Daarmee maak je je natuurlijk ook niet populair in de vriendengroep.quote:Op maandag 23 juni 2025 20:57 schreef sp3c het volgende:
Ze zijn niet ineens verdwenen uit de kroeg, ze protesteren omdat er ineens champagne en extra bitterballen bestelt worden op de gezamelijke rekening
schien moeten de grote jongens gewoon onderling een dealtje maken zonder iedereen mee te laten betalenquote:Op dinsdag 24 juni 2025 10:20 schreef Perrin het volgende:
[..]
Daarmee maak je je natuurlijk ook niet populair in de vriendengroep.
Misschien moeten ze met zijn drietjes gezellig naar de goedkope shoarmatent gaan ipv met de grote jongens in de sjieke uitspanning hangen.
Rutte wordt effectief onder de bus geflikkerd door Trump. Waarom eigenlijk? Nog niet tevreden met de 5%? Niet genoeg veren in zijn reet wat betreft Iran? Ik begrijp het niet helemaal in deze.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 16:45 schreef Harvest89 het volgende:
Lach me kapot om dit smsje:
[ afbeelding ]
Waar?quote:Op dinsdag 24 juni 2025 16:46 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Rutte wordt effectief onder de bus geflikkerd door Trump.
Omdat dit de konteetpraktijken van Rutte bevestigd.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 17:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Waar?
Volgens mij is Trump overal lovend over Rutte.
Dit is Trump zijn manier om te laten zien hoe blij hij is met Rutte.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 18:02 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Omdat dit de konteetpraktijken van Rutte bevestigd.
Het lot van de NAVO (en daarmee van onze veiligheid) hangt vrij letterlijk van zijn diplomatieke vaardigheden af.quote:Op dinsdag 24 juni 2025 18:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dit is Trump zijn manier om te laten zien hoe blij hij is met Rutte.
En ja, Rutte slijmt. Maar dat is ook exact wat je bij Trump moet doen, zo moet je met hem om gaan.
En iedereen weet dat Rutte dit doet. Sterker, omdat hij dit kan heeft hij deze functie. Er is dus ook niets om voor te schamem.
niet echt maar de Amerikanen tevreden houden is een beetje de taak van de secretaris generaal natuurlijk dus daar is op zich niets mis meequote:Op dinsdag 24 juni 2025 18:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
Het lot van de NAVO (en daarmee van onze veiligheid) hangt vrij letterlijk van zijn diplomatieke vaardigheden af.
Het idee is juist dat we van die pakweg 230 miljard in het jaar een Europese defensieindustrie oprichten.quote:Op woensdag 25 juni 2025 18:04 schreef spapaars het volgende:
Trump weer op de terugweg.
5%, dus miljarden meer voor de Amerikaanse wapenindustrie.
Ik vind het nog steeds een hoog gedoe voor een vergadering van uiteindelijk iets meer dan 2 uur, maar goed. Het was wel goed geregeld en Nederland stond er heel goed op. Alleen dat onderonsje met Wilders en Trump had niet gehoeven, maar zal buiten Nederland niemand bereiken.quote:Op woensdag 25 juni 2025 19:07 schreef capricia het volgende:
Alleen maar heel goed gedaan van NL. Ons koninklijk huis, Mark Rutte, Schoof.
Ik vind dat we echt wel boven ons gewicht uitsteken als land.![]()
kan al niet meer want we hebben sindsdien de MQ9 Reaper gekochtquote:Op woensdag 25 juni 2025 18:58 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het idee is juist dat we van die pakweg 230 miljard in het jaar een Europese defensieindustrie oprichten.
Best kans dat dit akkoord er voor zorgt dat de F35 het laatste Amerikaanse vliegtuig is dat aan EU landen wordt verkocht.
Ik ben ook altijd wel benieuwd hoe de buitenlandse (serieuze) pers hier over schrijft.quote:Op woensdag 25 juni 2025 20:39 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik vind het nog steeds een hoog gedoe voor een vergadering van uiteindelijk iets meer dan 2 uur, maar goed. Het was wel goed geregeld en Nederland stond er heel goed op. Alleen dat onderonsje met Wilders en Trump had niet gehoeven, maar zal buiten Nederland niemand bereiken.
Integendeel.quote:
quote:Op woensdag 25 juni 2025 19:07 schreef capricia het volgende:
Alleen maar heel goed gedaan van NL. Ons koninklijk huis, Mark Rutte, Schoof.
Ik vind dat we echt wel boven ons gewicht uitsteken als land.![]()
En ook een heel partner-programma ook hè. Het is misschien niet het eerste waar je aan denkt, maar echt wouw, goed geregeld.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |