Het is opvallend rustig ja. Toch popt er zo wel een jasje/petje omhoog in dit topicquote:Op zondag 29 juni 2025 18:39 schreef KlapMongeaul het volgende:
Volgens de fanboys de beste ooit.. U weet wel, die fanboys die nu allemaal afwezig zijn
Een verdwaalde misschien. De hype is verder voorbij:quote:Op zondag 29 juni 2025 18:42 schreef VarkensHart het volgende:
[..]
Het is opvallend rustig ja. Toch popt er zo wel een jasje/petje omhoog in dit topic
Hou eens een keer op man met altijd hetzelfde topic.quote:Op zondag 29 juni 2025 18:33 schreef VarkensHart het volgende:
Het is nu te warm voor jasjes maar ze kunnen nu definitief in de kliko, wat een prutser
Moest ie daar maar niet in de bocht rijden.quote:Op zondag 29 juni 2025 19:20 schreef nelaeryn het volgende:
[..]
Nee was niet zijn schuld, Antonelli ramde hem van de baan af.
[ afbeelding ]
Mooi stukje victim blaming* welquote:Op zondag 29 juni 2025 19:23 schreef Cockwhale het volgende:
Moest ie daar maar niet in de bocht rijden.
Had hij maar eerder naar buiten moeten gaan in de kwalificatie.quote:Op zondag 29 juni 2025 19:23 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Moest ie daar maar niet in de bocht rijden.
Want jij bent zeker een ekte ektequote:Op zondag 29 juni 2025 18:50 schreef nelaeryn het volgende:
Ja, best fijn als die successupporters weer lekker afdruipen naar de darts of het voetbal.
Die lui kunnen we missen als kiespijn
Als het eerste petje heeft gereageerd durven er vaak meer zoals deze drolquote:Op maandag 30 juni 2025 01:10 schreef No239SquadronRAF het volgende:
[..]
TS is wel een beetje obsessief, zou ie boos zijn dat Max niet voor hem gekozen heeft?
Ik heb nog nooit een hele formule 1 race gekeken man, die 'sport' is saaaaaaaaaaaiiiiiiiii en alleen voor rijkeluiszoontjes. Maar ik open niet elke week een topic over dezelfde sporter in een of andere nepsport die ik niet kijk. Dat doen alleen mensen die boos zijn omdat hun idool naar bed gaat met een fotomodel ipv met een vadsige racist.quote:Op maandag 30 juni 2025 07:35 schreef VarkensHart het volgende:
[..]
Als het eerste petje heeft gereageerd durven er vaak meer zoals deze drol
Als iemand zo vaak een topic moet openen dan zal er wel een kern van waarheid in schuilen.quote:
Ja, het wordt tijd dat die maxpijperij ten einde komt. Die gasten lopen zichzelf thuis nog af te karren op max ipv dat ze hun vriendin een beurt geven.quote:Op maandag 30 juni 2025 01:18 schreef Helenattenek het volgende:
Ik Zou blij zijn als de max hype voorbij is
Hopelijk gaan de praatshows dan ook weer op een respectabel niveau komen
Autorijden is geen sportquote:Op maandag 30 juni 2025 08:41 schreef No239SquadronRAF het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een hele formule 1 race gekeken man, die sport is saaaaaaaaaaaiiiiiiiii en alleen voor rijkeluiszoontjes. Maar ik open niet elke week een topic over dezelfde sporter in een of andere nepsport die ik niet kijk. Dat doen alleen mensen die boos zijn omdat hun idool naar bed gaat met een fotomodel ipv met een vadsige racist.
Daarom stond dat in mijn reactie ook tussen aanhalingstekens, die je op geniepige wijze in je quote hebt weggehaald.quote:
Jezus, ook echt he. Hoe sneu.quote:Op woensdag 2 juli 2025 15:24 schreef No239SquadronRAF het volgende:
[..]
Daarom stond dat in mijn reactie ook tussen aanhalingstekens, die je op geniepige wijze in je quote hebt weggehaald.
Maar de kern van mijn post daar wil je het blijkbaar liever niet over hebben
Nog niet zo zielig als een rondjesrijdende Belg.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |