Moeilijk te zeggen, ligt ook aan de titels die de Switch 2 gaat krijgen. Ik zou zeggen de prijs, 470 euro is wel een stuk meer dan de 325 euro voor de Switch 1.quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:17 schreef GGMM het volgende:
De switch 1 had na 3 weken nog geen 3 miljoen consoles verkocht dus waarom zou de switch 2 die 150 miljoen niet kunnen inhalen dan.
>Snelst verkopende console ooitquote:Op woensdag 11 juni 2025 16:44 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Dit zegt nog niks. Dit zijn de fans die alles van Nintendo kopen. Het grote publiek bepaalt volgend jaar of het een succes of een flop wordt. De Wii U was ook compleet uitverkocht de eerste week. 400.000 stuks t.o.v. de PS3 die 197.000 stuks verkocht. De eerste week zegt niet veel dus, alleen dat Nintendo het qua beschikbaarheid van de hardware goed geregeld heeft!
Als ze na morgen bijna geen exemplaren meer verkopen zegt een voortvarende launch natuurlijk weinig. In mijn omgeving is de animo nog niet erg groot. Als je een Switch 1 hebt is de reden om nú te upgraden er nog niet echt. Metroid 4 en de nieuwe Pokemon zal ook nog op de Switch 1 en 2 komen. Dus pas bij Switch 2 only releases zoals een nieuwe Mario gaan de verkopen verder stijgen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 18:05 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
>Snelst verkopende console ooit
>Dit zegt niks
Volgens jouw redenatie zou de Wii U dus een veel groter succes moeten zijn geweest dan de PS3quote:Op woensdag 11 juni 2025 18:05 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
>Snelst verkopende console ooit
>Dit zegt niks
Ik denk dat het vooral komt omdat dankzij Nintendo nu spellen een stuk duurder zijn geworden, terwijl ze niet zolang geleden nog verhoogd werden naar 70 euro. Uiteraard ging Microsoft er gelijk achteraan, zelfs op Steam vragen ze nu 80 euro voor spellen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 21:43 schreef GGMM het volgende:
Dat het niks zegt is gewoon onzin. Het zegt dat het vooralsnog een belachelijk groot succes is.
Dat het niet alles zegt en geen garantie is snapt iedereen.
Maar vooralsnog heeft iedere zeurpiet die dacht dat de Switch 2 zou gaan floppen ongelijkEn het is duidelijk dat dat bij sommige mensen nogal steekt.
Mijn redenatie dat de snelstverkopende console ooit zijn iets zegt, in plaats van niets? De Wii U is dat nooit geweest, geen flauw idee waarom je dat erbij haaltquote:Op woensdag 11 juni 2025 21:39 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Volgens jouw redenatie zou de Wii U dus een veel groter succes moeten zijn geweest dan de PS3
De Switch 2 heeft een goede launch, had ik niet verwacht. Maar ik spreek je graag over een jaar of 3 weer, dan hebben we realistische cijfers (en als het goed is ook een solide line-up zodat het daar niet aan kan liggen).
Ja, snap de vergelijking met Wii U meteenquote:
Ik heb de Switch 2 gewoon sinds vorige week hoorquote:Op woensdag 11 juni 2025 21:43 schreef GGMM het volgende:
Dat het niks zegt is gewoon onzin. Het zegt dat het vooralsnog een belachelijk groot succes is.
Dat het niet alles zegt en geen garantie is snapt iedereen.
Maar vooralsnog heeft iedere zeurpiet die dacht dat de Switch 2 zou gaan floppen ongelijkEn het is duidelijk dat dat bij sommige mensen nogal steekt.
Misschien wil jij m'n Switch vriend wordenquote:Op woensdag 11 juni 2025 22:46 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Ik heb de Switch 2 gewoon sinds vorige week hoor
Ik heb je een request gestuurd, wat een uren heb jij in Bomberman zeg. Ik speelde dat vroeger op de Amiga en Megadrive en had later ook nog Atomic Bomberman op de pc.quote:Op woensdag 11 juni 2025 22:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Misschien wil jij m'n Switch vriend worden
comfyquote:The game was supposed to be about encountering great figures from all over Japan, but Akio suggested it would be more entertaining if it was about yokai (monsters) instead. “And so, this game began as a Japanese-style fantasy RPG in which a wooden doll that contains the soul of a girl who dreams of becoming an onmyoji travels the Japanese archipelago, sealing monsters and making them friends to reform the world,” they explained.
“However, midway through development, talk of the GPS unit fell through, and the crucial core element of walking around the country and meeting yokai became impossible to realise. The survival of the game itself was in jeopardy, but development continued after modifying it so that it could be played without GPS linkage, and it was completed, but due to various circumstances, Navinosuke was ultimately shelved.”
Akio added: “Looking back now, if development had continued as it was, a game that ‘turns walking into a game’ might have taken shape 15 years earlier than Pokémon GO. Of course, there is no way our creepy monsters could ever have become beloved characters like Pokémon.”
Pokemon Scarlet/Violet draait iig tig keer beter dan op Switch 1.quote:Op woensdag 11 juni 2025 23:59 schreef 03f het volgende:
Misschien als Pokemon geweldig is maar klote draait op de Switch 1 dat ik de 2 overweeg. Maar eigenlijk hoop ik dat ik dan principieel genoeg ben om nog een paar jaar te wachten. Of er moet (ook) iets anders daadwerkelijk boeiends uitkomen.
Ja, ik weet het. Maar uit principe koop ik daar geen nieuwe console voor.quote:Op donderdag 12 juni 2025 13:07 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Pokemon Scarlet/Violet draait iig tig keer beter dan op Switch 1.
Dus je kan hem beter uitzetten als je een tijd niet van plan bent om te spelen?quote:Op donderdag 12 juni 2025 18:21 schreef Aether het volgende:
Standby van de batterij is tot nu toe vrij slecht, ongeveer 1%/uur in standby zonder dat een game is gestart.
Ik probeer nu deze tips uit: https://www.ign.com/artic(...)issue-and-offers-fix
Veel goede dingen over gehoord.quote:Op vrijdag 13 juni 2025 21:32 schreef GGMM het volgende:
Is dat Suikoden iets voor mij?
Ik hou van leuke RPG's die niet zichzelf spelen maar waar uitdaging in zit
Afgezien van de gevoelige D-pad vind ik het een heel fijne controller, denk wel beter dan de oude Pro controller. Het ligt er ook maar net aan wat je speelt, de controller is een stuk minder wanneer je vooral retro games speelt op de Switch, ik gebruik de D-pad vooral in menu's en zelfs dan doet de D-pad niet altijd wat ik wilde. De extra remappable knoppen aan de onderkant en een headphone jack zijn erg welkom, maar het is en blijft natuurlijk een veel te dure controller. Ik heb een cadeaubon gebruikt om hem iets goedkoper te maken.quote:Op zondag 15 juni 2025 01:28 schreef mschol het volgende:
mensen hier ervaringen met de switch 2 pro controller?
lijkt erop dat de D-pad van beroerde kwaliteit is: (of hij heeft echt pech met zn exemplaren?)
https://www.youtube.com/watch?v=UlJ-DAz1bak&t=664s
Ik ben idd geen fan van de d-pad, verder prima controller.quote:Op zondag 15 juni 2025 01:28 schreef mschol het volgende:
mensen hier ervaringen met de switch 2 pro controller?
lijkt erop dat de D-pad van beroerde kwaliteit is: (of hij heeft echt pech met zn exemplaren?)
https://www.youtube.com/watch?v=UlJ-DAz1bak&t=664s
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |