant dezelfde 3 of 4 teams die voor de kampioenschappen gaan. Want er is qua afstelling echt helemaal niks te winnen.
Zeker niet in F1 waar je buiten afstellingen ook nog met ontwikkelingen te maken hebt. Bizar idee dat je auto ontwikkeld voor een bepaalde rijstijl![]()
Is NIET hetzelfde als de wagen ontwerpen naar de wensen vd coureurquote:
Ferrari in de Schumi jaren hebben geen TC gebouwd die meer en minder slip gaf afhankelijk van Schumi zijn voorkeur per bocht en sectie.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Afstellen vd wagen en het ontwerp(en) vd wagen is niet hetzelfde. Je vergelijkt appels met peren.
Dat is wat anders dan de wagen op de wensen van de coureur bouwen.quote:
Oké. Leg dan eens logisch uit waarom Fisichella in 2009 moeite had met punten scoren in een Ferrari terwijl Raikkonen dat normaliter deed in dezelfde wagen?quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:16 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat is wat anders dan de wagen op de wensen van de coureur bouwen.
Zelfs Norris heeft gezegd dat de McLaren niet voor hem gebouwd wordt, maar dat hij zich moet aanpassen aan de auto.
Hij had beter kunnen stoppen. Dit jaar bij Ferrari is het buiten een Sprint Race win en een keer 4e geworden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 18:48 schreef Rnie het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Die is even zijn emotie niet de baas.
Het bevestigt gewoon wat we allemaal al wisten. Altijd met zijn neus in de boter gevallen qua auto's, minstens 6 van zijn titels zijn in een raket waar niemand een kans tegen had, en eigenlijk tegen niemand hoefde te racen, behalve Rosberg. Nu hij het met minder het laatste jaar bij Mercedes en nu bij Ferrari moet laten zien is hij nergens.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:24 schreef DKUp het volgende:
[..]
Hij had beter kunnen stoppen. Dit jaar bij Ferrari is het buiten een Sprint Race win en een keer 4e geworden.
Wie zou de laatste coureur zijn met enige claim op die (verder natuurlijk extreem dubieuze) titel van beste ooit, Schumacher die bij een aanvankelijk matig Ferrari kwam en daar mee ging domineren?quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 19:40 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Het bevestigt gewoon wat we allemaal al wisten. Altijd met zijn neus in de boter gevallen qua auto's, minstens 6 van zijn titels zijn in een raket waar niemand een kans tegen had, en eigenlijk tegen niemand hoefde te racen, behalve Rosberg. Nu hij het met minder het laatste jaar bij Mercedes en nu bij Ferrari moet laten zien is hij nergens.
Niet dat het in zijn prime geen goeie coureur was, maar echt veel te veel gehyped als de GOAT.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |