Boomsma is ook wel af inmiddelsquote:Op dinsdag 29 juli 2025 09:50 schreef nostra het volgende:
Stoelendansjes: Lodders naar BBB, want "VVD die flirt met radicaal-linkse PVDAGL", Joseph in gesprek om lijssttrekker 50-plus te worden, Boomsma "volgens bronnen" naar JA21.
Valt ook maar te bezien hoe ze het zou doen als lijsttrekker natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 09:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
als coenradie bij de VVD was als lijsttrekker, dan zou de VVD vast snel de allergrootste zijn
die Swiftie dat is niet zo een stemmentrekker
Er zijn er wel heel veel af als je politieke idealen zo gemakkelijk wijzigen en je van de ene naar de andere partij hobbelt.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 09:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Boomsma is ook wel af inmiddels
quote:
Goh, verrassend.quote:Wilhelmina Jenneke Helena (Helma) Lodders (Klundert, 21 juni 1968) is een Nederlands lobbyist en voormalig Tweede Kamerlid voor de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD). Sinds mei 2021 is zij voorzitter van de lobbyorganisatie Vee&Logistiek Nederland.
Bij mensen die dat zijn zitten wel wat ethische steken los tussen de oren.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:28 schreef Halcon het volgende:
[..]
Daarvoor was ze lobbyist voor online gokken.
Yesilgoz heeft een koers ingezet met de VVD die ik als meer links georiënteerd persoon absoluut afkeur, maar wat heeft Coenradie werkelijkheid bereikt? Het enige is dat ze gehypet wordt door de rechtse media als de zoveelste "fatsoenlijke" populist.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 09:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
als coenradie bij de VVD was als lijsttrekker, dan zou de VVD vast snel de allergrootste zijn
die Swiftie dat is niet zo een stemmentrekker
coenradie is een doener, ze wil welquote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:55 schreef papert het volgende:
[..]
Yesilgoz heeft een koers ingezet met de VVD die ik als meer links georiënteerd persoon absoluut afkeur, maar wat heeft Coenradie werkelijkheid bereikt? Het enige is dat ze gehypet wordt door de rechtse media als de zoveelste "fatsoenlijke" populist.
Wat natuurlijk een contradictio in terminis is.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:55 schreef papert het volgende:
[..]
Yesilgoz heeft een koers ingezet met de VVD die ik als meer links georiënteerd persoon absoluut afkeur, maar wat heeft Coenradie werkelijkheid bereikt? Het enige is dat ze gehypet wordt door de rechtse media als de zoveelste "fatsoenlijke" populist.
Ze is een keer opgestaan tegen Wilders. Veel meer niet volgens mij.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:55 schreef papert het volgende:
[..]
Yesilgoz heeft een koers ingezet met de VVD die ik als meer links georiënteerd persoon absoluut afkeur, maar wat heeft Coenradie werkelijkheid bereikt? Het enige is dat ze gehypet wordt door de rechtse media als de zoveelste "fatsoenlijke" populist.
Dat is niet verkeerd inderdaad - maar ook aan de achterkant in de GGZ. Nazorg in de verslavingszorg is een goed voorbeeld van "het tekort van het teveel", waarbij door de samenstrengeling van aandachtsgebieden (middelenmisbruik is een gevolg van een achterliggend probleem, het achterliggend probleem wordt weer als apart hokje gezien, geen integrale aanpak) men vaak in een draaideurcaroussel belandt. Lost het probleem van de patiënt niet op en kost tonnen aan geld per persoon. Goed om dat te voorkomen door goede voorlichting en wegname van het stigma.quote:Op maandag 28 juli 2025 07:56 schreef Falco het volgende:
Ik vind dat er politiek gezien meer gedaan moet worden aan alcoholpreventie.
maar het was wel Geert die knipperdequote:Op dinsdag 29 juli 2025 11:17 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ze is een keer opgestaan tegen Wilders. Veel meer niet volgens mij.
tja, play rewind repeat. meer kan ons Geertje niet...quote:Op dinsdag 29 juli 2025 10:43 schreef Bluesdude het volgende:
Wilders beschuldigt en demoniseert, uiteraard . Zoals altijd: de jodenkaart spelen en de ellende van Palestijnen negeren of alle schuld bij Hamas zetten
[ x ]
Als er één ding is dat enorm teleurstellend was, dan was het wel dat deze partij zijn ware aard liet zien.quote:
Ik snap echt niet dat de VVD die vrouw nog handhaaft.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 15:49 schreef nostra het volgende:
Ach Dilan. Gelijk met Eerdmans.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zu spät. Lekker oppo in, Brekelmans of Karremans (laatste begint me wel steeds meer tegen te vallen, vervalt een beetje tot inhoudsloze praescorps of is dat misschien altijd al geweest) of konijn klaarstomen en door.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 16:09 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ik snap echt niet dat de VVD die vrouw nog handhaaft.
Die twee zijn toch meer van hetzelfde? Die gaan Nederland nog verder uithollen.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 16:12 schreef nostra het volgende:
[..]
Zu spät. Lekker oppo in, Brekelmans of Karremans (laatste begint me wel steeds meer tegen te vallen, vervalt een beetje tot inhoudsloze praescorps of is dat misschien altijd al geweest) of konijn klaarstomen en door.
quote:Op dinsdag 29 juli 2025 15:49 schreef nostra het volgende:
Ach Dilan. Gelijk met Eerdmans.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nouja misschien kan de VVD eindelijk een keer afgerekend worden. Een resultaat zoals CDA de afgelopen verkiezingen zal ze goed doen. Dan gaan er ook een hoop opportunisten weg.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 16:17 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Die twee zijn toch meer van hetzelfde? Die gaan Nederland nog verder uithollen.
Ja, ze zijn wel rechts allebei, dat is wel een beetje een VVD-dingetje. Dilan is gewoon antenneloos, vrij bijzonder als je zolang van dichtbij hebt mogen leren van Rutte.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 16:17 schreef Immerdebestebob het volgende:
Die twee zijn toch meer van hetzelfde? Die gaan Nederland nog verder uithollen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |