'Andersom is dat niet het geval' zeg je!? Proest. Eergisteren was er een aanval van 100 (!) kolonisten die het hele dorp wilde verjagen (dmv vuur) en daarbij hebben zij terwijl het leger toekeek drie Palestijnen afgeknald. Dood. Het is niet eens een incident, er zijn sinds 7 oktober al bijna vijftig Palestijnse gemeenschappen verdreven.... Noem dat maar 'geen gevaar'quote:Op dinsdag 1 juli 2025 12:45 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Kortom, je kunt het aan de andere kant niet afkeuren. Dat dacht ik al wel.
Dat Joodse Israëliërs een groot gevaar zouden lopen in de door de Palestijnen bestuurde gebieden is natuurlijk veelzeggend, andersom is dat niet het geval. Daarom wonen er ook miljoenen Arabieren in Israël zelf. En dat Joodse Israëliërs geen grond mogen kopen is geen beleid van de Israëlische regering maar van de Palestijnse Autoriteit, dat staat ook duidelijk in dat artikel.
Waar het jou hier om lijkt te gaan is de beperkingen voor de Palestijnen, en als er dan soortgelijke beperkingen voor Joodse Israëliërs zijn, ach, who cares?
Nee, dat gevaar is er buiten conflicten om inderdaad niet. Mocht het je ontgaan zijn: er wonen immers 2 miljoen Arabieren in Israël zelf. Dat er incidenten zijn tussen Israëliërs en Arabieren op de Westelijke Jordaanoever wilt dus niet zeggen dat het gevaar voor Palestijnen hetzelfde is als voor Joodse Israëliërs in Area A.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 20:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
'Andersom is dat niet het geval' zeg je!? Proest. Eergisteren was er een aanval van 100 (!) kolonisten die het hele dorp wilde verjagen (dmv vuur) en daarbij hebben zij terwijl het leger toekeek drie Palestijnen afgeknald. Dood. Het is niet eens een incident, er zijn sinds 7 oktober al bijna vijftig Palestijnse gemeenschappen verdreven.... Noem dat maar 'geen gevaar'![]()
Tevens. Die joodse Israëliërs waar je het over hebt zij vallen niet onder Palestijns bestuur. Het is het bekende H2 gebied en ze vallen onder Israëlisch bestuur. Zij wonen in een soort van gevangenis in een stad waar aan alle kanten huizen en straten ontruimd zijn. Hier bijzondere foto's hoe Palestijnen in Hebron beschermd moeten worden tegen die arme joodse Israëliers die stenen naar hun hoofd willen gooien
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 1 juli 2025 13:55 schreef Qarrad het volgende:
Overigens volkomen terecht dat Douwe Bob Yesilgöz zegt dat ze de boom in kan.
Yep, geschift dit.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:19 schreef Caland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Moet inmiddels het land ontvluchten op advies van de politie. Lekker gewerkt, Dilan.
Het gevaar van mensen meteen wegzetten als jodenhater.
Blijkbaar zijn er toch veel minder verschillen tussen extreme moslims en hun dierbare vrienden en extreme joden en hun dierbare vrienden. Zou het dan toch zo zijn dat beide kampen zo ongeveer even achterlijk zijn in hun wederzijdse haat?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:19 schreef Caland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Moet inmiddels het land ontvluchten op advies van de politie. Lekker gewerkt, Dilan.
Het gevaar van mensen meteen wegzetten als jodenhater.
Het enige evenement waar daar een probleem van wordt gemaakt is.... een Joods evenement.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 19:49 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
De organisatie is gewoon dom geweest door Douwe Bob uit te nodigen. Als ze het zo belangrijk vonden dat er posters hingen en flyers werden uitgedeeld van zionistische organisaties en ze wilden zo graag dat voetbaltoernooi opvrolijken met het optreden van een artiest, en er zeker van zijn dat de artiest geen bezwaar zou hebben tegen zionistische uitingen op dat voetbaltoernooi, dan hadden ze gewoon Lenny Kuhr moeten vragen. Die had het ongetwijfeld met plezier gedaan.
Denk je dat Joodse evenementen hem nog zouden uitnodigen dan?quote:Op dinsdag 1 juli 2025 23:04 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Yep, geschift dit.
Wat een achterlijke wereld is dit ook geworden. Ook al vind je dat een ander iets doms heeft gezegd of gedaan, dit soort dingen dragen er niet bij dat iemand erover na kan denken natuurlijk of nog in gesprek wil.
Douwe Bob speelt nooit meer op een Joods evenement.
Nou, hij heeft zelf aangeboden dacht ik om alsnog voor die kinderen op te treden. Die intentie was er dus in beginsel wel. In het beste scenario boekt een Joodse organisatie hem inderdaad opnieuw na een goed gesprek.quote:Op woensdag 2 juli 2025 10:52 schreef TheGreatAlfonso het volgende:
[..]
Denk je dat Joodse evenementen hem nog zouden uitnodigen dan?
Dit is verkeerd aangepakt door alle zijden. Door DB, want je stelt kinderen niet teleur om politieke redenen. (HIJ deed dat, niet de organisatie). Door de bedreigers, want kom op, doe gewoon normaal! En anders bedenk je je maar dat zijn reputatie toch al is besmeurd. Laat het gewoon daarbij!
https://www.ad.nl/binnenl(...)affiticlub~aceeb5d6/quote:Man achter doodsbedreigingen Douwe Bob opgepakt, voorman van beruchte graffiticlub
De man die verantwoordelijk zou zijn voor de vlucht van Douwe Bob naar het buitenland, is Bob T., de voorman van de Amsterdam Defence Force (ADF), zo blijkt uit onderzoek van deze site. De politie kan alleen bevestigen dat een 38-jarige man uit Amsterdam is aangehouden.
ADF, een conservatieve graffitigroep, heeft wortels in de Ajax-supportersscene en strijdt tegen wat de aanhangers de ‘uitverkoop’ van de Amsterdamse cultuur noemen. Het is een groep die moeilijk te plaatsen is. Ze zijn vlak voor de coronacrisis opgericht om zogenaamd ‘de Amsterdamse cultuur te beschermen’ tegen expats en buitenstaanders.
Aanhangers moeten niets hebben van de gevestigde orde, de politie en de politiek, met leuzen als ‘fuck the police’ en ‘Halsema moet opkankeren’. Ze pleiten voor de terugkeer van Zwarte Piet en staan achter de Israëlische bombardementen in de Gazastrook.
‘We zetten je stad op slot’
Bob T. is de oprichter van ADF en zit achter de bedreigingen richting Douwe Bob en zijn gezin, blijkt uit onderzoek van deze site. In een privéchat met Douwe Bob schrijft hij dat hij en anderen ‘zijn stad op slot zetten’, daarbij een foto van hun locatie ergens in Abcoude, de plaats waar Douwe Bob met zijn gezin woont.
De zanger en zijn vriendin hebben dit opgevat als een bewuste zoektocht naar hen. ‘Halve kanker Amsterdam wil je hoofd op een stoeptegel’, schrijft de man nog in het gesprek. Ook maakt hij nog een opmerking over het ‘dooie kindje’ van Douwe Bob, daarbij verwijzend naar het te vroeg geboren kind van de zanger.
Het originele account van ADF waarschuwde een dag eerder het adres van Douwe Bob in bezit te hebben. Onduidelijk is of T. of iemand anders van de groep achter dit bericht zit.
‘We spreken hier geen kk Engels’
T. en zijn leden hebben al jaren een uitgesproken hekel aan burgemeester Femke Halsema. Op hun Instagramaccount verkochten ze onder meer T-shirts met de tekst ‘weg met Halsema’. Een bericht waarin de burgemeester wordt uitgescholden voor ‘kankerhoer’ is door Instagram inmiddels verwijderd.
Door de groep wordt vaker regelmatig gescholden met ernstige ziektes. ‘We spreken hier geen kk Engels, mafkees’, reageert de groep op een Britse toerist.
Ook valt er te lezen: ‘De enige goeie kakkerlak is een dooie kakkerlak’, waarmee verwezen wordt naar supporters van Feyenoord. De accounts tonen tevens foto’s van gemaskerde Ajaxsupporters, waarbij de gezichten vaak onherkenbaar zijn gemaakt.
‘Alle yuppen de pijp uit’
Bob T. werd in 2020, midden in de coronacrisis, geïnterviewd door de Amsterdamse zender AT5. In dat gesprek uitte hij zijn zorgen over wat hij ziet als de verloedering van de stad. Hij ontwierp een T-shirt met de tekst ‘alle yuppen de pijp uit’.
Daarmee verwees hij naar ‘yuppen’, een afkorting voor ‘Young Urban Professionals’: jonge mensen met een goede baan die zich vestigen in stedelijke buurten waar ze oorspronkelijk niet vandaan komen. In andere uitingen van ADF wordt gezegd dat deze groep moet ‘opkankeren’.
Tegen AT5 zei Bob T. dat de slogan niet letterlijk moet worden opgevat. „Met de Pijp heb je een grappige woordspeling”, aldus T. Hij bedoelt ermee dat zijn boodschap niet alleen betrekking heeft op de wijk De Pijp, maar op de hele stad, die volgens hem de afgelopen jaren in hoog tempo is veranderd.
„Ik heb enkele jaren in het buitenland gewoond. Eenmaal terug zag ik hoe erg de stad veranderd was. Overal zitten nu nieuwe winkels met latte macchiato’s, en veel dingen die ik kende, zijn weg.”
‘Call the cops’
De Amsterdam Defence Force en de leden opereren al jaren onder meerdere namen. Het is onduidelijk hoeveel leden de groep daadwerkelijk telt, enkele van hun socialemedia-accounts zijn inmiddels offline. Wanneer dat is gebeurd, is onduidelijk. Wel is bekend dat er verschillende ‘afdelingen’ in meerdere delen van Amsterdam bestaan, elk met hun eigen ‘leider’.
De Amsterdamse fotograaf Annet de Graaf is in de afgelopen jaren verschillende malen bedreigd door ADF-aanhangers. ‘Ewa sletje, call the cops. Die zijn er altijd later als wij. Huur ook bodyguard’, valt te lezen in een bericht, ingezien door deze site.
De Graaf heeft hiervan woensdag opnieuw aangifte gedaan van bedreiging tegen voorman Bob T., die door de politie in behandeling zou zijn genomen.
Zou kunnen, alleen kijk even naar de getalsverhoudingen. Moslims zijn met veel meer, dus vandaar de Iron Dome en de IDF.quote:Op woensdag 2 juli 2025 08:37 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn er toch veel minder verschillen tussen extreme moslims en hun dierbare vrienden en extreme joden en hun dierbare vrienden. Zou het dan toch zo zijn dat beide kampen zo ongeveer even achterlijk zijn in hun wederzijdse haat?
Dilan vloog even uit de bocht. Die had er helemaal niks over moeten tweeten.quote:Op woensdag 2 juli 2025 20:23 schreef golfer het volgende:
Douwe Bob-tweet had anders gemoeten, zegt VVD-leider Yesilgöz na interne kritiek.
filmpje:
https://nos.nl/artikel/25(...)z-na-interne-kritiek
Ontkennen, ontkennen, ontkennen en nergens de acties van zijn joodse extremistische vriendjes veroordelen. Zo kennen we je!quote:Op dinsdag 1 juli 2025 21:16 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, dat gevaar is er buiten conflicten om inderdaad niet. Mocht het je ontgaan zijn: er wonen immers 2 miljoen Arabieren in Israël zelf. Dat er incidenten zijn tussen Israëliërs en Arabieren op de Westelijke Jordaanoever wilt dus niet zeggen dat het gevaar voor Palestijnen hetzelfde is als voor Joodse Israëliërs in Area A.
En Hebron is een grotendeels Arabische stad geworden, was het natuurlijk oorspronkelijk niet, maar dat Arabieren daar een groot gevaar zouden lopen is simpelweg niet weg. Hebron staat ook onder Palestijnse stadsbestuur. De wijken waar Israëliërs wonen worden structureel beschermd door het leger sinds de Eerste en Tweede Intifada.
Niet gehaat worden in 2025quote:
Er is wel degelijk antisemitisme. Denk ook dat het toegenomen is. Maar antisemitisme goed praten vanwege Israël is net zo fout al kritiek op Israël weg zetten als antisemitisme.quote:
Denk je dat er wel antisemitisme is dat wordt verpakt als kritiek naar Israël? Oftewel, dat sommige kritiek wel is gebaseerd op antisemitisme?quote:Op donderdag 3 juli 2025 09:58 schreef Chadi het volgende:
[..]
Er is wel degelijk antisemitisme. Denk ook dat het toegenomen is. Maar antisemitisme goed praten vanwege Israël is net zo fout al kritiek op Israël weg zetten als antisemitisme.
Ik ontken niets, ik haal een aantal feiten aan.quote:Op donderdag 3 juli 2025 09:08 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ontkennen, ontkennen, ontkennen en nergens de acties van zijn joodse extremistische vriendjes veroordelen. Zo kennen we je!
Was het omgekeerd geweest dan had mijnheer hier pogroms staan roepen.
Denk je ook zo over het vermeende Islamofobie?quote:
Dat zal er ongetwijfeld zijn. Dat soort dingen kan je nooit uitsluiten. Maar nu wordt bijna iedereen met kritiek op israel geschaard onder antisemitisme.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:52 schreef TheGreatAlfonso het volgende:
[..]
Denk je dat er wel antisemitisme is dat wordt verpakt als kritiek naar Israël? Oftewel, dat sommige kritiek wel is gebaseerd op antisemitisme?
Noem eens 5 dingen die de Israëlische regering sinds 7 oktober heeft gedaan waar jij het niet mee eens bent en wat je afkeurt. Ik wacht.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik ontken niets, ik haal een aantal feiten aan.
[..]
Denk je ook zo over het vermeende Islamofobie?
Noem eens 20 dingen die de Palestijnen hebben gedaan waar jij het niet mee eens bent en wat je afkeurt. Ik wacht.quote:Op donderdag 3 juli 2025 12:21 schreef Nexum het volgende:
[..]
Noem eens 5 dingen die de Israëlische regering sinds 7 oktober heeft gedaan waar jij het niet mee eens bent en wat je afkeurt. Ik wacht.
Een tegenvraag stellen vormt geen antwoord op de gestelde vraag.quote:Op donderdag 3 juli 2025 12:21 schreef Nexum het volgende:
[..]
Noem eens 5 dingen die de Israëlische regering sinds 7 oktober heeft gedaan waar jij het niet mee eens bent en wat je afkeurt. Ik wacht.
Kan ik niet lezen, want achter betaalmuur.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 12:55 schreef Qarrad het volgende:
Ter ere van 750 jaar multicultureel Amsterdam is er een feestelijk boek uitgegeven.
Weet je wie er niet in dat boek staan als bevolkingsgroep? Drie keer raden.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mokum/75586034.html
Die groep heeft dan ook weinig invloed gehad op de stad.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 12:55 schreef Qarrad het volgende:
Ter ere van 750 jaar multicultureel Amsterdam is er een feestelijk boek uitgegeven.
Weet je wie er niet in dat boek staan als bevolkingsgroep? Drie keer raden.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mokum/75586034.html
Haha.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 13:33 schreef Aether het volgende:
Die groep heeft dan ook weinig invloed gehad op de stad.
Maar wat een mazzel en kapsones heeft dat mesjogge geteisem, je zou er gallisch van worden maar ze geven toch geen sjoege totdat er stennis wordt geschopt.
https://www.amsterdam.nl/(...)boek-cadeau-alle-60/quote:Op vrijdag 4 juli 2025 13:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Kan ik niet lezen, want achter betaalmuur.
Wow, dit kan echt niet hoor! Wie bedenkt zoiets?quote:Op vrijdag 4 juli 2025 12:55 schreef Qarrad het volgende:
Ter ere van 750 jaar multicultureel Amsterdam is er een feestelijk boek uitgegeven.
Weet je wie er niet in dat boek staan als bevolkingsgroep? Drie keer raden.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mokum/75586034.html
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 4 juli 2025 13:45 schreef Qarrad het volgende:
[..]
https://www.amsterdam.nl/(...)boek-cadeau-alle-60/
https://wnl.tv/2025/05/30(...)storie-van-amsterdam
[ x ]
gebruik https://archive.phquote:Op vrijdag 4 juli 2025 13:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Kan ik niet lezen, want achter betaalmuur.
Dit stuk ook:quote:Op vrijdag 4 juli 2025 12:55 schreef Qarrad het volgende:
Ter ere van 750 jaar multicultureel Amsterdam is er een feestelijk boek uitgegeven.
Weet je wie er niet in dat boek staan als bevolkingsgroep? Drie keer raden.
https://www.telegraaf.nl/(...)-mokum/75586034.html
Je kunt op een gegeven moment ook moeilijk meer anders dan concluderen dat het gewoon bewust wordt gedaan. Men wil koste wat het kost de Westerse cultuur uitwissen en rekent Joden en het Jodendom daar helaas toe. Tragisch, want geregeld werden Joden in het verleden juist als 'niet-Westerse' vreemdelingen gezien, die maar 'terug moesten naar Palestina'.quote:Overigens ontbreken in het gewraakte boekje niet alleen verwijzingen naar Joodse tradities en feestdagen, ook traditionele Nederlandse feestdagen als Koningsdag en Kerstmis komen er niet in voor.
Ja, dat lijkt het op. Je kunt dat na jarenlang dezelfde teneur niet blijven ontkennen. Maar dan blijft de vraag nog altijd: waarom in hemelsnaam? En wiequote:Op vrijdag 4 juli 2025 14:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit stuk ook:
[..]
Je kunt op een gegeven moment ook moeilijk meer anders dan concluderen dat het gewoon bewust wordt gedaan. Men wil koste wat het kost de Westerse cultuur uitwissen en rekent Joden en het Jodendom daar helaas toe. Tragisch, want geregeld werden Joden in het verleden juist als 'niet-Westerse' vreemdelingen gezien, die maar 'terug moesten naar Palestina'.
Er is inderdaad antisemitisme overal in de wereldquote:Op donderdag 3 juli 2025 09:58 schreef Chadi het volgende:
[..]
Er is wel degelijk antisemitisme. Denk ook dat het toegenomen is. Maar antisemitisme goed praten vanwege Israël is net zo fout al kritiek op Israël weg zetten als antisemitisme.
quote:Racisme komt wereldwijd in veel vormen voor en treft diverse bevolkingsgroepen op verschillende manieren. Het is vaak sterk verweven met koloniale geschiedenis, machtsverhoudingen, sociale ongelijkheid en culturele vooroordelen. Hier zijn enkele van de meest getroffen bevolkingsgroepen wereldwijd, gebaseerd op onderzoek van organisaties zoals de Verenigde Naties, Amnesty International en Human Rights Watch:
🌍 1. Mensen van Afrikaanse afkomst
Waar: Noord- en Zuid-Amerika, Europa, Midden-Oosten
Vormen van racisme: politiegeweld, economische achterstelling, discriminatie op de arbeidsmarkt en in het onderwijs
Voorbeeld: Black Lives Matter-beweging ontstond als reactie op raciale profilering en politiegeweld in de VS
🧕 2. Moslims (religieuze en etnische discriminatie overlapt vaak)
Waar: Europa, China (Oeigoeren), Myanmar (Rohingya), India
Vormen: institutionele discriminatie, haatmisdrijven, uitsluiting van onderwijs en banen
Voorbeeld: de Rohingya in Myanmar werden massaal verdreven; Oeigoeren in China worden opgesloten in heropvoedingskampen
🪶 3. Inheemse volkeren
Waar: Amerika (Noord, Midden en Zuid), Australië, Canada, Scandinavië (Sámi)
Vormen: landonteigening, culturele onderdrukking, ondervertegenwoordiging, armoede
Voorbeeld: in Canada kwamen duizenden kinderen in kostscholen om het leven, bedoeld om inheemse cultuur te onderdrukken
🌏 4. Aziatische bevolkingsgroepen
Waar: VS, Europa, Australië (met name tijdens COVID-19-pandemie)
Vormen: racistische stereotypering, geweld, haatcampagnes
Voorbeeld: stijging van anti-Aziatisch geweld in het Westen sinds 2020
🛖 5. Roma en Sinti (ook bekend als ‘zigeuners’ – een vaak als beledigend beschouwde term)
Waar: Vooral in Oost- en Zuid-Europa
Vormen: segregatie in het onderwijs, armoede, politiegeweld, uitsluiting
Voorbeeld: structurele discriminatie in Hongarije, Bulgarije, Roemenië
✡️ 6. Joodse gemeenschappen
Waar: Wereldwijd, met name in Europa en de VS
Vormen: antisemitische complottheorieën, aanvallen op synagogen, haatzaaien op sociale media
Voorbeeld: toename van antisemitische incidenten in Europa, vooral tijdens periodes van conflict in het Midden-Oosten
🧑🏾🦱 7. Mensen met een donkere huidskleur in Arabische landen
Waar: Noord-Afrika, het Midden-Oosten
Vormen: racisme tegen migranten, discriminatie binnen de eigen samenleving
Voorbeeld: mensen uit Sub-Sahara-Afrika in Libië of de Golfstaten ervaren vaak slavernij-achtige toestanden
🎓 Belangrijk:
De intensiteit en vorm van racisme verschillen per land en historische context. Racisme is niet alleen individueel, maar vaak ook structureel en institutioneel, en kan generatieslang doorwerken in armoede, gezondheid, opleidingsniveau en politieke representatie.
Ben je stoned?quote:
quote:2. Incidenten in Europa
Verenigd Koninkrijk:
De Community Security Trust (CST) registreerde 3.528 antisemitische incidenten in 2024. Hoewel dit 18% minder is dan in 2023 (4.296), blijft het extreem hoog, vooral na het begin van de oorlog in oktober 2023
english.tau.ac.il
+3
jewishvirtuallibrary.org
+3
en.wikipedia.org
+3
.
Frankrijk:
CRIF noteerde 1.570 incidenten in 2024, bijna het dubbele van een paar jaar eerder (436 in 2022). In 2023 lag dat nog op 1.676
eurojewcong.org
.
Duitsland:
RIAS meldde 8.627 antisemitische incidenten in 2024 – het hoogste aantal ooit. Dat is een stijging van ca. 80% ten opzichte van 2023
eurojewcong.org
.
België:
Volgens de EU‑FRA voelt 97% van de Belgische Joden antisemitisme in hun dagelijks leven. 70% verbergt hun identiteit uit angst
thetimes.co.uk
+12
en.wikipedia.org
+12
facingfacts.eu
+12
.
🇳🇱 3. Situatie in Nederland
CIDI (monitor) registreerde 421 incidenten in 2024, tegenover 379 in 2023 — een stijging van 11%, en het hoogste aantal ooit
statista.com
+10
eurojewcong.org
+10
meldantisemitisme.nl
+10
.
Vermeende geweldsincidenten, discriminatie op straat, vandalisme — inclusief racistische graffiti op joodse gebouwen — namen sterk toe .
⚠️ 4. Aanleiding & verschuiving in intensiteit
Veel incidenten zijn een reactie op de oorlog tussen Israël en Hamas sinds oktober 2023.
Bijvoorbeeld in Frankrijk: rond verkiezingen en media-aandacht kwamen er pieken in april–juni met een stijging van meer dan 140% in antisemitische gevoelens
euronews.com
+5
en.wikipedia.org
+5
cst.org.uk
+5
eurojewcong.org
.
In het VK en Duitsland zijn zowel extreemrechtse, extreemlinkse als islamistische daden terug te vinden — haat tegen Joden komt uit álle richtingen .
📌 Belangrijk om te weten
Antisemitisme is één van de meest wijdverspreide haatbetuigingen wereldwijd, met miljoenen die serieuze vooroordelen koesteren.
Incidenten zijn feitelijk meetbaar gestegen, met recordniveaus in verschillende Europese landen.
Conflict in het Midden-Oosten fungeert herhaaldelijk als trigger voor geweld en haat.
In een rechtsstaat als de onze mogen die andere zaken die je noemt evenmin.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 20:53 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Er is inderdaad antisemitisme overal in de wereld
Net zoals ook overal moslimhaat is in de wereld
Net zoals er ook overal in de wereld negerhaat is
of ander soort rassenhaat is
Alleen jodenhaat mag niet vanwege de Holocaust.
de rest maakt niet zoveel uit
Tja, dit komt natuurlijk uit de contreien van voornamelijk hoogopgeleide mensen met een kosmopolitisch progressief liberaal wereldbeeld tot een radicaal links wereldbeeld. Het is het type mens dat in New York op een Zohran Mamdani zou stemmen.quote:Op vrijdag 4 juli 2025 20:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, dat lijkt het op. Je kunt dat na jarenlang dezelfde teneur niet blijven ontkennen. Maar dan blijft de vraag nog altijd: waarom in hemelsnaam? En wie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |