Wat is er met Wynia?quote:Op dinsdag 10 juni 2025 20:12 schreef Hexagon het volgende:
Ja als Syp Wynia hem geweldig vind moet er wel iets niet kloppen aan die man.
Daar heb je vast voorbeelden van?quote:Op vrijdag 13 juni 2025 19:27 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Oude verzuurde man die geregeld een loopje neemt met de waarheid.
Heel Wynia's week, lijkt me. Voorbeelden genoeg.quote:
quote:Hij gaat het doen: dossiervreter Diederik Boomsma doet gooi naar lijsttrekkerschap NSC
Den Haag-
Sinds het vertrek van Pieter Omtzigt als partijleider kriebelde het al bij Kamerlid Diederik Boomsma (46).
Vrijdag hakte de rechts georiënteerde Amsterdammer de knoop door.
Hij meldde hij zich bij het partijbestuur aan als kandidaat-lijsttrekker. ,,
Ik wil nu eindelijk de oplossingen gaan brengen waar Nederland naar snakt."
2 uur geleden
Hij ziet zichzelf als sociaal conservatief, een man van de inhoud, net als Pieter Omtzigt.
En doodzonde zou hij het vinden als NSC, nu de hoofdoprichter wegens overspannenheid een stap terug heeft gedaan, van het politieke strijdtoneel zou verdwijnen. ,,
We zijn nog niet klaar."
Diederik Boomsma stond in Amsterdam bekend als luis in de pels
Boomsma startte, net als veel andere NSC'ers, bij het CDA.
In de Amsterdamse gemeenteraad stond hij bekend als een luis in de pels van het door rood en groen gedomineerde stadscollege.
Toen hij het boek van Pieter Omtzigt las, '
Een nieuw sociaal contract', werd hij gegrepen. ,,
Ik zag een analyse die nu echt eens dieper gaat.
Het boek gaf handvatten om Nederland echt te gaan veranderen."
Niets aan de hand dus. @Hexagon bijdeze kaltgestelt.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 17:22 schreef PotjeSambal het volgende:
[..]
Zure oude man, had zo een FOK!account kunnen hebben
Volgens mij is er ruimte in Nederland voor een sociaal conservatieve partij. Als hij dat verhaal weet te verkopen, dan kan hij misschien stemmen wegsnoepen bij de PVV.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 20:50 schreef michaelmoore het volgende:
Hij gaat het doen
https://www.telegraaf.nl/(...)ap-nsc/71854768.html
[..]
Hij verspreid onzin over rechters bijvoorbeeldquote:
ze zullen zeker capabele ministers kunnen en willen leverenquote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:34 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Volgens mij is er ruimte in Nederland voor een sociaal conservatieve partij. Als hij dat verhaal weet te verkopen, dan kan hij misschien stemmen wegsnoepen bij de PVV.
Hun ministers hebben het goedgedaan, zeker voor een piepjonge partij zonder bestuurlijke ervaring.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:38 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ze zullen zeker capabele ministers kunnen en willen leveren
Daarom zal men NSC zeker in een te vormen coalitie willen opnemenquote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:43 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Hun ministers hebben het goedgedaan, zeker voor een piepjonge partij zonder bestuurlijke ervaring.
Onzin, je lijkt Frank Lammers wel. En door.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:34 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hij verspreid onzin over rechters bijvoorbeeld
https://www.wyniasweek.nl(...)ngen-onvermijdelijk/
Met 1 tot als ze extreem geluk hebben 4 of 5 zetels in de Tweede Kamer en 0 zetels in de Eerste Kamer? Nee, dan ben je geen coalitiemateriaal en dat moeten ze zelf niet eens willen. Eerst maar eens de partij opstarten en dan langzaam misschien groeien, deze hele extreem valse start die ze hebben gemaakt de afgelopen 2 jaar moet eerst vergeten worden.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Daarom zal men NSC zeker in een te vormen coalitie willen opnemen
quote:Op woensdag 11 juni 2025 06:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
NSC kan de ruimte die de Pvda achterliet gaan vullen
Partijen op rechts hebben we natuurlijk nog niet genoeg.quote:Op zaterdag 14 juni 2025 08:34 schreef Hanca het volgende:
Met Boomsma zou NSC trouwens wel definitief het midden verlaten. De linkerflank wordt gedag gezegd. Als je een partijleider hebt die alle uitgeprocedeerde asielzoekers een enkelband wil geven, hoor je toch echt in de categorie boosrechts en valt niet mee samen te werken. Hij lijkt meer een concurrent van JA21 te worden dan van het CDA, hij staat dus enorm ver van de PvdA waar NSC vorige keer nog wel aan het vissen was.
Ja, uit de Telegraaf: https://www.telegraaf.nl/(...)ysteem/67086262.htmlquote:
niet voor de libelle of de Volkskrant , en terechtquote:Op zaterdag 14 juni 2025 10:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, uit de Telegraaf: https://www.telegraaf.nl/(...)ysteem/67086262.html
Trouwens de enige krant waar Boomsma interviews aan heeft gegeven, voor zover ik kan vinden.
En het zijn er al meerdere.
Omtzigt sprak vooral met Tubantia/AD en de Trouw.
Deze verschuiving zegt natuurlijk ook gewoon veel, met Boomsma gaat NSC voor het Telegraafpubliek en niet meer voor het midden.
https://www.telegraaf.nl/(...)worden/71922831.htmlquote:Nicolien van Vroonhoven wil geen lijsttrekker van NSC worden
Den Haag- Nicolien van Vroonhoven wil niet de lijsttrekker worden van NSC, schrijft zij op X.
Ze blijft voorlopig wel in de Tweede Kamer.
https://www.telegraaf.nl/(...)-vanaf/71922831.htmlquote:Op zaterdag 14 juni 2025 22:55 schreef Hanca het volgende:
Ah, in elk geval ook een fatsoenlijkere kandidaat: https://www.ad.nl/politie(...)en-van-nsc~ae75b012/
https://www.nd.nl/varia/v(...)sttrekker-nsc-worden
Van Hijum, is al vice-premier, die zal het dan wel worden. Er komt geen verkiezing, want democratie in de partij is maar eng.
quote:Gegadigden hebben tot en met zaterdagnacht om zich te kandideren voor het lijsttrekkerschap.
Van Hijum heeft zaterdagavond laten weten geïnteresseerd te zijn.
Hij geldt als een vertrouweling van Omtzigt. Eerder was hij Kamerlid en gedeputeerde voor het CDA.
Kamerlid Diederik Boomsma doet ook een gooi naar het lijsttrekkerschap van NSC.
Hij was eerder fractievoorzitter van het CDA in de Amsterdamse gemeenteraad.
Boomsma wil met NSC een ,,sociaal-conservatieve koers" gaan varen, meldde hij eerder op X.
Hij gaat het doen: dossiervreter Diederik Boomsma doet gooi naar lijsttrekkerschap NSC
Boomsma wil bij NSC in de voetsporen treden van Omtzigt.
Het is nog niet bekend of andere kandidaten zich hebben gemeld.
NSC opende eerder deze week de vacature voor het lijsttrekkerschap.
De partij zoekt een ,,charismatische en inspirerende leider" die ,,communicatief ijzersterk" is.
Dinsdag maakt het partijbestuur van NSC bekend wie het voordraagt als lijsttrekker.
Daarna hebben tegenkandidaten nog een week om zich te melden.
Er komt geen stemming, het bestuur besluit. En Van Hijum hoort bij de oprichters van de partij, hij schreef het verkiezingsprogramma.quote:Op zondag 15 juni 2025 00:13 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)-vanaf/71922831.html
Ik denk dat Boomsma het gaat worden
maar er zal wel een echte stemming zijn , geen Noord Koreaanse
Ook geen 49 tegen 51
[..]
Wel tamelijk dom nu die Boomsma er is die duidelijk ambities heeft, en toch zeker een serieus te nemen kandidaat is.quote:Op zondag 15 juni 2025 05:53 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er komt geen stemming, het bestuur besluit. En Van Hijum hoort bij de oprichters van de partij, hij schreef het verkiezingsprogramma.
Boosrechtsquote:Op zaterdag 14 juni 2025 08:34 schreef Hanca het volgende:
Met Boomsma zou NSC trouwens wel definitief het midden verlaten. De linkerflank wordt gedag gezegd. Als je een partijleider hebt die alle uitgeprocedeerde asielzoekers een enkelband wil geven, hoor je toch echt in de categorie boosrechts en valt niet mee samen te werken. Hij lijkt meer een concurrent van JA21 te worden dan van het CDA, hij staat dus enorm ver van de PvdA waar NSC vorige keer nog wel aan het vissen was.
NU zijn de meeste oud pvda kiezers naar de PVV gegaan , dus dan is NSC meer een soort van thuiskomenquote:Op zaterdag 14 juni 2025 08:34 schreef Hanca het volgende:
Met Boomsma zou NSC trouwens wel definitief het midden verlaten. De linkerflank wordt gedag gezegd. Als je een partijleider hebt die alle uitgeprocedeerde asielzoekers een enkelband wil geven, hoor je toch echt in de categorie boosrechts en valt niet mee samen te werken. Hij lijkt meer een concurrent van JA21 te worden dan van het CDA, hij staat dus enorm ver van de PvdA waar NSC vorige keer nog wel aan het vissen was.
Dat klopt niet. Van de 29 zetels die de PvdA in 2017 verloor gingen er nog geen 2 naar de PVV.quote:Op zondag 15 juni 2025 09:00 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
NU zijn de meeste oud pvda kiezers naar de PVV gegaan
Van Hijum is gewoon de nr 6 van de vorige lijst, de huidige vice-premier, schrijver van het verkiezingsprogramma en medeoprichter van de partij. Tegenover de vorige nr 21 van de lijst die na de verkiezingen niet eens verkozen was en alleen in de Kamer is gekomen omdat Van Hijum het kabinet in ging. Dat 'zwakke mandaat' gaat wel meevallen.quote:Op zondag 15 juni 2025 08:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wel tamelijk dom nu die Boomsma er is die duidelijk ambities heeft, en toch zeker een serieus te nemen kandidaat is.
Dan begint Van Hijum dus al met onvrede en een zeer zwak mandaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |