quote:LIVE | Kremlin beschuldigt Estland van 'directe dreiging' vanwege NAVO-vliegtuigen
De EU-leiders hebben donderdag ingestemd met de verlenging van alle bestaande sanctiepakketten tegen Rusland. Volg de laatste ontwikkelingen in ons liveblog.
quote:Kremlin beschuldigt Estland van 'directe dreiging' vanwege NAVO-vliegtuigen
Het Kremlin beschuldigt Estland van het vormen van een directe dreiging voor Moskou, nadat het Baltische land heeft aangegeven NAVO-vliegtuigen met nucleaire capaciteit op zijn grondgebied te willen toelaten.
Kremlin-woordvoerder Dmitry Peskov reageerde op een vraag van een journalist van het Russische medium Life, die verwees naar recente uitspraken van de Estse minister van Defensie.
De spanningen tussen Rusland en de Baltische staten — Estland, Letland en Litouwen — zijn verder opgelopen sinds Vladimir Poetin zijn invasie in Oekraïne begon.
Maar wat wil deze man dan dat 'de top' eraan gaat doen? De beste Oekrainse soldaten zijn vaak gesneuveld inmiddels. Veel gezonde, hoogopgeleide en jonge mannen hebben asiel in het buitenland of de recruiters omgekocht. De rangen worden gevuld met semi-alfabete dronkaards van het platteland. Daar valt ook met de beste bedoelingen niks aan te doen, dat probleem is voor de top ook niet op te lossen. En dan moet de terugverovering van 1/3 van het grondgebied nog beginnen.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 14:29 schreef skysherrif het volgende:
hold not for orders, not for plans — but for those to our left and right, for the brigade that’s still alive.
The commander? He’s with us. But he’s a hostage of orders from another world, where PowerPoint is more important than evacuation.
And now some hypothetical fictional questions:
– How many more "fictional" brigades must be lost before they start listening not to parlor generals but to the front?
– How many more lives must be lost before the top admits: this isn’t “partial understaffing,” it’s a systemic catastrophe?
– Why must we, who “beg on our knees” for a Mavic, follow the orders of those who have everything — except responsibility?
– Why are there more generals afraid of losing position than of losing people?
– Who will answer for those who will never return? Or again — no one?
– Must there be another tragedy before it becomes clear — this war is won not with reports, but with blood and truth?
Peskov werkt toe naar een rechtvaardiging om aan te vallenquote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:16 schreef michaelmoore het volgende:
Ruzzia krijgt een natte doos als ze naar Estland kijken
[ afbeelding ]
[..]
[..]
dan moet Oekraïne ook een land als Noord Korea gaan zoeken voor kanonnen voerquote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar wat wil deze man dan dat 'de top' eraan gaat doen? De beste Oekrainse soldaten zijn vaak gesneuveld inmiddels. Veel gezonde, hoogopgeleide en jonge mannen hebben asiel in het buitenland of de recruiters omgekocht. De rangen worden gevuld met semi-alfabete dronkaards van het platteland. Daar valt ook met de beste bedoelingen niks aan te doen, dat probleem is voor de top ook niet op te lossen. En dan moet de terugverovering van 1/3 van het grondgebied nog beginnen.
Ze kunnen natuurlijk gewoon recruteren in het buitenland zoals de Russen ook doen. Gewoon betalen. Zijn niet de beste soldaten die je zo krijgt, maar ze zijn onbeperkt voorradig en niemand maakt het wat uit als ze sneuvelenquote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dan moet Oekraïne ook een land als Noord Korea gaan zoeken voor kanonnen voer
Ik boek mijn vlucht alvast weg hier.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:16 schreef michaelmoore het volgende:
Ruzzia krijgt een natte doos als ze naar Estland kijken
[ afbeelding ]
[..]
[..]
of heel erg veel autonome drones maken en daar heen sturenquote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:38 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk gewoon recruteren in het buitenland zoals de Russen ook doen. Gewoon betalen. Zijn niet de beste soldaten die je zo krijgt, maar ze zijn onbeperkt voorradig en niemand maakt het wat uit als ze sneuvelen
De eerste test.quote:https://bsky.app/profile/timkmak.bsky.social/post/3lslr4u73ps2t
Here's what we're reading today:
Russia seized a lithium deposit in Donetsk Oblast — one of Ukraine's most valuable assets, important for its partnership with the U.S..
Though the deposit site is only 100 acres, it contains high amounts of lithium vital for tech production.
Dat is niet zozeer het grootste probleem of klacht die er is.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:26 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar wat wil deze man dan dat 'de top' eraan gaat doen? De beste Oekrainse soldaten zijn vaak gesneuveld inmiddels. Veel gezonde, hoogopgeleide en jonge mannen hebben asiel in het buitenland of de recruiters omgekocht. De rangen worden gevuld met semi-alfabete dronkaards van het platteland. Daar valt ook met de beste bedoelingen niks aan te doen, dat probleem is voor de top ook niet op te lossen. En dan moet de terugverovering van 1/3 van het grondgebied nog beginnen.
Vladimir, STOP!quote:Op vrijdag 27 juni 2025 16:00 schreef Ulx het volgende:
[..]
De eerste test.
We zullen zien of Trump de deal hreel snel bij het vuilnis flikkert.
Wat denken jullie? Laat Don the Con zich de kaas van het brood eten door zijn vriendje Vlad?
De generaal met de lange schroevendraaier dus. Nee, dat is nooit goed. Hij heeft wel een goede staat van dienst als ik zijn wiki pagina lees.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 16:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat is niet zozeer het grootste probleem of klacht die er is.
Er zijn overigens heel veel structurele problemen binnen het Oekraiens leger, maar specifiek 1 die je overal hoort terugkomen van artikels van westerse analisten tot noodkreten van ervaren geprezen mensen binnen het leger is dat Syrskyi een enorm slechte invloed is. En dan wat hier ook geschetst wordt, te pas en te onpas beslist de opperbevelhebber van een leger dat een bepaalde loopgraaf koste wat kost terug moet worden ingenomen.
Wat helemaal nergens op slaat als de russen zich daar inmiddels hebben ingegraven en je moet een veld over om daar te komen. De russen kunnen dat doen omdat ze de enorme verliezen kunnen hebben, Oekraine niet. En een opperbehelver moet zich sowieso niet op dat niveau bemoeien.
Ook veel kritiek dat Syrskhi al maanden bezig is Tetkino in te nemen, terwijl even verderop Oekraine ineens 20km land moest prijsgeven in Sumy terwijl er heel nuttige bataljons zich aan het doodlopen waren op Tetkino.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(Zegmaar de reden waarom Oekraine zich tot de laatste snik verdedigd en geen zin heeft honderdduizenden vrijgelaaten dronken moordenaars en psychopaten hun land te laten overnemen)
[ Bericht 21% gewijzigd door Jippie op 27-06-2025 16:47:44 ]
Doet dat hele ding niet biem op het eind?quote:Op vrijdag 27 juni 2025 16:16 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Holy shit![]()
![]()
![]()
Oekrainse glasvezel drone boort zich in een Noord Koreaanse mlrs en de raketten ervan gaan dwars door de Russische bestuurders![]()
wat een video
Zie dat er een paar nog uit konden springen wel
Ja, alleen lastig te zeggen hoe lang dat moment is tussen de russen die eruit springen en de biemquote:Op vrijdag 27 juni 2025 17:27 schreef oheng het volgende:
[..]
Doet dat hele ding niet biem op het eind?
Anderhalve maand werk...quote:Op vrijdag 27 juni 2025 20:24 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
De russen bevestigen het
Minstens 2 en misschien zelfs 4 Su-34s minder![]()
quote:The Russian Aerospace Forces have received a new batch of Su-34 strike fighters, as the Chkalov Aircraft Factory in Novosibirsk, Siberia reportedly reaches a major milestone by successfully increasing production of the aircraft to more than double the levels seen before 2022. Production is currently estimated at close to 30 fighters per year, with the fleet expected to reach more than 300 fighters by 2030. Production costs are estimated to be more than 30 percent lower than those of the Su-35 air superiority fighter, and less than two thirds those of the Su-57 fifth generation fighter, making the Su-34 highly affordable to procure in large numbers.
Dat zijn indrukwekkende productiecijfers. En het is(naar het lijkt) ook nog steeds een vrij indrukwekkende kist.quote:
Bizar wel hoe ze dat redden met die sancties. Naar verluidt was alles moeilijker dan een koffiezetapparaat al niet meer te krijgen daar...quote:
Dat artikel heeft het volgens mij niet helemaal juist en maakt die fabriek 30 nieuwe jets in totaal, niet 30 van dit model per jaar!quote:
Rusland doet enorm haar best om haar leger te moderniseren om een klein beetje op hetzelfde niveau te komen als de NAVO en doet er dan ook alles aan om genoeg spul te krijgen ondanks de sancies.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 21:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Bizar wel hoe ze dat redden met die sancties. Naar verluidt was alles moeilijker dan een koffiezetapparaat al niet meer te krijgen daar...
Ach.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:05 schreef skysherrif het volgende:
https://defence24.pl/sily(...)-w-rosji-w-2024-roku
Nog een artikel erover even naar het engels vertalen en zo kan je er nog veel meer vinden.
Mogelijk dus in totaal 4 ervan verliezen is een enorme slag voor de Russische productie, vandaar dat Fighterbomber ook niet echt amused is.
Bij mijn weten 1 in mei, 1 in april en dan vorig jaar augustus, 3 in totaal.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:41 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Ach.
De Oekraieners verloren 2 F-16s en een Su-27 in mei.
Zo houden ze elkaar een beetje in evenwicht.
Enige verschil is dat de Russen nog 150 Su-34s hebben.
Niemand zal ook beweren dat Rusland problemen gaat krijgen dat ze ooit een tekort gaat hebben. Dit gaat meer over de toekomst, als Rusland op dit tempo zulke kostbare nieuwe toestellen gaat verliezen dan is dat zeer belangrijk voor Europa.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:41 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Enige verschil is dat de Russen nog 150 Su-34s hebben.
Een handjevol bommenwerpers is in een grootschalige oorlog tussen NAVO en Rusland- Brics+ echt maar klein bier.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Niemand zal ook beweren dat Rusland problemen gaat krijgen dat ze ooit een tekort gaat hebben. Dit gaat meer over de toekomst, als Rusland op dit tempo zulke kostbare nieuwe toestellen gaat verliezen dan is dat zeer belangrijk voor Europa.
Dit zijn natuurlijk niet de enige verliezen die ze per jaar hebben, verre van. En dan amper genoeg nieuwe modellen maken om je vloot te moderniseren doet wel echt pjin natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Een handjevol bommenwerpers is in een grootschalige oorlog tussen NAVO en Rusland- Brics+ echt maar klein bier.
Waar komt die plus Brics nu vandaan?quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Een handjevol bommenwerpers is in een grootschalige oorlog tussen NAVO en Rusland- Brics+ echt maar klein bier.
Dat komt nergens vandaan. Dat is toch gewoon al zo.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 23:38 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Waar komt die plus Brics nu vandaan?
Enig land wat rusland zeker gaat helpen als Rusland de Navo aanvalt;Noord Korea, omdat deze een totalitaire maatschappij hebben en mensen daar geen individueel bestaan kunnen leiden. De rest van de zogenaamde Ruslands frienden....
China, waarom? dan waren ze rusland wel bij gesprongen toen poetin meerdere keren smeekte in het begin van de Oorlog. "Het moment om de westere hegamogie te doorbreken is nu...." Niet gebeurd. Sterker nog die is sterker geworden sinds de start van de Oorlog.
Brazilie, geloof je het zelf?
enz....
D
Dat gebeurt ook, er zijn ondertussen 923 niet-Oekraïnse aan Oekraïnse zijde gestorven. Het aantal buitenlanders gestorven aan Russische zijde ligt niet veel hoger.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:38 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk gewoon recruteren in het buitenland zoals de Russen ook doen. Gewoon betalen. Zijn niet de beste soldaten die je zo krijgt, maar ze zijn onbeperkt voorradig en niemand maakt het wat uit als ze sneuvelen
Toch maar een klein deel van het geheelquote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat gebeurt ook, er zijn ondertussen 923 niet-Oekraïnse aan Oekraïnse zijde gestorven. Het aantal buitenlanders gestorven aan Russische zijde ligt niet veel hoger.
3rd assault heeft een speciaal Zuid Amerika brigade met duizenden chilenen, colombianen, brazilianen etcquote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat gebeurt ook, er zijn ondertussen 923 niet-Oekraïnse aan Oekraïnse zijde gestorven. Het aantal buitenlanders gestorven aan Russische zijde ligt niet veel hoger.
Jouw artikel zegt exact hetzelfde.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 21:58 schreef skysherrif het volgende:
Dat artikel heeft het volgens mij niet helemaal juist en maakt die fabriek 30 nieuwe jets in totaal, niet 30 van dit model per jaar!
https://en.topcor.ru/5914(...)ovschikov-su-34.html
Kortom, 30 Fullbacks per jaar.quote:Military Watch: Russia More Than Doubles Production of Su-34 Fighter-Bombers
Production is currently estimated at around 30 aircraft per year, with the fleet expected to reach over 2030 units by 300. Production costs are estimated to be 1/3 cheaper than the Su-35 air superiority fighter and 2/3 cheaper than the Su-57 fifth-generation fighter, making the Su-34 very affordable to purchase in large quantities.
nee, lees ook even de andere posts, het wordt best goed bijgehouden hoeveel er gemaakt worden, er is echt een verwarring tussen het volledige aantal en het aantal su34s specifiek die in dat artikel door elkaar gehaald wordenquote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:43 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jouw artikel zegt exact hetzelfde.
[..]
Kortom, 30 Fullbacks per jaar.
Een "expert" die "perhaps more" gebruikt...quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:34 schreef skysherrif het volgende:
[..]
[ x ]
Een "expert" die alle leveringen bijhoudt van alle nieuwe russische fighter jets
Maar niet perhaps more als in 30, perhaps more als in 16 maxquote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
Een "expert" die "perheps more" gebruikt...
Worden er nou 30 Fullbacks per jaar gebpuwd of niet.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:43 schreef skysherrif het volgende:
[..]
nee, lees ook even de andere posts, het wordt best goed bijgehouden hoeveel er gemaakt worden, er is echt een verwarring tussen het volledige aantal en het aantal su34s specifiek die in dat artikel door elkaar gehaald worden
Dus?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:44 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Maar niet perhaps more als in 30, perhaps more als in 16 max
Dus er worden geen 30 su34s gebouwd, er worden 30 moderne Su modellen per jaar gebouwd (su 30, 34, 35, 57)quote:
Het artikel heeft het duidelijk over de Su-34.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:46 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dus er worden geen 30 su34s gebouwd, er worden 30 moderne Su modellen per jaar gebouwd (su 30, 34, 35, 57)
Dit zijn voornamelijk Colombianen, er zijn ook al 250 gestorven Colombianen in het conflict, daarnaast 30 Brazlianen en bijvoorbeeld slechts 2 Chilenen.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:29 schreef skysherrif het volgende:
[..]
3rd assault heeft een speciaal Zuid Amerika brigade met duizenden chilenen, colombianen, brazilianen etc
En heel veel goed getrainde colombianen vechten ook in Oekrainse special forces eenheden.
Het aantal Afrikanen komt niet terug in de cijfers, het gaat met name om andere Aziatische landen zoals precies Kazachstanquote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:30 schreef skysherrif het volgende:
Maar Rusland heeft redelijk makkelijk recruteren in Afrika, aangezien ze meer geld over hebben en veel geopolitieke macht hebben met Wagner daar.
En ze sturen ook talloze werkimmigranten van landen als Kazachstan naar het front.
Het artikel klopt niet, elke nieuwe batch wordt gepubliceerd door de Russen. En elke batch is maximaal 3 geweest. Er zijn 6 batches geweest, het absoluut maximale is 18 Su34s, maar er zijn sowieso batches met minder geweest.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het artikel heeft het duidelijk over de Su-34.
En meneer de "expert" heeft het over een levering van "12-14, perhaps more" in 2024. En het artikel wat ik postte (2025) heeft het over "More Than Doubles Production of Su-34 Fighter-Bombers"... Dus wat wil je nou?
Voornamelijk Colombianen ja die zijn veruit het grootst vertegenwoordigd.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:59 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dit zijn voornamelijk Colombianen, er zijn ook al 250 gestorven Colombianen in het conflict, daarnaast 30 Brazlianen en bijvoorbeeld slechts 2 Chilenen.
Het aantal donkere russische soldaten die ik op beeld heb zien sterven is wel een heel stukje hoger dan 10, maar hoeveel er in totaal nu vechten durf ik ookk niet te zeggen.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 01:02 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het aantal Afrikanen komt niet terug in de cijfers, het gaat met name om andere Aziatische landen zoals precies Kazachstan
Tajikistan 197
Uzbekistan 109
Kazachstan 80
Kyrgyzstan 70
Turkmenistan 27
Sri Lanka 59 en Nepal 73 zijn twee andere grote leveranciers.
Het totaal aantal Afrikaanse slachtoffers is slechts 10.
quote:Op vrijdag 27 juni 2025 15:36 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Peskov werkt toe naar een eigen rechtvaardiging om aan te vallen
De data qua aantallen dodelijke slachtoffers is ook niet 100% betrouwbaar, het is eerder een indicatie.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 01:13 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Het aantal donkere russische soldaten die ik op beeld heb zien sterven is wel een heel stukje hoger dan 10, maar hoeveel er in totaal nu vechten durf ik ookk niet te zeggen.
Dat wordt niet slecht bijgehouden, de Russische zijde, aangezien het de zijde is die terreinwinst boekt, weet precies hoeveel slachtoffers er zijn gevallen. We zien dit ook terug bij de aantallen lijken die worden uitgewissed:quote:Het wordt sws heel slecht bijgehouden hoeveel mercs er sterven in het Russisch leger, worden daarom ook niet meegenomen in die schattinge nvan Mediazona. Is echt amper te achterhalen of een Ghanees uit een willekeurig dorp daar is omgekomen.
Of de familie dan ingelicht wordt of niet is een ander verhaal.quote:Russia put 6,060 the overall number of bodies transferred to Ukraine. It also said 78 bodies of Russian soldiers had been repatriated.
Maar publiceert Rusland dan cijfers over dode Mercs uit Afrika?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 01:42 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De data qua aantallen dodelijke slachtoffers is ook niet 100% betrouwbaar, het is eerder een indicatie.
Verder zijn er de volgende problemen:
1) Er kunnen grote aantallen Afrikanen actief zijn in rustige zones van de frontlinie.
2) Ze kunnen actief zijn in de bevoorrading waarbij minder slachtoffers vallen.
3) Ze worden niet geregistreerd of slecht geregistreerd.
[..]
Dat wordt niet slecht bijgehouden, de Russische zijde, aangezien het de zijde is die terreinwinst boekt, weet precies hoeveel slachtoffers er zijn gevallen. We zien dit ook terug bij de aantallen lijken die worden uitgewissed:
[..]
Of de familie dan ingelicht wordt of niet is een ander verhaal.
Dit komt ook terug in de cijfers over het aantal vermisten, zie dit artikel bijvoorbeeld, waar het aantal vermisten vaak rond de 50.000 wordt gegeven.
Ze betalen ongeveer 19 miljoen Colombiaanse peso per maand, dat is wel interessant inderdaad.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 01:27 schreef skysherrif het volgende:
https://www.kyivpost.com/post/46483
Wat pessimistisch artikel over Colombianen in Oekraine.
https://euromaidanpress.c(...)in-russias-belgorod/
[ afbeelding ]
Deze weer juist met een wat ander beeld.
Oekraine zou hier echt geld in moeten investeren.
Nee, dat gaat altijd via via zie:quote:Op zaterdag 28 juni 2025 01:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Maar publiceert Rusland dan cijfers over dode Mercs uit Afrika?
Kan ook wel met enige zekerheid zeggen dat die mercs niet in de makkelijke en veilige plekjes terechtkomen
Morgen eens kijken of daar eigenlijk wat info over is.
De sancties hebben Rusland niet op de knieën gekregen. Wat toch echt de bedoeling was.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 09:00 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Het is niet alsof ze al 17 keer dezelfde sancties hebben gedaan heLekker onzinwoorden gebruiken, zodat het lijkt alsof je een "gotcha" hebt.
En bron dat de eerste 17 sancties niet hebben gewerkt/niks hebben bewerkstelligd?
Om maar even aan te geven wat het niveau van deze gebruiker is - een reactie direct eronder:
[ link | afbeelding ]
Gediskwalificeerd, volgende.
Als de tweede jaarhelft dezelfde verliescijfers laat zien als de eerste, we hier 2 aannemen, en we dat extrapoleren.quote:Op vrijdag 27 juni 2025 22:53 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dit zijn natuurlijk niet de enige verliezen die ze per jaar hebben, verre van. En dan amper genoeg nieuwe modellen maken om je vloot te moderniseren doet wel echt pjin natuurlijk.
Juist niet die willen blijven slapen.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:11 schreef QAnonn het volgende:
In Rome breken protesten uit terwijl Italianen protesteren tegen het herbewapeningsplan van de EU.
Duizenden mensen verzamelen zich op de Piazza Vittorio Emanuele II en verwerpen de Brusselse poging om 800 miljard euro in defensie te steken.
"We moeten die onzin niet”
https://x.com/springfield1952/status/1938670578208219276
Italië wordt wakker
Slapen als je tegen kansloze en onnodige miljarden en miljarden naar defensie bent?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Juist niet die willen blijven slapen.
Dat werd in 2021 ook tegen Oekraïne gezegd...quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:41 schreef QAnonn het volgende:
[..]
De bangmakerij heeft goed bij je gewerkt.
Niet echt hoor dit roep ik al voordat ik lid werd van het forum.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:41 schreef QAnonn het volgende:
[..]
De bangmakerij heeft goed bij je gewerkt.
Wat jij wil joh.quote:
Tijd om weer fatsoenlijk bewapende militairen in te zetten voor bewaking, en die mooie bordjes met waarschuwingen terug.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:33 schreef Aether het volgende:
Pro-Palestinian activists in Belgium damage equipment bound for Ukraine
https://english.nv.ua/nat(...)kraine-50525278.html
Jammer om een prima discussie zo af te doen, maar wat jij wil.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 09:41 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat jij wil joh.
Ik ga hier geen wellus/nietus spelletje spelen.
quote:Op zaterdag 28 juni 2025 07:56 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Als de tweede jaarhelft dezelfde verliescijfers laat zien als de eerste, we hier 2 aannemen, en we dat extrapoleren.
Bouwen de Russen op dit moment 3x zoveel Flanker/Fullback varianten dan dat ze verliezen.
Grotendeels van die bricslanden zullen ook aan de navo verkopen, dus er is geen exclusiviteit voorrusland en handel drijven met de navolanden.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:00 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat komt nergens vandaan. Dat is toch gewoon al zo.
Er vechten toch al noord-koreanen in chinees materieel? De enige reden waarom Rusland zo makkelijk door kan produceren, oorlog voeren en olie kan verkopen is omdat ze het Brics-verband als backbone hebben.
Refereer je qua materieel aan die golfkarretjes ofzo?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 00:00 schreef inslagenreuring het volgende:
Er vechten toch al noord-koreanen in chinees materieel?
Vanuit Duitsland, Polen en de balkan ook al dat soort berichten. Met soldaten beveiligen, een aanval op ons materiaal is een aanval op ons als land. Dus ook zodoende beschermen, geen risico nemen en aannemen dat ze bewapend zijn wanneer ze ongeoorloofd een terrein betreden.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 08:33 schreef Aether het volgende:
Pro-Palestinian activists in Belgium damage equipment bound for Ukraine
https://english.nv.ua/nat(...)kraine-50525278.html
Ja, en je vergeet het VK in deze opsomming.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:34 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Vanuit Duitsland, Polen en de balkan ook al dat soort berichten. Met soldaten beveiligen, een aanval op ons materiaal is een aanval op ons als land. Dus ook zodoende beschermen, geen risico nemen en aannemen dat ze bewapend zijn wanneer ze ongeoorloofd een terrein betreden.
Klopt ja, die vliegvelden waar o.a. Oekrainse piloten hun training volgen waren doelwit van "Palestine Action".quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:37 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en je vergeet het VK in deze opsomming.
Het zou me niks verbazen als er bij sommige van deze actiegroepen Rusland invloed zou hebben.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:39 schreef StateOfMind het volgende:
Dus dat pro-pallie tuig is ook pro-Rusland blijkbaar?![]()
Aanval op defensie materieel aanmerken als terreur en hard ingrijpen.
Zowel loony left als loony right:quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:39 schreef StateOfMind het volgende:
Dus dat pro-pallie tuig is ook pro-Rusland blijkbaar?![]()
Aanval op defensie materieel aanmerken als terreur en hard ingrijpen.
Wat een bullshit plaatje waarschijnlijk nergens op gebaseerd.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 14:59 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Zowel loony left als loony right:
[ afbeelding ]
ook 2 su 34s schijnbaarquote:Op zaterdag 28 juni 2025 15:44 schreef oheng het volgende:
Het is allang bekend dat rusland al decennialang de financier was van allerlei zogenaamde "vredesbewegingen".
Er zijn trouwens weer 3 helis geraakt op een vliegveld.
Bekijk deze YouTube-video
Hieronder volgt de discussie of dat 1 of 2 maanden productie is:
quote:’Duitsland blokkeert herstel pijpleiding Nord Stream voor gasimport uit Rusland’
AMSTERDAM - De Duitse regering onderzoekt hoe ze kan voorkomen dat de beschadigde Nord Stream-gaspijpleidingen ooit opnieuw in gebruik worden genomen.
In reactie op berichten dat Amerikaanse en Russische zakenlieden pogingen doen tot heractivering, overweegt Duitsland zijn investeringswetgeving aan te scherpen.
Dat blijkt uit interne correspondentie van het ministerie van Economische Zaken, ingezien door de Financial Times.
De wet zou dan eigendomsveranderingen binnen cruciale infrastructuur, zoals bij Nord Stream, ook kunnen blokkeren als het om bedrijven buiten de EU gaat.
De gaspijpleidingen, eigendom van een Zwitserse entiteit, raakten in 2022 beschadigd door explosies. Sindsdien liggen ze stil.
Maar onder huidige regels kan Berlijn dergelijke eigendomstransacties niet tegenhouden, tenzij er expliciet sprake is van een bedreiging voor de openbare orde of veiligheid.
'Herstel van pijpleiding'
De discussie werd aangewakkerd door berichten dat onder anderen de Amerikaanse investeerder Stephen Lynch plannen heeft om de pijpleiding deels opnieuw te activeren.
Hij werd volgens bronnen op 6 mei uitgenodigd voor een overleg op het Duitse ministerie.
Lynch zou ervan uitgaan dat Europa op termijn weer bereid zal zijn om Russisch gas te kopen.
Hij zou willen volstaan met herstel van slechts één pijpleiding.
Als je een beetje door de facade heen prikt is dat snel zichtbaar. Althans, niet dat het per definitie Rusland is, maar wel dat het georganiseerd en ondersteund is van buitenaf.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 14:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het zou me niks verbazen als er bij sommige van deze actiegroepen Rusland invloed zou hebben.
Mooi, wegwezen.quote:
Lekker hypocriet, ns2 was buiten Rusland vnl een Duits aangevoerd project. En nu doen ze net of dat niet zo was.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:07 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)usland/74495884.html
[..]
Hoe eerder Duitsland uit z'n bitch modus komt hoe beter.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:14 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Lekker hypocriet, ns2 was buiten Rusland vnl een Duits aangevoerd project. En nu doen ze net of dat niet zo was.
was een vergissingquote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:14 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Lekker hypocriet, ns2 was buiten Rusland vnl een Duits aangevoerd project. En nu doen ze net of dat niet zo was.
quote:De Duitse regering benadrukt in haar reactie aan parlementariërs van De Groenen dat er geen overleg op hoog niveau is geweest.
Wel wisselen ambtenaren regelmatig informatie uit met externe partijen, aldus het ministerie.
AfD wenst heropening
Binnen de EU streeft Duitsland naar een algeheel verbod op Nord Stream als onderdeel van het volgende sanctiepakket tegen Rusland.
Maar een akkoord hierover bleef deze week uit vanwege verzet van Slowakije.
beide gebeurt, ze steunen de anarchisten zowel als de facisten omdat het doel is; vernietigen van de liberale wereldorde.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:54 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Klopt ja, die vliegvelden waar o.a. Oekrainse piloten hun training volgen waren doelwit van "Palestine Action".
Wanneer je vervolgens ziet dat dat soort groepen gesponsord worden door communisten als Fergie Chambers die helemaal los gaan op Oekraïne.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan betwijfel ik of het een foutje is. Dit zijn groepjes Mikeytt's die bewust alles kapot proberen te maken zolang het resultaat maar is destabilisatie van het westen.
Zijn moedwillige acties van die groepen die nu de palestijnse slachtoffers misbruiken om hun grotere doel te dienen en sympathie te kweken bij de massa.
Toch grappig, aangezien slowakije niks te maken heeft met Nordstream.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
was een vergissing
geen gedoe met Ruzzia meer
niet te vertrouwen die Putinsen
De Groenen die willen wel , dat zijn ook ratten he
[..]
Ik denk dat je de pro-rus MAGAts niet te vreten moet willen geven.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat een bullshit plaatje waarschijnlijk nergens op gebaseerd.
Neem typisch Amerikaans rechts, dan ga je vrij ver in steun aan Israël maar Rusland wordt daar echt gehaat als commies.
Ach, dat was de inval in Polen van september 1939 ook. Toch houden de Russen bij hoog en laag vol dat WO2 voor hun pas in 1941 begon.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 16:14 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Lekker hypocriet, ns2 was buiten Rusland vnl een Duits aangevoerd project. En nu doen ze net of dat niet zo was.
Want als je pro-vrede bent ben je tuig?quote:Op zaterdag 28 juni 2025 12:39 schreef StateOfMind het volgende:
Dus dat pro-pallie tuig is ook pro-Rusland blijkbaar?![]()
Aanval op defensie materieel aanmerken als terreur en hard ingrijpen.
Als dat al gaat gebeuren is dat iets wat zich over langere tijd gaat afspelen.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 20:32 schreef Discombobulate het volgende:
Rusland is weer gigantisch de productie van raketten zoals Iskanders aan het opvoeren, nog veel meer dan de afgelopen tijd. Gaan ze instorten? Op zich heel interessant de komende maanden of de economie het gaat redden, maar ik verwacht niet dat het uit elkaar valt.
De pro vrede club is al een halve eeuw vooral anti-NAVO, anti-VS (hier en daar hebben ze een punt).quote:Op zaterdag 28 juni 2025 20:11 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Want als je pro-vrede bent ben je tuig?
En nee bijna niemand van de pro-vrede groep is pro-Rusland.
Maar anti-terroristen (oftewel anti-Hamas, anti-Israel en anti-Rusland)
Als je pro-Rusland bent (en anti-Oekraine) dan ben je niet bepaald pro-vrede.quote:Op zaterdag 28 juni 2025 20:11 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Want als je pro-vrede bent ben je tuig?
En nee bijna niemand van de pro-vrede groep is pro-Rusland.
Maar anti-terroristen (oftewel anti-Hamas, anti-Israel en anti-Rusland)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |