Ja. Maar dat gaat natuurlijk niks meer wordenquote:Op zondag 22 juni 2025 21:02 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Lijkt er op dat ze het toch willen fixen
Penske is het Ferrari van de Indycar. De clowns mag je er zelf bijdenkenquote:Op zondag 22 juni 2025 21:03 schreef King_Merc het volgende:
Newgarden heeft inderdaad een shitty season.. Penske over het algeheel..
Wat een onzinquote:Op zondag 22 juni 2025 21:04 schreef Zorro het volgende:
[..]
Penske is het Ferrari van de Indycar. De clowns mag je er zelf bijdenken
Jij vindt ze dit jaar briljant? Ik geef even de Indy500 als voorbeeld?quote:
Vorig jaar won Newgarden. Jaar ervoor ook..quote:Op zondag 22 juni 2025 21:05 schreef Zorro het volgende:
[..]
Jij vindt ze dit jaar briljant? Ik geef even de Indy500 als voorbeeld?
Hij staat niet meer op de pitplekquote:Op zondag 22 juni 2025 21:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom staat Josef op "pit'? Meende toch echt dat ik hem net gewoon zag rijden..
Ok, nu zelfs 'off'.quote:Op zondag 22 juni 2025 21:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
Waarom staat Josef op "pit'? Meende toch echt dat ik hem net gewoon zag rijden..
Daar doelde ik wel op. Dan had ik er dat misschien bij moeten vermelden.quote:Op zondag 22 juni 2025 21:06 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vorig jaar won Newgarden. Jaar ervoor ook..
En je had het niet over 'dit jaar'.
Hij is ergens veel tijd verloren, ja. Ging van een paar tienden naar een paar seconden, waarna hij zijn ronde afbrak.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 21:14 schreef Peterselieman het volgende:
Volgens de tijdwaarneming maakte Rinus richting het einde van de ronde een foutje? waardoor hij zo laag eindigde. De snelheid zat er op zich wel in
En ik ook van Josefquote:Op zondag 6 juli 2025 19:22 schreef Peterselieman het volgende:
Ben benieuwd hoe ver Rinus naar voren kan komen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |