Ja, oorlog.quote:
quote:Daarnaast die hele redenering kan 2 kanten op, Iran's proxies vallen Israel aan omdat ze continu met een genocide bezig zijn en Palestijnse gebieden innemen.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Palestine_relations En lees dit maar door: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Israel_relationsquote:The Islamic Republic of Iran officially recognises Palestine as a state. Ali Khamenei, the Supreme Leader of Iran, rejects a two-state solution and implies that Palestine is inseparable, while Iran's former President Mahmoud Ahmadinejad called for a free referendum for the entire Palestinian population, including Arab citizens of Israel, to determine the type of government in the future Palestinian State,[1] while reiterating that establishment of a Palestinian State alongside Israel would "never mean an endorsement of the Israeli occupation".[2]
Je zei net wel wat anders.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:31 schreef koffiekoekjes het volgende: [..] Ja die link zegt ook niks anders Tegen westers imperialisme, tegen Israel die alles inneemt
Dat is gewoon een illusie. Niemand aldaar heeft enige sympathie voor iran.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:32 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Bij een grote oorlog zal het niet bij proxies blijven, zeker niet als Iran er in slaagt er een religieuze oorlog van te maken ipv Israel/VS vs Iran.
Waarom zou Iran stoppen bij het bereiken van een 2 staten oorlog als Israel zelf dat ook niet wil(de).quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:33 schreef oblo het volgende:
[..]
Ja, oorlog.
[..]
[..]
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Palestine_relations En lees dit maar door: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Israel_relations
Irans positie is voor zo ver ik weet niet: “als Israel stopt met de Palestijnen aanvallen kunnen we vrienden zijn”, maar “de zionisten moeten van de kaart geveegd worden en alles moet worden teruggegeven aan de Palestijnen”. Denk jij wat anders? Heb je bronnen?
Alle religieuze vriendjes van Iran doen al mee.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is gewoon een illusie. Niemand aldaar heeft enige sympathie voor iran.
Ze hoeven geen sympathie te hebben voor Iran als de haat voor VS/Israel groter isquote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is gewoon een illusie. Niemand aldaar heeft enige sympathie voor iran.
Geen idee waar je het over hebt nu.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:35 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Waarom zou Iran stoppen bij het bereiken van een 2 staten oorlog als Israel zelf dat ook niet wil(de).
Dus Iran zou tevreden moeten zijn met 2 staten oplossing maar Israel mag lekker proberen alles en iedereen in Gaza, Westbank etc. dood te schieten?
Ze staan redelijk alleen, denk niet dat ze veel landen mee krijgen in een oorlog tegen VS.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:32 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Bij een grote oorlog zal het niet bij proxies blijven, zeker niet als Iran er in slaagt er een religieuze oorlog van te maken ipv Israel/VS vs Iran.
Iran positie is Israel moet van de kaart geveegd worden.quote:
Dat is een totaal verkeerde inschatting geweest. Een regime wijzig je nooit door een land te bombarderen. Een bevolking gaat juist meer achter de regering staan. Zelfs de Japanse keizer bleef in 1945 op de troon.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:15 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dit is wel zo, de inschatting was denk ik geweest dat het volk van Iran de macht zou grijpen na de eerste mokerslagen tegen het regime (Rising Lion), het verder bombarderen van militaire doelen heeft eigenlijk totaal geen zin meer omdat ze daarbij onvermijdelijk ook burgers treffen, ze kunnen beter alles wat ze hebben op de nucleaire doelen afschieten, desnoods met behulp van de Amerikanen met hun veel zwaardere munitie.
Bovendien helpt het feit dat er Iraanse rakketen door het schild heenkomen niet mee, het IDF zal hierbij in actie moeten komen tegen de lanceerlocaties, kwestie van tijd alvorens deze naast ziekenhuizen en kindercrèches komen te staan natuurlijk.
Wel beter dan die shit van jou hier lezen inderdaad, maar het blijft wel bullshit.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:38 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Jij kan denk ik beter bij het voetbal hangen. Misschien 2e plek vieren ofzo
Daarnaast zal een oorlog met Iran waarschijnlijk ook iets triggeren bij China wat betreft Taiwan. Als dan de chipindustrie ook op z'n gat ligt kunnen we een leuke komende 10 jaar tegemoet gaan.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:39 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat is een totaal verkeerde inschatting geweest. Een regime wijzig je nooit door een land te bombarderen. Een bevolking gaat juist meer achter de regering staan. Zelfs de Japanse keizer bleef in 1945 op de troon.
Israël raakt straks door zijn munitie heen. Als de VS nu verder gaat ingrijpen, dan is Trump alle geloofwaardigheid kwijt. Als Trump een te zware bom gaat gooien op Iran, dan is uiteindelijk Oekraïne de klos. De Russen hoeven zich dan ook niet meer in te houden met nucleaire wapens.
Adios vriendquote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wel beter dan die shit van jou hier lezen inderdaad, maar het blijft wel bullshit.
Eerst maar eens deze zomer zonder kleerscheuren doorkomen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:40 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Daarnaast zal een oorlog met Iran waarschijnlijk ook iets triggeren bij China wat betreft Taiwan. Als dan de chipindustrie ook op z'n gat ligt kunnen we een leuke komende 10 jaar tegemoet gaan.
Maar dat is toch niet anti-joods. Joods zijn is toch niet hetzelfde als zionist zijn?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:33 schreef oblo het volgende:
[..]
Ja, oorlog.
[..]
[..]
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Palestine_relations En lees dit maar door: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Israel_relations
Irans positie is voor zo ver ik weet niet: “als Israel stopt met de Palestijnen aanvallen kunnen we vrienden zijn”, maar “de zionisten moeten van de kaart geveegd worden en alles moet worden teruggegeven aan de Palestijnen”. Denk jij wat anders? Heb je bronnen?
Ook daar heb ik meer verstand van.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:41 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Adios vriendGa jij je maar bezig houden met de opstelling ofzo
Banden tussen Turkije en Armenië is trouwens wel aan de beterende hand, dat is wel een win, de rest gaat naar de klote.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:41 schreef Perrin het volgende:
[..]
Eerst maar eens deze zomer zonder kleerscheuren doorkomen.
Ja Turkije zit daar lekker terwijl iedereen om hen heen elkaar in de haren vliegt.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:42 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Banden tussen Turkije en Armenië is trouwens wel aan de beterende hand, dat is wel een win, de rest gaat naar de klote.
Toch nog ergens een stuk positiviteit
Beiden vind ik niet legitiem. Zou wat zijn. Kunnen we dan ook zeggen dat het legitiem is als Gaza van de kaart geveegd moet worden omdat de machthebbers daar Israel van de kaart willen vegen?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:37 schreef koffiekoekjes het volgende:
[..]
Iran positie is Israel moet van de kaart geveegd worden.
Israels positie is Palestijnen moeten van de kaart geveegd worden.
Als de één legitiem is, is de andere dat ook.
Misschien hopen de Koerden ook op een kansje.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:44 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja Turkije zit daar lekker terwijl iedereen om hen heen elkaar in de haren vliegt.
Had makkelijk zo kunnen lopen, zie de massale Iraanse opstanden in 2022, de verhalen van Iraanse vluchtelingen en het feit dat dit niet zomaar bombarderen was maar een chirurgisch bediende scalpel om de militaire machtshebbers en nucleaire wetenschappers uit te schakelen, de kapitale fout achteraf is dat ze het niet aangedurfd hebben om de klerikale macht ook rechtstreeks uit te schakelen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:39 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat is een totaal verkeerde inschatting geweest. Een regime wijzig je nooit door een land te bombarderen. Een bevolking gaat juist meer achter de regering staan. Zelfs de Japanse keizer bleef in 1945 op de troon.
Israël raakt straks door zijn munitie heen. Als de VS nu verder gaat ingrijpen, dan is Trump alle geloofwaardigheid kwijt. Als Trump een te zware bom gaat gooien op Iran, dan is uiteindelijk Oekraïne de klos. De Russen hoeven zich dan ook niet meer in te houden met nucleaire wapens.
Die krijgen straks vast Noord-West Iran.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Misschien hopen de Koerden ook op een kansje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |