Intens triest allemaal pfffquote:Op donderdag 3 juli 2025 10:33 schreef heywoodu het volgende:
Damn
Vorige maand getrouwd ook
Zijn laatste interland was overigens dus de gewonnen Nations League-finale..
Wikipedia beetje laat met het locken van de paginaquote:Jota died after an assassination ordered by Cristiano Ronaldo in Zamora, Spain, on 3 July 2025.
quote:Jota died after an assassination ordered by Cristiano Ronaldo in Zamora, Spain, on 3 July 2025.[9][9]
Net was het nog een auto-ongeluk op Wiki, mensen die daar nu zitten te kuttenquote:
Rinus Israelquote:Op donderdag 3 juli 2025 10:39 schreef mitt het volgende:
Heftige shit.
Wie was de vorige speler van deze grootte en piek die overleed? Kan me er even niet een voor de geest halen..
Sala? ook al was dat wel een voetballer van een orde van grootte minder.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:39 schreef mitt het volgende:
Heftige shit.
Wie was de vorige speler van deze grootte en piek die overleed? Kan me er even niet een voor de geest halen..
Toch lijkt het me sterk dat Marca en Portugese media het allemaal op de voorpagina en alles melden als ze er niet zeker van zijn..quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:44 schreef Elan het volgende:
Eerst maar even kijken of dit echt is. Staat ook nog niks op de site van Liverpool.
BBC brengt het ook al.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:44 schreef Elan het volgende:
Eerst maar even kijken of dit echt is. Staat ook nog niks op de site van Liverpool.
Sukkelquote:Op donderdag 3 juli 2025 10:44 schreef Elan het volgende:
Eerst maar even kijken of dit echt is. Staat ook nog niks op de site van Liverpool.
social media team van Liverpool valt door de mand nu ze moeten werken voor hun geld. Zelfs in het Britse Lagerhuis hebben ze er al bij stilgestaan.quote:
Ja want het zo snel mogelijk kenbaar maken is natuurlijk het aller- allerbelangrijkste.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:07 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
social media team van Liverpool valt door de mand nu ze moeten werken voor hun geld. Zelfs in het Britse Lagerhuis hebben ze er al bij stilgestaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja want het zo snel mogelijk kenbaar maken is natuurlijk het aller- allerbelangrijkste.Ja, want zoals je in dit topic ook al zag zitten sommige mensen toch op een soort van officiële bevestiging te wachten dan enkel de mediaberichten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:12 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja want het zo snel mogelijk kenbaar maken is natuurlijk het aller- allerbelangrijkste.Dit ja. Eerst maar alle informatie verzamelen. Contact met familie, staf, spelers. Dit gaat impact hebben. Dan komt Wienerschnitzels wel...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Allemaal dingen die het social media team niet doet.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dit ja. Eerst maar alle informatie verzamelen. Contact met familie, staf, spelers. Dit gaat impact hebben. Dan komt Wienerschnitzels wel...
En hoe is Liverpool DE officiële bevestiging in deze?quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:18 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ja, want zoals je in dit topic ook al zag zitten sommige mensen toch op een soort van officiële bevestiging te wachten dan enkel de mediaberichten.
Die wachten gewoon op een 'GO'van hoger hand. En die Go gaat pas komen zodra de dingen zijn gebeurd die @Frozen-assassin zojuist schetstquote:Op donderdag 3 juli 2025 11:18 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Allemaal dingen die het social media team niet doet.
Nouri leeft nog.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:13 schreef Scorpion_17 het volgende:
Jezus wat heftig. Rip liverpool ook komend seizoen. Zie ajax na nouri
Maar het social media team zal pas zijn uitingen publiceren nadat de club zijn zaakjes op orde heeft. Dat gaat echt niet parallel en onafhankelijk.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:18 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Allemaal dingen die het social media team niet doet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |