Zij zijn grotendeels de enige die ik politiek kan volgen, wantrouwent naar de Russen en de migratie uit Afrika en het midden oosten.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 14:31 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Die zijn conservatief maar absoluut niet pro-Rusland. Integendeel.
Zij waren meteerderheid aan de macht toen de oorlog in Oekraïne begon. Ze zijn net zo fel anti Russisch als PO.
Kortom, je begrijpt niets van de rechtstaat.quote:Op woensdag 7 mei 2025 08:51 schreef Gia het volgende:
Ik begrijp werkelijk niet hoe men het democratisch kan noemen om partijen die volgens links antidemocratisch zijn, te verbieden. Dan ontneem je 40% van je bevolking hun keuze!
Democratie is het recht van de meerderheid. Degene met de meeste stemmen wint de verkiezingen en krijgt het voor het zeggen. Ook als links daar niet blij van wordt.
Als dit met harde hand, door linkse rechters tegen wordt gewerkt, dan zie ik het nog wel tot een opstand komen. En wie zit daar op te wachten? Vecht je vetes gewoon uit in het parlament op democratische wijze, niet middels onderdrukking door rechters. Rechters horen niet te regeren.
Je verhaal wordt steeds warriger.quote:Op woensdag 7 mei 2025 08:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heb je de wiki pagina al gelezen.
Want ik ben weer eens de enige met een bron…
The Romanian Service of Information also declared that Georgescu said he had a "zero lei electoral campaign budget", but subsequent investigations revealed an undeclared donation of up to ¤1 million from third parties. This prompted the court to annul the election results.
Kortom: niet vanwege Russische inmenging.
Definieer links alsjeblieft.quote:Op woensdag 7 mei 2025 08:51 schreef Gia het volgende:
Ik begrijp werkelijk niet hoe men het democratisch kan noemen om partijen die volgens links antidemocratisch zijn, te verbieden. Dan ontneem je 40% van je bevolking hun keuze!
Democratie is het recht van de meerderheid. Degene met de meeste stemmen wint de verkiezingen en krijgt het voor het zeggen. Ook als links daar niet blij van wordt.
Als dit met harde hand, door linkse rechters tegen wordt gewerkt, dan zie ik het nog wel tot een opstand komen. En wie zit daar op te wachten? Vecht je vetes gewoon uit in het parlament op democratische wijze, niet middels onderdrukking door rechters. Rechters horen niet te regeren.
Nee, Gia begrijpt het prima.quote:Op woensdag 7 mei 2025 09:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kortom, je begrijpt niets van de rechtstaat.
Je moet wel heel dom zijn (of net doen alsof je dom bent) om niet te begrijpen dat je van geen bronnen naar bronnen kan gaan door even te zoeken.quote:Op woensdag 7 mei 2025 09:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je verhaal wordt steeds warriger.
Eerst beweer ja dat je geen bron hebt en het net een korreltje zout neemt, daarna opeens is de rechterlijke uitspraak je bron en nu opeens wikipedia.
Joh, geef het opquote:Op woensdag 7 mei 2025 09:43 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je moet wel heel dom zijn (of net doen alsof je dom bent) om niet te begrijpen dat je van geen bronnen naar bronnen kan gaan door even te zoeken.
Van wel bronnen hebben naar geen bronnen hebben, dat is wel heel bijzonder. En dan komen we terug bij jou en de rest van het antidemocratische clubje.
Clown.
Het valt mij nog mee dat je niet beweert dat wiki een pro-Russische site is. Zou best passen in het rijtje: mannen kunnen zwanger zijn, Hamas is tof en democratie is alleen voor mensen die op de juiste partij stemmen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 09:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Joh, geef het op
Niemand trapt hier meer in.
Eerst heb je geen bron, dan beweer je de uitspraak te hebben gelezen, en vervolgens kom je met een citaat van Wikipedia die niet over de uitspraak van de rechter gaat....quote:Op woensdag 7 mei 2025 10:01 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het valt mij nog mee dat je niet beweert dat wiki een pro-Russische site is. Zou best passen in het rijtje: mannen kunnen zwanger zijn, Hamas is tof en democratie is alleen voor mensen die op de juiste partij stemmen.
Tja, dit is het enige wat links nog over heeft. Op de inhoud lukt het niet dus gaat men andere partijen maar wegzetten als: racistisch, antidemocratisch, pro-Rusland, extreemrechts of fascistisch. Zelfs bij de Slowaakse premier Fico probeerde men dit, die nota bene bij een centrumlinks tot linkse partij zit.quote:Op woensdag 7 mei 2025 08:51 schreef Gia het volgende:
Ik begrijp werkelijk niet hoe men het democratisch kan noemen om partijen die volgens links antidemocratisch zijn, te verbieden. Dan ontneem je 40% van je bevolking hun keuze!
Democratie is het recht van de meerderheid. Degene met de meeste stemmen wint de verkiezingen en krijgt het voor het zeggen. Ook als links daar niet blij van wordt.
Als dit met harde hand, door linkse rechters tegen wordt gewerkt, dan zie ik het nog wel tot een opstand komen. En wie zit daar op te wachten? Vecht je vetes gewoon uit in het parlament op democratische wijze, niet middels onderdrukking door rechters. Rechters horen niet te regeren.
Nu is er Trump, die links in Canada en Australië aan een overwinning heeft geholpen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 12:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, dit is het enige wat links nog over heeft. Op de inhoud lukt het niet dus gaat men andere partijen maar wegzetten als: racistisch, antidemocratisch, pro-Rusland, extreemrechts of fascistisch. Zelfs bij de Slowaakse premier Fico probeerde men dit, die nota bene bij een centrumlinks tot linkse partij zit.
Hele matige poging tot gaslighten. Eerst beweert iemand dat de Russische inmenging bewezen is. Ik vraag dan gewoon om een bron.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:47 schreef Wantie het volgende:
[..]
Eerst heb je geen bron, dan beweer je de uitspraak te hebben gelezen, en vervolgens kom je met een citaat van Wikipedia die niet over de uitspraak van de rechter gaat....
Je wringt je in allerlei bochten...
Hé, een onvervalste whataboutism!quote:Op woensdag 7 mei 2025 12:09 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nu is er Trump, die links in Canada en Australië aan een overwinning heeft geholpen.
Wat zegt Trump ook alweer over de verkiezingen van 2020?
Ik begrijp, schijnbaar, de term 'democratie' niet. Gaat 'democratie' over de mening van de meerderheid van het volk, of het morele gelijk van de minderheid? En waarom gaat een rechter op de stoel van de wetgevende macht zitten?quote:Op woensdag 7 mei 2025 09:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kortom, je begrijpt niets van de rechtstaat.
Links is het zooitje dat een verkiezingsuitslag het liefst aan de kant schuift door een politieke partij met een voor hen onwelgevallige mening verboden te laten worden, door NB linkse rechters.quote:
Dus een Poetin is ook een linkse rakker?quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:22 schreef Gia het volgende:
[..]
Links is het zooitje dat een verkiezingsuitslag het liefst aan de kant schuift door een politieke partij met een voor hen onwelgevallige mening verboden te laten worden, door NB linkse rechters.
Ook verkiezingen zijn aan wetten en regels gebonden.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:21 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik begrijp, schijnbaar, de term 'democratie' niet. Gaat 'democratie' over de mening van de meerderheid van het volk, of het morele gelijk van de minderheid? En waarom gaat een rechter op de stoel van de wetgevende macht zitten?
Ja, die was tegen je zere been.quote:Op woensdag 7 mei 2025 12:13 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hé, een onvervalste whataboutism!
Ik maak inmiddels mijn welgemeende excuses aan de clown-gemeenschap.
Ik heb het over zogenaamde democratische rechtstaten.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus een Poetin is ook een linkse rakker?
Dat is alleen niet wat Gia schreef.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ook verkiezingen zijn aan wetten en regels gebonden.
Een rechter kan op basis daarvan verkiezingen ongeldig verklaren.
Je bent een vermoeiende act aan het worden op deze manier.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, die was tegen je zere been.
Kusje erop
Zou dat wellicht kunnen komen omdat de PVV'ers hun man aan de macht hebben? Hoewel de pallyschreeuwers het meest luidruchtig en op video zijn, waren de regelmatige aanslagen op (toekomstige) asielzoekerscentra en intimidaties bij woningen van rechtse racisten en boeren. En ondanks alle zogenaamde linkse agenten en rechters heb ik wekenlang hopen asbest en stront mogen ontwijken waarmee de lokale snelweg was geblokkeerd. Was het niet op de weg, dan wel op de afslagen. Niemand voor opgepakt op 2 sukkels na die richting Meppel bijna iemand vermoord hadden in het donker.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:31 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik heb het over zogenaamde democratische rechtstaten.
Rusland is sowieso altijd al communistisch, dus ja, links. En Poetin is een despoot.
Het is niet zo dat iedere leider die agressief is, onder een rechtse vlag vaart, ook al wil links dat het liefst zo framen. De meest agressieve kant in de politiek en in het straatbeeld is nog altijd links. Er is veel meer geweld en relschopperij onder linkse palliewappies, bijvoorbeeld, dan onder rechtse PVV-stemmers, om maar een voorbeeld te noemen.
En de wetten en regels van linker zijde zijn dan maatgevend?quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ook verkiezingen zijn aan wetten en regels gebonden.
Een rechter kan op basis daarvan verkiezingen ongeldig verklaren.
Hoeveel huizen met slapende mensen heeft rechts dan afgebrand? We hebben het hier over Nederlandse palliewappies en Europese rechtse partijen. Of gaan we nu rechts gelijkstellen aan Israël?quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zou dat wellicht kunnen komen omdat de PVV'ers hun man aan de macht hebben? Hoewel de pallyschreeuwers het meest luidruchtig en op video zijn, waren de regelmatige aanslagen op (toekomstige) asielzoekerscentra en intimidaties bij woningen van rechtse racisten en boeren. En ondanks alle zogenaamde linkse agenten en rechters heb ik wekenlang hopen asbest en stront mogen ontwijken waarmee de lokale snelweg was geblokkeerd. Was het niet op de weg, dan wel op de afslagen. Niemand voor opgepakt op 2 sukkels na die richting Meppel bijna iemand vermoord hadden in het donker.
Rechts jankt graag over het slopen van het Maagdenhuis, maar hoeveel panden met slapende mensen hebben pally demonstranten al afgebrand?
En om het af te maken heb jij geen idee wie die Roemeense rechter is, laat staan of hij links is.
Heuh?quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:31 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik heb het over zogenaamde democratische rechtstaten.
Rusland is sowieso altijd al communistisch, dus ja, links. En Poetin is een despoot.
Het is niet zo dat iedere leider die agressief is, onder een rechtse vlag vaart, ook al wil links dat het liefst zo framen. De meest agressieve kant in de politiek en in het straatbeeld is nog altijd links. Er is veel meer geweld en relschopperij onder linkse palliewappies, bijvoorbeeld, dan onder rechtse PVV-stemmers, om maar een voorbeeld te noemen.
Nogmaals, verkiezingen zijn aan wetten en regels gebonden.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:48 schreef Gia het volgende:
[..]
En de wetten en regels van linker zijde zijn dan maatgevend?
Zolang een partij nog niets gedaan heeft wat anti rechtstatelijk is, kun je de partij niet verbieden en de verkiezingen niet ongeldig verklaren, in principe. Maar rechters willen dat wel al op basis van wat ze vermoeden dat er zou kunnen gebeuren. En dat slaat imo nergens op. Oeh, stel dat ze dit doen, of dat doen. Nou voor de zekerheid dan maar verbieden. En wat als de meerderheid van het volk dat juist wil?? Democratie is toch vooral wat het volk wil, dus de meerderheid!
Meerdere. Zoek maar eens op hotelbrand en dan kom je er al een paar tegen. Azc brand voor nog meer. Gewoon in Nederland.quote:Op woensdag 7 mei 2025 13:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoeveel huizen met slapende mensen heeft rechts dan afgebrand? We hebben het hier over Nederlandse palliewappies en Europese rechtse partijen. Of gaan we nu rechts gelijkstellen aan Israël?
Nee. Ben wel klaar met liberalen die net doen alsof iedere verkiezingsuitslag een overwinning voor democratie is. Genoeg totale anti democraten die ooit met een verkiezing aan de macht zijn gekomen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 14:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nogmaals, verkiezingen zijn aan wetten en regels gebonden.
Op basis daarvan kan een rechter die ongeldig verklaren.
Dat heeft niets te maken met links of rechts, of het verbieden van een partij, etc.
Bij de huidige verkiezingen heeft rechts opnieuw gewonnen.
Als die verkiezingen volgens de regels zijn verlopen, dan hebben we een terechte winnaar.
Het lijkt mij een overwinning voor de democratie als die verloopt volgens de regels.
Jou niet?
Zal zijn omdat ze zich aan de volgens de EU eerlijke verkiezingsregels moeten houden en het hier wel vreemd toe ging. Geen campagne gevoerd en toch uit het niets opgerezen met heel veel stemmen, in een tijd waarin men zich eindelijk serieus bewust was van Moskous actieve bemoeienissen met de verkiezingen van andere landen.quote:Op maandag 5 mei 2025 10:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Voor zover ik weet was dat op aandringen vanuit het eu parlement. Maar daar kan ik naast zitten.
Ah, dan opeens mag het niet?quote:Op maandag 12 mei 2025 08:02 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
FRANS EP-lid kondigt directe inmenging in Roemeense verkiezingen aan❗️
"Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de volgende Roemeense president pro-EU is."
https://x.com/deSunShineBand/status/1921396431627178363
Toont open en bloot aan dat de Europese wil, wet is. Walgelijk.quote:Op maandag 12 mei 2025 08:02 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
FRANS EP-lid kondigt directe inmenging in Roemeense verkiezingen aan❗️
"Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de volgende Roemeense president pro-EU is."
https://x.com/deSunShineBand/status/1921396431627178363
Dat is nodig om de democratie te beschermen. Ofzo.quote:Op maandag 5 mei 2025 10:28 schreef AchJa het volgende:
ls George Simion het wordt gaat europa de verkiezingen dan weer nietig verklaren? En gaan we net zolang door tot er iemand gekozen wordt die in de k
Gewoon die 'democratie' afschaffen. Wie denken ze voor de gek te houden.quote:
lolwhutquote:Op woensdag 7 mei 2025 13:31 schreef Gia het volgende:
Rusland is sowieso altijd al communistisch, dus ja, links. En Poetin is een despoot.
Ach Frankrijk...quote:Op maandag 12 mei 2025 08:02 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
FRANS EP-lid kondigt directe inmenging in Roemeense verkiezingen aan❗️
"Ik zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de volgende Roemeense president pro-EU is."
https://x.com/deSunShineBand/status/1921396431627178363
Socialisme is communisme. Alles wat hierop lijkt moet vernietigd worden. Het is een ideologie van afgunst en dominantie.quote:Op maandag 12 mei 2025 09:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Toont open en bloot aan dat de Europese wil, wet is. Walgelijk.
BNW is kennelijk te saai gewordenquote:Op maandag 12 mei 2025 09:47 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Gewoon die 'democratie' afschaffen. Wie denken ze voor de gek te houden.
Je merkt toch dat voormalige Oostbloklanden terug verlangen naar die tijd en daardoor Pro Rusland stemmen.quote:Op maandag 12 mei 2025 09:56 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Socialisme is communisme. Alles wat hierop lijkt moet vernietigd worden. Het is een ideologie van afgunst en dominantie.
quote:Op maandag 12 mei 2025 10:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je merkt toch dat voormalige Oostbloklanden terug verlangen naar die tijd en daardoor Pro Rusland stemmen.
Communisme had als voordeel dat alles voor je is uitgeplant. Bij kapitalisme ben je veel meer op jezelf aangewezen.
Nee hoor de EU heeft geen invloed.quote:Op maandag 5 mei 2025 11:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Je zit er enorm naast. Alsof het Europees Parlement daar invloed op heeft.
Dan heb je de verkiezingen in Roemenie niet heel goed gevolgd als je denkt dat ze stemmen om weer terug naar de Soviet tijd te gaan. Dat heeft hier niets mee te maken.quote:Op maandag 12 mei 2025 10:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je merkt toch dat voormalige Oostbloklanden terug verlangen naar die tijd en daardoor Pro Rusland stemmen.
Communisme had als voordeel dat alles voor je is uitgeplant. Bij kapitalisme ben je veel meer op jezelf aangewezen.
quote:Op zondag 18 mei 2025 20:17 schreef freako het volgende:
Eerste exit-polls (excl diasporastemmen):
Dan 55%
Simion 45%
Gigantisch hoge opkomst overigens (voor Roemeense begrippen), ver boven de 60%.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |