abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 31 mei 2025 @ 00:46:13 #1
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_217802961


Welkom bij de Algemene Kennis Quiz, deel 3377 alweer :)

We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.


Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg. Dat betekent echter niet dat je nooit naar een getal mag vragen!

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Geef dit duidelijk aan, bijvoorbeeld dikgedrukt. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand van topic 3251 tot topic 3500 vind je hier (eennalaatste tab), met dank aan Mark!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2, Flitspaal en Mark!
De score werd geüpdatet door Mark! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de http://forum.fok.nl/topicchain/202.

Dan wensen we je ten slotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:T
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  zaterdag 31 mei 2025 @ 00:46:54 #2
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_217802963
Quyxz mag aftrappen
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
pi_217804483
Als wat is Buster Keaton bekend geworden?
gr gr
pi_217805280
Acteur
  zaterdag 31 mei 2025 @ 11:34:34 #5
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217805397
En komiek
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_217806210
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 mei 2025 11:22 schreef DTF het volgende:
Acteur
Acteur en komiek is beide goed.

Leuk weetje: Buster is eigenlijk zijn bijnaam die hij gekregen heeft van zijn peetoom Harry Houdini. :D

Stand#3377
1 DTF
gr gr
pi_217806555
****** is een public school voor jongens, nabij Windsor, Berkshire in Engeland.

De inschrijfkosten om toegelaten te worden tot het ****** zijn hoog, wat een contrast vormt met het doel waarvoor de school gesticht is. De school werd namelijk gesticht in 1440 door Hendrik VI van Engeland als een liefdadigheidsschool om gratis opvoeding aan te bieden aan zeventig arme studenten.

Wat is ******?
pi_217806826
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 mei 2025 13:29 schreef DTF het volgende:
****** is een public school voor jongens, nabij Windsor, Berkshire in Engeland.

De inschrijfkosten om toegelaten te worden tot het ****** zijn hoog, wat een contrast vormt met het doel waarvoor de school gesticht is. De school werd namelijk gesticht in 1440 door Hendrik VI van Engeland als een liefdadigheidsschool om gratis opvoeding aan te bieden aan zeventig arme studenten.

Wat is ******?

Eton?
pi_217806848
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 mei 2025 13:53 schreef thabit het volgende:

[..]
Eton?
Van Keaton naar Eton.
Zo simpel kan het zijn ;)

Stand#3377
1 DTF
1 thabit
  zaterdag 31 mei 2025 @ 14:33:40 #10
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_217807112
quote:
0s.gif Op zaterdag 31 mei 2025 13:56 schreef DTF het volgende:

[..]
Van Keaton naar Eton.
Zo simpel kan het zijn ;)

Stand#3377
1 DTF
1 thabit
Als je alles weet is alles simpel. ;) Maar deze had ik wel moeten eh... Weton.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_217807617
Welke Engelse universiteit, gelegen aan de rand van Coventry, bestaat dit jaar 60 jaar? Ondanks haar jonge leeftijd behoort ze inmiddels tot de absolute top van het VK.
pi_217813902
Hintje: hoewel de universiteit officieel in Coventry ligt, doet de naam vermoeden dat ze in een ander district ligt, maar dat ligt er in werkelijkheid pal naast.
pi_217816734
Nog een hint, speciaal voor quizfanaten (waarvan ik aanneem dat er enkelen in dit topic zitten): ze bereikten dit jaar de finale van University Challenge, maar verloren deze nipt (van Christ's College, Cambridge).
pi_217825186
Goed om te zien dat jullie met dit mooie weer de schermpjes links laten liggen. Daarom nog een hint: Dionne.
pi_217825420
De Graaff, maar het zal dan eerder Warwick zijn.
pi_217825688
quote:
0s.gif Op maandag 2 juni 2025 00:15 schreef DTF het volgende:
De Graaff, maar het zal dan eerder Warwick zijn.
Geen idee wie Dionne de Graaff is, maar Warwick is uiteraard goed.

Stand #3377
2 DTF
1 thabit
pi_217827066
Als we dan toch moeilijk gaan doen over spelling, hoe heet deze dame?

pi_217827897
Yesilgöz ? (8>
gr gr
pi_217828008
quote:
0s.gif Op maandag 2 juni 2025 10:00 schreef DTF het volgende:
Als we dan toch moeilijk gaan doen over spelling, hoe heet deze dame?

[ afbeelding ]
Dilan Yeşilgöz volgens mij.
pi_217828334
quote:
1s.gif Op maandag 2 juni 2025 11:47 schreef thabit het volgende:

[..]
Dilan Yeşilgöz volgens mij.
Ze heeft tegenwoordig een 2e naam erbij.
pi_217828528
quote:
0s.gif Op maandag 2 juni 2025 12:28 schreef DTF het volgende:

[..]
Ze heeft tegenwoordig een 2e naam erbij.
Dilan Yeşilgöz-Zegerius
pi_217828674
quote:
1s.gif Op maandag 2 juni 2025 12:45 schreef thabit het volgende:

[..]
Dilan Yeşilgöz-Zegerius
Stand #3377
2 DTF
2 thabit
pi_217832659
In elk van de volgende namen is er een o verkeerd gespeld. Verbeter deze.

Jérome Bonaparte (Napoleons broer)
Paul Erdos (Hongaarse wiskundige)
Ruy Lopez de Segura (Spaanse schaker)
Niccolo Machiavelli (Italiaanse humanist)
Hans Christian Orsted (Deense natuurkundige)
pi_217837712
De nationaliteiten heb ik er niet voor niets bij gezet. Die verwijzen naar de talen waarin een bepaalde variatie van de letter o typisch voorkomt. Als ik bijvoorbeeld een Est in het rijtje had staan, had er een o naar õ moeten worden verbeterd, omdat õ typisch Ests is.
pi_217837871
Jérôme Bonaparte (Napoleons broer)
Paul Erdös (Hongaarse wiskundige)
Ruy Lòpez de Segura (Spaanse schaker)
Niccôlo Machiavelli (Italiaanse humanist)
Hans Christian Ørsted (Deense natuurkundige)
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217838079
quote:
6s.gif Op dinsdag 3 juni 2025 12:30 schreef pipster het volgende:
Jérôme Bonaparte (Napoleons broer)
Paul Erdös (Hongaarse wiskundige)
Ruy Lòpez de Segura (Spaanse schaker)
Niccôlo Machiavelli (Italiaanse humanist)
Hans Christian Ørsted (Deense natuurkundige)
Alleen de eerste en laatste zijn goed.
pi_217865886
Misschien een tussendoorvraag om de tijd te doden?
pi_217865955
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2025 12:35 schreef DTF het volgende:
Misschien een tussendoorvraag om de tijd te doden?
Leef je uit :)
pi_217866058
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2025 12:42 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:

[..]
Leef je uit :)
Ik zat al te denken aan een vraag als;
Waarom werd de wedstrijd tussen Blackpool en Huddersfield Town op 1 januari 1990 10 minuten stilgelegd?
Om te kijken welke vraag langer open zou staan _O-
pi_217866194
Uit welk spel komt dit screenshot?

  Trouwste user 2022 vrijdag 6 juni 2025 @ 13:19:34 #31
7889 tong80
Spleenheup
pi_217866292
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2025 13:09 schreef DTF het volgende:
Uit welk spel komt dit screenshot?

[ afbeelding ]
Snich ofzo ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217866323
quote:
0s.gif Op vrijdag 6 juni 2025 13:19 schreef tong80 het volgende:

[..]
Snich ofzo ?

:T
Alleen de eerste letter zit in de naam en staat nog op de goede plek ook.
pi_217890600
Dit loopt ook geen storm.
Sppedball 2 was het antwoord.

Wie was de Oklahoma Bomber?
pi_217890612
Timothy McVie
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_217890714
quote:
0s.gif Op zondag 8 juni 2025 23:56 schreef FireFox1 het volgende:
Timothy McVie
McVeigh

Stand #3377
2 DTF
2 thabit
1 FireFox1
pi_217911686
Even opstartvraagje maar.

Christine McVie --> Welke band?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217912797
Sorry, helemaal vergeten :@

Antwoord is overigens Fleetwood Mac. Helaas 3 jaar geleden overleden.

Nieuwe vraag: Wie is deze meneer?

What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  woensdag 11 juni 2025 @ 17:09:51 #38
463524 marcel.de
Marcel Poenkt DEE EE
pi_217913059
George Lazenby die eenmalig James Bond speelde?
voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de
pi_217915532
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juni 2025 17:09 schreef marcel.de het volgende:
George Lazenby die eenmalig James Bond speelde?
Yes!

Stand #3377
2 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  donderdag 12 juni 2025 @ 17:17:02 #40
463524 marcel.de
Marcel Poenkt DEE EE
pi_217922025
ah mooi !

Hoe heette deze Bond film uit 1967?

voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de
  donderdag 12 juni 2025 @ 18:23:54 #41
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217922578
Is dat de Casino Royal persiflage?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  donderdag 12 juni 2025 @ 19:24:03 #42
463524 marcel.de
Marcel Poenkt DEE EE
pi_217923067
Juist, Casino Royale (wel gebaseerd op het boek)
Zou de later verschenen Casino Royale gelijkenissen hebben? Ik weet t niet.

Yes!

Stand #3377
2 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer @Starflyer u mag nieuwe plaatsen
voorheen marcel.nl , tegenwoordig door het leven als marcel.de
  donderdag 12 juni 2025 @ 19:34:01 #43
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217923200
Dit weekend is de 24 uur van Le Mans. Welke Nederlanders wonnen deze race ooit (overall)?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Trouwste user 2022 donderdag 12 juni 2025 @ 19:49:19 #44
7889 tong80
Spleenheup
pi_217923398
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juni 2025 19:34 schreef Starflyer het volgende:
Dit weekend is de 24 uur van Le Mans. Welke Nederlanders wonnen deze race ooit (overall)?
Gijs van Lennep en Jan Lammers ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 12 juni 2025 @ 21:11:38 #45
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217924516
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juni 2025 19:49 schreef tong80 het volgende:

[..]
Gijs van Lennep en Jan Lammers ?

:T
Helemaal goed. ^O^
Gijs won in 1971 en 1976 en Jan in 1988.

Stand #3377
2 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  Trouwste user 2022 vrijdag 13 juni 2025 @ 11:06:12 #46
7889 tong80
Spleenheup
pi_217928631
Welk jaren 80 praatprogramma ? 'Tot ziens tot.............'

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217928680
RUR?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  Trouwste user 2022 vrijdag 13 juni 2025 @ 12:36:59 #48
7889 tong80
Spleenheup
pi_217929302
quote:
6s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 11:13 schreef pipster het volgende:
RUR?
Quoten. ;)

Stand #3377
2 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
1 Pipster ^O^

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217929427


Welke rivier (bij het groene vlakje dus)?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  Trouwste user 2022 vrijdag 13 juni 2025 @ 12:53:45 #50
7889 tong80
Spleenheup
pi_217929442
quote:
6s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 12:51 schreef pipster het volgende:
[ afbeelding ]

Welke rivier (bij het groene vlakje dus)?
De Au ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217929488
De Ruhr, neem ik aan
pi_217929613
Nein, das ist nicht richtig. De Au dan, de Ruhr is wel goed.
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217929620
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 12:58 schreef DTF het volgende:
De Ruhr, neem ik aan
Jawohl!

Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
1 Pipster
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217929670
Waar wordt zo'n ding voor gebruikt?

pi_217929677
Om mortel te mixen?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217929683
quote:
6s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 13:28 schreef pipster het volgende:
Om mortel te mixen?
Ik had eigenlijk verf in gedachte, maar dit is natuurlijk ook goed.

Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
pi_217929901


Welke schilder?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  vrijdag 13 juni 2025 @ 14:08:03 #58
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217930009
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 14:08 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Paulus Potter
^O^

Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
1 Madmaster
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  vrijdag 13 juni 2025 @ 14:09:49 #60
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  vrijdag 13 juni 2025 @ 14:58:33 #61
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_217930537
Lakenvelder?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  vrijdag 13 juni 2025 @ 15:02:15 #62
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217930571
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 14:58 schreef Bargehassus het volgende:
Lakenvelder?
Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
1 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
1 Madmaster
1 Bargehassus
  vrijdag 13 juni 2025 @ 15:15:41 #63
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_217930766
De *O* , :X , was een endurancerace in Italië die 24 keer georganiseerd werd tussen 1927 en 1957. De *O* werd een van de bekendste en belangrijkste enduranceraces en heeft veel betekend voor het Gran Turismo racen.

Wat is *O* ?
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  vrijdag 13 juni 2025 @ 18:51:35 #64
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217933234
Mille Miglia
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:08:20 #65
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_217933362
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 18:51 schreef Starflyer het volgende:
Mille Miglia
Si! ^O^ En ik ga er komende week weer heen om te kijken en de sfeer te proeven! *O*

Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
1 Madmaster
1 Bargehassus
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:15:10 #66
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217933424
Van wie is de song "A Thousand Miles"?
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:16:46 #67
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:16:48 #68
311622 Bargehassus
Hoogst merkwaardig
pi_217933441
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 19:15 schreef Starflyer het volgende:
Van wie is de song "A Thousand Miles"?
Vanessa Carlton

Damn. Twee seconden. _O-
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:22:50 #69
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217933528
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 juni 2025 19:16 schreef MadMaster het volgende:

[..]
Vanessa Carlton
:Y

Stand #3377
3 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
2 Madmaster
1 Bargehassus
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
  vrijdag 13 juni 2025 @ 19:24:57 #70
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217954234
Lijkt een beetje op de logo van de NATO
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  zondag 15 juni 2025 @ 18:23:05 #72
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217954282
Ik dacht eerst Electrolux maar die hebben maar 1 geluidsgolf links of zo
  zondag 15 juni 2025 @ 18:44:50 #74
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217954435
quote:
0s.gif Op zondag 15 juni 2025 18:24 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Ik dacht eerst Electrolux maar die hebben maar 1 geluidsgolf links of zo
Het is een merk dat vooral in de autobranch populair was qua speakers, toen je nog je eigen geluidsapparatuur in de auto moest inbouwen.
De vorm van het gehele logo is ook de beginletter van de merknaam…
  maandag 16 juni 2025 @ 06:58:07 #75
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  maandag 16 juni 2025 @ 20:28:27 #76
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217964391
Niemand?

Volgende vraag dan maar:
Op welke wijze leeft Menno Simons, overleden in 1561, vandaag de dag nog voort?
pi_217965759
Ken ik niet en de vorige vraag had ik opgezocht en wist ik ook niet.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_217976353
Mennonieten in Canada?
  woensdag 18 juni 2025 @ 13:06:43 #79
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_217976883
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2025 12:11 schreef DTF het volgende:
Mennonieten in Canada?
Niet alleen in Canada, wel de Mennonieten waar hij de naamgever van is...

Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
1 tong80
2 Pipster
2 Madmaster
1 Bargehassus
pi_217981526
Ik ken ze uit Canada.
M'n broer woonde in Waterloo, ON, een paar kilometer van 'Mwnnonite country'

Over Waterloo gesproken.
Welk jaar ligt halverwege tussen de slag van Waterloo en Abba wint het songfestival met Waterloo, afronding naar boven.
pi_217981534
1895
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217981688
quote:
0s.gif Op woensdag 18 juni 2025 23:54 schreef pipster het volgende:
1895
Te makkelijk ;)

Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
1 tong80
3 Pipster
2 Madmaster
1 Bargehassus
pi_217983678


Wie is di heerschap, geboren op 1 januari 1895?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  Trouwste user 2022 donderdag 19 juni 2025 @ 11:30:59 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_217983814
quote:
6s.gif Op donderdag 19 juni 2025 11:11 schreef pipster het volgende:
[ afbeelding ]

Wie is di heerschap, geboren op 1 januari 1895?
J. Edgar Hoover ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217983875
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 11:30 schreef tong80 het volgende:

[..]
J. Edgar Hoover ?

:T
Zeker! ^O^

Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
2 tong80
3 Pipster
2 Madmaster
1 Bargehassus
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  Trouwste user 2022 donderdag 19 juni 2025 @ 11:39:54 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_217984002
Hoe heet de Nederlandse zanger die in Frankrijk wereldberoemd is ?

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217984475
Dave?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_217984530
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 11:39 schreef tong80 het volgende:
Hoe heet de Nederlandse zanger die in Frankrijk wereldberoemd is
: Dave?


:T
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  Trouwste user 2022 donderdag 19 juni 2025 @ 13:27:18 #89
7889 tong80
Spleenheup
pi_217984752
quote:
6s.gif Op donderdag 19 juni 2025 12:43 schreef pipster het volgende:
Dave?
Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
2 tong80
4 Pipster :)
2 Madmaster
1 Bargehassus

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_217985413


Welke kunstenaar?

Zo dan even zijn naam verwijderd.
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  donderdag 19 juni 2025 @ 18:26:31 #91
46794 Berkery
Fat bastard
pi_217986696
quote:
6s.gif Op donderdag 19 juni 2025 14:58 schreef pipster het volgende:
[ afbeelding ]

Welke kunstenaar?

Zo dan even zijn naam verwijderd.
Rene Magritte
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_217986812
quote:
6s.gif Op donderdag 19 juni 2025 18:26 schreef Berkery het volgende:

[..]
Rene Magritte
Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
2 tong80
4 Pipster :)
2 Madmaster
1 Bargehassus
1 Berkery
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  donderdag 19 juni 2025 @ 22:12:20 #93
46794 Berkery
Fat bastard
pi_217988788
Welke beroemde zangeres is een nicht (oomzegger) van Henk Wijngaard?
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_217989103
Shania Twain
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  vrijdag 20 juni 2025 @ 11:21:41 #95
46794 Berkery
Fat bastard
pi_217991827
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juni 2025 22:43 schreef pipster het volgende:
Shania Twain
Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
2 Starflyer
2 tong80
5 Pipster :Y
2 Madmaster
1 Bargehassus
1 Berkery
No Dukes of Hazzard in the classroom
pi_217991939
:D

Nooit geweten..., nu wel.

Moest het even nakijken: de vader van de vader van Shania is de vader van Henk
pi_217995902
Wie zijn de twee bekende hoofdpersonen uit de boeken van Mark Twain?
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  vrijdag 20 juni 2025 @ 19:52:11 #98
488763 Starflyer
Flies to the stars
pi_217996003
Tom Sawyer en Huckleberry Finn
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
pi_217996596
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 19:52 schreef Starflyer het volgende:
Tom Sawyer en Huckleberry Finn
Stand #3377
4 DTF
2 thabit
1 FireFox1
1 marcel.de
3 Starflyer
2 tong80
5 Pipster :Y
2 Madmaster
1 Bargehassus
1 Berkery
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
  vrijdag 20 juni 2025 @ 22:05:23 #100
46794 Berkery
Fat bastard
pi_217997161
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juni 2025 11:37 schreef Burnett het volgende:
:D

Nooit geweten..., nu wel.

Moest het even nakijken: de vader van de vader van Shania is de vader van Henk
Ik weet het ook pas sinds een paar dagen, en blijkbaar weet het Henk het ook nog niet zo lang.
No Dukes of Hazzard in the classroom
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')