WOUT van Aert met een fan.quote:Vive le vélo is een Vlaams televisieprogramma dat sinds 2005 elk jaar uitgezonden wordt tijdens de Ronde van Frankrijk. Het programma biedt een mix van analyses, interviews, reportages en sfeerverslagen vanuit verschillende locaties langs het parcours van de Tour de France.
Presentator Karl Vannieuwkerke ontvangt dagelijks gasten van binnen en buiten de koers op een wisselde locatie. Maarten Vangramberen verzorgt de interviews aan de start en ontvangt de ritwinnaar. Sammy Neyrinck duikt voor zijn dagelijkse reportages achter de coulissen van de koers en tekent opmerkelijke verhalen op langs het Tourparcours.
Regelmatig terugkerende gasten: Sep Vanmarke, Jan Bakelants, Eddy Planckaert, Sven1, Sven2, Marijn de Vries, Jolien D'hoore, Stijn Steels, Bram Tankink, Laura Verdonschot, Dirk De Wolf, Bert De Backer en velen andere.
DE BINGO:quote:Op vrijdag 21 juli 2023 20:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Sammy.
Neyrinck.
Neyrinck.
Sammy.
Kutfilmpjes.
Sentimentele pianomuziek.
Voeteneind. Berm. Bank.
Herhaling. Hetzelfde. Telkens weer.
Over schoolkrantvraagjes, de kracht van herhaling en ongemakkelijke fistbumps.
Een exclusieve reportage voor WLR.
Klonk als Aurora.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:14 schreef DiegoFuser het volgende:
Wat is dit voor graf muziek onder de mooie beelden?
Hahahahahahahahaquote:Op donderdag 24 juli 2025 21:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Benieuwd of Primoz morgen wel voor Florian gaan rijden.
Nee.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:19 schreef Dale__Cooper het volgende:
Benieuwd of Primoz morgen wel voor Florian gaan rijden.
Beter dan weer die klootzakquote:Op donderdag 24 juli 2025 21:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik ben eigenlijk best wel razend dat Benno in zijn flopjaar zomaar een ritzege cadeau krijgt.
Net als bij Arensman was ie vandaag wel de beste na de twee mutanten.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik ben eigenlijk best wel razend dat Benno in zijn flopjaar zomaar een ritzege cadeau krijgt.
Onley vond ik ook verrassend sterk op de laatste klimquote:Op donderdag 24 juli 2025 21:21 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Net als bij Arensman was ie vandaag wel de beste na de twee mutanten.
Daar ben ik heilig van overtuigd. Solo over de meet in het geel (waar Visma voor komt) op de Champs Elysees levert dé foto op.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:27 schreef Faraday01 het volgende:
Zou Pogacar niet iedereen en alles compleet voor gek willen zetten door solo te gaan winnen op de Champs-Elysees.
En zonder van der Poel is die kans een stuk groter gewordenquote:Op donderdag 24 juli 2025 21:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Daar ben ik heilig van overtuigd. Solo over de meet in het geel (waar Visma voor komt) op de Champs Elysees levert dé foto op.
De beste foto is als hij daarna in de boeien wordt geslagenquote:Op donderdag 24 juli 2025 21:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Daar ben ik heilig van overtuigd. Solo over de meet in het geel (waar Visma voor komt) op de Champs Elysees levert dé foto op.
Ik mis de tijden van Twan Castelijns en Brian Bulgac.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:27 schreef Kloit het volgende:
Blanco/Belkin was helemaal kut, dus vanuit dat licht gezien best prima gedaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |