Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 6 juni 2025 12:54 schreef MMaRsu het volgende:
Sonic Transformed blijft de beste kart racer.
Ik denk dat het bij de nieuwe beter is omdat die net iets groter is waardoor de rechter stick net iets hoger ligt. Ik heb in elk geval niets te klagen met de Switch 2, als ik nu de Switch 1 uitprobeer dan is de rechter stick toch net iets minder fijn.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 20:46 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik was vandaag bij de MM en er lag gewoon nog een pallet aan switches. Sinds corona al niet meer meegemaakt dat een nieuwe release soepel gaat.
Hoe vinden jullie de handheld ergonomie? Bij de oude switch vond ik veel games zo onspeelbaar, met name als de rechter stick nodig was. Is dat bij de nieuwe beter?
Ja!quote:Op vrijdag 6 juni 2025 21:55 schreef RaXz het volgende:
Dit was mijn go to kart racer.
Bekijk deze YouTube-video
Nu maar eens de free roam van Mario Kart World uitproberen, ik heb nog alleen wat grand prix races gedaan.
Stuk beter dan Switch 1 maar die rechter stick blijft gewoon onhandig imo.quote:Op vrijdag 6 juni 2025 20:46 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik was vandaag bij de MM en er lag gewoon nog een pallet aan switches. Sinds corona al niet meer meegemaakt dat een nieuwe release soepel gaat.
Hoe vinden jullie de handheld ergonomie? Bij de oude switch vond ik veel games zo onspeelbaar, met name als de rechter stick nodig was. Is dat bij de nieuwe beter?
Ahh jammer om te horen. Ik snap eigenlijk niet waarom ze niet waarom Nintendo niet first party wat dikkere joycons uitbrengt. Bij zo'n grote tablet is een beetje greep wel fijn. Een Steam Deck is veel zwaarder dan de originele switch maar veel makkelijker om lang mee te gamen.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 06:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Stuk beter dan Switch 1 maar die rechter stick blijft gewoon onhandig imo.
Heb je een ander kabel geprobeerd? Bij mij was de meegeleverde kabel ook ruk. Ik heb toen de oude Switch 1 HDMI-kabel weer aangesloten en die werkt dus wel..quote:Op zaterdag 7 juni 2025 11:58 schreef Abrikozentaart het volgende:
Hoi ik heb een vraagje. Heb een Switch 2 gekocht. Alleen valt af en toe het beeld weg als hij is aangesloten op de tv. Heb alle HDMI aansluitingen geprobeerd op de tv maar het probleem blijft
Dat ga ik ook maar eens proberen want ik heb hetzelfde probleem.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 12:05 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Heb je een ander kabel geprobeerd? Bij mij was de meegeleverde kabel ook ruk. Ik heb toen de oude Switch 1 HDMI-kabel weer aangesloten en die werkt dus wel..
Echt he, joy con pro's ofzo.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 10:55 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ahh jammer om te horen. Ik snap eigenlijk niet waarom ze niet waarom Nintendo niet first party wat dikkere joycons uitbrengt. Bij zo'n grote tablet is een beetje greep wel fijn. Een Steam Deck is veel zwaarder dan de originele switch maar veel makkelijker om lang mee te gamen.
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/700050-mario-kart-8/69180955quote:Op vrijdag 6 juni 2025 23:16 schreef GGMM het volgende:
Ik vind knockout tour veel leuker dan ik dacht. Zeker online.
Ik snap de kritiek wel dat veel van de tracks recht vooruit zijn, maar ik vind dat helemaal niet zo boeiend eigenlijk.
9/10.
Ik vond het ook meevallen, en wat kan je anders verwachten als je op een wegen rijdt tussen circuits in, ik vind dat ze het best goed gedaan hebben. En het rond rijdende verkeer maakt het nog net iets interessanter.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 19:08 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/700050-mario-kart-8/69180955
Nintendo geeft de fans gewoon wat ze willen![]()
Ik snap het ook wel, heb er alleen geen last van. Veel van de straights zitten grinds tussen, verkeer om te ontwijken/benutten, obstakels van NPCs die vuurballen of spikes de weg opgooien etc. Zit vrij weinig tussen waar je gewoon je pookje loslaat, gasgeeft en blij bent
Ja enige minpunt is de rechter stick. Onmogelijk om Cyberpunk erop te spelen. Al hadden ze die stick nou omgewisseld met A, B etc. Dan was het prima geweestquote:Op zaterdag 7 juni 2025 06:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Stuk beter dan Switch 1 maar die rechter stick blijft gewoon onhandig imo.
Batterij duur vind ik ook wel een minpuntje. Was te verwachten kijkend naar pc handhelds, meer power is kortere levensduur natuurlijk. Maar toch, 2 uurtjes is wel een beetje mager.quote:Op zondag 8 juni 2025 13:47 schreef henkklaas1994 het volgende:
[..]
Ja enige minpunt is de rechter stick. Onmogelijk om Cyberpunk erop te spelen. Al hadden ze die stick nou omgewisseld met A, B etc. Dan was het prima geweest
Als het nou Bitcoins warenquote:Op zondag 8 juni 2025 22:08 schreef GGMM het volgende:
Ik heb al 4 peach-munten verzameld
Jullie zullen wel jaloers zijn
Inderdaad mager, maar gelukkig het geval met de zwaardere spellen.quote:Op zondag 8 juni 2025 14:17 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Batterij duur vind ik ook wel een minpuntje. Was te verwachten kijkend naar pc handhelds, meer power is kortere levensduur natuurlijk. Maar toch, 2 uurtjes is wel een beetje mager.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben nu wel klaar om online te gaan![]()
Mijn ervaring is dat het zodra je bij de laatste 8 zit het een stuk minder chaotisch is.quote:Op maandag 9 juni 2025 18:30 schreef GGMM het volgende:
Vandaag voor het eerst gewonnen in knockout tour (online)
Een prestatie van formaat
Zeker! Geniaal spel!quote:Op vrijdag 6 juni 2025 23:00 schreef Mr.Noodle het volgende:
Niemand die vroeger Wacky Wheels gespeeld heeft?
Bekijk deze YouTube-video
Logisch natuurlijk, omdat je dan een stuk minder tegenstanders hebt die je met schilden, hamers en boemerangs om de oren kunnen gooien.quote:Op maandag 9 juni 2025 21:42 schreef Donderkonijn het volgende:
Mijn ervaring is dat het zodra je bij de laatste 8 zit het een stuk minder chaotisch is.
Afgelopen zaterdag Splatoon 3 gekocht omdat ik weer Nintendo Online heb genomen, de Switch 2 update komt erg goed uit.quote:
Een van de redenen dat ik gestopt was met spelen was de framerate en performance op de Switch 1, nu speelt het echt heerlijk. Ik kijk soms nog wat let's plays van de oude Switch versie, wat een verschil.quote:Op dinsdag 10 juni 2025 19:50 schreef Donderkonijn het volgende:
Totk loopt wel veel stabieler op de 2 moet ik zeggen, zelfs zonder de upgrades.
Dit zegt nog niks. Dit zijn de fans die alles van Nintendo kopen. Het grote publiek bepaalt volgend jaar of het een succes of een flop wordt. De Wii U was ook compleet uitverkocht de eerste week. 400.000 stuks t.o.v. de PS3 die 197.000 stuks verkocht. De eerste week zegt niet veel dus, alleen dat Nintendo het qua beschikbaarheid van de hardware goed geregeld heeft!quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Maar volgens het internet zou het keihard floppen
PS2 was 13 jaar te koop, Switch 1 tot nu toe 8 jaar.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:04 schreef RaXz het volgende:
Ik denk niet dat ze de 150 miljoen verkopen van de Switch 1 gaan overtreffen, die kwam erg in de buurt van het record van de PS2 met 160 miljoen. Die 3,5 miljoen valt daar in het niet bij, al is het wel een record tegen mijn verwachtingen in gezien de hogere prijs van de console.
Moeilijk te zeggen, ligt ook aan de titels die de Switch 2 gaat krijgen. Ik zou zeggen de prijs, 470 euro is wel een stuk meer dan de 325 euro voor de Switch 1.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:17 schreef GGMM het volgende:
De switch 1 had na 3 weken nog geen 3 miljoen consoles verkocht dus waarom zou de switch 2 die 150 miljoen niet kunnen inhalen dan.
>Snelst verkopende console ooitquote:Op woensdag 11 juni 2025 16:44 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Dit zegt nog niks. Dit zijn de fans die alles van Nintendo kopen. Het grote publiek bepaalt volgend jaar of het een succes of een flop wordt. De Wii U was ook compleet uitverkocht de eerste week. 400.000 stuks t.o.v. de PS3 die 197.000 stuks verkocht. De eerste week zegt niet veel dus, alleen dat Nintendo het qua beschikbaarheid van de hardware goed geregeld heeft!
Als ze na morgen bijna geen exemplaren meer verkopen zegt een voortvarende launch natuurlijk weinig. In mijn omgeving is de animo nog niet erg groot. Als je een Switch 1 hebt is de reden om nú te upgraden er nog niet echt. Metroid 4 en de nieuwe Pokemon zal ook nog op de Switch 1 en 2 komen. Dus pas bij Switch 2 only releases zoals een nieuwe Mario gaan de verkopen verder stijgen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 18:05 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
>Snelst verkopende console ooit
>Dit zegt niks
Volgens jouw redenatie zou de Wii U dus een veel groter succes moeten zijn geweest dan de PS3quote:Op woensdag 11 juni 2025 18:05 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
>Snelst verkopende console ooit
>Dit zegt niks
Ik denk dat het vooral komt omdat dankzij Nintendo nu spellen een stuk duurder zijn geworden, terwijl ze niet zolang geleden nog verhoogd werden naar 70 euro. Uiteraard ging Microsoft er gelijk achteraan, zelfs op Steam vragen ze nu 80 euro voor spellen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 21:43 schreef GGMM het volgende:
Dat het niks zegt is gewoon onzin. Het zegt dat het vooralsnog een belachelijk groot succes is.
Dat het niet alles zegt en geen garantie is snapt iedereen.
Maar vooralsnog heeft iedere zeurpiet die dacht dat de Switch 2 zou gaan floppen ongelijkEn het is duidelijk dat dat bij sommige mensen nogal steekt.
Mijn redenatie dat de snelstverkopende console ooit zijn iets zegt, in plaats van niets? De Wii U is dat nooit geweest, geen flauw idee waarom je dat erbij haaltquote:Op woensdag 11 juni 2025 21:39 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Volgens jouw redenatie zou de Wii U dus een veel groter succes moeten zijn geweest dan de PS3
De Switch 2 heeft een goede launch, had ik niet verwacht. Maar ik spreek je graag over een jaar of 3 weer, dan hebben we realistische cijfers (en als het goed is ook een solide line-up zodat het daar niet aan kan liggen).
Ja, snap de vergelijking met Wii U meteenquote:
Ik heb de Switch 2 gewoon sinds vorige week hoorquote:Op woensdag 11 juni 2025 21:43 schreef GGMM het volgende:
Dat het niks zegt is gewoon onzin. Het zegt dat het vooralsnog een belachelijk groot succes is.
Dat het niet alles zegt en geen garantie is snapt iedereen.
Maar vooralsnog heeft iedere zeurpiet die dacht dat de Switch 2 zou gaan floppen ongelijkEn het is duidelijk dat dat bij sommige mensen nogal steekt.
Misschien wil jij m'n Switch vriend wordenquote:Op woensdag 11 juni 2025 22:46 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Ik heb de Switch 2 gewoon sinds vorige week hoor
Ik heb je een request gestuurd, wat een uren heb jij in Bomberman zeg. Ik speelde dat vroeger op de Amiga en Megadrive en had later ook nog Atomic Bomberman op de pc.quote:Op woensdag 11 juni 2025 22:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Misschien wil jij m'n Switch vriend worden
comfyquote:The game was supposed to be about encountering great figures from all over Japan, but Akio suggested it would be more entertaining if it was about yokai (monsters) instead. “And so, this game began as a Japanese-style fantasy RPG in which a wooden doll that contains the soul of a girl who dreams of becoming an onmyoji travels the Japanese archipelago, sealing monsters and making them friends to reform the world,” they explained.
“However, midway through development, talk of the GPS unit fell through, and the crucial core element of walking around the country and meeting yokai became impossible to realise. The survival of the game itself was in jeopardy, but development continued after modifying it so that it could be played without GPS linkage, and it was completed, but due to various circumstances, Navinosuke was ultimately shelved.”
Akio added: “Looking back now, if development had continued as it was, a game that ‘turns walking into a game’ might have taken shape 15 years earlier than Pokémon GO. Of course, there is no way our creepy monsters could ever have become beloved characters like Pokémon.”
Pokemon Scarlet/Violet draait iig tig keer beter dan op Switch 1.quote:Op woensdag 11 juni 2025 23:59 schreef 03f het volgende:
Misschien als Pokemon geweldig is maar klote draait op de Switch 1 dat ik de 2 overweeg. Maar eigenlijk hoop ik dat ik dan principieel genoeg ben om nog een paar jaar te wachten. Of er moet (ook) iets anders daadwerkelijk boeiends uitkomen.
Ja, ik weet het. Maar uit principe koop ik daar geen nieuwe console voor.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:07 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Pokemon Scarlet/Violet draait iig tig keer beter dan op Switch 1.
Dus je kan hem beter uitzetten als je een tijd niet van plan bent om te spelen?quote:Op donderdag 12 juni 2025 18:21 schreef Aether het volgende:
Standby van de batterij is tot nu toe vrij slecht, ongeveer 1%/uur in standby zonder dat een game is gestart.
Ik probeer nu deze tips uit: https://www.ign.com/artic(...)issue-and-offers-fix
Veel goede dingen over gehoord.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:32 schreef GGMM het volgende:
Is dat Suikoden iets voor mij?
Ik hou van leuke RPG's die niet zichzelf spelen maar waar uitdaging in zit
Afgezien van de gevoelige D-pad vind ik het een heel fijne controller, denk wel beter dan de oude Pro controller. Het ligt er ook maar net aan wat je speelt, de controller is een stuk minder wanneer je vooral retro games speelt op de Switch, ik gebruik de D-pad vooral in menu's en zelfs dan doet de D-pad niet altijd wat ik wilde. De extra remappable knoppen aan de onderkant en een headphone jack zijn erg welkom, maar het is en blijft natuurlijk een veel te dure controller. Ik heb een cadeaubon gebruikt om hem iets goedkoper te maken.quote:Op zondag 15 juni 2025 01:28 schreef mschol het volgende:
mensen hier ervaringen met de switch 2 pro controller?
lijkt erop dat de D-pad van beroerde kwaliteit is: (of hij heeft echt pech met zn exemplaren?)
https://www.youtube.com/watch?v=UlJ-DAz1bak&t=664s
Ik ben idd geen fan van de d-pad, verder prima controller.quote:Op zondag 15 juni 2025 01:28 schreef mschol het volgende:
mensen hier ervaringen met de switch 2 pro controller?
lijkt erop dat de D-pad van beroerde kwaliteit is: (of hij heeft echt pech met zn exemplaren?)
https://www.youtube.com/watch?v=UlJ-DAz1bak&t=664s
Nog niet last van gehad, maar in Mario Kart speelt ie ook geen grote rol. Verder ben ik van de Wii gekomen, waar ik vooral veel met de GCN controller speelde. Dat is pas een slechte d-padquote:Op zondag 15 juni 2025 01:28 schreef mschol het volgende:
mensen hier ervaringen met de switch 2 pro controller?
lijkt erop dat de D-pad van beroerde kwaliteit is: (of hij heeft echt pech met zn exemplaren?)
https://www.youtube.com/watch?v=UlJ-DAz1bak&t=664s
Nee, D-pad is gewoon ruk. Nintendo had vroeger altijd de beste d-pads, het is mij een raadsel waarom ze daarvan af zijn gestapt. Ik vind zelf een goede d-pad veel fijner dan zo'n stick.quote:Op maandag 16 juni 2025 16:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nog niet last van gehad, maar in Mario Kart speelt ie ook geen grote rol. Verder ben ik van de Wii gekomen, waar ik vooral veel met de GCN controller speelde. Dat is pas een slechte d-pad
Beste controller ooit verder, daar niet van.
Mijne is nu 22 uur ongebruikt van de lader en nog op 94%quote:Op donderdag 12 juni 2025 18:21 schreef Aether het volgende:
Standby van de batterij is tot nu toe vrij slecht, ongeveer 1%/uur in standby zonder dat een game is gestart.
Ik probeer nu deze tips uit: https://www.ign.com/artic(...)issue-and-offers-fix
Vliegtuigmodus zorgt er inderdaad voor dat de batterij (veel) minder snel leegloopt.quote:Op maandag 16 juni 2025 19:01 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Mijne is nu 22 uur ongebruikt van de lader en nog op 94%
Geen game op de achtergrond en vliegtuig modus aan.
Die gast is zo'n droogkloot ook, "Thank You Nintendo for dislocating my thumb!"quote:Op dinsdag 17 juni 2025 21:43 schreef Sjemmert het volgende:
I Measured Nintendo Switch 2's HDR Settings - No Wonder Most Games Look Awful. Here's The Fix.
Bekijk deze YouTube-video
Tldw: zet HGiG tonemapping aan in je tv settings en doe dan opnieuw HDR instellen op je switch. Niet vergeten dat je op het tweede scherm ook nog een setting hebt als je op Y drukt.
Correct, maar ook qua collectiblesquote:Op woensdag 18 juni 2025 16:04 schreef RaXz het volgende:
De game deed mij ook sterk denken aan de Rare games op de Nintendo 64, zoals Donkey Kong 64 en Banjo Kazooie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |