Vind ik niet. Ik heb geen zin om een hele avond dat te kijken en er dan geen ruimte is om wat anders te kijkenquote:Op woensdag 18 juni 2025 20:31 schreef Whuzz het volgende:
[..]
huh? Is een betere tijd toch? Geen conflict meer met eten of de laatste klusjes.
Hangt er een beetje vanaf.quote:Op woensdag 18 juni 2025 20:30 schreef Dotteke het volgende:
Wel jammer dat het naar 20 uur gaat en anderhalf uur gaat duren. Weet niet of ik het dan nog ga kijken
Dat mag, maar is absoluut niet nodig!quote:Op woensdag 18 juni 2025 20:15 schreef greysbones het volgende:
mag ik zeggen dat de algemene kennis best laag is
quote:Op woensdag 18 juni 2025 20:06 schreef 5thencounter het volgende:
Iets nieuws?Erik gaat alles uit EJVJL weer in herhaling uitvoeren
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Ik begin een beetje warm te lopen over Seymona, die zou nog wel eens voor vuurwerk kunnen zorgen. Pluspunt één dat ze al dat ze niet met dat stompzinnige gedoe wilde mee doen met dat Shark shark tijdens het eten.quote:Op woensdag 18 juni 2025 21:50 schreef KinKiJan het volgende:
Ze geeft er een hoop gezeik over, maar nu na Joey ook Geert op z'n bakkes ging zou ik het toch erg grappig vinden als Seymona de eerste de beste keer meteen de volle 250 pakt
Team Seymona shark sharkquote:Op woensdag 18 juni 2025 22:05 schreef freaky40 het volgende:
Ja ik begin ook team Seymona te worden eigenlijk. Laat het er maar een keer doen. Die 3 haantjes moet even de mond gesnoerd worden.
quote:
Ik vind het stoer dat ze haar mond open trekt, dat neerbuigende gedrag van die andere drie is tenenkrommend.quote:Op woensdag 18 juni 2025 22:27 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ze kijkt van zichzelf al niet zo vrolijk, dan helpen die rolgordijnen wimpers ook niet echt, maar je zag vandaag dat ze inderdaad wel vrolijker kán kijken. Ze mag van mij sowieso nog wel even blijven, op voorwaarde dat ze dus wat vrolijker gaat kijken en niet zo veel over alles doorzeurt. Want waar in vrolijkheid haar wimpers niet helpen, helpt het Limburgse accent nooit als iemand zeurt
Ja met dit soort beelden snap ik dat het bij jou vanaf hangtquote:Op woensdag 18 juni 2025 21:02 schreef spapaars het volgende:
[..]
Hangt er een beetje vanaf.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 18 juni 2025 23:03 schreef freaky40 het volgende:
Vond het wel mooi dat Robert Roma even op haar plaats zetten. Het sudderde na dat gesprek in de uitzending van gisteren met Maudy waar ze het over Roma hadden, blijkbaar nog even door en dat kwam er uit in deze aflevering.
Ooit was dezelfde uitzendingquote:Op donderdag 19 juni 2025 09:20 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
Robert die ooit weigerde te buikdansen
was uit zijn comfortzone
over hypocriet gesproken
Tja voor de een is batsen op TV, geschooi om een tong of soppen bij vleeskluivers nou eenmaal comfortabeler dan een of ander dom dansje opvoerenquote:Op woensdag 18 juni 2025 23:03 schreef freaky40 het volgende:
Vond het wel mooi dat Robert Roma even op haar plaats zetten. Het sudderde na dat gesprek in de uitzending van gisteren met Maudy waar ze het over Roma hadden, blijkbaar nog even door en dat kwam er uit in deze aflevering.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |