Ik zal je even uit je droom halen, net zoals grote taxi centrales zal ook Cybercab medewerkers hebben die de auto's beheren, controleert en indien noodzakelijk assistentie verlenen aan de passagiers.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Als ze het voor elkaar krijgen een app te maken waarmee je via je telefoon je auto over kunt nemen, kunnen ze de eigenaar aanstellen als veiligheidschauffeur en is het altijd diens schuld als het fout gaat. Je wordt dan geacht mee te kijken als er iemand jouw auto gebruikt als taxi.
Het moeilijkste is dan om dat in te voeren zonder de schijn te wekken dat die auto toch niet helemaal zelfstandig kan rijden. Dus misschien kunnen ze dat gaan promoten als een diagnostische app, waarmee je mee kunt kijken als je auto er zonder jouw vandoor is, met dan ook ergens een knopje om de besturing over te nemen.
Ah, ze hebben ook een knop om de pechhulp te bellen als je geen telefoon bij je hebt? Ja, dat kan wel eens handig zijn. Zit er ook een noodrem in? Gaan ze ook tussen de ritten door de auto (indien nodig) reinigen en/of opladen? Hoeveel kost zo'n abonnement per maand?quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:17 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ik zal je even uit je droom halen, net zoals grote taxi centrales zal ook Cybercab medewerkers hebben die de auto's beheren, controleert en indien noodzakelijk assistentie verlenen aan de passagiers.
Er zal altijd een hulp knop inzitten of dat je direct met een Tesla medewerker kan spreken. Verder is het rijden natuurlijk wel gewoon autonoom.
Maar stel je voor er is een ongeluk gebeurd op de snelweg, achter je staat een dikke file van 300 auto's en je kan er niet langs omdat er 3 auto's total loss voor je staan.
Dan moet je gewoon hulp kunnen vragen aan de taxi service, welke service dit ook is. Waymo/Cybercab of welke toekomstig bedrijf hierin stapt. Je wil ter alle tijde controle over de wagens.
Zo ver ik weet is een digitalisatie helemaal niet nodig met FSD.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:23 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, ze hebben ook een knop om de pechhulp te bellen als je geen telefoon bij je hebt? Ja, dat kan wel eens handig zijn. Zit er ook een noodrem in? Gaan ze ook tussen de ritten door de auto (indien nodig) reinigen en/of opladen? Hoeveel kost zo'n abonnement per maand?
Edit: dus je zou dat ook bij Waymo kunnen doen, als die dat aan zouden bieden? Ja, dat klinkt logisch, want die doen tenslotte al jaren hetzelfde.
Komen ze dan ook heel Nederland digitaliseren?
Maar dan heeft zo'n alarmcentrale, met medewerkers die stand-by zitten om in te grijpen ook geen nut.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:49 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Zo ver ik weet is een digitalisatie helemaal niet nodig met FSD.
Meerdere filmpjes van FSD in de jungle op hele enge wegen.
Bekijk deze YouTube-video
Tesla FSD doesn't go easy on me in the jungle. I go crazy, it goes crazier. | Tesla FSD in China
Ze testen zoals je ziet al supervised in de wereld, het systeem leert en blijft maar leren. Zonder enige digitalisatie van steden.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:58 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Maar dan heeft zo'n alarmcentrale, met medewerkers die stand-by zitten om in te grijpen ook geen nut.
Dan moeten ze natuurlijk wel eerst een test opzetten met alleen FSD zonder toezicht, om te laten zien dat het werkt. Want dat doen ze nu niet. En dan moeten ze een locatie vinden waar ze dat mogen doen. Ze doen nu een test binnen een gedigitaliseerde omgeving, rijden niet op de gevaarlijke punten en er zitten medewerkers mee te kijken. Daar kun je ze dan een vergunning voor geven, als er geen ongelukken gebeuren. Niet om zomaar te gaan doen waar ze zin in hebben.
Dat laatste weet je niet.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nogmaals: het gaat niet om kritiek, het gaat om het feit dat jij alleen maar hoogst onbetrouwbare bronnen hebt. Beetje als een discussie met iemand die zijn bronnen over klimaatverandering haalt van echte klimaatontkenners.
Niet serieus te nemen en duidelijk bedoeld om te trollen.
En Tesla start met de beperkingen van Waymo, maar voor Tesla is het het begin. Bij Waymo is het al het maximale. Weet je zelf ook wel.
Dat spreekt elkaar tegen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 00:20 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ze testen zoals je ziet al supervised in de wereld, het systeem leert en blijft maar leren. Zonder enige digitalisatie van steden.
Zo heeft mijn BMW verkeersbord herkenning maar die laat ook niet altijd de juiste snelheid zien, ook bijvoorbeeld na 19:00 niet.
Tesla zal hen neural netwerk gebruiken om adaptief de snelheiden aan te passen, uiteindelijk worden ze de beste bestuurders ter wereld.
Een cybercab zal altijd ondersteuning hebben of een alarmknop ja, stel je voor dat iemand een hartaanval krijgt in een Cybercab of andere autonome dienst. Als hij een lekke band krijgt dan detecteert hij dit waarschijnlijk maar lijkt mij handig dat iemand je kan ondersteunen en gerust stellen dat een gloednieuwe Cybercab al onderweg is om je rit te vervolgen.
En ja ze hebben al schoonmaak robots voor intereur, volgens mij heb ik die op pagina 10 gepost. Ook draadloze systemen waar een Cybercab kan heenrijden als hij low on charge is.
Als Waymo continue scans moet hebben om normaal te kunnen functioneren dan snap ik dat er weinig animo is om hierin te investeren.
Dat inderdaad.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 23:58 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Maar dan heeft zo'n alarmcentrale, met medewerkers die stand-by zitten om in te grijpen ook geen nut.
Dan moeten ze natuurlijk wel eerst een test opzetten met alleen FSD zonder toezicht, om te laten zien dat het werkt. Want dat doen ze nu niet. En dan moeten ze een locatie vinden waar ze dat mogen doen. Ze doen nu een test binnen een gedigitaliseerde omgeving, rijden niet op de gevaarlijke punten en er zitten medewerkers mee te kijken. Daar kun je ze dan een vergunning voor geven, als er geen ongelukken gebeuren. Niet om zomaar te gaan doen waar ze zin in hebben.
Oh, ja, die ging toen niet over de kop.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:49 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Goh, weer een van de gekende Tesla haters die keer op keer op keer fake news verspreid (waaronder die Tesla die over de kop ging, weet je nog).
Dat is geen Tesla he.quote:Op dinsdag 17 juni 2025 22:28 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Denk je toen al die Boeing 737 Maxjes naar beneden vielen er geen kritiek was?
En die doden zijn een pluspunt?quote:maar ondertussen stapt iedereen in die kisten.Totaal 350 doden.
Nee hoor. De bronnen waarmee jij komt zijn allemaal gekende Tesla haters.quote:Op woensdag 18 juni 2025 05:47 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat laatste weet je niet.
Verder is bij jou een bron automatisch onbetrouwbaar als die kritisch is tegen Tesla.
Je beperkt dat niet tot mij of Frank, eenieder die hier iets kritisch post krijgt met jou te maken.
Je weet donders goed dat de crux is dat jij beweerde dat het FSD was die de auto de berm in stuurde, terwijl kort daarna bewezen is dat het de bestuurder zelf was die dat deed.quote:Op woensdag 18 juni 2025 06:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Oh, ja, die ging toen niet over de kop.
Dat is ook zo.
Zijn alle mensen die kritisch naar Tesla kijken nu haters? Zijn alle mensen die Tesla en Musk niet verafgoden nu haters? Of is het verschil tussen aanbidden en een objectieve blik gewoon erg groot?quote:Op woensdag 18 juni 2025 08:42 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee hoor. De bronnen waarmee jij komt zijn allemaal gekende Tesla haters.
Jij noemt het kritiek, maar feitelijk zijn het leugens die verspreid worden.
En dan is het van tweeën een: ofwel jij bent zo dom dat je steeds maar weer in die opzichtige leugens trapt (zoals dat Tesla veroordeeld zou zijn tot een schadevergoeding van een half miljard binnen enkele weken na het ongeval, wat gewoonweg niet kan), ofwel je weet best dat het leugens zijn, maar je plaatst ze toch.
Voor iemand die denkt slim te zijn, zijn dit wel hele domme vragen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:15 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Zijn alle mensen die kritisch naar Tesla kijken nu haters? Zijn alle mensen die Tesla en Musk niet verafgoden nu haters? Of is het verschil tussen aanbidden en een objectieve blik gewoon erg groot?
Ah, vragen stellen is dom en alleen de aanbidders zien de Waarheid. Die hebben het licht gezien.quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:19 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Voor iemand die denkt slim te zijn, zijn dit wel hele domme vragen.
Overigens, het zijn per definitie hele domme vragen.
Het is voor de inhoud niet zo relevant of het Tesla haters zijn. Alleen als je steevast bij dit soort bronnen shopt, dan ben je niet geïnteresseerd in de waarheid. Net zo goed als dat je iemand over klimaatverandering niet serieus kan nemen als die alleen maar shopt bij klimaatontkenners en alle andere bronnen links laat liggen.
Doden vallen overal, van op het werk tot aan de vaccinatiestraat. Of foutjes in ziekenhuizen.quote:Op woensdag 18 juni 2025 06:28 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is geen Tesla he.
Dus dan heb je geen Vem of Beardman die zich haasten om het ongeval te bagatelliseren en Boeing vrij te pleiten, en de nieuwsbronnen de grond in te stampen.
[..]
En die doden zijn een pluspunt?
quote:Relevante informatie over arbeidsomstandigheden bij BYD
Brazilië: Slavernijachtige omstandigheden op bouwplaats (2024)
In december 2024 meldden Braziliaanse autoriteiten dat 163 Chinese bouwvakkers werden gered uit "slavernijachtige omstandigheden" op een bouwplaats van een BYD-fabriek in Camaçari, Brazilië. De arbeiders, ingehuurd door aannemer Jinjiang Construction Brazil, werkten onder vernederende omstandigheden, waaronder:
Sanitaire problemen: Slechts één toilet per 31 werknemers, wat leidde tot lange wachttijden en onmenselijke situaties (werknemers moesten om 4 uur 's ochtends opstaan om naar het toilet te kunnen).
Inbeslagname van paspoorten: Jinjiang Construction confisqueerde de paspoorten van de arbeiders, waardoor hun bewegingsvrijheid werd beperkt.
Looninhouding: 60% van het salaris werd ingehouden, en arbeiders die ontslag namen, moesten hun reis- en retourtickets zelf betalen.
Definitie van slavernijachtige omstandigheden: Volgens de Braziliaanse wet omvatten deze omstandigheden gedwongen arbeid, uitputtende werkuren, vernederende omstandigheden en beperking van bewegingsvrijheid.
Dus, hoe meer doden, hoe veiliger? En hoe zit het met al die aangereden overige verkeersgebruikers? Waar gehakt wordt, vallen spaanders?quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Doden vallen overal, van op het werk tot aan de vaccinatiestraat. Of foutjes in ziekenhuizen.
Daarom is alles ook zo veilig geworden, door OSHA en andere veiligheidsinspecties.
Daarom zal Tesla's FSD ook het veiligste vervoermiddel ter wereld worden.
Het klinkt misschien gek, maar je kunt tegen zowel de uitwassen van Tesla als BYD zijn. Het 1 sluit het ander niet uit.quote:Bij jouw geliefde chineze automarkers hebben ze netten om de fabrieken zodat ze niet zelfmoord plegen of dit soort zaken:
[..]
Nee, domme vragen stellen is dom.quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:26 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, vragen stellen is dom en alleen de aanbidders zien de Waarheid. Die hebben het licht gezien.
Uiteraard, niemand kan kritiek hebben op Musk zijn goddelijke creaties.quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:15 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Zijn alle mensen die kritisch naar Tesla kijken nu haters? Zijn alle mensen die Tesla en Musk niet verafgoden nu haters?
Dat inderdaad.quote:Of is het verschil tussen aanbidden en een objectieve blik gewoon erg groot?
Alles ter glorie van de fabrikant hè.quote:Op woensdag 18 juni 2025 09:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Doden vallen overal, van op het werk tot aan de vaccinatiestraat. Of foutjes in ziekenhuizen.
Daarom is alles ook zo veilig geworden, door OSHA en andere veiligheidsinspecties.
Daarom zal Tesla's FSD ook het veiligste vervoermiddel ter wereld worden.
Bij jouw geliefde chineze automarkers hebben ze netten om de fabrieken zodat ze niet zelfmoord plegen of dit soort zaken:
[..]
Paar dagen geleden heb ik nog een kritisch verhaal over Musk geplaatst (post #153).quote:Op woensdag 18 juni 2025 12:26 schreef Wantie het volgende:
[..]
Uiteraard, niemand kan kritiek hebben op Musk zijn goddelijke creaties.
Zoals gezegd. Dit is geen objectief topic, al niet vanaf het begin,dit is gewoon een topic met een agenda.quote:Op woensdag 18 juni 2025 12:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Paar dagen geleden heb ik nog een kritisch verhaal over Musk geplaatst (post #153).
Als jij en Frank nu eens gewoon het bij de feiten houden, dan zou dit onderwerp gewoon interessant kunnen zijn. Nu trekken jullie het onderwerp continue in een moddergevecht. Waarschijnlijk omdat jullie daar in het voordeel zijn, maar geloof mij nou maar: er valt niets te winnen met een discussie op het internet.
Jullie verhalen over hoe gevaarlijk FSD is worden niet gestaafd met feiten en de data die wel beschikbaar is wijst op het tegendeel. Daar kun je lang en breed over lullen, maar dat verandert niets.
Net zo goed als al het gelul over dat Tesla in zwaar weer zit gewoonweg niet klopt, laat staan dat het komt doordat Musk zich bemoeid heeft met de politiek in de VS.
Back to reality.
Feit is dat de nieuwste model Y met FSD niet stopt bij een schoolbus die het stopteken voert.quote:Op woensdag 18 juni 2025 12:40 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Paar dagen geleden heb ik nog een kritisch verhaal over Musk geplaatst (post #153).
Als jij en Frank nu eens gewoon het bij de feiten houden, dan zou dit onderwerp gewoon interessant kunnen zijn. Nu trekken jullie het onderwerp continue in een moddergevecht. Waarschijnlijk omdat jullie daar in het voordeel zijn, maar geloof mij nou maar: er valt niets te winnen met een discussie op het internet.
Jullie verhalen over hoe gevaarlijk FSD is worden niet gestaafd met feiten en de data die wel beschikbaar is wijst op het tegendeel. Daar kun je lang en breed over lullen, maar dat verandert niets.
Net zo goed als al het gelul over dat Tesla in zwaar weer zit gewoonweg niet klopt, laat staan dat het komt doordat Musk zich bemoeid heeft met de politiek in de VS.
Back to reality.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |