Hij zong toch niet echt vals? Af en toe wat wankel of een beetje "bibberend", maar ik vond het niet vals, dat het onprettig klonk oid. Misschien hebben we een andere definitie van wat vals is, dat kan, maar die rehearsal clip was duidelijk vals, dat was gisteren niet naar mijn idee.quote:Op woensdag 14 mei 2025 13:35 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Dat klopt, maar dat is wel het stuk dat hij live echt vals zingt.
Is ook wel zo. Maar misschien zijn er mensen die als een soort proteststem tegen Isral VOOR dat andere land stemmen dat slachtoffer is van een oorlog, omdat ze nu eenmaal niet op Palestina kunnen stemmen ter steunbetuiging.quote:Op woensdag 14 mei 2025 13:45 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Daar is het lied veel te zwak voor.
Dat hele pityvote geneuzel is sowieso idioot. Ik weet dat het een controversile mening is, maar ik vind dat alle landen waar een gewapend conflict gaande is, uitgesloten zouden moeten worden. Of ze nou dader of slachtoffer zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2025 13:57 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Is ook wel zo. Maar misschien zijn er mensen die als een soort proteststem tegen Isral VOOR dat andere land stemmen dat slachtoffer is van een oorlog, omdat ze nu eenmaal niet op Palestina kunnen stemmen ter steunbetuiging.
Ook met een andere (slechtere) inzending?quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:02 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Dat hele pityvote geneuzel is sowieso idioot. Ik weet dat het een controversile mening is, maar ik vind dat alle landen waar een gewapend conflict gaande is, uitgesloten zouden moeten worden. Of ze nou dader of slachtoffer zijn.
In 2022 hadden ze net zo goed het ESF kunnen afblazen en de beker naar Oekrane kunnen opsturen. Alle andere inzendingen waren bij voorbaat kansloos, terwijl die landen en artiesten er ook tijd, geld en energie in hebben gestoken. Geen eerlijk speelveld, niet fair.
Jaquote:Op woensdag 14 mei 2025 14:03 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ook met een andere (slechtere) inzending?
Ja.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:03 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Ook met een andere (slechtere) inzending?
Dat hij af en toe bibbert of een beetje tegen de toon aan zingt is niet zo'n probleem, hij is een mens en geen robot, en er zit emotie in. Maar in "around and around" zit hij er altijd een halve toon naast... en dat is dus gewoon vals. De meeste casual kijkers zal het gelukkig niet opvallen, dus dat valt weer meequote:Op woensdag 14 mei 2025 13:44 schreef d_elise het volgende:
[..]
Hij zong toch niet echt vals? Af en toe wat wankel of een beetje "bibberend", maar ik vond het niet vals, dat het onprettig klonk oid. Misschien hebben we een andere definitie van wat vals is, dat kan, maar die rehearsal clip was duidelijk vals, dat was gisteren niet naar mijn idee.
We schrijven alvast met potlood op dat Claude als 3e mag optreden in de finalequote:Op woensdag 14 mei 2025 14:06 schreef Greys het volgende:
AvroTros gaat bij de EBU navraag doen waarom ze Joost hebben overgeslagen in dat overzicht en ook Telegraaf heeft de EBU om een reactie daarover gevraagd.
Want je kunt niet doen alsof hij nooit meegedaan heeft en tegelijkertijd wl z'n clip al die tijd wel op je officile Eurovision youtube houden om views binnen te harken.
Prima zaak.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:06 schreef Greys het volgende:
AvroTros gaat bij de EBU navraag doen waarom ze Joost hebben overgeslagen in dat overzicht en ook Telegraaf heeft de EBU om een reactie daarover gevraagd.
Want je kunt niet doen alsof hij nooit meegedaan heeft en tegelijkertijd wl z'n clip al die tijd wel op je officile Eurovision youtube houden om views binnen te harken.
Mjah. Er helemaal niks van zeggen had ik 'met de pootjes omhoog op de rug gaan liggen' gevonden dus ben tch blij dat ze iets gaan zeggen.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:08 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
We schrijven alvast met potlood op dat Claude als 3e mag optreden in de finale
Een situatieschetsquote:Op woensdag 14 mei 2025 14:06 schreef Greys het volgende:
AvroTros gaat bij de EBU navraag doen waarom ze Joost hebben overgeslagen in dat overzicht en ook Telegraaf heeft de EBU om een reactie daarover gevraagd.
Want je kunt niet doen alsof hij nooit meegedaan heeft en tegelijkertijd wl z'n clip al die tijd wel op je officile Eurovision youtube houden om views binnen te harken.
Dacht precies hetzelfdequote:Op woensdag 14 mei 2025 14:08 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
We schrijven alvast met potlood op dat Claude als 3e mag optreden in de finale
Ja!quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:23 schreef Em31 het volgende:
Alsnog wel terecht dat ze het vragen trouwens, verwijder hem dan ook maar van YouTube.
Ik denk dat het niet zo heel veel uitmaakt. Ze gaan Claude vast niet als eerste zetten en verder, mwah.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:27 schreef bloempje-moi het volgende:
Dus wat is nou een goede plek voor in de finale en waar wil je absoluut niet geplaatst worden?
Ergens in de tweede helft, met het hoogtepunt zo rond de 17-21e startpositie is het beste. Later dan dat is ook prima, maar niet als allerlaatste, als mensen het wel geloven en hun ranking gaan maken. Vroeger dan dat wordt per positie steeds een beetje slechter, met 2-5e nog wat slechter dan als eerste.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:27 schreef bloempje-moi het volgende:
Dus wat is nou een goede plek voor in de finale en waar wil je absoluut niet geplaatst worden?
Dan zetten we Nederland tussen Zweden en Estland.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:32 schreef Em31 het volgende:
Hopelijk komen we na een bak chaos, dat werkte gisteren ook erg goed voor mijn gevoel.
Net zoals dat artikel vorig jaar, meeste streams en views ooit! Ja door wie kwam dat. Jemigquote:Op woensdag 14 mei 2025 14:25 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja!
Heb net even gekeken maar zowel z'n clip met 56 miljoen views als zijn live optreden in de semi met 39 miljoen views staan al die tijd nog gewoon inkomsten voor Eurovision te harken op hun youtube.
Niet aan de ene kant hem blijven gebruiken en aan de andere kant uitgummen.
En in het specifieke geval van dit jaar het liefst na de 20e positie omdat Zwitserland (Franstalig, ballad, rustig camerawerk) plek 19 als draw heeft.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ergens in de tweede helft, met het hoogtepunt zo rond de 17-21e startpositie is het beste. Later dan dat is ook prima, maar niet als allerlaatste, als mensen het wel geloven en hun ranking gaan maken. Vroeger dan dat wordt per positie steeds een beetje slechter, met 2-5e nog wat slechter dan als eerste.
Nou dat. Zo onnodig allemaal weer.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:33 schreef Em31 het volgende:
[..]
Net zoals dat artikel vorig jaar, meeste streams en views ooit! Ja door wie kwam dat. Jemig, had dit gewoon lekker weggelaten. Was echt nodig meteen een jaar later.
Dan liever niet daarna imho.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:37 schreef Niels93 het volgende:
[..]
En in het specifieke geval van dit jaar het liefst na de 20e positie omdat Zwitserland (Franstalig, ballad, rustig camerawerk) plek 19 als draw heeft.
Bereid je mentaal maar voor dat we haar volgend jaar weer zien.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou dat. Zo onnodig allemaal weer.
(Net als wr Petra Mede.Hoe leuk ik haar verder ook vind. Ze playbackte enorm slecht trouwens.)
Dat was ook lekker random in een nummer over Zwitserland.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou dat. Zo onnodig allemaal weer.
(Net als wr Petra Mede.Hoe leuk ik haar verder ook vind. Ze playbackte enorm slecht trouwens.)
Zet Frankrijk maar 12equote:Op woensdag 14 mei 2025 14:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan liever niet daarna imho.
Dan ben je een beetje 'van hetzelfde' qua stemmig en donker qua staging en close up en one shot.
Ik doe hem maar rond plek 12 ofzo dan.
Frankrijk is al zo ontzettend vaak genaaid met de running order, dan kan deze er ook nog wel bij inderdaad.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Zet Frankrijk maar 12e![]()
Claude kan prima als 25e.
Je denkt trouwens dat Claude misschien zoveel ouder is dan de jongens van IJsland en Noorwegen. Maar ze zijn allemaal binnen 2 jaar van elkaar geboren.quote:
Hahaha ok ok ok.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:48 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Zet Frankrijk maar 12e![]()
Claude kan prima als 25e.
Terecht hoor, maar je bent dan gewoon weer de Calimero die loopt te stampvoeten. Het antwoord van EBU is namelijk al wel duidelijk; hij is gediskwalificeerd dus we nemen hem niet meer mee in officile uitingen. Het optreden is van daarvoor, dus dat mag nog wel op YouTube blijven staan. Is het fair? Natuurlijk niet. Maar ze hebben een antwoord klaar.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:06 schreef Greys het volgende:
AvroTros gaat bij de EBU navraag doen waarom ze Joost hebben overgeslagen in dat overzicht en ook Telegraaf heeft de EBU om een reactie daarover gevraagd.
Want je kunt niet doen alsof hij nooit meegedaan heeft en tegelijkertijd wl z'n clip al die tijd wel op je officile Eurovision youtube houden om views binnen te harken.
Tof. Dit heb ik met @Greys ! Komt wel heel dichtbij zo.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:52 schreef Momo het volgende:
[..]
Je denkt trouwens dat Claude misschien zoveel ouder is dan de jongens van IJsland en Noorwegen. Maar ze zijn allemaal binnen 2 jaar van elkaar geboren.
Z duidelijk was dat antwoord kennelijk niet want ze (EBU) hebben Telegraaf net laten weten hun vraag te hebben doorgespeeld aan de Zwitserse omroep omdat zij over de inhoud van de show gaan.quote:Op woensdag 14 mei 2025 15:28 schreef Japepk het volgende:
[..]
Terecht hoor, maar je bent dan gewoon weer de Calimero die loopt te stampvoeten. Het antwoord van EBU is namelijk al wel duidelijk; hij is gediskwalificeerd dus we nemen hem niet meer mee in officile uitingen.
quote:Op woensdag 14 mei 2025 15:35 schreef Dave het volgende:
[..]
Tof. Dit heb ik met @:Greys ! Komt wel heel dichtbij zo.
Maar verwacht je uiteindelijk alsnog een mea culpa of rectificatie in dit verhaal? Dit wordt doorgespeeld om tijd te kopen, zodat het geen rel wordt tijdens ESF en om het antwoord wolliger te kunnen maken. Je wint er niks mee, want het kwaad is al geschied.quote:Op woensdag 14 mei 2025 15:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Z duidelijk was dat antwoord kennelijk niet want ze (EBU) hebben Telegraaf net laten weten hun vraag te hebben doorgespeeld aan de Zwitserse omroep omdat zij over de inhoud van de show gaan.
Ik verwacht helemaal niks, maar ik vind het goed dat men toch even gaat informeren waarom dat nou precies was en of dat nou echt zo moet.quote:Op woensdag 14 mei 2025 15:51 schreef Japepk het volgende:
[..]
Maar verwacht je uiteindelijk alsnog een mea culpa of rectificatie in dit verhaal? Dit wordt doorgespeeld om tijd te kopen, zodat het geen rel wordt tijdens ESF en om het antwoord wolliger te kunnen maken. Je wint er niks mee, want het kwaad is al geschied.
En het ging over William Tell. Dat is een man. Had dan Luca Hnni neergezet ofzo.quote:Op woensdag 14 mei 2025 14:43 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dat was ook lekker random in een nummer over Zwitserland.
Ik denk dat menig commentator het dit jaar ook benoemd dat ze het fijn vinden dat Nederland er na vorig jaar weer gewoon bij is en ook nog met een positieve inzending.quote:Op woensdag 14 mei 2025 15:28 schreef Japepk het volgende:
[..]
Terecht hoor, maar je bent dan gewoon weer de Calimero die loopt te stampvoeten. Het antwoord van EBU is namelijk al wel duidelijk; hij is gediskwalificeerd dus we nemen hem niet meer mee in officile uitingen. Het optreden is van daarvoor, dus dat mag nog wel op YouTube blijven staan. Is het fair? Natuurlijk niet. Maar ze hebben een antwoord klaar.
Niet meedoen. Dat was het antwoord geweest. Daar hadden commentatoren heus wel over gesproken, en anders maar niet. Dan had je je eigen principes aan je kant gehouden en konden ze het verder uitzoeken. Nu heb jij toegegeven en blijven zij je voor lul zetten.
Behalve als….quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |