Wel godverdomme.quote:Op donderdag 24 juli 2025 22:20 schreef Caland het volgende:
[ x ]
En de volgende transfer dient zich alweer aan
Zou mij toch wel verbazen, afgelopen jaren had je niet vaak dat Premier League promovendi zulke bedragen gaven aan één speler, laat staan uit de Eredivisie. Maar Leeds zal wel iets rijker zijn dan de gemiddelde promovendus.quote:
Sinisterra is al bijna 3 jaar lang continu geblesseerd.quote:
Oke dan...quote:Op donderdag 24 juli 2025 10:04 schreef Caland het volgende:
Maargoed, Noord-Afrikaanse voetballers redden het eigenlijk nooit in de top. Voor 25 zou ik het ook wel doen.
FeyenoordKlaas was niet best, maar nu het ineens AjaxKlaas is geworden is het helemaal vreemd.quote:Op donderdag 24 juli 2025 21:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik mis FeyenoordKlaas
CryptoAjaxKlaas is maar vreemd
Volgens mij volgend jaar transfervrij. Best een leuke back-up achter Sauertje!quote:
Die is vorig jaar overgenomen door Bournemouth.quote:Op donderdag 24 juli 2025 22:43 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Volgens mij volgend jaar transfervrij. Best een leuke back-up achter Sauertje!
Wat een heerlijk normale, nuchtere tekst. Geen demagogie, geen Godgod, geen straat, goed Engels. Nu is het extra jammer dat hij weg is eigenlijk.quote:Op donderdag 24 juli 2025 19:40 schreef Ali_boo het volgende:
[ x ]
David met zijn laatste Instagram bericht
[ afbeelding ]
Men is vergeten dat spelers met een krasje ons veel hebben gebracht (ik zelf ook). Al heb ik op dit moment ook zeker niet van iedereen meteen hoge verwachtingen. Is afwachten.quote:Op donderdag 24 juli 2025 23:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wel een bijzondere ontwikkeling dat de nieuwe spelers al een etiketje van een oud-speler op zich zelf hebben geplakt gekregen zonder ook maar een minuut in een Feyenoord-shirt gespeeld te hebben.
Nah, ik verwacht eigenlijk wel dat men nu de selectie als rond beschouwd. Als niet nog iemand zijn been breekt, zal men alleen nog maar gaan reageren op een verkoop van een mogelijke pion. En ja, daar zit nog wel een klein addertje onder het gras met Paixao en Moussa die toch wel naar de uitgang neigen.quote:Op donderdag 24 juli 2025 23:25 schreef fetX het volgende:
[..]
Men is vergeten dat spelers met een krasje ons veel hebben gebracht (ik zelf ook). Al heb ik op dit moment ook zeker niet van iedereen meteen hoge verwachtingen. Is afwachten.
Daarnaast denk ik dat er nog veel gaat gebeuren. Paixao en een paar anderen zullen nog gaan. Ik verwacht achterin nog wel iets, maar het zou me ook niet verbazen als er nog een buitenspeler en een spits komen (ter vervanging van).
Dat lijkt mij sterk eigenlijk zo vroeg in de window. Achterin komt hoogstwaarschijnlijk die vdBerg nog wel en schijnen ze nog een lcv te willen huren, er zullen nog wel eea aan spelers vertrekken en bij vertrek Paixao en/of Moussa lijkt het me niet onwaarschijnlijk dat er een vervanger komt.quote:Op donderdag 24 juli 2025 23:32 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Nah, ik verwacht eigenlijk wel dat men nu de selectie als rond beschouwd.
Van den Berg rekende ik eigenlijk al als binnen. En uiteraard verder zal er altijd wel een vervanger gehaald worden voor iemand die weggaat. (Zolang het geen Zerrouki ofzo betreft)quote:Op donderdag 24 juli 2025 23:43 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat lijkt mij sterk eigenlijk zo vroeg in de window. Achterin komt hoogstwaarschijnlijk die vdBerg nog wel en schijnen ze nog een lcv te willen huren, er zullen nog wel eea aan spelers vertrekken en bij vertrek Paixao en/of Moussa lijkt het me niet onwaarschijnlijk dat er een vervanger komt.
We hebben al een Steijn binnen dus het zou zo maar een rampseizoen kunnen worden.quote:Op donderdag 24 juli 2025 14:20 schreef Wotte het volgende:
Dit topic doet me wat denken aan het Ajax topic onder Mislintat.
Voor mijn gevoel valt het best mee, maar ik geef het best een goede kans dat Read en Moder de enige spelers zijn die in de basis blijven ten opzichte van vorig seizoen.quote:Op donderdag 24 juli 2025 23:47 schreef Slobeend het volgende:
Het is echt een compleet andere selectie over een paar weken
Is dit voor de eerste paar wedstrijden of denk je dat er geen vervanging meer komt voor Paixao? Ben ook wel benieuwd wat er nu met Timber gaat gebeuren. Die moet wel echt verlengen of verkocht worden.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel valt het best mee, maar ik geef het best een goede kans dat Read en Moder de enige spelers zijn die in de basis blijven ten opzichte van vorig seizoen.
Mijn beoogde basis zou in ieder geval zijn (als ik er vanuit ga dat Paixao wel vertrekt en Bos en vdBerg snel tekenen):
Sauer - Tengstedt - Moussa
Timber - Steijn - Moder
Smal - Watanabe - vdBerg - Read
Bijlow
Hier zou ik overigens best tevreden mee zijn. Zeker aangezien je met Valente, Hwang, Borges en Lotomba nog best wat smaken hebt.
Ik verwacht eigenlijk dat Sauer goed genoeg is en dat je wel genoeg oké back-ups hebt. Zeker met hoeveel we al hebben uitgegeven zoek ik het liever intern dan dat Feyenoord weer de portemonnee open trekt.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Is dit voor de eerste paar wedstrijden of denk je dat er geen vervanging meer komt voor Paixao? Ben ook wel benieuwd wat er nu met Timber gaat gebeuren. Die moet wel echt verlengen of verkocht worden.
De belangrijkste vraag: deden ze een huddle?quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[ afbeelding ]
Ergens in een droevig veldje in Kazachstan embracen ze de process @:caland
Ik heb ook wel vertrouwen in Sauer, maar Paixao was aanvallend echt de absolute sterspeler afgelopen seizoen. Tengstedt en jaar 2 Moussa zullen iets beter zijn dan wat je vorig jaar had (na vertrek Santi), maar dat is wel een enorme aderlating. Zou toch nog wel één aanvallende versterking aan de bovenkant willen.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:43 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik verwacht eigenlijk dat Sauer goed genoeg is en dat je wel genoeg oké back-ups hebt. Zeker met hoeveel we al hebben uitgegeven zoek ik het liever intern dan dat Feyenoord weer de portemonnee open trekt.
Naar Timber ben ik ook wel benieuwd ja.
https://www.espn.nl/voetbal/lineups/_/wedstrijdId/705207quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel valt het best mee,
Nou ja, op Paixao, Milambo, Hancko en Wellenreuther na heeft geen enkele speler van die elf daarna nog vaak basis gestaan, dus deze josti opstelling lijkt mij geen echte graadmeter. Lopez, Kasanwirjo en Geertruida speelden zelfs allen hun laatste wedstrijd.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:48 schreef Caland het volgende:
[..]
https://www.espn.nl/voetbal/lineups/_/wedstrijdId/705207
De kans is redelijk aanwezig dat je met 11 andere namen start tegen NAC.
Targhalline is er ook nogquote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Voor mijn gevoel valt het best mee, maar ik geef het best een goede kans dat Read en Moder de enige spelers zijn die in de basis blijven ten opzichte van vorig seizoen.
Mijn beoogde basis zou in ieder geval zijn (als ik er vanuit ga dat Paixao wel vertrekt en Bos en vdBerg snel tekenen):
Sauer - Tengstedt - Moussa
Timber - Steijn - Moder
Smal - Watanabe - vdBerg - Read
Bijlow
Hier zou ik overigens best tevreden mee zijn. Zeker aangezien je met Valente, Hwang, Borges en Lotomba nog best wat smaken hebt.
Dat weet ik, ik vond het gewoon een leuk feitje.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:51 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nou ja, op Paixao, Milambo, Hancko en Wellenreuther na heeft geen enkele speler van die elf daarna nog vaak basis gestaan, dus deze josti opstelling lijkt mij geen echte graadmeter. Lopez, Kasanwirjo en Geertruida speelden zelfs allen hun laatste wedstrijd.
Nu is die eerste wedstrijd van afgelopen jaar ook niet echt representatief natuurlijk met Lopez en Kasanwirjo die nooit meer speelden daarna.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:48 schreef Caland het volgende:
[..]
https://www.espn.nl/voetbal/lineups/_/wedstrijdId/705207
De kans is redelijk aanwezig dat je met 11 andere namen start tegen NAC.
Trauner, Beelen, Stengs, Ueda en Lotomba gaan niet heel veel minuten maken vermoed ik (hoop ik vooral).quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:56 schreef alopio het volgende:
[..]
Nu is die eerste wedstrijd van afgelopen jaar ook niet echt representatief natuurlijk met Lopez en Kasanwirjo die nooit meer speelden daarna.
Er zijn natuurlijk wel een hoop veranderingen maar met Bijlow, Read, Smal, Timber, Hwang, Moder, Moussa is er nog hoop hetzelfde, en dan heb je ook spelers als Trauner, Beelen (dit seizoen niet meer natuurlijk), Lotomba, Ueda en Stengs nog. En Paixao is nog niet weg.
Het wordt van Persie ook niet makkelijk gemaakt, met zoveel in te passen nieuwe spelers. Arne Slot lukte dat uitstekend, maar dan heb je het ook over een trainer van de buitencategorie.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Eigenlijk werd het Priske niet zo makkelijk gemaakt gezien de namen.
En dan maakte hij het zichzelf ook nog eens lastig.
Ik word nog wel eens badend in het zweet wakker van hoe we dat seizoen begonnen.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat weet ik, ik vond het gewoon een leuk feitje.
Ueda en Lotomba wel lijkt me.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Trauner, Beelen, Stengs, Ueda en Lotomba gaan niet heel veel minuten maken vermoed ik (hoop ik vooral).
Ik was al woedend na deze opstelling tegen Willem II of all places.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik word nog wel eens badend in het zweet wakker van hoe we dat seizoen begonnen.
Die huddle na de 2-2 in Groningen, dat was wel waar ik brak.
Het riekt naar aankopen waarvan de data zegt dat ze 'undervalued' zijn.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 07:03 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
We hebben al een Steijn binnen dus het zou zo maar een rampseizoen kunnen worden.
Ja één knakkend voetje van Timber en een tactisch foefje van de Italiaan en de boel was direct weer ontregeld.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:58 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik was al woedend na deze opstelling tegen Willem II of all places.
Vreemd genoeg toen rond dat Benfica potje helemaal in de overtuiging dat het nog goed ging komen.
Lotomba is een prima speler naast Read, deed het best prima. Ueda gaat natuurlijk zijn minuten maken en zal zelfs als eerste spits starten vermoed ik. Alles afhankelijk hoe de nieuwe aankopen het doen natuurlijk.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 09:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Trauner, Beelen, Stengs, Ueda en Lotomba gaan niet heel veel minuten maken vermoed ik (hoop ik vooral).
De volgende SOAPquote:Op vrijdag 25 juli 2025 10:05 schreef Tomatenboer het volgende:
"Door genoemde reden"....
Welke reden dan
Feyenoord wil terecht liever een linkspoot en Jannes is boos gezien hij zei dat de koffers al gepakt waren.quote:Op vrijdag 25 juli 2025 10:05 schreef Tomatenboer het volgende:
"Door genoemde reden"....
Welke reden dan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |