#Kunst#artistiek.quote:Op vrijdag 16 mei 2025 19:54 schreef FlyingFish het volgende:
Gewoon nog wat chloor er overheen gooien, alsof het bewust zo hoort!
Hi! Hoe is ‘t?quote:Op zondag 18 mei 2025 01:05 schreef SQ het volgende:
Ha!
Ik kwam even ESF vervelen en dacht, ik zeg even hoi
Ik dacht hetzelfde hoor, wat gebeurt er bij winst? Maar denk hetzelfde als toen met Oekraïne, dat het gehouden zou worden in het land wat op nummer 2 eindigde.quote:Op zondag 18 mei 2025 11:50 schreef FlyingFish het volgende:
Ik vind het wel jammer dat Israël niet toch gewonnen heeft. Ben wel benieuwd hoe dat dan voor volgend jaar gelopen zou zijn, of zenders/ landen dan wel een duidelijke stelling durfde te nemen door niet te gaan (en wie zou daar überhaupt heen willen?). Wel heel sneu, al die sympathie stemmen waardoor er minder stemmen naar mensen met een betere act gaan.
Hier is m’n gazon momenteel helemaal naar de filistijnen. Maar wel met een goed doel. Ze hebben de afgelopen dagen de beregeninginstallatie hersteld/opnieuw aangelegd. (Deel was kapot gegaan met verbouwing en deel bleek ook niet meer helemaal heel te zijn bij testen. En eigenlijk bleek het sowieso heel provisorisch te zijn).quote:Op zondag 18 mei 2025 11:27 schreef Mushanga71 het volgende:
Hoi terug @:SQ![]()
Wij stemden op IJsland en dat bungelde ergens onderaanEn das dus niet de eerste keer dat dit gebeurde. Volgende keer maar stemmen op een land waar ik het niet mee eens ben
![]()
Yay voor de kuikentjes @:taxibabeGa je ze allemaal houden?
Zo weer verder met dat koleregras. Die 2m2 die over isgaat er ook maar uit. Volgende week gaat het regenen, zaai ervoor in en dan scheelt het me een paar kuub water. Besloten toch niet voor een bloemenweide te gaan maar gewoon groen gras. Of groen asfalt als dit niet lukt
Het ligt eraan! Haantjes doen we weg, maar dat kunnen we nog niet zien. Hennen gaan we houden. Inmiddels zijn er 4 kuikens!quote:Op zondag 18 mei 2025 11:27 schreef Mushanga71 het volgende:
Hoi terug @:SQ![]()
Wij stemden op IJsland en dat bungelde ergens onderaanEn das dus niet de eerste keer dat dit gebeurde. Volgende keer maar stemmen op een land waar ik het niet mee eens ben
![]()
Yay voor de kuikentjes @:taxibabeGa je ze allemaal houden?
Zo weer verder met dat koleregras. Die 2m2 die over isgaat er ook maar uit. Volgende week gaat het regenen, zaai ervoor in en dan scheelt het me een paar kuub water. Besloten toch niet voor een bloemenweide te gaan maar gewoon groen gras. Of groen asfalt als dit niet lukt
Heb je een foto?quote:Op zondag 18 mei 2025 13:21 schreef exode het volgende:
Ik ben op zoek naar een voorraadpot van Cabanaz. Het is voor de koffiebonen, we hebben deze nu in het rood en dat vloekt nogal in onze nieuwe keuken. Maar belangrijker: er zit een scheur in.
Dus ik online gezocht, overal uitverkocht of niet op voorraad. Gisteren op de fiets naar een kookwinkel 10 km verderop gegaan. Die hadden ze ook niet meer en zij vertelden dat Cabanaz gaat stoppen. Dus alleen bestaande voorraden worden verkocht.
DUS mocht je een roze of lichtgroene (early dew achtig) voorraadpot (1 liter) van Cabanaz in een winkel zien staan, denk dan aan mij (en koop hem he)
Vond wel een lijst waar dit merk verkrijgbaar is:quote:Op zondag 18 mei 2025 18:36 schreef exode het volgende:
Deze
https://www.puurgluk.nl/p(...)g/voorraadpot-groen/
Roze dus
Oeh dat is hier best in de buurt. En de reeuwijkse plassen zijn tof. Alleen wel vaak blauwalg..quote:Op zondag 18 mei 2025 11:31 schreef mousemicky het volgende:
Duimen jullie allemaal mee voor mooi weer![]()
Ik heb gisteren na lang wikken en wegen toch een mini vakantie geboekt in het pinksterweekend alleen met de twee jongens. Vier nachtjes Landal Reeuwijkse Plassen. Lijkt een top locatie met 2 kinderen die gek zijn op zwemmen en suppen (de eigen SUP gaat mee), dus een beetje zon zou leuk zijn.
De komende weken ga ik werken aan mijn tetris skills, want alle zooi (incl SUP) + twee kids moet mee in mijn mini auto. Vriendlief is met vrienden in België, dus wij hebben dit keer ons eigen plan
Ja, had daar de winkel 10 km verderop vandaan. Ik wil binnenkort nog naar Loods 5, wie weet hebben ze er daar nog 1.quote:Op zondag 18 mei 2025 18:57 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Vond wel een lijst waar dit merk verkrijgbaar is:
https://www.cabanaz.com/shops
Wordt wereldwijd verkocht dus je zou nog op buitenlandse webshops kunnen kijken.
Had het eerder gezegd, loods 5 zit ook op 200m van het Bastionquote:Op zondag 18 mei 2025 19:42 schreef exode het volgende:
[..]
Ja, had daar de winkel 10 km verderop vandaan. Ik wil binnenkort nog naar Loods 5, wie weet hebben ze er daar nog 1.
Nou, daar heb ik echt geen zin in (en tijd voor). Ik wil hem graag maar anders vind ik wel een andere koffiebewaarding.quote:Op zondag 18 mei 2025 19:53 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Had het eerder gezegd, loods 5 zit ook op 200m van het Bastion![]()
Zou iig alles bellen, nummers staan erbij.
Snap ik hoor en als je daar toch heen gaat, wie weet.quote:Op zondag 18 mei 2025 20:19 schreef exode het volgende:
[..]
Nou, daar heb ik echt geen zin in (en tijd voor). Ik wil hem graag maar anders vind ik wel een andere koffiebewaarding.
Loods 5 had ik al in mijn hoofd om nog wat ander klein spul te gaan kopen. Leuk uitje.
Ik duim hard voor jullie!quote:Op zondag 18 mei 2025 19:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Oeh dat is hier best in de buurt. En de reeuwijkse plassen zijn tof. Alleen wel vaak blauwalg..
Woensdag de uitslag en het geheim houden voor de kinderen wordt wel steeds lastiger..
BE, wat is de naam van jouw onderneming? Als Goudse wil ik dat toch wel weten..
Ja, gaat goed, compressiekleding draag ik eigenlijk niet meer (gelukkig, want warm) maar ik ga nog wel wekelijks in mijn compressie-apparaat.quote:Op zondag 18 mei 2025 23:06 schreef BE het volgende:
@:leandra Ik vroeg me af hoe het nu met jou is? Ben je inmiddels ook van alle compressiepakken af? En blij met het eindresultaat?
Wat onwijs goed zeg!quote:Op zondag 18 mei 2025 23:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, gaat goed, compressiekleding draag ik eigenlijk niet meer (gelukkig, want warm) maar ik ga nog wel wekelijks in mijn compressie-apparaat.
Ik zit 3 keer per week in de sportschool (niet heel erg fanatiek, maar wel consequent), en ik ben in januari begonnen met hardlopen!!!![]()
Wel wat blessures tussendoor gehad, maar wel dagelijks (behalve zondags) blijven lopen; op de sportschooldagen alleen hardlopend naar de sportschool en terug, op de 3 andere dagen een rondje door de wijk.
Waar ik een jaar geleden met moeite van de ene lantaarnpaal naar de andere kon rennen loop ik nu met gemak 2 km (ik had het al opgebouwd naar de 3½ km, maar toen kwam er weer een blessure tussendoor), ik moet dus weer even door naar de 3½ km, maar dat komt wel weer.
Maar überhaupt.... dat ik kan hardlopendat kon gewoon nooit.
Ja, ik ben er ook zo blij mee.quote:
Je bent amazing!quote:Op zondag 18 mei 2025 23:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, gaat goed, compressiekleding draag ik eigenlijk niet meer (gelukkig, want warm) maar ik ga nog wel wekelijks in mijn compressie-apparaat.
Ik zit 3 keer per week in de sportschool (niet heel erg fanatiek, maar wel consequent), en ik ben in januari begonnen met hardlopen!!!![]()
Wel wat blessures tussendoor gehad, maar wel dagelijks (behalve zondags) blijven lopen; op de sportschooldagen alleen hardlopend naar de sportschool en terug, op de 3 andere dagen een rondje door de wijk.
Waar ik een jaar geleden met moeite van de ene lantaarnpaal naar de andere kon rennen loop ik nu met gemak 2 km (ik had het al opgebouwd naar de 3½ km, maar toen kwam er weer een blessure tussendoor), ik moet dus weer even door naar de 3½ km, maar dat komt wel weer.
Maar überhaupt.... dat ik kan hardlopendat kon gewoon nooit.
Jazeker! Dus even geen fikkie stoken, ok?quote:Op maandag 19 mei 2025 10:09 schreef Tink89 het volgende:
Wat fijn Leandra!
Exode, blokkeer je nu ook de brandgang? ;-)
Mijn knieblessure lijkt eindelijk over, dus ik ga vanavond voor het eerst in maaaaanden ook weer hardlopen. Zo gemist! (en toen ik 130+ kilo woog had ik er heel wat om verwed dat ik dat NOOOOOIT zou zeggen...)
En zo naar de ortho, het spalkje achter m'n ondertanden is gebroken prikt nu in m'n tong. Al twee dagen. Dus m'n tong is dik, ik klonk alsof ik gezopen heb en het doet zeer.
En terecht dat ze geïrriteerd is. Kan jij verder niks aan doen. Maar ik zou ook balenquote:Op maandag 19 mei 2025 10:13 schreef exode het volgende:
En de overbuurvrouw is geirriteerd omdat vandaag haar huis op de foto wordt gezet, ook met een drone. En nu is de straat vol met spullen en vrachtwagens voor ons. Ik ben benieuwd of ze gaan wachten of gaan blurren of zoBinnenkort te zien op Funda.
Ik vind het allang knap dat dit pas de eerste keer in 9 weken verbouwen is dat wij de straat blokkeren.
Ach het duurde uiteindelijk 15 minuten, tenminste ze zijn nog niet klaar maar de straat is weer vrij.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:28 schreef amaranta het volgende:
[..]
En terecht dat ze geïrriteerd is. Kan jij verder niks aan doen. Maar ik zou ook balen
Oh bah wat een ellende weer, logisch dat je geïrriteerd bent, op een gegeven moment mag het ook wel gewoon een keertje goed gaanquote:Op maandag 19 mei 2025 10:52 schreef exode het volgende:
En ik ben ook geirriteerd, want bij het plaatsen van de keuken bleken er steunen voor de kookplaatkast te ontbreken. Bij het inmeten is daar over gebeld door de werkbladen man met onze keukenleverancier. Zou geregeld worden.
Niet dus....
Geen steunen te bekennen, die worden nu alsnog met spoed gestuurd en dan moeten wij ze eronder maken want het werkblad wordt wel geplaatst.
Jouw oudste heeft best een rugzak, toch? Zou je met de organisatie kunnen overleggen?quote:Op maandag 19 mei 2025 10:51 schreef Schanu het volgende:
Wat fijn dat het zo goed gaat @:Leandra![]()
En @:Tink89 ook blessurevrij, wat goed!![]()
Yay voor de jacuzzi en het werkblad voor @:exode! En eenvoor de buurvrouw want dat is voor haar wel een hele nare timing. Edit: oooh 15 minuten maar, nou dan hebben ze vast wel even kunnen wachten met filmen!
Hier is over 2 weken de wandel3daagse en ik heb er weinig vertrouwen in dat mijn kinderen die vol gaan houden. Ze doen hier 7/7,5 kilometer per dag en dan 3 dagen, in plaats van 5 km in 4 dagen. Dat is een beste afstand voor die korte beentjes. Mijn 6 jarige is nog wel sportief ingesteld, maar moet elke 15 minuten naar de wc als ze weet dat er geen wc mogelijkheid is. En mijn 8 jarige roept als wij gaan wandelen na 1 kilometer al dat ze dood gaat (geen grap, ook echt letterlijk dat, ze kan heerlijk overdrijven). Plus dat ze op haar regenlaarzen wil lopen, want iets anders draagt ze niet. Dus dat worden geheid blaren. Maar afmelden is geen optie want ze hebben hun zin gezet op die medaille
En het blad is 4 mm tekort, dan denk je wat is 4 mm, nou dat is een gleuf tussen werkblad en de hoge kast.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:53 schreef Schanu het volgende:
[..]
Oh bah wat een ellende weer, logisch dat je geïrriteerd bent, op een gegeven moment mag het ook wel gewoon een keertje goed gaan
Ik heb al besloten dat als ze het echt niet trekt, ik haar alleen de maandag en de woensdag mee laat lopen en de dinsdag als rustdag inlas. De woensdag loop ik mee, dat wordt sowieso een moeilijke dag want dat is de laatste loopdag dus veel mensen aan de kant van de weg, maar wel de dag dat je je snoepjes en medaille krijgt dus die wil ze niet missen en dat snap ik. Alle klassen krijgen hier een klassenstempelkaart, er worden geen koppen geteld, dus een dag meer of minder lopen maakt geen verschil voor een medaille gelukkig. Er is wel een speciale afstand voor mensen die wegens een beperking of anderszins niet volledig mee kunnen lopen, maar dan loop je dus niet mee met je eigen klas en dat is iets wat ze wel heel graag wil.quote:Op maandag 19 mei 2025 10:54 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Jouw oudste heeft best een rugzak, toch? Zou je met de organisatie kunnen overleggen?
Wij twijfelen ook. Het is hier 4 dagen, maar de starttijd is mwah en de jongste is 4...
Wauw, wat een verschil! Heel fijn voor je!quote:Op zondag 18 mei 2025 23:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, gaat goed, compressiekleding draag ik eigenlijk niet meer (gelukkig, want warm) maar ik ga nog wel wekelijks in mijn compressie-apparaat.
Ik zit 3 keer per week in de sportschool (niet heel erg fanatiek, maar wel consequent), en ik ben in januari begonnen met hardlopen!!!![]()
Wel wat blessures tussendoor gehad, maar wel dagelijks (behalve zondags) blijven lopen; op de sportschooldagen alleen hardlopend naar de sportschool en terug, op de 3 andere dagen een rondje door de wijk.
Waar ik een jaar geleden met moeite van de ene lantaarnpaal naar de andere kon rennen loop ik nu met gemak 2 km (ik had het al opgebouwd naar de 3½ km, maar toen kwam er weer een blessure tussendoor), ik moet dus weer even door naar de 3½ km, maar dat komt wel weer.
Maar überhaupt.... dat ik kan hardlopendat kon gewoon nooit.
In principe zou wat weg is weg moeten blijven, ik zie alleen wel dat er op mijn arm wat meer zat dan we dachten, want de bovenarmen zijn gedaan, daarbij zijn ze tot ruim onder de ellebogen gegaan, maar daarmee verdwenen dus ook uiteindelijk de plekjes die ik op m'n armen had, dat bleek dus geen gewone huidirritatie te zijn, maar inflammation van het lipoedeemvet wat er zat, anyway dat zit er dus nog van halverwege mijn onderarmen tot mijn polsenquote:Op maandag 19 mei 2025 06:56 schreef Mushanga71 het volgende:
Goed bezig @:Leandra, behalve de val danNog mazzel dat je niet met je hoofd ergens tegenaan bent geknald.
Dat lipoedeem is weg en blijft nu ook weg?
Hoe is het met Soneal?
Oude gras hier is zo ongeveer weg. Zit ik nog wel met een zak of 16 aan zooi en ik durf niet al te veel in de kliko te mikken omdat ie anders te zwaar wordt. Had ik eindelijk mn terras aan kant...
Ik vind 4 mm best veel hoor, voor iets dat gewoon exact opgemeten is / gemaakt zou moeten worden. Wat balen zegquote:Op maandag 19 mei 2025 10:55 schreef exode het volgende:
[..]
En het blad is 4 mm tekort, dan denk je wat is 4 mm, nou dat is een gleuf tussen werkblad en de hoge kast.
Ja, de jongens die hem kwamen plaatsen waren ook heel eerlijk. 'Mevrouw dit plaatsen we niet, we nemen hem weer mee'.quote:Op maandag 19 mei 2025 13:36 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik vind 4 mm best veel hoor, voor iets dat gewoon exact opgemeten is / gemaakt zou moeten worden. Wat balen zeg.En goed dat je er niet mee akkoord gaat! Hoe jammer ook, dit wil je uiteindelijk gewoon passend hebben idd.
Fijn dat weg weg is en blijftquote:Op maandag 19 mei 2025 11:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
In principe zou wat weg is weg moeten blijven, ik zie alleen wel dat er op mijn arm wat meer zat dan we dachten, want de bovenarmen zijn gedaan, daarbij zijn ze tot ruim onder de ellebogen gegaan, maar daarmee verdwenen dus ook uiteindelijk de plekjes die ik op m'n armen had, dat bleek dus geen gewone huidirritatie te zijn, maar inflammation van het lipoedeemvet wat er zat, anyway dat zit er dus nog van halverwege mijn onderarmen tot mijn polsen
Ik heb ook het idee dat die wat dikker zijn geworden, maar de rest: weg is weg.
Het overhangende vel op mijn benen (knieën) wordt ook steeds minder, ik verwacht overigens wel dat dat vooral komt door het hardlopen en de sportschool.
Bij m'n bovenarmen idem, en daar zie je duidelijk wel dat ik rechts ben, daar is het veel strakker, maar ik ben 58 dus ze vallen niet op zeg maar
Soneal gaat goed, het is nog steeds leren dat hij moet leren en het niet meer cadeau krijgt, maar dat gaat steeds beter, exacte vakken zijn nog steeds zijn ding niet, maar dat is nou eenmaal zoals het is.
Gisteren weer ¤ 8 overgemaakt voor drie achten
Geweldig systeem!
Hoe is het met jouw jongste?
Ik heb geen last van de plekken op m'n onderarmen, het ziet eruit alsof het pijnlijk of jeukend zou kunnen zijn, maar dat is het niet.quote:Op maandag 19 mei 2025 13:49 schreef Mushanga71 het volgende:
[..]
Fijn dat weg weg is en blijftEn die irritatie op je onderarmen, wordt daar nog iets aan gedaan of los je dat op met crème?
Ik ben het afgelopen jaar 15+ kilo afgevallen maar mn bovenarmen hebben last van zwaartekrachtDraag nu vaak mouwen net iets boven mijn ellebogen
![]()
Haha, goed systeem heFijn dat het steeds beter gaat. Maar dat is het he, als het erin zit, moet het er ook uit. Dan maar met wat tricks. Als het gewoon werkt
Aan wiskunde ontkomt hij niet maar dat moet je wel net liggen idd. Zoon ligt wiskunde B meer dan A en B zit in zn pakket, gelukkig.
Ik heb de 3x een 10 wel afgezwakt naar 3x een 8+. Hij vond jouw berekening beter![]()
Heeft jouwe al zijn vakkenpakket of moet hij nog kiezen?
Zoon heeft gekozen voor NT met Duits, informatica en NLT. Hetzelfde als zn zus toen. Hij kijkt er wel naar uit, eindelijk geen Frans en bio meer
Ooh, dan je armen idd nog ff zo laten, als je er geen last van hebt.quote:Op maandag 19 mei 2025 14:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb geen last van de plekken op m'n onderarmen, het ziet eruit alsof het pijnlijk of jeukend zou kunnen zijn, maar dat is het niet.
Dus voorlopig niets, misschien dat ik nog een keer naar de kliniek terugga om te kijken of we m'n onderarmen nog kunnen doen (ergens in een winter, want dan heb ik weer die compressiemouwen nodig), maar vooralsnog zijn er heel veel dingen rond het huis die ik eerst gedaan wil hebben, maar als er morgen 100K in m'n schoot valt dan ga ik denk ik wel even bellen voor een afspraak, dat wel
Hier nog geen pakketkeuze, ik weet ook niet in welke klas dat is eigenlijk, hij zit nu in de tweede, zoals zijn cijfers nu zijn gaat hij over, dus ik hoop dat er geen rare dingen meer aankomen.
Eigenlijk moet ik me eens gaan inlezen in hoe dat zit met die pakketten, bij mijn oudste was dat volgens mij ook wel, maar die was juist goed in exact en het te kiezen pakket was eigenlijk een no-brainer, dus toen heb ik daar eigenlijk niets over hoeven bespreken met hem.
Fijn dat jouw zoon van de pakketten af kan waar hij niets mee kan.
Grappig genoeg zijn Frans en biologie juist de vakken die ik Soneal wel zie houden
😱 Dan heb je niet alleen een loodgieter nodig maar ook een plafondhersteller. Tip: verzekering.quote:Op maandag 19 mei 2025 16:24 schreef amaranta het volgende:
Ik weet niet wat we nodig hebben.
Maar man haalde een trekveer door het doucheputje en de badafvoer en toen kwam het water beneden door het plafond.
Dus.., of hij heeft iets gesloopt.. of…? Geen idee….
WAT? Nee joh, wat bizar en wat ontzettend vervelend vooral. En nu? gestopt met water naar beneden stromen?quote:Op maandag 19 mei 2025 16:24 schreef amaranta het volgende:
Ik weet niet wat we nodig hebben.
Maar man haalde een trekveer door het doucheputje en de badafvoer en toen kwam het water beneden door het plafond.
Dus.., of hij heeft iets gesloopt.. of…? Geen idee….
Ja, het was gelukkig niet heel veel water. Maar voordat we douche of wasmachine aanzetten moet daar eerst naar gekeken worden. Niet dat het straks wel met liters naar beneden komt.quote:Op maandag 19 mei 2025 16:29 schreef exode het volgende:
[..]
WAT? Nee joh, wat bizar en wat ontzettend vervelend vooral. En nu? gestopt met water naar beneden stromen?
Dan denk ik de vloerbedekking, het vloerkleed en in de keuken de kookdampen. In de keuken slaat het mij bij soms op mn keel tijdens het bakkenquote:Op maandag 19 mei 2025 17:09 schreef Hupje het volgende:
Vriend heeft al een aantal jaar last van hooikoorts. Nooit getest, dus we weten niet precies waarvoor, maar het zijn bepaalde boomsoorten in ieder geval. Toen wij elkaar leerden kennen had hij nog geen hooikoorts.
Sinds een poos lijkt hij ook last te hebben van huisstofmijtallergie? Op bepaalde plekken in huis knijpt zijn keel dicht en wordt hij snotterig. Antihistamine helpt dan.
Maar: ik snap het niet. Hij heeft geen last in de slaapkamer (laminaat, bed, gordijnen) en ook niet in de werkkamer (laminaat, gordijnen), veel in de kamer ernaast waar de kledingkast en wasmand staat (vloerbedekking, gordijnen), een klein beetje in de woonkamer (parket, vloerkleed, gordijnen) en veel in de keuken (tegels, maar geen gordijnen). Maar hij heeft weer geen last in de keuken als ik tijdens het koken de buitendeur openzet...
Ik poets en stofzuig me het schompes, maar het lijkt allemaal niet heel veel te helpen. Oja, en de was hang ik in het hooikoorts seizoen ook niet buiten te drogen.
Iemand een idee?
Weird hoor. Ben benieuwd waar ze het lek dan vinden.quote:Op maandag 19 mei 2025 17:45 schreef amaranta het volgende:
Om het nog raarder te maken. Net zowel de douche als het bad aangezet en geen druppel.
Nu draait de wasmachine (op zolder) zelfde afvoer
Mijn moeder had een katten allergie. Dan dacht ik lief te zijn en voordat ze kwam, te stofzuigen. Sloeg me dat een partijtje op dr keelquote:Op maandag 19 mei 2025 17:33 schreef exode het volgende:
Oh ja en stofzuigen verspreid de mijten ook, half uur naar stofzuigen pas stoffen.
Jaja, een hele studie is het maar al die maatregelen helpen bij B enorm want hij heeft zelden reacties meer.
Jaa, een leesbril is gedoe. Maar helpt het wel?quote:Op maandag 19 mei 2025 16:33 schreef oh-oh het volgende:
😯Hoe dan amaranta??
Ik had net een afspraak bij Hans Anders en heb nu een leesbril.
Gedoe!
Oh, das een goeie! Dat doe ik altijd andersom... Dat ga ik ook eens proberen. Ventileren en ontvochtigen doen we ook al aardig, dacht ik. Maar daar zal ik ook nog eens naar kijken.quote:Op maandag 19 mei 2025 17:33 schreef exode het volgende:
Oh ja en stofzuigen verspreid de mijten ook, half uur naar stofzuigen pas stoffen.
Kleden en vloerbedekking stofzuigen helpen trouwens heel weinig. Daar heb je wel sprays voor.quote:Op maandag 19 mei 2025 18:19 schreef Hupje het volgende:
[..]
Oh, das een goeie! Dat doe ik altijd andersom... Dat ga ik ook eens proberen. Ventileren en ontvochtigen doen we ook al aardig, dacht ik. Maar daar zal ik ook nog eens naar kijken.
Daarom vroeg ik het hierquote:Op maandag 19 mei 2025 19:14 schreef exode het volgende:
[..]
Kleden en vloerbedekking stofzuigen helpen trouwens heel weinig. Daar heb je wel sprays voor.
Het stoffen ook met natte doek doen he.
Echt, ik ben er inmiddels in afgestudeerd. Van meerdere astma aanvallen per jaar bij B naar 0. Het is de moeite waard. En voor ons inmiddels gewoonte.
Hij heeft nu nog vrijwel geen last van hooikoortsquote:Op maandag 19 mei 2025 20:26 schreef exode het volgende:
Het is nu trouwens vooral graspollen, altijd handig om te weten waar hij op reageert.
Als het niet een te groot kleed is, kan je hem het beste 48 uur in de vriezer gooien. Doen we met B zijn knuffels ook eens in de zoveel tijd.
Neem olie gebruikt een vriendin van mij op haar vloerbedekking. Pas op met sprays met chemicaliën, dat kan juist heel naar zijn zeker als er een geur aan is toegevoegd.
Oh en voor hemzelf: vaseline onder zijn neus en rond de ogen. Dat deden we bij B in de jaren dat hij veel last had van zijn hooikoorts.
Ik ga hem bestellenquote:Op dinsdag 20 mei 2025 06:53 schreef Candaasje het volgende:
@:exode.Bol kwam bij mij nog met een alternatief voor je voorraadpot
[ link | afbeelding ]
C (mijn partner) heeft hier momenteel ook veel meer last van z’n astma. En daardoor schijnbaar ook van z’n allergieën. Het is jaren vrijwel geheel weggeweest, maar hij was de afgelopen weken toch weer vaker flink benauwd en kreeg ook echt last van z’n ogen.
We waren dit weekend op een opvang voor varkens/runderen/kippen/hanen/geiten/schapen/ganzen/etc. en normaal gaat dat prima (ondanks allergieën) maar deze keer moest hij echt even het terrein af om bij te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |